Reede, 14. september 2018
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Premium liiga 27. vooru esimene mäng on peagi algamas.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka juhendaja Koppel sai kätte augustikuu parima treeneri auhinna.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Paur mängib täna esmakordselt pärast Tammekast lahkumist Tammeka vastu.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Läll kuulub tänavu esmakordselt Premium liigas varupingile.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Ugge on üllatuslikult Kalju pingile jäänud, teda asendab Avilov. Hunt alustab samuti pingilt, tipuründes on Volkov.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin teenis ja toimetas esimese nurgalöögi, Anderson lõi puhtaks.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Volkov tsenderdas, Sairinen sai jala vahele.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on käinud ainult Tammeka väljakupoolel.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaiu tsenderduse lõi Londak rusikaga ära.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka esimene nurgalöök klaariti ära.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Kapper lõi pärast Reginaldile veategemist palli vihaselt minema ja pidi seejärel kohtuniku loengut kuulama.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  14. minutil pääses pärast Subbotini karistuslööki Volkov trahvikastist löögile, Pechter püüdis kindlalt.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Paurilt hea tsenderdus, Järvelaid lõi peaga palli minema.
19:49
Külastaja Jaan kommentaar
Kas kütusefirma on Tammeka uus sponsor?
19:50
Külastaja Hmm kommentaar
Mäng ei ole korralikult kestnudki, aga Järvelaid annab korralikult märku, et tahab mängu parimaks saada. Ta on kõikjal, paremal,vasakul, ründes, kaitses ja keskväljal ka
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Tundub jah, et uus sponsor Tammekal.
19:50
Tartu Terminal on uus sponsor Tammekal jah
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Kalju nurgalöögi ajal tegi Elhi Pechterile vea.
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjovi tsenderduse puhastas peaga Markovitš.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort ei ulatanud napilt Slaštšjovi uue tsenderduseni.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort oli palliga Kalju karistusalas, kuid tema sööt Koskorini ei jõudnud.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Järvalaiu karistuslöögi järel jäid peavõitluses Grauberg ja Anderson teineteist segama. Ühest neist lendas pall üle otsajoone.
20:00
Kristjan Remmelkoor: 29. minutil andis Subbotin keskelt söödu ja Kirss pääses kastist löögile, Tammeka kaitsja puutest läks löök mööda.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Koskor viskas pika audi karistusalasse, kuhu olid tõusnud Tammeka keskkaitsjad, kuid nõmmekad panid pea vahele.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Anderson on murul pikali ja hoiab jalast kinni.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on ta uuesti püsti.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Pauri tsenderdusele pani Pechter rusikad vahele.
Külastaja PLM kommentaar
Kristjan Kas homme Paide ja Kalevi mängus näeb ka paide uut meest?
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Seda veel täna ei teatud, kas Poola alaliidust jõuavad uue ründaja üleminekupaberid õigeks ajaks kohale, et homme mängida, või mitte.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale midagi ei lisatud. Poolaja järel seis 0:0.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka ja Kalju kohtuvad sel hooajal kolmandat korda ja avapoolaeg jäi kolmandat korda väravateta.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel veerandtunnil käis mäng praktiliselt ainult tartlaste väljakupoolel ja Kalju püüdis aktiivselt rünnata, aga seejärel sai ka Tammeka mängu sisse. Üldiselt oli väga võimalustevaene poolaeg. Kalju suurt survet peale ei pannud, samas jäid Tammeka pikad pallid enamasti adressaadita.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka uue logo puhul oli vaheajal ilutulestik. Uuel logol on kujutatud sinine tammeleht.
20:29
Huvitav logo
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:33
on vist tõenäoline et nii teles kui londak lõpetavad karjääri selle hooajaga
20:36
Kristjan Remmelkoor:  51. minutil Kalju ohtlik nurgalöök, William Gustavo pea kerkis kõige kõrgemale ja Laabus päästis väravajoonelt!
20:36
Isiklikult arvan, et mõlemad nad korraga ei lõpeta otseselt, kolmandaks väravavahiks embkumb ikka jääb.
20:37
Kristjan Remmelkoor: Kuna Teleš ja Ugge on täna mõlemad pingil, kannab Kalju kaptenipaela Subbotin.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus56. minutil nõudis Kapper penaltit, aga sai kollase kaardi.
20:42
Külastaja realist kommentaar
Kas Kalju plaanibki esimest korda see hooaeg vãravata jäâda v ...
