Pühapäev, 5. august 2018
18:55
Kasper Elissaar: Tere taas! Mina toon teieni täna veel Kuressaare ja Flora kohtumise.
18:56
Meinhard Pulk:  Tere ka minu poolt. Vahendan teieni Levadia - Tammeka mängu.
18:57
Meinhard Pulk: Kadriorus on mõlemad meeskonnad omamoodi sarnases olukorras - mõlemal on võimalus otseste konkurentide (ehk vastavalt Kalju ja Transi) libastumised ära kasutada ja tõusta üpris kaugele libisenud ihaldatud positsioonile lähedamale.
18:58
Kasper Elissaar: Kuressaares tulevad tiimid juba väljakule. Eeldatavatest algkoosseisudest panime täppi 20/22. Mõlemad üllatused Flora poolelt. Mihkel Ainsalu on põhikoosseisus, kuigi nädala keskel jäi pigem arusaam, et sel nädalal teda veel reievigastuse tõttu väljakul ei näe. Lisaks jätkab põhikoosseisus Kevin Aloe, kelle asemel pakkusin Joseph Salistet, kuna Aloel olid neljapäeval APOEL-i vastu lõpus veidi tervisega muresid.
18:59
Külastaja Jj kommentaar
Kasper kas kuressaares kohal
18:59
Meinhard Pulk: Võrreldes eelvaates pakutuga on meeskondade koosseisudes vaid üks vangerdus - Tammekal ei kuulu Andre Paju isegi mitte pingile ning algkoosseisus alustab Martin Jõgi. Mängukeelu all on Jevgeni Harin ja Tauno Tekko.
18:59
Kasper Elissaar: Mina toon selle mängu teieni telepildi vahendusel hoopis Hiiumaalt!
19:01
Meinhard Pulk:  Ja ma toon äsja Kadriorus alanud mängu Pärnumaalt. Mängu saab vaadata EJL-i kodulehelt.
19:02
Külastaja realist kommentaar
Ilmselt Flora kolmandat korda Saaremaal see aasta 7:0 ei võida
19:03
Kasper Elissaar: Arvan ka, et Flora 7:0 ei võida. Viimatine Tallinnas toimunud omavaheline mäng oli väga kõva andmine. Kaotas Kure selle 1:2. Kure viimane kodumäng liigas oli aga veel kõvem andmine - viigistati Levadiaga 1:1.
19:05
Kas toimub ka midagi
19:05
Kasper Elissaar: Kuressaares hoiab Flora palli, aga ei midagi ohtlikku veel.
19:05
Meinhard Pulk: Tammeka oli kiirrünnakus jõudnud kolm vs kaks situatsiooni, aga Kapperi madala tsenderduseni rünnakule tõusnud Slaštšjov ei jõudnud.
19:08
Meinhard Pulk:  Kadriorus on pallivaldamine päris võrdselt jagunenud. Kapperi - Slaštšjovi olukord on senise mängu teravaim.
19:10
Meinhard Pulk: Jürgensonil oli teises laines palju ruumi, aga 16-meetrilt sooritatud madala löögi blokeeris Jõgi.
19:11
Kasper Elissaar: Vihmann sai nüüd löögile, aga ei olnud piisavalt täpne.
19:14
Kasper Elissaar: Flora jõudis taas kasti, aga Paplavskis püüdis palli.
19:15
Kasper Elissaar: Pürg lõi Beglarišvili kornerist palli peaga meetrijagu väravast mööda.
19:18
Meinhard Pulk: Kadriorus on mäng üpris sumbuurne. Levadial on kirjas üks nurgalöök ja üks blokeeritud pealelöök, Tammekal paar kiirrünnakut, kuid alati on viimase või eelviimase sööduga raskustesse jäädud.
19:18
Meinhard Pulk:  Hoiatus 18. Aga nüüd tõmbas Järvelaid vahetult enne äärest karistusalla jõudmist Nesterovi maha ja sai kollase kaardi.
19:18
Kasper Elissaar: Liivak sai mõnelt meetrilt peaga löögile, aga mööda.
19:19
Meinhard Pulk: Kruglov proovis madala löögiga, Anderson oli esipostis vahel ja siis lõi Nesterov ootamatult jalale langenud palli väravast mööda.
19:21
Kasper Elissaar: Flora nurgalöök ei muutunud ka liiga ohtlikuks. Seeman blokeeris Aloe pealöögi ja järgnenud kauglöök lendas teistes sfäärides võrreldes väravaga.
19:21
Meinhard Pulk: Nüüd harutas Levadia Tammeka kaitseliini lahti, Roosnupp pani madala palli värava ette, aga Sairinen suutis Gandot napilt takistada ja ei lasknud teda löögile!
19:21
Meinhard Pulk:  Levadia on nüüd ohjad endale võtnud.
