Laupäev, 25. august 2018
15:26
Kasper Elissaar: Tere! Koosseisud on uudises olemas. Mõned vangerdused võrreldes ennustatuga. Levadia poolelt jäi ikkagi Igor Dudarev põhisse ja Igor Morozov ei saa võimalust põhikoosseisus. Kurel on puudu Pruul, kelle asemel on Kriisa. Vinter on pingil ja äärekaitse mehitavad kaks Saart. Lisaks jäi Luup pingile ja Paju taas põhis. Ees rünnakul on Suursaare asemel Maar.
15:26
Kasper Elissaar: Aga päeva suuremad uudised seotud hoopis Levadia väravavahtidega.
15:52
Kasper Elissaar: Kadriorus on sooja 20 kraadi, ilm on pilves ja küllalt tuulevaikne.
15:58
Kasper Elissaar: Levadia mängib täna tavapäraselt rohelises, Kuressaare sinises.
15:59
Kasper Elissaar: Levadia pani palli mängu!
16:01
Kasper Elissaar: Podholjuzin sai Kruglovi nurgalöögist peaga löögile, aga mööda!
16:04
Kasper Elissaar: Levadia on oodatult palliga domineeriv võistkond.
16:06
Kasper Elissaar: Levadia otsib päris hoogsalt. Saarlased pole saanud veel palliga mängida.
16:07
Külastaja . kommentaar
Inimesi ikka päris vähe..
16:07
16:08
Kasper Elissaar: Eks suurel tribüünil paistab see kaamerapildist alati välja jah. Samas tribüünil ise eestlaslikult ringi vaadates on alati see tunne, et näe igal pool inimesed.
16:08
Kasper Elissaar: Gando pealöök läks üle. Levadia proovib palju tsenderdustega.
16:10
Kasper Elissaar: Kruglovi kornerist sündis uus korner. Ohtlikud on need pallid.
16:10
Kasper Elissaar: Tundus, et Podholjuzin oli taas see, kes löögile sai. Napilt mööda.
16:11
Kasper Elissaar: Roosnupp läks löögile, Paplavskis tõrjus.
16:13
Kasper Elissaar: Maar teenis nüüd Kurele karistuslöögi vasakust äärest. Saarlaste võimalus.
16:13
Kasper Elissaar: Peetson klaaris madala palli küljeaudiks.
16:14
Kasper Elissaar: Audist otsiti Valmast, ei leitud, prooviti uuesti äärest tsenderdada, aga pall läks pikaks.
16:15
Kasper Elissaar: Laht sai nüüd Alari Saare pikast küljeviskest kaitsjate taha jooksu, aga sai Levadia mängijalt kõksu ja kukkus maha. Siiani on maas, aga viga ei vilistatud.
16:16
Kasper Elissaar:  Minutise pausi järel sai püsti ja veidi lonkab. Kure mehed ei saa aru, kuidas viga ei olnud. Ja nüüd läks Peetsonile tagasi tegema ja hüppas õhuvõitluse ajal lihtsalt kehasse.
16:16
Kasper Elissaar: Laht sai Jaanovitsilt viimase hoiatuse.
16:20
Kasper Elissaar: Levadia sai taas nurgalöögi, aga seis püsib 20minutilise mängu järel väravateta.
16:21
Kasper Elissaar: Paplavskiselt lati alt supertõrje! Taas Levadiale korner.
16:23
Kasper Elissaar: Korneri järel läks natuke sõnelemiseks, aga ei midagi hullu.
16:26
Kasper Elissaar: VäravMark Oliver Roosnupp lööb 27. minutil 1:0!
16:27
Kasper Elissaar: Roosnupp andis Gandole söödu, Gando võttis kastis hoo maha, söötis tagasi ja Roosnupp virutas palli vasakusse alla nurka.
16:29
Kasper Elissaar: Kruglovi pomm maandus 30. minutil latis! Levadia hoog ei ole raugemas.
