Pühapäev, 19. august 2018
18:56
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, Flora ja Kalevi meeskonnad sammuvad väljakule.
18:57
Kristjan Remmelkoor: Esimest korda on Premium liigas põhikoosseisus Kalevi kaitsja Steve Kingue.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Flora koosseisus on kõige ootamatum see, et Dmitrijev on pingile jäetud. Ainsalu ja Poom mõlemad alustavad.
18:59
Kristjan Remmelkoor: Anier on samuti esmakordselt Premium liigas Kalevi algkoosseisus.
18:59
Külastaja Tere kommentaar
Millal hakkatakse näitama otseülekannet?
18:59
Külastaja Neutron kommentaar
PM ülekanne põksib jälle! Kunagi ei saada korralikult käima. Viskab kirja: Palume vabandust, video mängimisel tekkis viga. Ei tea, kas halb ilm süüdi või koguni Putja?
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on taas paberile joonistanud formatsiooni, mis ei lähe tegelikkusega kokku. Tegelikult on nad viiese kaitseliiniga.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Alliku söötis Ainsalule, kes proovis 20 meetrilt lüüa, kuid löök ebaõnnestus täielikult.
19:03
Külastaja Prooton kommentaar
Kus on otseülekanne?
19:06
Kristjan Remmelkoor: Kingue andis hea pika söödu Anierile jooksu peale karistusalasse. Anier proovis seal Sobtšenkole jätkata, kuid florakad olid vahel.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenkolt ohtlik kauglöök alumise nurga suunas, Toom tõrjus ühe käega ära.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi karistuslöök florakate päid üles ei leidnud ja Vallner püüdis palli.
19:14
Külastaja das.hf kommentaar
Kas võib öelda, et Tallinna Kalev on hetkel tugevuselt neljas meeskond Meistriliigas?
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi kauglöök läks mitmeid meetreid mööda.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Laur sai Flora nurgalöögi olukorras viga ja vajas arstiabi, aga sai püsti.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili nurgalööki sai Vihmann peaga suunata, Jakovlev klaaris palli joonelt.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Järgmise nurgalöögi järel sai Vihmann veel ohtlikumalt peaga löögile, kuid saatis palli üle.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Liivak tõstis palli värava alla, Vallner püüdis.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Mööl söötis Matsunagale, kes sai kastis terava nurga alt lüüa, Toom tuli vastu ja tõrjus.
19:37
Kristjan Remmelkoor: Liivak sai Lukkalt palli kätte ja söötis selle Lepikule, kelle löök suurepäraselt positsioonilt ebaõnnestus.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenkolt ohtlik tsenderdus, Kams sai pea vahele.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Anier mängis Rääbisega seina ja pääses kastist vabalt löögile, kuid tulistas üle! Vist mängu parim võimalus seni.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Pürgilt ohtlik valesööt, aga suutis ise järgnevalt Rääbise löögi blokeerida.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes. Võrdne mäng, ühtki väravat ega kaarti protokolli ei kantud.
19:53
Külastaja õiguseeest kommentaar
tuleks oodata mängu lõpuks kohtuniku sekkumist mängu seisu
19:57
Külastaja külastaja kommentaar
Flora treenerite teamil on tõsiseid probleeme mängijate ettevalmistuses mängu avavilest alates.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:07
Külastaja Tra kommentaar
Flora treenerid klounid ju ...
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav56. minutil viib Lepik Flora 1:0 juhtima! Beglarišvili andis paremale äärele Allikule läbisöödu, Alliku tsenderdas ja Lepiku kaunis pealöök läks postipõrkega võrku.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi liigutused läksid kohe palju kiiremaks. Sobtšenko söötis Rääbisele, kelle madala löögi Toom esiposti juures püüdis.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav61. minutil lööb Lepik 2:0!
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Pikk pall pandi ette, Laur lasi palli üle oma pea ning Lepik pääses üks-ühele ja realiseeris kindlalt.
20:17
Go anders lepik!
20:19
Külastaja ... kommentaar
vabadnust mis loogika see on et tänases mängus on alwquq arena muru väga heas seisukorras ja supercupil oli suurepärases seisukorras :D
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis pääses Sobtšenko läbisöödu järel kastist löögile, Toom püüdis.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil teeb Kalev mängu esimese vahetuse: Sobtšenko välja, Dzumadil sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav68. minutil lööb Rääbis ühe värava tagasi! Jakovlev andis söödu ja Rääbis lõi terava nurga alt, Toomi külje alt lipsas pall sisse.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kalevi teine vahetus: Anier välja, Järva sisse.
20:27
Külastaja Hea töö smuuti kommentaar
Rääbis 1 heiterid 0
20:27
Külastaja MG kommentaar
Flora mängu teadustaja, lõpeta oma debiilsed kommentaarid! Ütle info ära ja kõik.
20:27
Külastaja Saabas kommentaar
Go Kalev!
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Kams hoiab tagareiest kinni ja vajab arstiabi.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus75. minutil esimesed kollased kaardid. Toom ja Rääbis läksid sõnelema ja said mõlemad hoiatuse.
20:31
Tundub, et Rääbisele on Kalevis sobilik koht ja mänguplaan leitud. Tammekas ta nii tulemuslik ei olnud.
20:31
Külastaja Rallikas kommentaar
See uus must mees Kalevil tundub päris asjalik.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Flora sunnitud vahetus: Kams välja, Kuusk sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Flora teine vahetus: Alliku välja, Gussev sisse.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Lepik söötis Liivakule, kelle löök veeres napilt tagumisest postist mööda. Mingi kalevlaste puude oli ka vahel.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev puges kahe Flora kaitsja vahelt läbi karistusalasse ja lõi tagumisest risturgast meeter-paar mööda.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravBeglarišvili lööb 88. minutil iluvärava! 3:1 Flora kasuks.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Kingue libistas otsajoone juures oma karistusala kõrval Gussevile sisse. Flora teenis sealt karistuslöögi, mille Beglarišvili otse tagumise posti põrkest ristnurka keerutas.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Flora viimane vahetus: Lepik välja, Sorga sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 5 minutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Gussev sai Sorga söödu järel kontrarünnakul suurepärase võimaluse, kuid Vallner tõrjus.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Ärevust oli üleajal ka Flora kastis, aga mäng sai läbi! Flora võitis 3:1.