19:21
Kasper Elissaar: Suursaar lõi posti! Kure ründaja sai liini taha söödu ja Toomiga vastamisi jõudes virutas peale, ent post jäi ette.
19:27
Külastaja Külaline kommentaar
Miks ei näe flora kure mängu postimehest
19:28
Meinhard Pulk: Roosnupp virutas karistusala tagant, aga napilt üle! Paarkümmend sekundit hiljem söötis Pechter otse Tkatšuki jalale, kelle löök läks 20-meetrilt rikošetiga napilt mööda!
19:29
Kasper Elissaar: Peaks nägema küll.
19:30
Kasper Elissaar: Beglarišvili nurgalöök löödi kiirelt kastist välja.
19:31
Külastaja Einz kommentaar
täiesti liikuv pilt ja heli kah postimehes
19:33
Selge
19:33
Kasper Elissaar: Kuressaare sai ka vahelduseks korneri, aga Toomi vastu tehti viga.
19:33
Meinhard Pulk: Koskor kattis ilusti palli, jättis palli Järvelaidile ning tema löök läks Levadia kaitsjate kaudu üle otsajoone. Nurgalöögil oli esimesena vastas Jürgenson.
19:37
Kasper Elissaar: Alliku tõmbas äärelt keskele ja läks vasakuga löögile, aga Paplavskis püüdis hüppe järel.
19:39
Kasper Elissaar: Suursaar sai nüüd uuesti jooksu, aga kuna kaks meest teda jälitasid, siis lõi esimesel võimalusel peale. Toom püüdis. Flora rünnakutest on teravust puudu.
19:40
Meinhard Pulk: Hoiatus Tkatšuk sai keskväljal tehtud vea eest kollase kaardi. Järgnenud kiirrünnak lõppes Kapperi (?) löögiga, mille Lepmets tõrjus nurgalöögiks, mis omakorda kaitsjate poolt klaariti. Tammeka parim võimalus.
19:40
Kasper Elissaar: Zaka sai löögile, aga Liivak oli suluseisus ja Paplavskis suutis mõlema sooritused endale võtta ka.
19:45
Kasper Elissaar: Üks üleminut avapoolajale Saaremaal.
19:45
Kasper Elissaar: Oli juba päris ohtlikuks asi minemas, aga Alliku oli lõpuks suluseisus ja ta löök lendas küljevõrku ka.
19:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Kuressaare 0:0 viigiga! Esmakordselt sel hooajal suutis Kuressaare Flora vastu puhkama minna 0:0 seisu pealt.
19:46
Meinhard Pulk: Esimene poolaeg lõppes kahe Levadia nurgalöögiga, millest löögile ei pääsetud. Tammeka on kaitses tubli olnud ning seis on 0:0.
19:59
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Kuressaares! Vahetusi ei tehtud.
20:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas teravalt! Tkatšuki tsenderdus 35-meetrilt oli tagumise posti kõrvale põrkumas, aga Pechter jõudis jaole.
20:02
Kasper Elissaar: Aiko Orgla saadeti pingilt minema nüüd.
20:02
Kasper Elissaar: Paplavskis sai jalatõrje kirja.
20:02
Meinhard Pulk:  Taas oli terav olukord Tammeka kastis, aga Gando jäi audi järel terava nurga alla ja löök läks värava eest läbi.
20:04
Meinhard Pulk: Tkatšuki kauglöök 35-40-meetrilt läks mööda. Ukrainlane on täna väga aktiivne olnud.
20:05
Külastaja Miks kommentaar
Miks aiko minema saadeti?
20:06
Kasper Elissaar: No eks pidi ütlema midagi. Mida, seda mina ei kuulnud. Aga Paplavskis hoiab päris tihti palli üsna kaua oma süles. Võib-olla karjuti midagi selle osas.
20:08
Kasper Elissaar: Poom otsis kauglöögiga ristnurka, aga keris mööda! Paplavskis hoidis taas palli enda käes ja Tarajev käis luges sõnad peale.
20:08
Meinhard Pulk:  Tammeka pole teisel poolajal veel eriti vastase väljakupoolele jõudnud.
20:09
Kasper Elissaar: Flora lasi terava palli värava eest läbi, aga keegi ei ulatanud.
20:10
Meinhard Pulk:  Hoiatus Nesterov sai 56. minuti alguses keskväljal tehtud vea eest kollase.
20:11
Kasper Elissaar: Vahetus57. minutil Gussev välja ja Lepik sisse.
20:13
Meinhard Pulk:  Ka Levadia abitreener flirdib tribüünile saatmisega, kui protesteerib väga aktiivslelt mingi kohtuniku otsuse vastu.