16:30
Külastaja To . kommentaar
Lahenduseks oleks meistrite liiga karikat igal mängul näidata.
16:31
Kasper Elissaar: Paplavskiselt kaks supertõrjet järjest! Kõigepealt jalaga, siis käega! Ei saanud ei Nesterov ega Debelko palli sisse.
16:31
Külastaja mc kommentaar
Venemaa kõrgliiga on igal juhul etem kui Eesti kõrgliiga.
16:32
Kasper Elissaar: Roosnupp lõi, aga Paplavskis tõrjus veel!
16:35
Kas Levadia mõnda vabaagenti ei saa siis Harini asemele tuua?
16:35
Kasper Elissaar: Levadial pole väga vaja kedagi tuua. Neil on koosseisus sügavust.
16:37
Kasper Elissaar: Levadia surve ei näi kaduvat.
16:39
Kasper Elissaar: Nüüd tehti korneri järel Paplavskise vastu viga.
16:40
Kasper Elissaar: Jürgensoni löök lendas üle.
16:41
Kasper Elissaar: HoiatusSvraka sai 42. minutil kollase, kui segas Paplavskisel palli lahti mängimist.
16:41
Külastaja anton kommentaar
sügavust??? Varus: Sergei Pareiko, Igor Morozov, Marko Lipp, Timur Bulavkin, Cem Felek, Karl Rudolf Õigus, Markus Vaherna.
16:42
Kasper Elissaar: Kui sul on põhis äärtel Roosnupp ja Nesterov, ei ole väga halb seis ju. Vaata ikka koosseisu, mis mängib. Üks põhimängija koht suudeti probleemideta ära näita. Kui Andrejev terveks saab, võib ka Gando äärel mängida.
16:42
pensionär, katkine morozov, kari lapsi ja suvatürklane pingil.... sügavus milline
16:43
Kasper Elissaar: Feleki päris suvatürklaseks ei nimetaks ka. Kindlasti tulevikkuvaatavalt ta siia toodud.
16:43
Kasper Elissaar: Ja ka noored vajavad võimalust.
16:44
Kasper Elissaar: Levadia võitis avapoolaja 1:0!
16:45
üks normaalne varumees on kui andrejev terveks saab, sellega meistriks ei saa
16:47
Kasper Elissaar: Huvitav, et Mario Pruuli ei ole koosseisus, aga sooja teeb.
16:48
Kasper Elissaar: Kuivõrd kolmapäeval on tulemas Tallinna derbi, siis on täna tribüünil ka Flora peatreenerid Jürgen Henn ja Arno Pijpers.
16:59
Kasper Elissaar: Meeskonnad on tagasi väljakul.
16:59
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
17:00
Kasper Elissaar: Vahetusi ei tehtud.
17:01
Kasper Elissaar: Debelko lõi üle puusa, aga Paplavskis tõrjus taas! Jätkuolukorras kukkus keegi Levadia meestest, aga penaltit ei antud.
17:02
Kasper Elissaar: Jürgensoni löök võttis rikošeti. Taas näeme nurgalööki.
17:04
Kasper Elissaar: VäravDebelko lööb 50. minutil peaga 2:0! Gando tsenderdas päris joone pealt ja Debelko lükkas ette nurka.
17:10
Kasper Elissaar: Rasmus Saar sai kokkupõrkes Debelkoga päris kõvasti haiget. Saab hetkel väljaku kõrval arstiabi.
17:11
Kasper Elissaar: VäravSvraka lööb 57. minutil 3:0! Pöördelt vasakusse nurka.
17:11
Kasper Elissaar: Nesterov sai väravasöödu.
17:12
Külastaja ETV+ kommentaar
Vosko ja Skiperski annavad korralikku kriitikat kohaliku jalka suunal. Arvamused ei lähe eriti peavoolumeediaga kokku.
