Ivar Lepik:  Uudiseid sajab uksest ja aknast, aga nüüd on käes aeg Premium liiga jaoks. Trans ja Tulevik teevad otsa lahti, Saaremaal alustatakse poole tunni pärast.
19:02
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises. Suuri üllatusi pole - Tulevikul mõned mehed puudu, kuuldavasti tööde-koolide pärast, Transil enamvähem kogu valik olemas. Paberile on üsna huvitava taktika ajutine treenerite trio joonistanud, eks näeme, kuidas mehed reaalselt paiknevad.
19:04
Külastaja dds kommentaar
kui vahepeal tundus, et on päikesekiiri näha Ida-viru vuti arengus, siis nüüd on vana hea Trans tagasi - peatreener põgenes, mängijad saavad pmst igas mängus punaseid, tribüünid on nüüd jälle tühjad ja Marko Rooden on kommentaator.
19:04
Ivar Lepik:  Jah, Kuzjajevist on küll kahju. Mees oli tegelikult väga palju väga õigesti teinud ja Burdakovi usalduse ära teeninud. Kardan samuti, et nüüd läheb see treeneritevurr uuesti hooga peale.
19:05
Ivar Lepik:  Aga esimesed viis minutit üsnagi tuimalt möödunud. Märkimisväärseid momente ei ole kumbki meeskond veel tekitanud.
19:09
millal muidu kuressaarde euroopa karikate ringreis jõudis?
19:09
Ivar Lepik:  Kuressaares käisid karikad ära karikamängul, kui nad Vaimastvere SK Illit võõrustasid. See oli mälu järgi augusti alguses.
19:09
Külastaja DoubleStuffing kommentaar
Kas Narva Transi uus peatreener ka tribüünil või juba juhendamas platsi kõrvalt?
19:10
Ivar Lepik:  Juhendamas ei ole. Tribüünil, ma eeldan, küll. Kes pole veel kursis, siis õige pea ka uudis, jagan seda ka siia.
19:12
Ivar Lepik:  Esimene löök raami ka Transi poolt, aga peaga sülle Kallastele.
19:12
Ivar Lepik: Värav JA ESIMENE!
19:13
Ivar Lepik:  13. minut ja Dmitri Barkov realiseerib! Kukutab peaga üle Kallaste võrku teisel katsel - Plotnikovi tsendrduse tõrjub Kallaste vastu Õunapit, sealt jääb pall õhku ja Barkov lahendab ära!
19:16
Ivar Lepik: Värav Ja kohe teine otsa! Škinjov tsenderdab paremalt, Barkov toob peaga värava eest läbi ja Golovljov tagumises postis koksab ära!
19:22
Ivar Lepik:  Trans jätkab surumist, Tulevik proovib siit-sealt nõelata. Raske on 0:2 pealt juba kindlasti.
19:25
Külastaja . kommentaar
herol vigane?
19:26
Ivar Lepik:  Herol sai eelmises mängus trauma jah, vahetati esimese poolaja keskel välja. Täpsemat infot vigastuse pikkuse kohta ei ole.
19:26
Rasmus Voolaid: Ahoi! Mõne minuti pärast pannakse pall mängu ka Saaremaal, kus kohtuvad Kuressaare ja Tammeka.
19:28
Ivar Lepik: Hoiatus Ovsjannikov võttis 28. minutil mängu esimese kollase ka.
19:29
Ivar Lepik:  Täpsustatakse kaadri tagant, et Herol peaks järgmisel nädalal treeningutele naasma.
19:29
Külastaja r kommentaar
Kuidas Gruznov juhendada saab sai ju kunagi jalgpalliga tegutsemise keelu?
19:30
Rasmus Voolaid: Kuressaare algkoosseisust on kõige põnevam see, et Ranon Kriisa saab liigas kirja oma esimesed minutid, kui algkoosseisu usaldati. Debüüdi tegi ta juba mõne päeva eest karikasarjas, kui täismängu tegi. Tammeka omas suuri üllatusi pole. Andre Paju on tagasi ja Mihkel Järviste esialgu pingil.
19:30
Ivar Lepik:  Gruznov sai esialgu tähtajatu keelu tõesti - ja sellest oli ka palju poleemikat, sest ta tegutses ikka noortetreenerina -, aga 2015. aastal muudeti uute asitõendite valguses karistus ümber katseajaks 2020. aastani.
19:32
Külastaja Jaan kommentaar
Cenk Özcan, Türgi. Narva Transi teade.
