Teisipäev, 28. august 2018
18:27
Ivar Lepik:  Kena teisipäeva õhtut!
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust! Mina vahendan sündmusi mängust FC Kuressaare - Narva Trans.
18:28
Ivar Lepik:  Premium liiga pikalt oodata ei lase ja täna pikk päev ees ootamas, kokku neli mängu nelja tunni vältel. Alustuseks siis meie otsepilt, kus teist korda järjest Nõmme Kalju pildis. Täna vastaseks Viljandi Tulevik.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Transi põhikoosseisus üllatusi ei ole.
Kuressaare väravas teeb oma Premium liiga hooaja kolmanda mängu Kütt, tavapärane esikinnas Paplavskis on jäetud pingile. Võib-olla on põhjuseks see, et Paplavskis on ühe kollase kaardi kaugusel mängukeelust ja järgmine kohtumine on saarlastel oluline lahing Tuleviku vastu.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Kuressaares algas.
18:30
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises. Tulevik natuke kombineerinud, vahest kõige huvitavam on Illimar Loigo paremkaitses. Lisaks võib pingilt tulla Herol vajadusel. Kalju, kes mängib roosas, on vähemalt paberite järgi pannud Aleksandr Volkovi tipuründesse noolima.
18:30
Ivar Lepik:  Ja läks ka Viljandis!
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Lahe puudumisel on tavaliselt kaitses mängiv Valmas ründesse viidud.
18:31
Külastaja realist kommentaar
Koondise treenerid vaatavad veel (eel)viimast korda koduliiga mehi enne nimekirja avaldamist ???
18:31
Ivar Lepik:  Olen isegi mõelnud, et millal, aga ju siis ilmselt oodatakse homne Tallinna derbi veel ära. Mõne välismaalt tulija kohal on ka veel küsimärgid ehk ilmselt ei taheta liiga vara hakata välja hõikama.
18:34
Ivar Lepik: Kalju on alustanud oodatult ehk domineerib, aga Nõmm seni veel suurt midagi tegema pole pidanud. Nõmm siis säilitas koha hoolimata sellest, et eelmises mängus löödi otse nurgalöögist võrku.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Trans valdab palli ja teenis esimese nurgalöögi, aga Plotnikovi tsenderduse Kütt püüdis.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Prošin söötis karistusalasse Škinjovile, kelle löögi Kriisa blokeeris.
18:36
Ivar Lepik:  Tuleviku esimene standardolukord märkimisväärset ohtu ei kujutanud.
18:37
Ivar Lepik:  Nüüd ohtlik! Volkov mängib Paurile, kes otsib tagumist nurka, kuid paneb hoopis terava palli värava eest läbi. Kirss on ka seal, aga tema ei ulata.
18:40
Ivar Lepik:  Teine nurgalöök ei too ka Kaljule edu. Proovitakse siit-sealt, aga midagi lihtsalt ei tule.
18:44
Ivar Lepik:  Juhkam testib karistuslöögist Londakut, aga otse sülle.
18:44
Külastaja heh kommentaar
miks laht puudub ? :D
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Lahel on väike jalavigastus. Kohtumiseks Tulevikuga peaks tagasi olema.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Trans pääses palliga Kuressaare kasti, kuid Barkovi löögile jäi Kriisa ette.
18:47
Ivar Lepik:  Esimese surve alt on Tulevik välja saanud ja mängib hetkel üsna võrdselt Kaljuga. Natuke on otsustavust Kaljul rohkem, kui pall saadakse.
18:48
Ivar Lepik: Värav Aga esimene kirjas! Igor Subbotin!
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Leverock pääses kornerist peaga löögile ja lõi selgelt üle.
18:49
Ivar Lepik:  Ugge riputab keskväljalt diagonaali, Subbotin võtab ühe puutega rinnaga ette ja lükkab teisega posti kõrvale. Tavalised kahtlusalused, lihtne mäng.
18:53
Ivar Lepik:  Kalju mängib hea standardolukorra koha Williamile pea peale, kuid löök selgelt üle.
18:54
Külastaja . kommentaar
go tulevik!
18:54
go tulevik!
