Kristjan Remmelkoor:  Tere, Vaprus ja Kalev on kohe mängima hakkamas.
Külastaja mees kommentaar
pärnu parim ründemees äärekaitsesse lükatud. zelinski teeb lelovit?
15:58
Külastaja S kommentaar
Vapruse oma mängijate arendamisega jõutud sinna kus algkoosseisus on pärnakad vähemuses.
15:58
Külastaja Möh kommentaar
Mingi bug on sees et ülekannet ei näe?
16:01
mis moodi on võimalik, et vapruse fänn on neljas kohtunik? mis siis saab, kui mõni kolmest vigastada saab?
16:01
Külastaja bug kommentaar
ülekanne ei lae ära
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Ülekanne tõesti hetkel ei tööta. Loodetavasti saab korda.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse mängijatest on Villota kaartidega väljas, aga üllatuslikult on täna puudu ka leegionär Moli.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi värskeim täiendus, Kameruni kaitsja Kingue alustab pingilt.
16:03
kuradi jama, et ülekanne ei tööta. mina ei ole nõus minema staadionile, sest oma raha selliste pättide kätte, nagu vapruse juhid on, küll anda ei tahaks
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalev surub. Lukka lõi nurgalöögi järel peaga mööda.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Vähemasti Facebookis peaks ülekanne varsti tööle hakkama, probleemiga tegeletakse.
16:09
Külastaja Vazelinovič kommentaar
Mis teema teil nende Vapruse juhtidega on ja kes see täpsemalt see pätt seal on ja mismoodi? Hull ažiotaaž käib ja vihjete loopimine aga küsi lähemalt ja kõik on vait.
16:10
16:12
Külastaja s kommentaar
On lootust, et siit portaalist ka täna mängu näeb??
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Lootust on.
16:12
Külastaja Grigori kommentaar
Peakohtunik on endine Kalevi mängija. Ainult Eesti jalgpallis
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on portaalis ka otsepilt töökorras.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  VäravRääbis viis 16. minutil Kalevi 1:0 juhtima! Mööl tsenderdas paremalt ja Rääbis skooris peaga.
16:21
Külastaja tuul kommentaar
kas kalevil tagant või vastu tuul?
16:21
Külastaja asd123 kommentaar
Kas Kingue'ga intervjuud saaks peale mängu? Tahaks õiget sünniaega teada.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärnu teeb juba 22. minutil vahetuse: Kõrre välja, Tutk sisse.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja pealelöögi Vallner püüdis.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev pääses palliga Vapruse kasti, aga tema tõste omasid ei leidnud.
16:31
Külastaja tuul2 kommentaar
Ei saa ka aru mis poolt see tuul on
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Tutk proovis kiire karistuslöögiga Vallnerit üllatada, kuid löök ebaõnnestus.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Järva murdis kiirel kontrarünnakul pärnakate kaitsest läbi, Alandi jalatõrje päästis kodumeeskonna!
16:38
Kristjan Remmelkoor: HoiatusLaur võttis 38. minutil esimese kollase kaardi.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Tuul puhub tribüüni poolt kaamera poole.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis lõi terava nurga alt väljastpoolt küljevõrku.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko kauglöök läks mööda ja avapoolaeg lõppes Kalevi 1:0 eduseisul.
16:46
Külastaja Ave kommentaar
Pooled Vapruse mängijad on ka endised Kalevi mängijad :)
17:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalev tegi vaheajal vahetuse: Laur välja, Tammerik sisse.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  VäravRääbis lõi 50. minutil peaga veel ühe värava ja Kalev juhib 2:0! Raudsepp riputas palli karistusalasse, Aland üritas Rääbise kohalt palli püüda, aga väravavahi kinnastest pudenes pall Rääbise pea pihta ja sealt võrku.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis on nüüd löönud viimase nelja Premium liiga mänguga viis väravat.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Jakobson tulistas Vapruse korneri järel palli taevasse.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Järva purjetas osavalt karistusalasse, kuid seal jäi pallist ilma.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Vapruse teine vahetus: Tiismaa välja, Premium liiga debütant Oja sisse.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse nurgalöök oli ohtlik, Jakovlev klaaris palli väravajoonelt!
17:16
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on märgitud 547.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Vapruse viimane vahetus: Kekua välja, Hallmere sisse.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil Hallmere tsenderdas ja Raudsepp lõi omavärava! 1:2!
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Kalevi teine vahetus: kahe värava autor Rääbis välja, Anier sisse.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus69. minutil kollane Raudsepale, kes tegi vea oma karistusala vahetus läheduses. Vaprusele ohtlikust kohast trahvilöök.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravVihmoja lööb 70. minutil kaunist karistuslöögist 2:2 viigivärava! Üle müüri ette ristnurka.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Kalev kontrollis kohtumist ja oli 2:0 ees, aga Vaprus sai kolme minuti jooksul ootamatult ka ise kaks väravat!
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil sai Sarapuu kollase kaardi.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus EemaldamineSarapuu tegi oma kastis 78. minutil Jakovlevile vea ning sai oma teise kollase ja kokku punase kaardi! Kalev teenis penalti.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Wakui läheb penaltit lööma.
17:35
Kristjan Remmelkoor: Värav Wakui realiseeris 80. minutil penalti ja Kalev juhib 3:2! Aland hüppas õiges suunas, kuid Wakui löök läks täpselt posti kõrvale.
17:39
Külastaja MG kommentaar
Äsja saime palju MM mänge vaadata. Seal sellist penaltit ei antud ja samuti ei antud topeltkaristust kaardi näol.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Järva tugevale söödule sai Jakovlev värava ees vaid õrnalt peaga pihta.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja läks 87. minutil karistusalasse löögile, Vallner tõrjus!
17:43
Kristjan Remmelkoor:  88. minutil sai Sobtšenko oivalise läbisöödu ja pääses üks-ühele, Alandi jalatõrje päästis Vapruse!
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil mängu viimane vahetus: Järva välja, debütant Kingue sisse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Mõlema meeskonna eest pääses seega täna üks debütant väljakule.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Mööl mängis Sobtšenkoga seina, kuid lõi lähedalt mööda!
17:48
Kristjan Remmelkoor:  VäravAnier lööb 90+2. minutil Kalevi 4:2 ette! Nüüd pole võitjas enam kahtlust.
17:48
Kristjan Remmelkoor: Anieri madal kauglöök ei olnud küll kõige tugevam, aga Aland ei ulatanud pallini.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läbi! Pärast sündmusterohket teist poolaega on tulemuseks Kalevi 4:2 võit.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt kõik, vaadake otsepildist mängujärgseid kommentaare.