19:32
Ivar Lepik:  Nii on tõesti - selline mees siis Transil nüüd pukis.
19:33
Rasmus Voolaid: Sander Seeman pani Kuressaares palli mängu! Seal on täna üllatuslikult täiesti tuulevaikne.
19:34
Rasmus Voolaid: Tammeka on 40 sekundiga juba väga ohtlik. Kapper pani rabona kasti ja Paju proovis üle puusa.
19:34
Külastaja Kriis kommentaar
Kriisa on liigas siiski juba 2014. aastal mänginud või pidasid silmas, et Kuressaare eest esimesed?
19:34
Ivar Lepik:  Barkov leiab hästi Plotnikovi, kuid napilt vihiseb löök mööda!
19:34
Rasmus Voolaid: Jah, Kuressaare eest esimesed.
19:35
Ivar Lepik:  Ja nüüd Golovljov napilt üle! Tahtmist on Transil täna küllaga.
19:37
Rasmus Voolaid: Slaštšjov võttis üks-ühe peale ette, aga löögi tõrjus Paplavskis korneriks. Järgmise palli suutis Florast laenul olev väravavaht juba püüda.
19:38
Rasmus Voolaid: Õnnetu debüüt! Kriisa ei jõua karistusalas kätt eest ära võtta ja tuleb penalti!
19:39
Rasmus Voolaid: Värav TAUNO TEKKO 1:0!
19:40
Rasmus Voolaid: Kriisat liiga palju süüdistada ei saa, sest tuli vist Sander Viira peast väike rikošett. Tekko penalti oli aga klass - Paplavskis arvas suuna ära, aga tugev löök suurt võimalust ei jätnud.
19:41
Ivar Lepik:  Irie saab veidi haiget, aga pole hullu, läheb mäng edasi. Vigastusi ei ole Transil vaja, niigi on pingil sisuliselt ainult noored.
19:45
Rasmus Voolaid: Pärast väravat on mäng endiselt täiesti Tammeka kontrolli all. Kuressaare ründajad pole veel õieti palligi saanud.
19:45
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Narvas lisaminutiteta! 2:0 Transile ja võinuks olla rohkemgi. Ei midagi liiga rõõmsat Tuleviku jaoks.
19:49
Rasmus Voolaid: Kuressaares tuli päike välja, aga mäng jätkub samas taktis. Tammeka mängib väga tasakaalukalt ja otsitakse rahulikult. Sander Laht sai korraks palli ja proovis oma poole pealt, aga Pechter vaatas pealt, kuidas pall meetreid mööda lendas.
19:50
Rasmus Voolaid: Laabuselt geniaalne sööt, aga Koskor ei suutnud üks-ühele ära lüüa. Varbaga suskas, aga Paplavskis oli vastas!
19:51
Rasmus Voolaid: Taas Paplavskis! Tammeka mängis nurgalöögi lühidalt lahti - Koskorilt kannasööt, aga Järvelaidi löögi Kure väravavaht tõrjus.
19:54
Rasmus Voolaid: KOSKOR ÕPPIS COSTALT! TRISTAN KOSKOR LÖÖB 21. MINUTIL TÕELISE ILUVÄRAVA!
19:55
Rasmus Voolaid: Umbes sarnase lõi Costa kahe päeva eest esimesel minutil Lillekülas. Ühe puutega pani hirmsa paugu esipostist Paplavskisest mööda.
19:56
Rasmus Voolaid: Söödupunktid läksid Akim Sairinenile.
19:57
Rasmus Voolaid: Opp läheb Koskorile jalgadesse ja teine penalti Tammekale!
19:58
Rasmus Voolaid: Koskor lööma!
19:58
Rasmus Voolaid: Värav 25. Paplavskis hüppas samale poole kui esimesel korral, aga nüüd veeretas Koskor teisele poole. Ise teenis, ise realiseeris!
20:00
Ivar Lepik:  Ja teine poolaeg Narvas läks! Vahetusteta.
20:03
Rasmus Voolaid: 30 minutit mängitud ja Tammeka väravavahti Pechterit pole peaaegu kaadris olnudki.
20:06
Kure pole karikamängust taastunud.
20:06
Ivar Lepik:  Kolmas lähedal! Prošin ja Zakarljuka saavad proovida, aga kõigest nurgalöök.
20:07
Ivar Lepik: Värav PLOTNIKOV! HULL MEES!
