Rasmus Voolaid: Tervitused Paidest! Peagi alustame siin 22. vooruga.
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on siin juba väljakule tulnud.
Rasmus Voolaid: Tingimused on täna märjad, aga tegelikult on siin tore. Rahvast on päris mõnusalt ja nii suurt vaeva parkimiskoha leidmisega pole siin varem olnud.
Rasmus Voolaid: Paide pani palli mängu!
19:02
Rasmus Voolaid: Kaldma pani Liotti tagasisööduga raskesse olukorda, aga itaallane jõudis enne Lepikut pallini.
19:02
Rasmus Voolaid: Algkoosseisudes ongi võib-olla kõige suurem üllatus just Lepiku alustamine. Samas lõi ta eelmises kohtumises Kuressaarele kaks väravat (ühe kääridega!) ja on hoogu korralikult üles saamas.
19:04
Külastaja whoever kommentaar
Kas Rasmus leidis siis üldse parkimiskoha ?!?
19:05
Rasmus Voolaid: Jah, Flora bussi kõrvale panin. Tänan muretsemast!
19:06
Rasmus Voolaid: Mäng on oodatult Paide värava all kulgenud.
19:10
Rasmus Voolaid: Flora sai mitu karistuslööki järjest, aga Liotti on seni väga kindel.
19:12
Rasmus Voolaid: Flora harutas hästi paremalt äärelt Paide kaitseliini lahti, aga Kamsi tsenderduse suutis Liotti püüda.
19:13
Rasmus Voolaid: Kuna parasjagu käib Paides ka Arvamusfestival, siis saab siin targaks. Väiksed jalkakutid arutavad maailmaasju ja sain näiteks teada, et Ronaldo pole hea mängija ja Neymar on palju parem.
19:18
Rasmus Voolaid: Nüüd on tasapisi ka Paide rünnata saanud, aga Mait Toomil on esimesed 18 minutit ikkagi päris rahulikud olnud. Suures plaanis Flora dikteerib.
19:20
Rasmus Voolaid: Paide poolelt tegi esimese ohtliku pealelöögi Edgar Tur, aga tema kauglöök veeres mööda.
19:23
Rasmus Voolaid: Värav RAUNO ALLIKU!
19:23
Rasmus Voolaid: Karistusalajoonelt keerutas ülikavalalt vasakuga tahanurka ära. Tundub, et veidi üllatas ka Liottit.
19:26
Rasmus Voolaid: Väravasööt võis minna näiteks Kamsile, aga tegelikult pole kindel. See löök tuli isegi pealtvaatajatele ootamatult. Päris mitu inimest ei saanud aru, et värav löödi.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust Hiiu staadionilt, kus on algamas Kalju ja Kuressaare kohtumine.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Hannes Kaasik andis Sergei Frantsevile üle juuni- ja juulikuu parima treeneri auhinna.
19:32
Rasmus Voolaid: Ka Paides sai Madis Vihmann sarnase auhinna, kui juuni- ja juuli parimaks mängijaks nimetati.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Hiiul algas.
19:34
Rasmus Voolaid: Värav FRANK LIIVAK KOKSAS TEISE!
19:34
Rasmus Voolaid: Kams ja Alliku söötsid paremal äärel, lõpuks kapten Kams tsenderdab ja Liivak paneb peaga ära.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Värav Kalju avab skoori juba 3. minutil! Elhi tsenderdas vasakult, Subbotin suunas peaga värava alla ja Hunt lõi värava!
19:37
Külastaja slava kommentaar
sa võid ju just vigastusest tulnud kaset pajunurmele eelistada, aga siis saadki sedasi sisse, et keskkaitsja isegi ei tea, kus ründaja ta selja taga on.
19:38
Rasmus Voolaid: Lepik tegi vägeva jooksu, aga Alliku sööt lõpuks ei jõudnud omadele. Paarkümmend sekundit hiljem lajatas eemalt Kams. Flora jahib kolmandat.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini kaks nurgalööki klaariti ära.
19:40
Rasmus Voolaid: Liotti eksis Paide väravast väljatulekul, aga vedas tal, et Pürg enne peaga palli üle lõi.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus9. minutil Londakule kollane ja Kuressaare teenis penalti!