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov pani ohtliku terava palli värava ette, Pruul sai jala vahele.
18:56
Ivar Lepik:  Ugge läheb ise midagi üritama ja avab Kalju ohtlikult kontrarünnakule, aga Markovitš jõuab lappima ja libistab Teori eest palli ära.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Luubi söödu järel lendas Viira kauglöök mööda.
18:59
Kasper Elissaar: Tere õhtust ka minu poolt! Peagi on algamas Vapruse ja Paide matš.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko võttis palli karistusalast väljaspool kätte. Järgnenud trahvilöögi järel Rajaveri kauglöök blokeeriti.
19:00
Ivar Lepik:  Pool tundi täis ja ega Kalju tegelikult mingeid sajaprotsendilisi võimalusi pole luua suutnud. 1:0 ollakse ometi ees.
19:01
Kasper Elissaar: Pärnus pall mängus!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Suursaar astus Ovsjannikovile kanna peale. Viimane väänles natuke valudes maas, aga on nüüd uuesti püsti.
19:03
kalju fannid paris vaiksed
19:04
Kasper Elissaar: Kui Vapruse koosseis on üllatustevaba, siis Paide oma veidi üllatusterohkem. Nimelt pole Sören Kaldma ja Michael Lilander põhikoosseisu tagasi pääsenud. Ega ka Henri Hanson.
19:04
Külastaja ... kommentaar
Kas ma olen ainuke kes ei jäe jalgpall.ee Paide vs Pärnu kohtumist?
19:04
Ivar Lepik:  Vahelduva eduga tehakse häält. Eks neid ei ole seal palju ja jõudsid õige napilt. 18.30 ei ole lihtne Viljandis olla, kui Tallinnas tööpäev on.
19:04
Kasper Elissaar: Pärnu ülekanne ei tööta, jah. Seega sa ei ole üksi oma murega.
19:05
Ma loodan et see fixitakse ära
19:06
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  36. minutil sai Prošin mängu esimese kollase kaardi.
19:09
Ivar Lepik:  Nõmm tegi vahepeal ühe korraliku tõrje, aga kordust ei taheta miskipärast näidata.
19:10
Kasper Elissaar: Oodatult on Pärnus Paide palliga domineeriv võistkond.
19:11
Ivar Lepik: Värav 41. minut ja 2:0! Subbotini kes-teab-mitmes nurgalöök on mõõdetud ja Marko Brtanil on vaja vaid pea vastu panna.
19:12
Kristjan Remmelkoor: Plotnikovi kornerist pääses Barkov peaga löögile, kuid löök jäi pehmeks ja Pruul tõrjus jalaga.
19:12
Külastaja K kommentaar
Miks ei toimu Kuressaare mângust otseülekannet?
19:13
Kasper Elissaar: Soccernet.ee-s on igast Premium liiga voorust üks otseülekanne. Sellest voorust näitame Tuleviku ja Kalju mängu. Järgmisel aastal võib juba rohkem ülekandeid meie lehelt leida.
19:13
Ivar Lepik:  Nõmm kukutab nüüd tsenderduse enda värava peale. Veidi ebakindel on Tuleviku esikinnas pärast viimast vigastust ja ajutist pingil istumist.
19:14
Kasper Elissaar: Paidele mängu esimene nurgalöök.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Narvalased eksisid oma väljakupoolel sööduga. Saarlastel oli kontrarünnaku võimalus, kuid Suursaar sooritas väga optimistliku ja ebatäpse kauglöögi.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaares lõppes avapoolaeg väravateta.
19:15
Kasper Elissaar: Nurgalöök liigohtlikuks ei kujunenud. Vaprus saab nüüd ka veidi palli lükata.
19:16
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Viljandis! Kas on tehtud? Kalju 2:0 peal. Tulevik peab mingit innustust leidma.
19:18
Kasper Elissaar: Paide teenis nüüd teise nurgalöögi. Taas vasakult ehk taas nooruke Henri Välja palli taga.
