Kristjan Remmelkoor:  Tere, Transi ja Paide mäng on varsti algamas.
Kristjan Remmelkoor:   Paide eest teeb täna debüüdi Levadiast laenatud Pavel Dõmov, kes kuulub algkoosseisu.
Kristjan Remmelkoor:  Huvitavaid käike on koosseisudes veel - vähemalt paberil on Ovsjannikov (Trans) tõstetud keskpoolkaitsesse ja Hanson (Paide) ründesse.
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:05
Kristjan Remmelkoor: Paistab, et koosseisude paigutus on reaalelus sama, mis paberil.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli esimene nurgalöök ja päris ohtlikult läks pall kasti, aga jätkulöök, mis lõpuks tehti, polnud eriti ohtlik.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Trans on olnud seni pallivaldavam meeskond. Paide on korduvalt andnud ette ebatäpseid pikki sööte.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid libistas Barkovile jalgadesse, kuid pääses kaardist.
16:14
Külastaja Rallikas kommentaar
Meeldivalt palju rahvast on mängu vaatamas
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovilt suurepärane karistuslöök! Liotti oli paigale naelutatud, aga pall lendas napilt posti kõrvalt mööda.
16:16
Külastaja Saabas kommentaar
Lülitasin etv+ vene keelele. Eesti keelne kommentaar on kohutav. Vene nimede hääldamine tahab harjutamist.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Hanson sai pika söödu ette ja pääses karistusalasse löögile. Leverocki rikošeti kaudu veeres pall napilt mööda.
16:21
Külastaja Herneaju kommentaar
Lülitasin Ooga Booga TVle . Eesti keelne kommentaar on kohutav. Aafrika nimede hääldamine tahab harjutamist.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Dõmovi karistuslöök 21. minutil oli ilmselt mõeldud tsenderdusena, kuid lendas üle kõigi meeste peade ja tabas posti!
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav23. minutil viib Barkov Transi 1:0 juhtima!
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Pikk pall ette, Kovaltšuk lükkas Peldi eest palli kõrvale Barkovile, kes skooris.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Ovsjannikov pääses 27. minutil ohtlikult peaga löögile, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Prošini kauglöögi püüdis Liotti väikeste raskustega kinni.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov andis nurgalöögi, esipostis pikendati peaga ja Irie sai värava all varba vahele, kuid saatis palli üle värava.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Barkov jooksis Kaldmale sisse ja sai ise viga.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav45+1. minutil lööb Valge kiirel kontrarünnakul 1:1! Hanson andis söödu. Valge löök jäi küll veidi pehmeks, aga veeres väravanurka.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov sai Prošini madalast tsenderdusest löögile, kuid põrutas terava nurga alt üle.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  45+2 minutit sai mängitud ja kõlas poolajavile, seis on 1:1.
17:01
Kristjan Remmelkoor: ETV+ vaheajastuudios öeldi, et täna on pealtvaatajaid 860.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide tegi vaheajal vahetuse: Pelt välja, Kase sisse.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:06
Kristjan Remmelkoor: EJL-i kodulehel on pealtvaatajaid märgitud siiski 824.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Igal juhul Narva kohta väga suur number.
17:08
Külastaja eqwe kommentaar
lampi on 800 pealtvaatajat transi vs paide sugusel lambimängul?
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Karikate ringreis teeb ka oma töö ära.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutil võttis Kaldma kiirrünnakule jooksnud Kovaltšuki maha ja teenis mängu esimese kaardi.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav56. minutil lööb Valge oma teise värava ja viib Paide 2:1 juhtima! Frolov tsenderdas vasakult äärelt ja Hanson söötis ühe puutega Valgele, kes lükkas alla nurka.
17:19
Külastaja Wow kommentaar
Soccer24 välismaa skoorisait suutis juba seisuks 1-2 panna, samal ajal veel telekaski ei olnud väravat löödud ja soccernet ei olnud ka veel kirjutanud, et värav. Kuidas need mehed seal nii kiiresti seisu suudavad muuta? :S
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi karistuslöögile pani Tamberg jala vahele, aga pall veeres pehmelt Liottile sülle.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Frolovilt läbisöödu saanud Valgel oli võimalik karistusalas peale lüüa ja kübaratrikki üritada, aga andis hoopis täiesti ebaõnnestunud tsenderduse.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Barkovi tsenderduse Liotti püüdis.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil sai kollase kaardi Mihhailov, kes lõi pärast oma viga palli minema.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk sai Barkovilt söödu ja põrutas lähedalt üle!
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Paide teine vahetus: ründaja Piht välja, kaitsja Pajunurm sisse.
17:31
Kristjan Remmelkoor: Turil oli käsi ja penalti Transile!
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Prošin lõi penaltit ja Liotti tegi suurepärase tõrje!
17:32
Kristjan Remmelkoor: Penaltiolukord tekkis nurgalöögist, kui Irie peaga palli vastu Turi kätt lõi.
17:33
Sinilaiult tubli tegutsemine ja põhimõtteliselt kingitud värav oleks olnud. Oskaks palli puhtaks lüüa, mitte enda selja taha nurgalöögiks lüüa, siis praegust momenti ei oleks enam
17:36
Liotti puhul nüüd peale poolt aastat aru saanud, et mehes sisu on, aga mehe suurim miinus välja tulekud, eelmine või üle eelmine mäng jälle jooksis lampi väravast välja ja neid momente küllalt enne teinudki, kui jookseb lollilt välja. Tõrjuda oskab küll kui pall tema peale tuleb, aga üleliia üle keskmise see väravavaht kahjuks ikkagi ei ole.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Liotti viskas end pärast pisikest kokkupuudet Barkoviga väga teatraalselt murule.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Paide viimane vahetus: debütant Dõmov välja, Vainumäe sisse.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil kollane Hansonile.
17:43
Külastaja peter kommentaar
Ošomkov on tõsine Narva armastaja. Nii kui Barkov kukub on vile aga kui see tont paidekatele vea teeb käib ja räägib ära enam tee jne. Kui vilistad vilista ühtemoodi
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Trans on Leverocki ette saatnud, Paide mängib viiese kaitseliiniga.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Leverock saigi Mihhailovi tsenderdusest peaga löögile, kuid oli ebatäpne. Mõlemas varasemas omavahelises mängus Paide vastu on Leverock skoorinud.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil sai kollase Škinjov, kes tegi vea Sinilaiule.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90. minutil võttis kollase ka Barkov, kes peab järgmise mängu vahele jätma.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 4 minutit.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk lõi peaga mööda.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Prošin sai 90+3. minutil pika söödu ja tal oli kastis suurepärane võimalus, kuid tulistas üle.
17:52
Tegelikult Trans üks ja ainus kõige robustsem ja kõige närvihaigem meeskond premium liigas..Eesotsas peatreeneriga ja lõpetades kõigi mängijatega.
17:53
Külastaja Tom kommentaar
Jumal änatud, et Fantasys viimasel hetkel Prošinit sisse ei toonud.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Leverock lõi karistuslöögi järel üle ja mäng läbi! Paide teenib Narvas 2:1 võidu.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Paidele on see neljas võit viimase viie liigamängu jooksul. Trans saab aga kolmanda järjestikuse kaotuse.