19:42
Rasmus Voolaid: Sinilaid läks Paide poolelt hirmsat väravat üritama, aga lõi väga kaugelt mööda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Londak tõrjus 10. minutil Valmase penalti! Tagasipõrganud palli lõi Laht mööda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Penalti tekkis sellest, et Rass tsenderdas karistuslöögi trahvikasti. Seal läks pall Kalju kaitsjatest läbi Lahele, kelle Londak maha niitis.
19:45
Rasmus Voolaid: Paide parim võimalus. Hanson tsenderdas ja Valge lähilöök lõpetas värava katusel.
19:45
Rasmus Voolaid: Lisaminuteid Paides ei tule. Vaheajale minnakse Flora 2:0 eduseisul!
19:46
Külastaja pennal kommentaar
pendla puhul tõmmati vist viira ikka maha.
19:46
Kristjan Remmelkoor: 14. minut. Subbotin tsenderdas karistuslöögist ja Avilovi pealöök tabas posti!
19:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusEnne karistuslööki, 13. minutil sai Viira kollase kaardi, kuna tõmbas Subbotini enne karistusala joont mahaa.
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on Kalju väljakupoolel palju karistuslööke teeninud. Nõuti vahepeal käega mängu eest ka teist penaltit. Kellegi kaljuka kätt pall tabas küll, aga penaltit selle eest ei antud.
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Brtan lõi 20 meetri pealt mööda.
19:54
Külastaja brtan kommentaar
brtani käe otsa kukkus pall kastis. suht selge pennal. käsi oli taeva poole.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tsenderdas, Liliu lõi peaga napilt üle.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis tegi suurepärase tõrje, pareerides hüppelt Hundi pealöögi.
20:00
Rasmus Voolaid: Paides oli ikka väga vahva poolajasõu. Avati legendide klubi ehk Paide Linnameeskonna särgis 100+ Premium liiga mängu pidanud mehed kutsuti kohale ja said oma särgi. Kaheksa meest olid kohal, aga rekordilised 181 mängu pidanud Andre Mägi tulla ei saanud. Klubi president Veiko Veskimäe käis teda isiklikult kutsumas, aga tööandja paraku ei saanud meest ära lubada.
20:00
Rasmus Voolaid: Paides pandi taas pall mängu!
20:01
Rasmus Voolaid: Lisaks pidi Paides kohal olema julgelt üle 600 pealtvaataja ehk ka siin on rekord kukkunud. Kõva!
20:04
Rasmus Voolaid: Hoiatus 49. Kristofer Pihtile tuleb Paides esimene kollane.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Liliu lõi Subbotini nurgalöögist värava, aga see tühistati! Tehti vist viga.
20:07
Rasmus Voolaid: Värav PAIDE VASTAB! TUNDUS, ET TULI KEVIN ALOE OMAVÄRAV!
20:07
Rasmus Voolaid: Kristofer Piht pääses vasakul äärel jooksu - hea konks ja sööt värava ette ning tundus, et Aloe lõi omale. Kui ei, siis läheb värav Ander Ott Valgele kirja.
20:08
Rasmus Voolaid: Ikkagi kindlalt Aloe omavärav.
20:08
Külastaja juss kommentaar
aloe og jah. valge ei puudutanud
20:10
vihmannilt ikka tõeline brainfart keskväljal värava eel. päris halb asi. ega koondises lähiajal temast asja ei ole. õnneks nüüd jääger ka terve ehk parimal päeval klavan, mets, baranov, tamm ja jääger juba olemas.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Suursaar trügis palliga Kalju kasti ja kukkus kontaktist William Gustavoga, kuid ei saanud penaltit.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Brtan lõi kornerist peaga napilt mööda.
20:11
Rasmus Voolaid: Paide üritab täiega! Nüüd tegi sel samal vasakul äärel tööd Lilander, aga Dõmovi löök lendas lõpuks mööda.
20:12
dõmovi kedramood on ka hea. on näha, et on infonetis sanja pealt nii mõndagi õppinud. :D
20:12
Rasmus Voolaid: Vahetus58. minutil tuleb Lepik välja ja Rauno Sappinen platsile. Tipuründaja tipuründaja vastu.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus41. minutil libistas Elhi Miilile jalgadesse ja sai kaardi.