19:19
Kasper Elissaar: Tsenderdus lihtsalt Alandile sülle. Ebaõnnestunud sooritus. Muidugi Paides kõvad standardid ka, kui Märten Pajunurm eelmises voorus otse nurgalöögist palli väravasse keerutas.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Trans lükkas avapoolajal lühikest söötu, aga Kuressaare viis kaitsjat ja kolm poolkaitsjat seisid kenasti plokis ees. Sajaprotsendilisi võimalusi narvalastel polnudki, mõned nurgalöögid natuke ärevust tekitasid. Samas ei suutnud saarlased ka ise ohtlikke kontrarünnakuid teha, paaril korral kaotas Suursaar kontrarünnaku algel palli ära.
19:21
Kasper Elissaar: Yaolt terav tsenderdus värava eest läbi, aga kedagi ei olnud toetamas.
19:22
Kasper Elissaar: Kolmas nurgalöök tuli Paidele nüüd paremalt ja esimest korda sai proovida Pajunurm, ent Alandi vastu tehti viga.
19:22
Kasper Elissaar: Kekua mängis Frolovist mööda, aga tsenderdus lendas liiga kõrgelt värava eest läbi.
19:25
Kasper Elissaar: Pajunurm läks kaugelt löögile, aga sooritus jäi optimistlikuks ja lendas mööda.
19:27
Kasper Elissaar: Hoiatus27. minutil tegi Kristofer Kaasik Yann Yao vastu vea ja saab kaardi.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaares teine poolaeg algas.
19:28
Kasper Elissaar: Päris kavalalt mängiti standardolukord lahti, kui Välja söötis läbi kasti palli Pajunurmele, kelle löök rikošeti võttis.
19:28
Kasper Elissaar: Korneri järel käis pall korra kastis, aga tuli sealt kiirelt välja.
19:29
Kasper Elissaar: Pajunurm ja Tur vahetasid nüüd ääred. Väga põnev.
19:29
Ivar Lepik:  Teine poolaeg Viljandis vahetusteta!
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Prošinilt 47. minutil ohtlik kauglöök, Kütt tõrjus.
19:30
Kasper Elissaar: See äärekaitsjate vahetus ei kestnud kaua. Zahovaiko käskis ääred tagasi vahetada Turil ja Pajunurmel.
19:32
Kasper Elissaar: Vainumäe jättis Sinilaiule löögile, aga 32. minutil kasti tagant tehtud löök vuhises üle värava.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  VäravZakarljuka viib 48. minutil imelise kauglöögiga, mis tagumisse ristnurka lendab, Transi juhtima! Söödu andis kornerist Plotnikov.
19:34
Ivar Lepik: Hoiatus  50. minut ja Trevor Elhile mängu esimene kollane kaart Viljandis. Tegi Kährile haiget.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  VäravJuba 51. minutil lööb Trans teise! Väravavaht Kütt eksis rängalt, söötes palli otse Zakarljuka jalale. Zakarljuka andis isetult söödu kõrvale Barkovile, kes sahistas.
19:35
Kasper Elissaar: Hoiatus35. minutil saab Yann Yao korduvate rikkumiste eest kollase.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusViira teenis 52. minutil kollase kaardi.
19:37
Kasper Elissaar: Paide teenib nüüd 27 meetri pealt karistuslöögi. Täpselt keskelt sisuliselt.
19:38
Ivar Lepik:  Volkov paneb hirmsa paugu latti, aga oli sulus ka.
19:38
Kasper Elissaar: Välja keerutas päris ohtlikult üle müüri alumise posti kõrvale, aga Aland kontrollis ja pall lendas postist mööda.
19:38
Kasper Elissaar: Viies nurgalöök Paidele.
19:38
Ivar Lepik: Hoiatus 54. minutil teeb Kähr Elhile tagasi. Talle ka kollane.
19:39
Kasper Elissaar: Ei saanud Paide sellest löögile.
19:40
Kasper Elissaar: Kuues nurgalöök Paidele. Taas vasakult.
19:41
Kasper Elissaar: Pall jäi kastis lahti, lükati sealt välja, Frolov tegi kasti taga konksu ja löök võttis rikošeti. Ehk seitsmes nurgalöök. Nüüd paremalt.
19:41
Kasper Elissaar: Pajunurme tsenderdus löödi kastist samuti välja. Pole Paidel väga seda õhujõudu. Pole Neemelot, keda sihtida. Kase üksinda pole väga midagi seal kastis ära teinud.
