hea mäng võiks tulla, seda siis pärnu poolt.
Kristjan Remmelkoor:  Gandol esimesel minutil hea võimalus, Aland tõrjus.
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson tsenderdas, Harin lõi peaga üle.
Kristjan Remmelkoor:  Levadia muudkui tsenderdab ja Vaprus puhastab.
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Jakobson sai Dudareviga kokkupõrkel viga.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Tutk teeb sooja, aga Jakobson saab vähemalt esialgu mängu jätkata.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kauglöök läks selgelt mööda.
13:16
Külastaja andrus kommentaar
Levadia loob kindlalt esimeel pooljal?
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupu sööt Gando suunas läks veidi liiga pikaks.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist pääses Harin peaga löögile, Aland tõrjus.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Dudarev ja Tiismaa põrkasid peadpidi kokku.
13:23
pea vastu pärnu!!
13:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusDudarev sai selles olukorras ka kollase kaardi.
13:24
Kristjan Remmelkoor: Tiismaa viiakse väljakult ära kanderaamil.
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Svraka pehme löök karistusala joonelt lendas üle värava.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus28. minutil Vapruse sunnitud vahetus: Tiismaa välja, Oja sisse.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuk tulistas kaugelt üle, Alandi näpud olid õrnalt vahel ka.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Levadia nurgalöögi järel ei suudetud palli klaarida, Dudarevi kaudu jõudis pall lõpuks Morozovile, kes lõi lähedalt mööda.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus32. minutil sai kollase kaardi Vihmoja.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTkatšuk tegi Margile vea ja sai 35. minutil kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust eemale.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja karistuslöök keeras napilt ristnurgast üle.
13:40
Kristjan Remmelkoor: Harin tõstis palli karistusalasse. Svraka löök ebaõnnestus, Roosnupp natuke segas ka teda.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdusest lõi Svraka peaga üle.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Vigastuspauside tõttu lisatakse esimesele poolajale 3 minutit.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimese poolaja pidas Vaprus vastu, seis on 0:0.
13:49
Kristjan Remmelkoor: Poolaja alguses oli Levadia surve suurem, aga lõpus kadus tempo ära. Mõningaid võimalusi oli, kuid kindlasti oli Levadia eesmärgiks paremat mängu näidata.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Villota oleks peaaegu peaga omavärava löönud, kuid Aland suutis tõrjuda.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Lepikust läks samuti üks pall oma värava suunas, Aland püüdis.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja alguses on Levadia surve tugev.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Harin tsenderdas, Svraka lõi peaga mööda.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Svraka löök tabas kastis Ilvese kätt, kuid penaltit selle eest Levadiale ei antud.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Dudarevi madala kauglöögi Aland väikeste raskustega püüdis.
14:13
Külastaja . kommentaar
go pärnu
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav59. minutil lööb Jürgenson peaga Harini tsenderdusest Levadia 1:0 juhtima!
14:16
Külastaja .. kommentaar
tore kui mõned klubid pakuvad tallinna omadele konkurentsi
14:16
pärnu võiks võita levadiat nagu tammeka võitis
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Vapruse teine vahetus: Kekua välja, Kaasik sisse.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on märgitud 144.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist lõi Gando peaga üle.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Dudarevi kauglöök põrkas kindlalt Alandi sülle.
14:25
Külastaja das kommentaar
superkarikas ja sellega seotud üritused mingit mulli ega positiivset järelefekti vist ei oma siiski.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Levadia esimene vahetus: Roosnupp välja, Nesterov sisse.
14:29
Külastaja mc kommentaar
Kas Liliul on juba välismaalt kosilasi ka?
14:29
Külastaja S kommentaar
Debelko loodetavasti sama kaua väljas kui Tiismaa
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav74. minutil lööb Debelko Levadia teise värava!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderdus jäi Debelko, Villota ja Kõrre vahele põrkama, lõpuks suutis Ukraina ründaja palli lähedalt võrku saata.
14:32
Külastaja Kx kommentaar
Kus pikker on?
14:32
Palju Debelkol väravaid nüüd kirjas on?
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Debelkol on nüüd 19 väravat.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Vapruse viimane vahetus: Lepik välja, Hallmere sisse.
Vahetus 78. minutil Levadia teine vahetus: Gando välja, Peetson sisse.
14:38
Miks Felek ei saa algkoosseisus mängida, kas ta toodigi ainult pingi pealt mängu tulekuks?
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Levadia viimane vahetus: Svraka välja, Felek sisse.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Nesterov mängis end karistusalas löögile, Alandilt järjekordne hea tõrje.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Värav88. minutil lööb Debelko Levadia kolmanda värava!
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki nurgalöögist lõi jalaga lähedalt palli võrku.
14:46
enamus debelko väravad tap in
14:48
Kristjan Remmelkoor:  VäravNormaalaja viimastel sekunditel lõi Nesterov pärast Harini tsenderdust ja Ilvesega võitlemist 4:0 Levadiale!
14:49
Külastaja taptap kommentaar
Tap in või mitte, ta on löönud üksi rohkem kui Vaprus kamba peale kokku :D :D
14:49
Kristjan Remmelkoor:  3 minutit lisati teisele poolajale, neist 2 on täis.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läbi! Levadial võttis skoori avamine 59 minutit aega, aga lõpuks sai kindla 4:0 võidu.
14:52
Külastaja jahm kommentaar
Mõni pärnu fänn oli enne nii vaimustuses, et kirjutas siin kuidas on tore, et mõni klubi suudab tallinna klubidele konkurentsi pakkuda. Tõeline konkurents kui ollakse liigas viimasel kohal ja saadakse ikka 3-0 peksa. Ja tuua võrdlusi, et pärnu võiks võita levadiat nagu tegi tammeka. Siis pärnu peaks üldselt sinna seisu jõudma nagu tammeka on, siis saaks võrdlusi tuua tammeka või paide või kasvõi kalevi näol. Pärnu on üks häbiväärsemaid klubisi premium liigas, kes vabandavad 4ndat aastat, et neil noored. Aga vot ei saa aru, kuidas viljandi, tartu või omal ajal paide said alati paremaid tulemusi tehtud oma noortega. Tartul ja viljandil olid ikka poisid väga väga noored ja tulemusi suudeti ikka teha, nüüd muidugi paar aastat möödas ja tulemused veel paremini tõusnud. Pärnu poisid ka 3-4 aastat vanemad, aga tulemused sarnased või veel halvemad.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt kõik, vaadake otsepildist mängujärgseid intervjuusid!