Reede, 24. august 2018
12:58
Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele! Kohe-kohe on tänased esimesed mängud algamas. Mina toon teieni sündmused Tuleviku ja Paide mängult.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, mina vahendan Kalju ja Vapruse mängu sündmusi.
12:59
Kristjan Remmelkoor:  Kuna Kaljul pole täna ei Liliut ega ka Hunti, siis on Tamm esimest korda Premium liigas algkoosseisus.
13:00
Kasper Elissaar: Koosseise näete uudisest. Tulevikul on põhis tagasi Karl-Romet Nõmm, kes vahepeal varuväravavahi rolli täitis. Paidel on võrreldes eelmise mänguga muutuseid päris palju.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldi puudumisel mängib Ugge täna keskväljal.
13:00
Kasper Elissaar: Viljandis pandi pall mängu!
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas nüüd ka Hiiul.
13:01
Kasper Elissaar: Paidel on põhis täna nii Pajunurm, Pelt, Vainumäe, Yao kui ka Neemelo.
13:03
Kasper Elissaar: Lang sai kolmandal minutil hästi löögile, aga Kase kuklast võttis pall rikošeti ja pall langes nurgalöögiks.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Jakobson proovis teisel minutil ülikaugelt Londakut üllatada, aga löök läks väga mööda.
13:03
Kasper Elissaar: Korneri järel sai Lang veel korra löögile, aga pall maandus küljevõrgus.
13:04
Külastaja jou kommentaar
go pärnu!
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderdusele sai Tamm jala vahele, kuid ei suutnud palli väravaa poole suunata.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Kirss lõi 7. minutil kasti joonelt, Aland püüdis rahulikult.
13:08
Kasper Elissaar: Yao läks üheksandal minutil kastis löögile, aga meetri-paari jagu mööda.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Brtan lõi 8. minutil kääre, Aland tegi hea tõrje!
13:10
Kasper Elissaar: Pajunurm läks kannaga löögile, aga Nõmm püüdis!
13:14
Külastaja ee kommentaar
Lilanderil mingi häda või antakse puhkust?
13:14
Kristjan Remmelkoor:  12. minutil oli Vapruse kastis väga ohtlik olukord. Subbotini lähilöök võttis rikošeti ja põrkas ette Tammele, kes lõi mööda.
13:14
Kasper Elissaar: Lilander on terve. Kuivõrd eelmine mäng ei õnnestunud Paidel kõige paremini, siis on Zahovaiko teinud mitu taktikalist vahetust.
13:14
Külastaja Meow kommentaar
Kus live pilti saab näha?
13:15
Kasper Elissaar: Otsepilt on selle sama artikli ülaservas.
13:16
Kristjan Remmelkoor: Kalju on täna rohkem proovinud läbi pääseda paremalt äärelt. Sealtpoolt on teenitud ka mitmeid nurgalööke ja nurgalipu lähedalt audiviskeid.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahelduseks teenis nurgalöögi Vaprus, aga Veensalu pall jäi madalaks.
13:20
Kasper Elissaar: Pajunurm kukkus kastis, aga penaltit ei tule. Hoopis viga mehelt endalt.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  20. minutil Subbotin tsenderdas ja Tamm pääses lähedalt peaga löögile, Aland tegi ühe käega fantastilise tõrje!
13:23
Kasper Elissaar: Vainumäe tõstis palli Nõmmest mööda, aga pall kukkus valele poole posti!
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil saab Kalju oma tahtmise kätte! Subbotin tsenderdas karistuslöögist, William Gustavo riivas õrnalt peaga palli ja Ugge lõi selle jalaga nurka!
13:24
Kasper Elissaar: Pajunurm pani nurgalöögist palli kasti, Õunap tõmbas Neemelo maha ja penalti Paidele!
13:24
Kasper Elissaar: Hoiatus23. minutil saab Õunap selle eest ka kaardi.
13:25
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjub Frolovi penalti! Lõi keskele ja Tuleviku kiiper seisis hästi jalgadel.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav24. minutil lööb Subbotin 2:0 Kaljule!
13:25
Külastaja R. kommentaar
Nii halb penalti
13:26
Viljandil täna ikka maru palju seda õnne täna, keegi peab neist loto vist ostma täna
13:26
Kasper Elissaar: Pall taas Tuleviku kastis ohtlikult põrkamas, aga pääsesid.
13:26
Kasper Elissaar: 405 inimest Viljandis tribüünidel.
13:27
Kristjan Remmelkoor: Markovitši jala eest lükkas Kekua palli kõigest kasti joonele Subbutonile ette, kes palli alla nurka lõi.
13:29
Kasper Elissaar: Vahetus29. minutil tuleb Loigo ära ja Roger Teor väljakule.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Tutk tegi kastis Subbotinile vea ja Kalju teenib penalti!
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Ugge läheb penaltit lööma.
13:30
Kasper Elissaar: Värav30. minutil lööb Frolov Paide 1:0 juhtima!
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav29. minutil lööb Ugge penaltist 3:0! Aland hüppas õiges suunas, aga löök läks üles nurka ja väravavahil polnud šanssi.
13:31
Kasper Elissaar: Kõigepealt Nõmm tõrjus Frolovi löögi, seejärel pani Yao söödu värava ette, Allik lükkas selle varbaga Frolovile ette ja kukkumise pealt lükkas poolkaitsja palli võrku. Väravasöötu seega ei tule.
13:31
Kas Sander Post on mängijkarjääri vaikselt maha pannud ja keskendunud treeneri ametile nüüd?
13:32
Kasper Elissaar: Post on öelnud jah, et ta mängib siis, kui vaja on.