19:42
Ivar Lepik: Vahetus Ja vahetuste aeg. Tulevik teeb otsa lahti. 58. minutil Teor välja ja Rainer Peips platsile ehk suurt muutuda ei tohiks platsil.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka lähilöögi Kütt tõrjus.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Irie tõstis palli Golovljovile, Kütt päästis tõrjega.
19:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Pärnus on lõppenud 0:0 viigiga! Tüüritakse praegu järjekordse omavahelise viigi suunas.
19:46
Ivar Lepik:  Ilves istus vahepeal keset platsi ja nüüd jalutas küljejoone taha. Vahetust tarvis.
19:47
Ivar Lepik: Vahetus Ja tehakse ära 64. minutil: Ilves välja ja Gustav-Hendrik Seeder platsile.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil teeb Kuressaare kaks vahetust korraga: Luup välja, Rass sisse; Valmas välja, Opp sisse.
19:49
Ivar Lepik:  Ja penalti Kaljule! Teist mängu järjest saab Subbotini kohvist penalti. Lang ohver sedakorda.
19:49
Ivar Lepik: Värav  Maximiliano Ugge pehmelt Nõmme alt läbi! 65. minut ja 3:0 Kaljule!
19:54
Ivar Lepik: Vahetus Mõistlik vahetus 70. minutil: Markovitš välja ja Avilov sisse. Markovitš oli kaardi kaugusel, et Floraga mäng vahele jätta, aga seda ei tulnud, niiet pühapäeval ka rivis.
19:54
Ivar Lepik: Vahetus Ja Tulevik teeb oma kolmanda vahetuse ka ära 70. minutil, Lang välja ja Herol sekkub. Olulised minutid talle, et enne nädalavahetuse mängu natuke mänguolukorraga kohaneda.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Transi esimene vahetus: Plotnikov välja, Kovaltšuk sisse.
19:58
Külastaja Paide toetaja kommentaar
Zahovaiko - mida teevad põhis Yao ja Vainumäe? Sa peaksid ise tagasi astuma. Täielik ämber peatreenerina. Võistkond tahab võita, aga mida sa teed.... Kas Veskimäel pole mune, et treenerit vahetada?
19:58
Mis ajast Ugge penalteid löòma on hakanud ...
19:59
Ivar Lepik: Hoiatus 75. minutil Marko Brtanile kollane. Aga vahetult enne seda üks naljakamaid juhtumeid viimasest ajast...
20:00
Kasper Elissaar: Yao oli eelmises voorus väga hea. Tema alustab ilmselt seetõttu. Vainumäed läheb samuti vaja, sest on üks kahest algkoosseisus olevast KTM-ist. Kuna Zahovaiko ei tahtnud ilmselt nullimängu teinud kaitseliini muuta ja eelistas äärekaitses Pajunurme Lilanderile, siis pidi väljakul kõrgemale oma KTM-id paigutama.
20:00
Ivar Lepik: Hoiatus 76. Gerdo Juhkamile ka enne veel kaart kirja kui looni jõuan. Volkovile jalga.
20:00
Kasper Elissaar: Pärnus teine poolaeg! Vahetusi ei olnud.
20:01
Ivar Lepik: Ja 77. minutil saadab Karhu Sergei Terehhovi pingilt minema kaardi nõudmise eest.
20:02
Kasper Elissaar: Yaolt kiirelt pealelöök, aga üle.
20:02
Ivar Lepik: Värav 78. minutil Kaspar Paurile ka üks! 4:0!
20:03
Ivar Lepik: Pauri esimene värav Kalju alla on täitsa kena, päris värava lakke otse õhust. Aleksandr Volkov saab siit väravasöödu ka veel.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka kauglöök langes kindlalt Küti saagiks.
20:03
Ivar Lepik: Vahetus Ja tuli 79. minutil kohe vahetus ka, Volkov välja ja Alex Matthias Tamm platsile.