20:08
Ivar Lepik:  Mitu korda juba proovinud ja lõpuks tuleb ära! Zakarljuka annab nurgalöögi lühikese sööduga lahti, Plotnikov kohvitab karistusala nurgas Lauri Eluri ära ja paneb 20 meetrilt täpselt posti kõrvale!
20:08
Ivar Lepik: Hoiatus 54. Plotnikov saab kohe kollase ka otsa muidugi.
20:09
Ivar Lepik:  See oli hea näide, miks Plotnikovi tiivad pole Transist kõrgemale kandnud - läks pärast olukorda palli lööma ja virutas Ilvesele selga. Ühel minutil on mees täielik kuningas ja siis teeb järgmisel sellise rumaluse.
20:11
Ivar Lepik:  Prošin napilt mööda! Tulevikul ei ole täna mängu.
20:12
Rasmus Voolaid: Luup koputab Kapperile jalgadesse, aga pääseb kollasest. Kapper oli päris suurtes grimassides, aga andis andeks ja jätkatakse sõpradena. Seitse minutit veel avapoolaega minna ja Tammeka kontrollib täielikult.
20:13
Ivar Lepik: Vahetus 59. Illimar Loigo välja ja Roger Teor platsile.
20:16
Ivar Lepik: Hoiatus 62. minutil Artjom Škinjov. Trans teenib ikka neid kollaseid ka.
20:16
Rasmus Voolaid: Tammeka ajab siin poolaja lõpus veel veidi suuremat survet peale. Nurgalöögid on 6:0 Tartule.
20:19
Rasmus Voolaid: Lõpetatakse Kuressaares poolaeg sekundi pealt ära. Tammeka kindlalt 3:0 peal ja mäng täiega nende käes.
20:20
Rasmus Voolaid: Kuressaare peatreener Jan Važinski kommenteeris, et tunne on selline nagu käiks Kaljuga lisaaeg. Jalad on haiged ja vaim pole värske.
20:21
Ivar Lepik:  Trans surub Tulevikku üha rohkem alla. Neljas on õhus.
20:23
Ivar Lepik:  Kui Premium liigas on asjad üsna otsustatud, siis Esiliiga B-s praegu üks korralik etendus käimas Võrus - Helios ja Vändra Vaprus 3:3 viigis, kui mängitud 70 minutit.
20:24
Ivar Lepik:  Tuleviku üks paremaid momente, aga esmalt teeb Teor väga kehva esimese puute ja seejärel annab söödu selja taha.
20:28
Ivar Lepik: Värav 73. minut - Barkovilt pikk soolo ja Artjom Škinjov vajutab lati alla ära!
20:29
Ivar Lepik:  Äge, et Transi staadionil on eestikeelne teadustus ja veel selline, kus tundub, et mees naudib seda, mida ta teeb - mõnel staadionil jätab see rohkem kohustusliku "loen siis ette" mulje. Aga eks võidu peale on muidugi lihtsam hõisata ka.
20:30
Külastaja asd kommentaar
kurel 0 lööki seni?
20:30
Ivar Lepik:  Vahetus Tulevik vahetab. 76. minutil Lauri Elur välja ja Eero Maling teeb Premium liiga debüüdi.
20:30
Rasmus Voolaid: Sander Laht proovis korra oma poole pealt, aga lõi umbes 15 meetrit mööda ja Pechter sai rahulikult pealt vaadata.
20:33
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on taas Kuressaares platsil. Tammeka pani palli mängu!
20:36
Rasmus Voolaid: Kuressaare teenis oma mängu esimese nurgalöögi, aga sealt ei tulnud mitte midagi.
20:38
Ivar Lepik: Hoiatus Aga nüüd penalti Tulevikule! Prošinile kollane ka.
20:38
Ivar Lepik:  Nurgalöögi järel natuke puutus Kaske, aga üsna kerge penalti tundus.
20:39
Rasmus Voolaid: Koskor mängiti üks-ühele, aga tõstab mööda! Kure kaitsjad tahtsid kingitust anda, aga tartlane ei tahtnud vastu võtta.
20:39
Ivar Lepik:  Värav Kask ise lahendab ära! 85. minut ja 1:4.
20:39
Külastaja Herol kommentaar
Kaua herol vigane on?
20:39
Ivar Lepik:  Peaks järgmisel nädalal treeningutele naasma.
20:40
Ivar Lepik: Vahetus Trans vahetab, 86. minut. Škinjov välja ja Maksim Tšerezov platsile.