20:14
Külastaja d kommentaar
kas soccernet saaks dõmovi kedradest pilti teha? tahaks ka pilgu peale visata
20:14
Rasmus Voolaid: Meil fotograaf siin olemas. Loodetavasti pärast mängu näeb. Üle poole sääre need kindlasti ei ulatu.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav43. minutil Avilov tsenderdas ja Hunt lõi peaga oma teise! Kalju juhib 2:0.
20:16
Rasmus Voolaid: Paides on 636 pealtvaatajat. Sünge arv!
20:16
okei, thomas müller siis
20:16
Rasmus Voolaid: Piht terroseerib jälle Flora kaitsjaid ning Aloe oli värava ees omal kohal ka olemas, aga seekord tegi edukat kaitsetööd.
20:17
Rasmus Voolaid: Aga minu subjektiivsel arvamusel on Sanja Dmitrijev kedrad ikka madalamal.
20:17
Rasmus Voolaid: Värav  63. LIIVAK JAHUTAB PAIDE FÄNNE! FLORA 3!
20:17
frolovi no-look pass pihtile oli klass
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisaminuteid ei pandud ja kõlas poolajavile, Kalju juhib Hundi väravatest 2:0.
20:19
Rasmus Voolaid: Zakal oli maagiline võimalus, aga pani palli küljevõrku. Tribüünil olid ka inimesed üllatunud, et sealt ei sahisenud.
20:20
Rasmus Voolaid: Aga Liivaku teine värav sündis Sappineni ilusast eeltööst, mille lõpetuseks ta sai palli umbes penaltipunktilt rahulikult sisse koksata. Sõbrad tegid koostööd!
20:21
Külastaja Sander kommentaar
Kust Flora mangu saab vaadata?
20:21
Rasmus Voolaid: Postimehest.
20:24
Rasmus Voolaid: Paide on raudvara platsile vahetamas. Tundub, et kolm vangerdust korraga - Yao, Neemelo ja Välja.
20:25
Rasmus Voolaid: Kaldma saab ravi ja samal ajal tegeleb isikliku esmaabiga Valge, kes endale ise külma peale laseb.
20:27
Rasmus Voolaid: Vahetus Kaldma, Piht ja Valge välja, Välja, Neemelo ja Yao sisse. 72. minut.
20:27
Rasmus Voolaid: NEEMELO TEENIS ESIMESE PUUTEGA PENALTI!
20:28
Rasmus Voolaid: Värav ANDRE FROLOV LÕI 73. MINUTIL PAIDE TEISE! Toom ja Välja läksid kohe raksu ka ja Kristo Tohver rahustab Toomi maha.
20:29
Külastaja realist kommentaar
Kalju avavârava puhul ka tsenderdas Avilov ju, ei ???
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Minu mäletamist mööda tsenderdas Elhi ja jätkas peaga Subbotin.
20:29
Rasmus Voolaid: NEEMELO VÕETI UUESTI KARISTUSALAS MAHA, AGA NÜÜD FLORA PÄÄSEB!
20:29
Rasmus Voolaid: Tundus ikka taas väga selge penalti.
20:29
Külastaja rallikas kommentaar
Kui Kure penalti kordudes üle vaatate, siis näete et penaltist oli asi tegelikult uskumatult kaugel. Kure ründaja tegi ülisita puute, pall läks tast jube kaugele ning üritas pikalt sirutades veel palli tabada, kuid lõi mööda ja kukkus pikali. Kokku nad põrkasid, aga pärast Kure mängija löögiüritust. Mingisugusest maha tõmbamisest oli asi kaugel. Aga õnneks õiglus võidutses.
20:30
Rasmus Voolaid: Kahjuks jään võlgu, kes esimeses olukorras Neemelole vea tegi. Teises oli igatahes tema sparringupartneriks Pürg.
20:30
Rasmus Voolaid: Yao ja Neemelo on mängu kardinaalselt muutnud.
20:31
Rasmus Voolaid: Vahetus 77. Flora teine vahetus: Beglarišvili jalutab puhkama ja Markus Poom tuleb sisse.
20:32
Külastaja to rallikas kommentaar
kuule sa kalju pressiesindajaks ei taha hakata? :D igal pool muudkui kaitsed ja õigustad. mis sellest olukorrast arvad, kus brtan kastis käsipalli mängis?