20:05
Ivar Lepik:  Aga nüüd lõpuks. Lubatud loost. Kohtunik Andrei Karhu kutsus Vladimir Avilovi enda juurde ja näitas reie peale, Avilov tõstis korra püksisäärt ja suunati pingi juurde... aluspesu oli siis nimelt valet värvi. Kui Rasmusest õigesti aru sain, lippas Avilov püksata tagasi platsile ja nüüd vahetusest sekkunud Tamm oli ka aluspesu vahetama hakanud. Jah, reeglites on selline punkt, aga...
20:05
Kasper Elissaar: Frolov lõi karistuslöögist palli müüri.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko pika palli järel lipsas Barkov palliga Viira eest ära, aga lööginurk jäi teravaks ja Barkov lõi mööda.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus85. minutil Kuressaare viimane vahetus: Miil välja, Jäns sisse.
20:07
Ivar Lepik: Värav Juhkam teeb nüüd korraliku kala ja Marko Brtan lööb 83. minutil 5:0.
20:07
Kasper Elissaar: Paide on väga näljane. Pall on kogu aeg Vapruse kastis.
20:08
Ivar Lepik: Elhi paneb pika palli ette, Juhkam teeb kummalise hüppe õhku, ei puuduta palli, Brtan jookseb mööda ja lükkab palli võrku.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  17-aastane Jäns teeb täna oma Premium liiga debüüdi.
20:10
Ivar Lepik: Vahetus Viimane vahetus Viljandis: 86. William Gustavo välja ja Jevgeni Demidov platsile.
20:10
Kasper Elissaar: Paide surub meeletult läbi vasaku ääre. Yaolt taas terav pall värava ette, aga Vaprus lõi selle minema.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Kütilt imeline topelttõrje! Pareeris järjest nii Golovljovi kui ka Kovaltšuki lähilöögid.
20:10
Ivar Lepik: Värav  Vastu ka! Tuleviku auvärav Lauri Elurilt! 86. minut ja 1:5.
20:11
Ivar Lepik:  Väravasöötu siit vist ei tule ja kaitsjad ei saa nullimängu ka.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Transi teine vahetus: Škinjov välja, N. Mihhailov sisse.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaares lisati mängule 3 minutit.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Supervõimalus Zakarljukal, aga lõi Barkovi söödu järel lähedalt üle.
20:13
Ivar Lepik: Värav Lauri Eluri teine 89. minutil! Rainer Peips saab siin söödu ka! 2:5!
20:14
comeback tuleb ahah
20:14
Külastaja asd kommentaar
elhi saab söödu siis viiendale?
20:14
Ivar Lepik:  Elhi saab kindlasti söödu viiendale, jah.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  VäravGolovljov lööb 90+2. minutil palli alla nurka ja Trans juhib 3:0! Söödupunkti saab Kovaltšuk.
20:15
Kasper Elissaar: VahetusPaides 60. minutil Valge ja Vainumäe välja. Hanson ja Neemelo sisse.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+3. minutil vahetab Trans väravavahti: Kotenko välja, Halimi sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Kuressaares 140.
20:16
Kasper Elissaar:  Vahetus61. minutil Tutk ära ja Mõtt sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Trans võitis teise poolaja väravatest Kuressaaret 3:0.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare sai Premium liigas seitsmenda järjestikuse kaotuse, Trans kolmanda järjestikuse võidu. Minu poolt kõik.
20:18
Ivar Lepik:  Ja 5:2 võit Kaljule Viljandist!
20:19
Kasper Elissaar: Värav Martin Kase lööb 63. minutil Henri Välja nurgalöögist peaga palli võrku! Oli uhkes üksinduses. Lihtne sooritus ja musi käel olevale tattoo'le. Paide 1, Pärnu 0.
20:19
Ivar Lepik:  Üsna omapärane mäng, aga mõlemad saavad nüüd hea tunde pealt nädalavahetusele vastu minna. Mõlemat ootab tähtsam mäng just siis. Minu poolt hetkel kõik, aitäh!
20:22
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Kekua välja ja Hallmere sisse.
20:23
Kasper Elissaar: Kase sai nüüd tagant kossi. Lonkab hetkel väljaku kõrvale.
20:24
Kasper Elissaar: Yaolt ohtlik löök, aga veidi-veidi üle värava.
