Laupäev, 1. september 2018
15:51
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast Kadrioru staadionilt, Levadia ja Kalevi mäng on varsti algamas.
15:52
Kristjan Remmelkoor: Kalevi algkoosseisus üllatusi pole, Levadia põhikoosseisu on seekord Nesterovi asemel pääsenud Felek.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Juba esimesel minutil vajab Lukka arstiabi.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi viiese kaitseliini moodustavad täna vasakult Raudsepp, Kingue, Laur, Lukka ja Mööl. Täna mängib Jakovlev vasakul äärel kõrgemal.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki tsenderdusel oli Lukka peaga vahel.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on esimese 9 minuti jooksul rünnanud väga palju läbi tõusva paremkaitsja Jürgensoni.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Järva vajab arstiabi.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Vallner sai juba suuliselt viivitamise eest hoiatada.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Värav12. minutil läheb Levadia 1:0 juhtima! Roosnupp andis madala söödu Felekile, kes mängis endale esimese puutega palli ette ja lükkas teise puutega võrku. See oli ka mängu esimene tõsisem võimalus.
16:14
Külastaja mc kommentaar
Miks uus poiss Levadia eest debüüti ei saa?
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Ei tea, ilmselt siis paberid veel ei luba.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav15. minutil Kingue viigistab! Kalevi nurgalöögist jäi pall Levadia karistusalasse pidama, Lukka andis madala söödu ja Kingue lõi palli lati alla.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tugevale karistuslöögile pani Matsunaga ennastsalgavalt pea vahele.
16:18
Külastaja õppige kommentaar
diletandid, Levadial 5 leegionäri juba platsil
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Tarajev peab Kalevi treenereid rahustama.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd vajab arstiabi Kingue.
16:22
Levadia ei saa isegi Tallinna Kalevist jagu, neil peaks ikka päris häbi olema enda üle
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki nurgalöögil oli Vallner kätega vahel.
16:22
Külastaja . kommentaar
70 minutit mängida, ära hõiska veel mc
16:24
ega Kalev nii vilets ka ei ole, et kohe vastupanust loobub.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  26. minutil Felek tsenderdas ja Gando lõi peaga latti! Ta ise arvas, et pall põrkas latist üle väravajoone, aga kohtunik nii ei arvanud.
16:26
Süvari ei taju midagi ikka
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Feleki lähilöögi järel tegi Vallner hea tõrje!
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Palju tsenderdusi on andnud täna Tkatšuk, aga nendest pole seni löögile pääsetud.
16:30
Külastaja , kommentaar
kas kuskilt eesti keelsete kommentaaridega piltülekannet ei ole?
16:31
Külastaja Ops kommentaar
Tristan Toomas on 15, kõva vend
16:32
on, aga aet süvari kommenteerib. ei soovita. sport.err.ee muidu
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Varem põhiliselt kaitses seisnud Kalev on viimastel minutitel rohkem reide Levadia värava lähedale teinud.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav36. minutil lööb Levadia 2:1! Kruglov tsenderdas vasakult äärelt ning Debelko, kellele liiga palju ruumi jäeti, suunas peaga palli väikese postipuute kaudu võrku.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Järva mängis Podholjuinist jalgevahelt mööda ning pani madala palli värava ette, seal olid Levadia kaitsjad vahel.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko lonkab tugevalt.
16:45
Külastaja kingu kommentaar
kas kingu on eesti meistriliiga viimaste aastate kõige halvem kaitjsa?
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit.
16:46
Külastaja oo kommentaar
Enam lihtsalt ei suuda Aet Süvarit kuulata. Kahju, et teine poolaeg nägemata jääb. :(
16:48
Kristjan Remmelkoor: Värav Roosnupp andis madala söödu ja Felek lõi terava nurga alt palli lati alla! Levadia läks vahetult enne esimese poolaja lõppu 3:1 juhtima.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohe lahtimängul kõlas ka Tarajevi poolajavile.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas, Debelko ei tabanud pöördelt palli.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav54. minutil vähendab Järva vahe minimaalseks! Järva tegi kontrarünnakul pika soolo, lükates keskväljal palli Dudarevi jalgevahelt läbi ja joostes Lepmetsaga üks-ühele. Lõpetuseks lõi palli rahulikult alla nurka.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov viskas audi, Gando pikendas peaga, Debelko ei tabanud taas korralikult palli.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Kadrioru staadionil 193.
17:18
Kristjan Remmelkoor: Wakui karistuslöögi järel jäid Lukka ja Kingue Levadia kastis teineteist segama ja lööki välja ei tulnud.
17:19
Külastaja hmm kommentaar
Räägitakse, kuidas Levadia fännid pole rahul, et meeskond alles kolmas on. Levadial pole fännegi, kes mängu vaatamas käiksid... :D
17:22
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia teeb 65. minutil kohtumise esimese vahetuse: Svraka välja, Peetson sisse.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTkatšuk sai korduvate määruste rikkumise tulemusel mängu esimese kollase kaardi. Järgmise mängu peab ta vahele jätma.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Felekil oli pika palli järel võimalus üks-ühele joosta, kuid ta lõi juba eemalt peale ja ei tabanud väravat.
17:28
Kristjan Remmelkoor: Karistuslöögijärgses olukorras jäi Sobtšenko löök Levadia kaitsjate puntrasse kinni.
17:29
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus72. minutil Levadia teine vahetus: Gando välja, Nesterov sisse.
17:30
Külastaja Asd kommentaar
Mis positsiooni kingue mängib?
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Vasakpoolset keskkaitsjat.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil sai Järva kollase kaardi ja jätab järgmise mängu vahele.
17:33
Külastaja KR8 kommentaar
Kas Kevin sai väga tõsiselt vigastada Tammeka mängus =
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuk, kellel on kollane kaart all, läks Sobtšenko peale närvi ja vajas kohtunikupoolset rahustamist.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  "Pallipoisid, palun keskenduge oma tööle!" pidi teadustaja ütlema.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuk virutas 79. minutil kauglöögi latti!
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Rääbise vigastuse kohta püüan pärast mängu küsida.
17:37
Kristjan Remmelkoor: VahetusFelek lonkas väljakult ära ja Bulavkin läks 81. minutil platsile.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLukka jäi 82. minutil Roosnupu vastu selgelt hiljaks ja sai kollase.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusBulavkin sai kollase.
17:41
Külastaja Neeme kommentaar
See Neeme Neemlaid peaks ainult rahvaliiga mängudel piirile pääsema, täis sitt kohtunik.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Bulavkin andis terava palli värava ette, kust see klaariti.
17:42
Tänu sellele saab vilistama, et on Uno Tukti hea sõber.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus86. minutil kollane Peetsonile.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Kalevi esimene vahetus: Laur välja, Reimaa sisse.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine Hoiatus  Kalev nõudis Peetsoni ja Järva võitlusest penaltit. Kohtunikud pidasid korraks nõu ja andsid hoopis Järvale teise kollase ja punase kaardi!