20:32
Rasmus Voolaid: Värav 78. MINUTIL RIPUTAB DÕMOV PALLI KASTI JA YAO ON KÕIGE KÕRGEMAL. 3:3!
20:33
Rasmus Voolaid: Ikka päris vägev feeling on täna siin Paides. Publik naudib.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Hiiul algas.
20:34
Huvitav miks ETV2 üldse Kalju pela nãitama asus kui nãidati vaid avapoolaega lol ...
20:34
Kristjan Remmelkoor:  VäravJuba 47. minutil lööb Kalju 3:0! Subbotin andis nurgalöögi ja Avilov suunas peaga alla nurka.
20:35
Rasmus Voolaid: Neemelo annab ikka korralikult kuuma. Teenib järjest Paidele nurgalööke.
20:36
Külastaja ants kommentaar
huvitav, miks slava meelega sitema koosseisuga alustab, et siis taha jääda ja hiljem välja hakata ronima? veits kummalised valikud sel mehel
20:37
Rasmus Voolaid: Hoiatus82. Pärast pikka Paide survet hakkas Flora kontrasse ronima ja Lilander võttis Liivaku maha.
20:37
Rasmus Voolaid: Vahetus 82. Kaks väravat löönud Liivak spurtis ka kohe vahetusse ning Gussev sisse.
20:38
Rasmus Voolaid: Paide küpsetas ise endale, aga Liotti võttis ilusti kahe Rauno koostöö ära. Sappinen söötis ja Alliku lõi.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  51. minutil söötis Subbotin karistuslöögist Brtanile, kelle löögi tõrjus Paplavskis ristlatti!
20:39
kase sai kollase, mitte lilander
20:39
Rasmus Voolaid: Vabandused.
20:43
Rasmus Voolaid: Hoiatus 88. Alliku korjas endale veel kollase. Päris võrdne andmine on praegu.
20:45
Rasmus Voolaid: Neemelo vist pole jalkat ammu niimoodi kaifinud. Proovis vahepeal Aloele kiirusega ära teha jne.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Liliu sooritas päris hea kauglöögi, kuid veidi üle.
20:46
Rasmus Voolaid: HoiatusNeli lisaminutit. Välja sai veel ühe kollase. Nüüd otsib Flora võiduväravat.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Pauri kauglöögi lükkas Paplavskis näpuotstega üle.
20:47
Rasmus Voolaid: Hoiatus Nüüd tundus, et sai Pürg kollase. Korralik sõda.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil Kuressaare esimene vahetus: Miil välja, Vinter sisse.
20:48
Rasmus Voolaid: Maksim Gussevil oli veel kuldne võimalus, aga lajatas suurepäraselt positisoonilt üle. Kogu Flora haaras korraga peast!
20:49
Rasmus Voolaid: Sappinen teenis Florale nurgalöögi. Üks viimaseid võimalusi.
20:50
Rasmus Voolaid: FLORA VEEL ÜRITAS JULMALT, AGA PAIDE PÜSIB! 3:3! SUUREPÄRANE MÄNG!
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on teisel poolajal kõvasti surunud.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Hunt teenis karistuslöögi, Subbotin lõi selle napilt üle ristnurga.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Kuressaare teine vahetus: R. Saar välja, Luup sisse.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Kalju teine vahetus: kahe värava autor Hunt välja, Tamm sisse.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus72. minutil sai Valmas kollase kaardi.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil võtab kollase Luup.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus75. minutil sai karistusala kõrval sukeldumise eest kollase Subbotin.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Kuressaare viimane vahetus: Rass välja, Maar sisse.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Laht sai pika diagonaalsöödu karistusalasse. Kalju kaitsjad jäid suluseisu hääletama, aga Londak tuli hästi vastu ja tõrjus terava nurga alt sooritatud löögi.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Kui teise poolaja esimesel poolel oli Kalju surve tugev, siis viimasel ajal on mäng veidi rahulikumaks muutunud.
21:12
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  85. minutil Kalju viimane vahetus: täna kuivale jäänud Liliu välja, Kirss sisse.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav88. minutil sepistasid vahetusmehed värava all seisuks 4:0! Tamm söötis ja Kirss lõi.
21:17
Külastaja Sillamäe kommentaar
Euroopas sisselastud väravatele tuleb erinevatest koondislastest tiitel Floral ainult lisa. Elagu KTM!