20:24
Kasper Elissaar: Kase sai nüüd tagasi väljakule.
20:25
Kasper Elissaar: VäravTarmo Neemelo lööb 70. minutil postipõrkest 2:0!
20:26
Kasper Elissaar: Frolovi terav pall võttis kaitsjast rikošeti ja Neemelo suunas palli peaga võrku. Väravasöötu ei tohiks siit vast tulla.
20:27
Meinhard Pulk: Tere õhtust ka minu poolt! Nagu võis arvata, siis nii Kaido Koppel kui Argo Arbeiter on koosseisudega natukene roteerinud. Tammeka on pingile jätnud Andre Paju ning Sander Kapperi, kes teevad ruumi Sten Reinkortile ning Mihkel Järvistele. Kalevi poolt puhkust saanud Hidetoshi Wakui ei kuulu isegi mitte pingile, mängu eel kerge küsimärgi all olnud Hannes Anier võeti lõpuks ikkagi Tartusse kaasa ning ootab pingil oma võimalust.
20:28
Kasper Elissaar: Vahetus74. minutil Sõerde välja ja Oja sisse.
20:30
Kasper Elissaar: Vapruse korner ei toonud tulemust.
20:31
Meinhard Pulk:  Wakui puudumisel on kaptenipaela endale saanud täna alles kuuendat Premium liiga kohtumist Kalevi särgis pidav Marco Lukka.
20:31
Meinhard Pulk:  Kalev pani palli mängu!
20:31
Meinhard Pulk: Seni kaitses mänginud Steve Kingue mängib täna keskpoolkaitsjana.
20:32
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil tuleb Kase kerge lonkamise saatel ära ja Joel Kokla väljakule. Sander Sinilaid keskkaitsesse.
20:33
Kasper Elissaar: Värav78. minutil virutab Välja kasti tagant palli taha nurka! 3:0!
20:35
Kasper Elissaar: Enne tabas pall väravaraame, rünnak jätkus, Villota lõi tsenderduse peaga kastist välja, Välja võttis vasakule ette ja võrk sahises. Ilus värav!
20:35
Kasper Elissaar: Aland tegi veel hea jalatõrje! Paide lustib.
20:37
Kasper Elissaar: Liotti sai vahelduseks palli püüda.
20:37
Meinhard Pulk: Päris võrdselt on mäng Tammel alanud. Senised kõige silmapaistvamad momendid on olnud Ioan Jakovlevi paar võimsat spurti keskväljal, kuid need ei ole reaalseid väravavõimalusi kaasa toonud.
20:39
Kasper Elissaar: Pärnakad said veel löögile, aga mööda.
20:39
Meinhard Pulk:  Nüüd oli ohtlik! Tammeka sai karistuslöögi, Järvelaid pani oivalise tsenderduse kasti, kuid Graubergil jäid millimeetrid puudu pea pallile vastu saamisest ning pall põrkus napilt posti kõrvalt mööda.
20:40
Kasper Elissaar: Paide on ära vajunud ja Oja sai ohtlikult löögile.
20:43
Kasper Elissaar: Kaks minutit Pärnus lõpuni jäänud. Eks mäng on otsustatud.
20:44
Kasper Elissaar: Hanson keerutas ja keerutas ja lõi, aga Aland tõrjus.
20:44
Kasper Elissaar: 225 pealtvaatajat Pärnus.
20:45
Kasper Elissaar: Välja nurgalöögist keegi löögile ei saanud.
20:45
Külastaja Juku kommentaar
Kust Kalevi mängu vaadata saab?
20:45
Meinhard Pulk:  Postimehest.
20:46
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit Pärnus.
20:46
Kasper Elissaar: Hanson oli lähedal väravale, aga Ilves tõrjus jalaga.
20:47
Meinhard Pulk: Reinkort murdis Kalevi karistusala kaareni välja, jättis palli Koskorini, kes sihtis tagumist ristnurka, kuid keerutas latti! Pool minutit hiljem sai Koskor karistusala nurgast löögile, kuid Vallner lükkas palli üle lati!
20:47
Kasper Elissaar: Paide saab veel ühe nurgalöögi. Viimane minut käib.