20:41
Külastaja Ou kommentaar
Mairo miil ei mängi?
20:41
Rasmus Voolaid: Miil on pingil.
20:42
Rasmus Voolaid: Kuressaare jõudis paar korda vähemalt Tammeka karistusala lähistele, aga nüüd jälle Tammeka pingitab. "Hoia palli! Aega on maailma lõpuni," karjus Koppel omadele.
20:42
Ivar Lepik: Hoiatus Indrek Ilves sai 87. minutil vist kollase kaardi - tema tegi vea, kuigi tundus, et kohtunik näitas Alex Roosalu suunas kaarti.
20:45
Ivar Lepik:  Barkov hüppab ise vastu posti, aga palli sisse ei saa!
20:45
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit Narvas.
20:45
Rasmus Voolaid: Vahetus 57. Esimest korda sel hooajal algkoosseisus olnud Amor Luup välja, Oliver Rass sisse.
20:47
Ivar Lepik:  Moment veel Peipsil, aga tulistab taevasse.
20:48
Ivar Lepik:  Ja kõik! Transile 4:1 võit, üle pika aja kolm punkti!
20:48
Ivar Lepik:  Mina tänan ja jääge lainele. Ragnar Klavanist ilmselt juba õige pea.
20:49
Rasmus Voolaid: Vahetus 62. Karl Ivar Maar välja ja Elari Valmas sisse. Tundub, et liigubki Valmas ette.
20:50
Külastaja Tamega kommentaar
Jube vaadata seda aeglast palliveeretamist
20:53
Rasmus Voolaid: Aga Kure on nüüd aktiviseerunud ja lastakse juba palle Tammeka karistusalasse. Esimest korda pidi Pechter tõsisemalt sekkuma, kui püüdis tsenderduse.
20:59
Rasmus Voolaid: Sander Laht pani karistuslöögist hirmsa pommi, aga lendas napilt üle. Tundus, et tõrjet ei olnud, aga sai Kure ikka ka nurgalöögi. Tammeka siiski pääses ehmatusega.
21:01
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Sander Laht välja, Reivo Vinter platsile. Tammeka teeb samal ajal oma esimese vangerduse, kui Mart Paul Preiman tuleb kaks väravat löönud Koskori asemele.
21:03
Rasmus Voolaid: Viira surub jõuga end läbi ja teenibki Andersoni vastu Kuressaarele penalti! Kõva töö tegi ära ka Valmas.
21:03
Rasmus Voolaid: Värav 76. KARMO PAJU LÖÖB ÜHE TAGASI!
21:04
Rasmus Voolaid: Jätab Andrei Karhu kohe vastu penalti andmata. Preiman küsib juba vastu ja Kaido Koppel pole absoluutselt õnnelik.
21:05
Rasmus Voolaid: Aga kisub põnevaks!
21:07
Rasmus Voolaid: Kaksiktornid Viira ja Valmas tekitavad ikka mnuga Tammekale peavalu. Kure mäng on sirgjooneline, aga praegu toimib. Kümme minutit veel normaalaega minna.
21:08
Rasmus Voolaid: Hoiatus 80. Viira tegi Laabusele korralikult haiget ja läks ka veidi pusklemiseks.
21:11
Rasmus Voolaid: Preiman pääses üks-ühele, aga Paplavskis hoiab veel vee peal!
21:13
Rasmus Voolaid: Kure ei hoia enam kuskil tagasi ja tehakse päris palju vigu.
21:15
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kuressaare teeb väga kõrgelt ja agressiivselt survet. 87. minutil sai Seeman ka kollase. Tundub, et Tammeka suudab ikka ära hoida.
21:15
Rasmus Voolaid: Vahetus 88. Kapper tuleb ära ja Mihkel Järviste mängu.
21:18
Rasmus Voolaid: 90 minutit täis. Valmas teenis Kuressaarele nurgalöögi, aga Pechter püüab. 3 minutit minna.
21:19
Kõik kritiseerivad Klavanit, kuid ei tea keegi ju mis temale pakuti.
21:20
Rasmus Voolaid: Vahetus Kolmandal üleminutil teeb Tammeka taktikalise vahetuse ja võtab Andre Paju välja, Martin Jõgi platsile.
21:22
Rasmus Voolaid: Ja lõpetab Andrei Karhu selle mängu ära! Viimased pool tundi läks huvitavaks, aga Tammeka hoidis oma ära.