Pühapäev, 2. september 2018
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere, hooaja üks tähtsamaid Premium liiga mänge on peagi algamas.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad läksid ilutulestiku saatel väljakule.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Henrik Pürgi nime ettelugemine tõi kaasa Kalju fännide vilekoori.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Umbes 3500 peaks mahtuma koos lisatribüüniga.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Kohe esimesel minutil viskasid Flora fännid rohevalged lindid väljakule, need koristati kiirelt ära.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  4. minutil esimene ohtlik olukord. William Gustavo pika diagonaali suunas Subbotin värava ette, kus Volkov küünitas jala pallile vastu, kuid lükkas selle väravast mööda.
19:08
Kristjan Remmelkoor: Markovitši pikk audivise põrkas ohtlikult Flora värava eest läbi, aga lõpuks fikeeriti sellest olukorrast Kalju viga.
19:08
Külastaja Vazelinovic kommentaar
3500 ei mahu Hiiule mingi nipiga, tulge maa peale, hr. Remmelkoor. 1200 max.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Brtani kauglöök läks täiesti metsa.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Liivak lõi 20 meetrilt üle.
19:10
Külastaja hmm kommentaar
3500 veits korralik pakkumine jah
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav12. minutil andis Markovitš terava palli värava ette, Kirss pani pea vastu ja viis Kalju 1:0 juhtima!
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš andis veel ühe söödu ohtlikusse alasse, Subbotini löögi tõrjus Toom lati alt ära.
19:16
Flora läks Hiiule magama jälle. Täiesti krdi võimatu rsk. EI SUUDA Flora ennast häälestada Hiiul mängudeks.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini kornerile sai Ugge õrnalt pea vahele, aga ei suutnud värava peale suunata.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on täna väga palju rünnanud paremast äärest. Viimastel minutitel on Flora aktiivsemaks muutunud.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi nurgalöögi Londak püüdis.
19:26
Lihtsalt mainin, et 650 kohta on põhitribüün, seega koos lisatribüünidega 1500 on arvatavasti.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Poomi kauglöök vihises napilt mööda.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin proovis samuti kaugelt, lõi paar meetrit üle.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöögi puhastas peaga Reginald.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Värav33. minutil Flora viigistab! Beglarišvili andis peaga läbisöödu Lepikule, kelle tugeva löögi Londak keskelt tõrjus, kuid tagasipõrganud palli lõi Gussev peaga võrku.
19:36
Külastaja BAY kommentaar
Kalju säästusektori rekord? Kiirel lugemisel seal umbes 120 inimest aia taga
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvililt söödu saanud Gussev virutas terava nurga alt üle.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kamsilt äärest terav tõus ja tsenderdus, Ugge oli peaga vahel. Beglarišvili kauglöögi püüdis Londak alt nurgast.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus43. minutil Kalju sunnitud vahetus: William Gustavo välja, Avilov sisse.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Avilov sai kohe Subbotini kornerist löögile, kuid saatis palli üle värava.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Toom tõrjus alt nurgast Subbotini karistuslöögi.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Pauri tsenderdusest lõi Subbotin peaga napilt mööda.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit sai täis ja avapoolaeg lõppes, seis on 1:1.
19:46
Poom käib täna täiega
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili kauglöök jäi nõrgaks ja Londak püüdis rahulikult.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil Kalju teine vahetus: Paur välja, Mašitšev sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Kirss mängis Volkoviga kokku ja läks karistusala tagant löögile, kuid löök jäi nõrgaks.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on mäng rahulikum olnud, Flora mängib kaitsest lähtuvalt.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Gussev viskas end ise Kalju karistusalasse pikali. Kohtunik aitas ta püsti.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil sai Kirss kohtumise esimese kaardi.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Tribüünil läks mõne Flora ja Kalju fänni vahel kähmluseks. Turva lasi ühele Flora fännile gaasi näkku.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Kalju viimane vahetus: Volkov välja, Hunt sisse. Floral on veel kõik vahetused tegemata.
20:23
Kõik sai alguse sellest, et Flora fänn sikutas mööda kõndiva Kalju fänni kaelast salli ...
20:24
Kristjan Remmelkoor: Kohtumist jälgib 1144 pealtvaatajat.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Flora esimene vahetus: Beglarišvili välja, Dmitrijev sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Lepiku nõrga löögi korjas Londak üles.
20:31
Külastaja hehe kommentaar
Paistab, et Flora vs Kalju on juba põhimõttelisem andmine kui Flora vs Levadia.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Gussev võttis väga osavalt palli õhust kannaga maha. Seejärel söötis ta Poomile, kelle kauglöök veeres Londakule sülle.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Liivaku löögi tõrjus Londak üle otsajoone.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Flora teine vahetus: Liivak välja, Saliste sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil võttis kollase kaardi Aloe.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Flora viimane vahetus: Lepik välja, Sorga sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Kirss sai karistusala nurgast virutada, kuid mööda.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Mäng lõppes 1:1 viigiga ning Kalju edu püsib ühe enampeetud mängu abil viis punkti.