20:48
Kasper Elissaar: Välja löök blokeeriti ja jätkuolukorras lõi Neemelo peaga palli üle.
20:48
Meinhard Pulk: Tundus juba sees olevat! Tekko nurgalöök, Reinkort sai pea vahele, kuid Jakovlev tõi joonelt ära selle!
20:48
Kasper Elissaar: Paide sai nüüd Vaprusest jagu! 3:0 võit pärnakate üle!
20:48
Meinhard Pulk:  Tammeka on saanud juba neli väga head võimalust.
20:49
Kasper Elissaar: Paide oli mängu vältel parem meeskond ja vääris seda võitu igati. Parema realiseerimise korral oleks võinud skoor ka suurem olla.
20:49
Kasper Elissaar: Minu poolt aitäh ja jätan Meinhardi siia üksi teie Premium liiga õhtut lõpetama.
20:50
Meinhard Pulk: Rääbis oli pikali maas, aga vist siiski saab mängu jätkata.
20:53
Meinhard Pulk: Amatööreksperdi pilguga ütleksin, et Arbeiteri otsus panna Kingue keskpoolikusse ei ole end õigustanud. Päris lihtsalt tulevad Tammeka mehed Kalevi keskväljast läbi.
20:53
Meinhard Pulk:  Hoiatus 22. Sobtšenko jäi väga hiljaks ning niitis Andersoni maha.
20:55
Meinhard Pulk:  Aga Rääbisega on siiski kõik. Reinhard Reimaa ja mitte Hannes Anier on platsile tulemas.
20:55
Meinhard Pulk:  Vahetus 25. minutil tehti see vahetus ära. Õnnetu tagasitulek Tamme staadionile.
20:56
Meinhard Pulk: Reimaa on sel hooajal Premium liigas platsil olnud vaid 42 minutit.
20:57
Meinhard Pulk: Koskor sai kasti tagant löögile, aga seekord oli Raudsepp oma kehaga ees.
21:03
Meinhard Pulk: Mäng on nüüd viimased minutid keskväljaheitluseks muutunud. Kalev on ilusti mängu sisse saanud.
21:05
Meinhard Pulk:  Tekko vajab arstiabi.
21:10
Meinhard Pulk: Kalevilt vist esimene pealelöök. Laabus eksis sööduga, Reimaa oli täiesti vaba, kuid löök umbes 20-meetrilt ebaõnnestus täielikult.
21:11
Meinhard Pulk:  Hoiatus 40. Anderson saab kollase kaardi ja mängukeelu kohtumiseks Paidega. Kalevile aga üliohtlikust kohast karistuslöök.
21:11
Meinhard Pulk: Arvestades viimaste kuude mänge ja Tammeka formatsiooni, siis tegu on väga tugeva kaotusega Tammeka jaoks.
21:11
Meinhard Pulk:  Jakovlevilt hea karistuslöök, aga napilt üle.
21:13
Meinhard Pulk:  Kalevi parim võimalus! Jakovlev mängiti kaitseliini seljataha, kuid Pechter päästis jalatõrjega!
21:15
kus wakui on?
21:15
Meinhard Pulk:  Anti puhkust talle.
21:16
Meinhard Pulk:  Aga poolaja teine pool on täielikult Kalevile kuulunud.
21:16
Meinhard Pulk: Sobtšenko sai nurgalöögi järel 25-lt lüüa, löök oli terav, kuid läks siiski mööda.
21:17
alles oli poolteist kuud puhkust
21:18
Meinhard Pulk: Poolaeg. Nagu mainitud, siis umbes esimesed 25 minutit oli mäng täielikult Tammeka kontrolli all, seejärel võttis Kalev initsiatiivi üle.
21:31
Külastaja Z kommentaar
Mõttetu treener Pärnul. Täielik vähikäik
21:32
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas. Vahetusi tehtud pole.
21:35
Meinhard Pulk:  PENALTI KALEVILE!
21:35
Meinhard Pulk:  Hoiatus 48. Tekko saab vaidlemise eest kollase ja ka teda ootab mängukeeld.