20:13
Kasper Elissaar: Alliku tsenderdus lendas värava eest läbi, jätkuolukorras püüdis Paplavskis palli ja ta vastu tehti viga ka. Läheb kergemat sorti tõuklemiseks ka.
20:13
Meinhard Pulk: Jürgensonilt väga hea tsenderdus värava ette, aga Roosnupp ei saanud löögile ja Sairinen suutis palli nurgalöögiks saata.
20:15
Meinhard Pulk:  100%-line võimalus Tammekal 60. minutil! Järvelaid pani tsenderduse tagumisse posti, Koskor sai umbes neli korda palli värava suunas saata, aga ei saanud Lepmetsast kordagi mööda!
20:17
Kasper Elissaar: Ainsalu sai löögile, aga kaitsjad blokeerisid ja jätkuolukorras lõi keegi kääridega üle. Kuressaarel on korralik müür seal kaitses.
20:18
Kasper Elissaar: Vahetus64. minutil võtab Kuressaare Rassi välja ja Luup sisse.
VahetusSamal minutil Floral Aloe välja ja Saliste sisse.
20:18
Kasper Elissaar: Värav65. minutil lööb Mark Anders Lepik 1:0!
20:19
Kasper Elissaar: Kuressaare müür sai murtud. Kams tsenderdas, Lepik hüppas Valmase napilt üle ja Paplavskis lasi käte vahelt sisse. Kõik arvasid, et väravavahi pall.
20:21
Kasper Elissaar: Kuressaare pole ise juba mõnda aega rünnakule pääsenud.
20:22
Meinhard Pulk:  Ei saa Levadia väravat kätte! Debelko mängiti sisuliselt üks-üks olukorda, Pechter vastab tõrjega ja seejärel tegi Sairinen head kaitsetööd.
20:22
Kasper Elissaar: Beglarišvili jättis Allikule kannaga palli, Alliku tahtis palliga väravasse joosta, aga see mõistagi ei õnnestunud.
20:24
Kasper Elissaar: Nüüd sai Kure rünnakule ja Laht läks paremaga löögile - Toom püüdis.
20:24
Meinhard Pulk: Hoiatus  70. Jõgi teeb Jürgensonile haiget.
20:24
Meinhard Pulk:  Vahetus 70. Mängu esimene vahetus. Gando Biala välja, Peetson platsile.
20:24
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil Rasmus Saar ära ja Alari Saar sisse.
20:28
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetus 72. Vahetavad mõlemad. Levadial Roosnupp välja, Cem Felek sisse. Tammekal Sten Reinkort sisse, Martin Jõgi välja.
20:30
Meinhard Pulk: Felekilt kohe head liigutused, aga väga kvaliteetsele tsenderdusele ei ole värava ees ründajat palli sisse koksamas.
20:30
Külastaja Toni kommentaar
Andke keegi mingil moel Jürgensile edasi, et ta lõpetaks ülekande ajal sõnakorduste kasutamise ära...
20:30
20:31
Meinhard Pulk: Vahetused on paremini mõjunud Levadia mängule, kes on vaikselt survet taas üles kruttimas. 76 minutit mängitud.
20:32
Kasper Elissaar:  Vahetus78. minutil Alliku välja ja Sorga sisse.
20:32
Meinhard Pulk:  Värav MIHHAIL SLAŠTŠJOV VIIB TAMMEKA 78. MINUTIL JUHTIMA!
20:33
Kasper Elissaar: VäravLepik lööb kääridega 79. minutil 2:0 ja teeb ussi tähistust!
20:33
Kasper Elissaar: Salistele väravasööt.
20:33
Meinhard Pulk:  Reinkort saab keskväljal kirja söödupunkti ja ukrainlane lööb palli 20-meetrilt Kruglovi selja rikošetist tagumisse nurka!
20:33
Külastaja mc kommentaar
Rogic peab kinga saama, ta on ikka ülikehv treener!!!
20:35
Kasper Elissaar:  Vahetus81. minutil Maarek Suursaar puhkama, Karmo Paju sisse.
20:35
Meinhard Pulk:  Vabandan, Slaštšjov on rahvuselt siis venelane muidugi.
20:36
Meinhard Pulk:  Hoiatus 81. Jürgenson murrab kasti ja saab siis sukeldumise eest kollase kaardi.
20:37
Meinhard Pulk:  Vahetus 82. Kapper pingile, Mart Paul Preiman platsile.
20:38
Kasper Elissaar: Hoiatus84. minutil saab Amor Luup kõrge jala eest kollase.
20:39
Eesti superklubi on kehvem kui Tammeka, palun lubage naerda :D
20:40
Kasper Elissaar: Paplavskiselt üks tõrje kauglöögile.
20:41
Külastaja pelmeenidunderarmour kommentaar
mc, ei luba naerda. Nad ise pole ennast ju superklubiks nimetanudki, meedia pani nimeks superklubi.