Kristjan Remmelkoor:  Treener Martin Reim alustab ise algkoosseisus. Põhikoosseisud on siin uudises kirjas.
Kristjan Remmelkoor:  Kõlasid riikide hümnid.
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad rivistusid väljakule täiskoosseisudes, mitte ainult põhikoosseisudes.
Palju rahvast vaatamas on?
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Raske numbrit pakkuda, aga idatribüünil paistab rahvast päris palju.
18:32
Kristjan Remmelkoor: Igatahes vinge üritus - ma pole kunagi näinud ühes kohas korraga nii palju Eesti jalgpallilegende!
18:33
Kristjan Remmelkoor: Normaalaja viigilise seisu korral on ette nähtud penaltiseeria.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Eesti kapten on Poom ja Soome kapten on Litmanen.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas legendaarse Jüri Saare avavile!
18:35
Külastaja Miks kommentaar
Miks keegi ülekannet ei tee?
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Litmaneni pika söödu järel said soomlased esimese rünnaku teha, Poom püüdis nõrga pealelöögi kindlalt.
18:37
Sellisest mängus võiks tõesti ülekanne olla. Inimeste huvi ilmselt 100 korda suurem kui Trans-Vapruse vastu.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Soomlased on esialgu palli valdamas. Kristalil tundub keskväljal tempos püsimisega raskusi.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Terehhov andis läbisöödu Operile, kelle madal pall ei olnud ei pealelöök ega ka sööt ja veeres nurgalipu suunas.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Lindpere koputas Nylundile kergelt käega pähe ja võitis selle abil õhuvõitluse.
18:43
Kristjan Remmelkoor: Värav  Piiroja libistas palli nurgalöögiks. Soome kornerist suunas Paulus Roiha peaga palli võrku ja 8. minutil soomlased 1:0 ees.
18:43
Külastaja Pärnu kommentaar
4 pärnakat algkoosseisus. Olid ajad...
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Kristal pööras rünnakul kõksimise pealt ja teenis marulise aplausi ning Eestile heast kohast karistuslöögi.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Lindpere virutas karistuslöögi müüri ja jätkulöögi samuti müüri.
18:45
Miks panna pealkirjaks LIVE ülekanne kui tehakse tekstipõhist blogi? Delfi kombed üle võetud?
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Meil on pealkirjas alati "LIVE" olnud, kui tekstiülekannet teeme. Kui on otsepilt, siis on pealkirjas "otsepilt".
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Kristali nurgalöögi lõi Huttunen rusikatega ära.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Kõmper lasi lihtsa söödu üle küljejoone.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Borissov, Saharov ja Novikov tulid platsile. Jooksvad vahetused toimuvad lausa siis, kui pall on mängus.
18:51
Külastaja Huviline kommentaar
Eriti nõme, et ülekannet pole.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Hea tsenderdus Saharovilt, eestlased ei jõudnud napilt pallini ja Palatu tegi tagapostis vea.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Terehhovi asemele sekkus Arbeiter.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Teever teenis Eestile penalti!
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Värav21. minutil Arbeiter penaltist viigistas! Väravavaht sai näpud vahele, aga pall läks lööja poolt alla paremasse nurka.
18:56
Külastaja J kommentaar
Kelle asemel teever tuli
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Siin on nii palju jooksvaid edasi-tagasi vahetusi samal ajal kui pall on mängus, et ei jõua kõiki fikseerida. Aga Teever mängib tipuründes, kus mängu algul oli Oper.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Penalti tundus väga pehme.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Aga Eesti on viimasel ajal rohkem palli vallanud.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Saharovi kornerile sai Piiroja õrnalt pea vahele, aga ohtlikku lööki ei tulnud. Väga suurte jõududega oli Eesti korneri ajal vastase kastis.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Bärengrub on Palatu kohale vasakkaitsesse tulnud.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Sööduga eksinud Piiroja oli enda peale väga kuri.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Lindbergilt 20 meetrilt ohtlik löök üle värava.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Lindpere ja Oper on tagasi väljakul. Arbeiter ja Novikov läksid välja.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Saharovi peasöödu järel pääses Oper palliga kasti. Lõi ise terava nurga alt peale, väravavaht püüdis.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Stepanovi asemele sekkus Hohlov-Simson, Leetma asemele Anniste.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Lindpere tsenderdusele sai Oper pea vahele, aga midagi ohtlikku sealt ei tulnud.
19:07
Pareiko mängib siis teise poolaja ?
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Võib-olla, jah. Poomi pole seni välja vahetatud.
19:08
Prins ka saab väljakule v
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Eks näis.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Eesti nurgalöögi ajal fikseeriti Bärengrubile viga.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Saharovi hea tsenderdus lõigati Teeveri pea eest vahelt.