13:32
Kasper Elissaar: VäravKas Pajunurm lõi otse nurgalöögist?
13:33
Kasper Elissaar: Jah, lõi! Keerutas 33. minutil palli nurgalöögist värava peale, Nõmm hüppas mööda ja Seederi õlast võttis pall veel rikošeti. 2:0!
13:34
Kasper Elissaar: Enne tõi Pajunurme korner penalti, nüüd värava.
13:34
Külastaja IKS kommentaar
Mulle tundub, et kogu aeg oleks vaja, et Post mängiks. Treenerine väga kahtlane otsus, kõige parem mängija pingile jätte :)
13:36
Kasper Elissaar: Nõmm püüdis Välja löögi.
13:38
Üsna viltu Yao löögiud vasaku jalaga läinud seni ikka.
13:39
Kasper Elissaar: Kask sai mõne meetri pealt löögile, aga lõi Liottile pihta!
13:40
Korralik rahvaliiga mäng käib praegu Viljandi-Paide mängus. Üks ei suuda väravavahile sööta ja kaotab kasti lähedal palli, teine ei suuda väravaees jalga ilusti vastu panna.
13:40
Külastaja ollle kommentaar
Mehed järjest kukuvad, tõusevad püsti ja kukuvad uuesti.
13:41
Kasper Elissaar: HoiatusVälja sai 41. minutil kiire lahtimängu takistamise eest kollase. Eiras vahemaad.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Kirss purjetas pikalt, aga jäi liiga kaua lööki sättima. Kaitsja blokeeris ja pall põrkas Uggele, kes selle taevasse lõi.
13:41
Kasper Elissaar: Välja sai nüüd Yao söödust löögile, aga üle!
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini karistuslöök puutus valeltpoolt küljevõrku.
13:45
Kasper Elissaar: Üks lisaminut esimesel poolajale Viljandis.
13:45
Väravad väikesed jäänud meestele
13:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Viljandis on lõppenud Paide 2:0 eduseisus! Oli väga haarav avapoolaeg.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Kalju 3:0 ees.
14:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Hiiul algas.
14:01
Kasper Elissaar: Vahetusi Viljandis ei tehtud.
14:05
Kasper Elissaar: Pelt sai kornerist peaga löögile, aga väga mööda
14:05
Kasper Elissaar: Hoiatus  Allik saab 49. minutil kollase.
14:08
Kasper Elissaar: HoiatusJuhkam surus Yaole käe selga ja sai 52. minutil kollase.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Villota kauglöök veeres Londakule sülle.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Kirsilt söödu saanud Subbotin pääses karistusalas löögile, Aland püüdis.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  53. minutil supervõimalus Kirsil. Sai Uggelt söödu ja pääses lähedalt vabalt löögile, kuid tulistas mööda.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Avilov ja Villota põrkasid peadpidi kokku.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Kalju esimene vahetus: Tamm välja, Mašitšev sisse.
14:14
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil Neemelo puhkama ja Hanson sisse. Neemelo saagiks jäi näiteks penalti teenimine.
14:15
Kasper Elissaar: Frolov sihtis peaaegu tühja väravat, aga Õunap suutis blokeerida!
14:18
Kasper Elissaar: Hoiatus62. minutil saab Lang keskväljal käega mängimise eest kollase.
14:21
Kasper Elissaar: Värav65. minutil lööb Hanson 3:0! Yao murdis vasakult kasti, söötis palli värava eest läbi ja Hanson pidi ainult jala vastu panema.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Vapruse esimene vahetus: Tutk välja, Mõtt sisse.
14:22
Külastaja dasd kommentaar
hiiul 135 pealtvaatajat. kas sellist premium liigat me tahtsimegi...
14:24
Kristjan Remmelkoor: Vahetus69. minutil Kalju teine vahetus: Paur välja, Volkov sisse.
14:26
Kasper Elissaar: Turi kauglöök lendas tagapostist meetri jagu mööda.
14:30
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  73. minutil Vapruse teine vahetus: Kekua välja, Oja sisse.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Ugge proovis kaugelt Alandit üllatada ja natuke üllatas ka. Aland sai näpud vahele ja pall kukkus lati peale.
14:33
Kasper Elissaar: Tulevik tahab väga väravat saada, aga Paide jaoks on asjad kontrolli all.
14:34
Kasper Elissaar: Nõmm võttis suurepäraselt Hansoni löögi ära.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Veensalult hea kauglöök, Londak tõrjus ristnurgast.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Kirss raiskas järjekordse võimaluse. Sai Uggelt söödu, kuid ei saanud hästi pallile pihta.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus80. minutil sai mängu esimese kaardi Mašitšev.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Kalju viimane vahetus: Subbotin välja, Demidov sisse.
14:38
Kasper Elissaar: Kristen Kähr lõi posti!
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus82. minutil kollane kaart Vihmojale.
14:38
Kasper Elissaar: Vahetus82. minutil Tur puhkama ja Tanel Neubauer teeb oma Premium liiga debüüdi.
14:39
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil Peips puhkama ja Elur sisse.
14:46
Kasper Elissaar: Vahetus89. minutil Allik välja ja Arlet Hunt sisse.
Vahetus88. minutil tuli Välja välja ja Valge sisse.
14:46
Kasper Elissaar:  Üks üleminut Viljandis.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  VäravVolkov lööb normaalaja viimastel sekunditel peaga Kalju neljanda! Tsenderduse andis Elhi.
14:48
Kasper Elissaar: Läbi Viljandis! Paide võttis 3:0 võidu!
14:48
Kasper Elissaar: Aitäh jälgimast ja kohtume juba õige pea järgmises ülekandes, kui kell 16 kohtuvad Kadriorus Levadia ja Kuressaare.