21:36
Meinhard Pulk: Aga Sobtšenko tuli kiirrünnakusse, söötis Järvale, kes konksutas värava suunas ning Anderson võttis ta maha.
21:36
Meinhard Pulk:  Kohutav penalti Jakovlevilt ja Pechter püüab!
21:38
Meinhard Pulk:  658 pealtvaatajat. Ilus number!
21:40
Meinhard Pulk:  Aga standardolukordi on Kalev teise poolaja alguses hulgi saanud. Ehk mäng on jätkunud sealt, kus avapoolaeg lõppes.
21:42
Meinhard Pulk:  Tammeka kombineeris keskväljal, Laabus virutas oma 30 meetri pealt peale, kuid Vallner tõrjus posti kõrvalt!
21:45
Meinhard Pulk:  Värav 58. HENRI JÄRVELAIDI VASAKU JALA KAHUR VIIB TAMMEKA JUHTIMA!
21:47
Meinhard Pulk: Tekko saab väravasöödu kirja, Järvelaid sai umbes 30 meetri pealt täiesti üksi virutada ja Vallner ei saa löögiga hakkama. Võimas löök, kuigi Vallner oleks võinud paremini tegutseda.
21:47
Külastaja Tra kommentaar
Kes sootis
21:47
Meinhard Pulk:  Tekko.
21:48
Meinhard Pulk:  Vahetus 62. Järviste välja, Andre Paju platsile.
21:50
Meinhard Pulk: Järva löök 18-meetrilt tabas Andersoni keha. Järva nõuab kätt, seda ei antud.
21:52
Meinhard Pulk: Mööli madalale pallile ei saanud ei Reimaa ega Järva õnnetul kombel jalga vahele. Olukord lõppes Raudsepa ebatäpse löögiga.
21:57
Meinhard Pulk: Kalevi surve on viimatel minutitel väga tuntav olnud. Tammeka päris madalale langenud.
21:59
Meinhard Pulk: Vahetus 72. Tammeka teine vahetus. Sander Kapper platsile, tubli mängu teinud Reinkort välja.
22:03
Meinhard Pulk: Sobtšenko sai hoo pealt kaugelt tuld anda, aga läks esipostist napilt mööda.
22:09
Meinhard Pulk: Reimaa oli värava ees löögile saamisele lähedal, kuid keskkaitsjad suutsid teda piisavalt takistada. Ohjad on endiselt selgelt Kalevi käes.
22:10
Meinhard Pulk: Möölilt pealtnäha suurepärane läbisööt Järvale, aga Pechter jõudis siiski pallini esimesena.
22:11
Meinhard Pulk: Taas tuleb madal ohtlik pall karistusalasse, kuid jällegi ei pääseta korralikult löögile. 84 minutit on mängitud.
22:14
Meinhard Pulk: Vahetus 87. Artur Uljanov platsile, Tristan Koskor välja.
22:15
Meinhard Pulk: Hoiatus 88. Laabusele kollane, Kalevile väga heast kohast karistuslöök.
22:16
Külastaja ads kommentaar
Kuidas see esiliiga mees kalevil olnud on?
22:16
Meinhard Pulk: Hoiatus 89. Jakovlevile nõutakse tribüünilt punast, aga piirdutakse siiski kollasega.
22:17
Meinhard Pulk:  Reimaa on karistusalas päris palju sööte saanud, kuid ei ole siiski Tammeka keskkaitsjate vastu päris hästi saanud. Raske midagi konkreetset tema mängu kohta arvata.
22:18
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit.
22:18
Meinhard Pulk:  Hoiatus Taas nõutakse punast, aga ka Raudsepp pääseb kollasega. Oli löögiliigutus ning Kapper on maas arstiabi vajamas.
22:19
Meinhard Pulk: Vahepeal oli Tammeka kastis ohtlik segadus, kuid Kinguel ei õnnestunud siiski korralikku lööki teha.
22:21
Meinhard Pulk:  Kõik! Tammeka saab väga rasked, vajalikud ja magusad kolm punkti!
22:21
Meinhard Pulk: Sellega on tänane Premium liiga mängupäev läbi, homme kohtuvad aga Flora ja Levadia. Ilusat nädala jätku!