19:11
Kristjan Remmelkoor: Pari ja Šišov on nüüd ka väljakul.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Kristal võttis keskväljal hästi libistades palli.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Piiroja lõi oma kastis pallist mööda, aga tegi seejärel ise päästva blokeeringu. Oper näitas teiselpool väljakut head kiirust, kuid andis siis järjekordse valesöödu.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Mängitakse 2x40 minutit, esimene poolaeg sai läbi. Seis on 1:1.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 1506.
19:21
Kristjan Remmelkoor: Kuigi esimestel minutitel oli Soome aktiivsem, siis avapoolajal püsis pall kokkuvõttes rohkem Eesti valduses. Tsenderdusi suudeti karistusalasse panna päris palju.
19:29
Kristjan Remmelkoor:
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Väravas on teisel poolajal Pareiko. Abikohtunikud on miskipärast pooled ära vahetanud.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Hans Näks on tipuründes.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Arbeiteri vastu vilistati suluseis.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Prins on ka väljakul olemas.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Soome surub, Pareiko tegi suurepärase tõrje.
19:33
Külastaja ahoj! kommentaar
miks kõmper kunagi koondist pole esindanud?
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Sest Kõmper lõpetas karjääri noorelt aastal 1989 ära.
19:34
transfermarkt väidab, et tal olevat rootsi kodakondsus? kas panevad segast v mis?
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Ta elas pärast mängijakarjääri lõppu Rootsis ja võttiski sealse kodakondsuse.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Sorsa lõi kaugelt, Pareiko püüdis.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Kallio läbisöödu järel pääses Paavola Pareikoga silmitsi, Pareiko püsis jalgel ja püüdis nõrga löögi.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Soomlased nõudsid kerget penaltit, Saar ei andnud.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Väga ohtlik võimalus Soomelt. Külalised üllatasid karistuslöögi kiire lahtimänguga ja lähedalt löödi napilt mööda.
19:41
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  Nüüd tehti esimene vahetus, mida näidati ka tablool. Peakohtunik Saar välja, Kaasik sisse.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kristali kauglöök lendas üle.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Pari tegi oma karistusala juures vea. Ohtlikust kohast trahvilöök Soomele, Litmanen sätib palli paika.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  VäravLitmanen andis karistuslöögist kavala tsenderduse, peaga löödi posti ja Rissanen koksas tagasipõrganud palli võrku. Soome juhib 2:1.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Novikovi kauglöök lendas üle.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Litmaneni pealelöök lendas tribüünile.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav57. minutil lööb Eesti 2:2! Terehhov tsenderdas paremalt ja Teever lõi peaga alla nurka.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Bärengrubi pealöök läks napilt mööda.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Šišovi tsenderdusest sai terava nurga alt lüüa Anniste, kes ei tabanud väravat.
19:52
Külastaja opj kommentaar
kas pareiko on premium liiga tasemel?
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Seni on Pareiko küll väga hästi tegutsenud.
19:53
Kristjan Remmelkoor:  Teever söötis Annistele, kelle löök karistusala kaare pealt blokeeriti.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Litmanen on täna ülihead vormi ja mängu näidanud. Praegu andis väga hea tõste Sorsale, kelle lähilöögi Pareiko jalaga tõrjus.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Oper tuli väga väsinud näoga platsilt ära ja küsis: "Kes tahab minna?"
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Saharov andis ebaõnnestunud tsenderduse ja ütles seepeale kohe kurjalt: "Teeme vahetuse!" Terehhov läks tema asemel sisse.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Lindpere sai soomlaste värava lähistel nende söödu kätte, kuid lõi üle.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd Oper ja Teever lehvitasid väga agaralt, tahes platsile pääseda. Läksidki Lindpere ja Arbeiteri asemel ette.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Soomlane sai mõnelt meetrilt löögile, Pareikolt järjekordne hea tõrje!
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Viis minutit veel.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusRissanen libistas Teeverile jalgadesse ja sai 77. minutil esimese kaardi.
20:08
Külastaja Li Jong kommentaar
Kuidas mängijate vormi hindad? Piiroja? Bärengrub? Lindpere?
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Näks sörkis väga aeglaselt ja mõnel suurema kaaluga mehel on veel raske olnud, aga üldiselt on mängijad vanuseid arvestades heas vormis. Piiroja ja Bärengrub tunduvad väga heas ja Lindpere okeis vormis.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Saar näitab ühte lisaminutit.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Mäng lõppes 2:2 ja tulemas on penaltid!
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Tundub, et penalteid siiski ei tule. Mängijad leppisid omavahel praegu nii kokku.