20:42
Nonoh, kalju mees jäi selgelt hiljaks, ei puutunud palli ja ei ole penaltit, tohoh.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Kalju esimene vahetus: Paur välja, Mašitšev sisse.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Elhi pallikaotuse järel oli Tammekal hea kontrarünnaku võimalus, aga Slaštšjov andis kiirustatud ja ebatäpse tsenderduse.
20:48
Külastaja mc kommentaar
Küll Kalju oma värava ära lööb
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Kalju teine vahetus: Volkov välja, Hunt sisse.
20:51
Miks Hunt Kaljusse pingipoisiks läks? Levadias oleks saanud olla üsna kindlalt põhikoosseisus.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Hunti on vigastus kimbutanud viimasel ajal, muidu oleks ilmselt põhikoosseisus.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Värav68. minutil andis Subbotin nurgalöögi ja Brtan lõi peaga Kalju 1:0 ette!
Külastaja Andu kommentaar
Subbo antud nurgalöök oli hea ja Soccerneti valitud sümboolse koosseisu väravavaht tegi ilmselge vea väravast välja tulles
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil üritas Reinkort käärlööki ja lõi William Gustavole jalaga näkku. Reinkortile kollane kaart.
20:56
Muidugi Kalju ikka suurel väljakul nii ohtlik ei ole kui Hiul, võib lausa öelda ,et Kalju mäng on nüri, aga Tammekal jääb tehnikast puudu, et vastu hakata
20:56
Külastaja A kommentaar
Rimo Hunt ei ole veel ikkagi täiesti 100% taastunud.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini kauglöök jäi pehmeks ja Pechter püüdis.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  William Gustavo sai endale ümber pea valge sideme.
21:01
Külastaja Vaataja kommentaar
Pürost fotosid soovite? Või on teil keegi pildistamas
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Meil fotograaf on olemas küll.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  William Gustavo ei saa peasidemest hoolimata mängimist jätkata ja vajab ikkagi vahetust.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  71. minutil pikendas Anderson peaga audiviset ja Reinkort sai lähedalt löögile, kuid löök blokeeriti.
21:03
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Kalju viimane ja sunnitud vahetus: William Gustavo välja, Klein sisse.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš vajab veidi arstiabi.
21:05
21:05
Külastaja nonoh kommentaar
VINGUVIIUL!!
21:07
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 82. minutil Tammeka esimene vahetus: Grauberg välja, Jõgi sisse.
21:07
Külastaja Narx kommentaar
Head fotod, aga on selline püro lubatud?
21:07
Külastaja Tra kommentaar
Kalju ei vaari võitu.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Tammeka teine vahetus: Kapper välja, Paju sisse.
21:09
Õiglane tulemus oleks viik, kui vaadata mängupilti üldiselt, aga no kui ikka värava kätte sai, siis mis seal ikka rääkida.
21:10
Kalju võiks jalgpalli mängimisega tegelda, juhul kui nad soovivad kick poksis osaleda, siis mingu poksi saali
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Andersoni eksimuse järel pääses Kirss keskelt löögile, Pechter tõrjus jalaga.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka läks pärast oma esimest vahetust viiese kaitseliini pealt üle neljasele kaitseliinile.
21:12
Külastaja saabas kommentaar
kick poksi mängib ju Tammeka - jalaga näkku!
21:12
mulle meeldib see, et kui reklaamtahvlit ei viitsitud teha, siis selle asemel toodi sponsorilogoga rekka staadioni kõrvale
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaiu kauglöök vihises väravast mööda.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Tammeka viimane vahetus: Reinkort välja, Laas sisse.
21:13
Külastaja Kustas kommentaar
Hea pauk Järvelt
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 6 minutit!
21:15
väljak tundub väga libe olevat. mehed kogu aeg libisevad ja kukuvad.
21:15
@d Tartu Terminal oli esmaesitlus sponsorina täna, seega ära aja kui ei tea.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+1. minutil sai Markovitš kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.
21:16
markovitš oli liverpoolis küll suht halb, aga kas nii halb, et pidi kaljus maanduma?
21:17
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 554.
21:18
Külastaja Harva vaatan Eesti liigat kommentaar
Kus on Kiidron?
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron on mängimise ära lõpetanud.
21:20
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Pajult pika palli saanud Jõgi ei ulatanud napilt pallini, tegi Londakule haiget ja sai 90+6. minutil kollase kaardi.
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Mäng lõppes! Kalju lõi Tammekale jälle ainult ühe värava, aga sellest täna võiduks piisas.