17:14
Kasper Elissaar: Hoiatus60. minutil tegi Seeman Svrakale keskväljal vea ja sai kaardi. Hirmsa karjatusega kukkus leegionär maha.
17:15
Kasper Elissaar: Nesterov andis Debelkole kandil palli värava ette, aga ukrainlane ei saanud pallile pihta. Jätkuolukorras läks Paplavskis ukrainlase peale närvi ja Jaanovits tuli lahutama.
17:16
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil Svraka välja ja Felek sisse.
17:17
Kasper Elissaar: Vahetus63. minutil Rasmus Saar longates ära ja Amor Luup sisse.
17:17
Külastaja Hh kommentaar
Paplavskis on närvihaige
17:17
Kasper Elissaar: Tavapärane keskväljamees Luup läkski vasakkaitsesse praegu.
17:18
Kasper Elissaar: Debelko pealöök lendas mööda.
17:18
Kasper Elissaar: Paplavskis saab Levadia toetajatelt korralikult vilet.
17:20
Kasper Elissaar: Vahetus66. minutil Rass puhkama ja Margus Rajaver sisse.
17:20
Külastaja Stefan kommentaar
Kes kurat kommentaator on
17:20
Tal ei tule se vaga hasti välja
17:21
Kasper Elissaar:  Margus Rajaveri vend, legendaarne Kuressaare kaitsja Urmas Rajaver on ka täna tribüünil oma lähisugulast toetamas.
17:22
Kasper Elissaar: Ma ei tea, kes eestikeelset ülekannet kommenteerib. Staadionil on näha ainult venekeelseid kommentaatoreid. Voskoboinikov ja Skiperski.
17:23
Külastaja uudishimu kommentaar
Millistele puudujääkidele ETV+ kanali kommentaatorid viitavad ka?
17:24
Kasper Elissaar: Paplavskis püüdis Levadia korneri järel palli ja sai taas vilekoori osaliseks.
17:28
Kasper Elissaar: Valmas näitas tehnikat ja tegi võimsa soolo, viies Kure rünnakule, aga Laht kaotas lõpuks palli ja Valmas lonkis nukralt tagasi kaitsesse.
17:29
Kasper Elissaar: Muide pärast Rajaveri vahetust liikus tema vasakkaitsesse ja Luup mängib keskväljal.
17:30
Kasper Elissaar: Kruglovilt kõva purakas kaugelt, aga Paplavskis tõrjus.
17:32
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil Laht puhkama ja Suursaar sisse.
17:32
Kasper Elissaar:  Vahetus78. minutil Gando puhkama ja Timur Bulavkin saab väljakule. Bulavkin oli hooaja alguses hädas vigastusega. Tema jaoks väga vajalikud minutid.
17:32
Kui vähegi vene keelt mõikad, siis tasub venekeelset varianti kuulata. Huvitavam ja emotsionaalsem. No näiteks räägitakse liiga madalast tasemest - Pärnu ja Kure taolised meeskonnad on liiga nõrgad ja viivad kogu taset alla. Esikolmikul on tugevate vastastega vähe mänge ja euroliigas saadakse tappa. Kui oleks Euroopas edu, siis oleks lootus ka klubide kasvule ja sponsorite, pealtvaatajate jalka juurde tulemisele jne.
17:35
Kasper Elissaar: Levadia publik nõuab Pareikot!
17:36
Külastaja njah kommentaar
levadia kohta see teooria ei kehti, neil oli vähe vaatajaid ka siis, kui euroopas tegusid tehti
17:36
Kasper Elissaar: Värav82. minutil lööb oma debüütvärava Cem Felek! Roosnupult ideaalne läbisööt ja türklaselt korralik kuul lati alla.
17:37
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minutil võttis Felek rünnaku maha ja sai kaardi.
17:38
Kasper Elissaar: Vahetus85. minutil lahkub väljakult Kirill Nesterov ja Karl Rudolf Õigus teeb oma Premium liiga debüüdi.