Laupäev, 15. september 2018
12:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Kalev ja Paide hakkavad mõne minuti pärast mängima.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Paide 18-aastane väravavaht Rumberg teeb täna oma Premium liiga debüüdi.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi ründaja Reimaa on esimest korda Premium liigas põhikoosseisus. Kalevi ründajatest kannab Järva täna mängukeeldu ning Rääbis ja Anier on vigastustega väljas.
12:57
Kristjan Remmelkoor: Paide uus Sloveenia ründaja Djermanovic alustab varupingilt.
13:01
Külastaja ee kommentaar
Kus Liotti?
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Avavile kõlas.
13:07
Kristjan Remmelkoor:  Yao murdis vasakult äärelt läbi ja pani palli värava ette, Piht lõi latti!
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko andis madala terava tsenderduse, Reimaa lõi lähedalt üle!
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Wakui nurgalöök klaariti ära.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme kornerile sai Kase pea vastu panna, kuid löök ei ohustanud väravat.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi, Pajunurme ja Yao tsenderdustest löögile ei pääsetud.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko jooksis kontrarünnakule, Kase võttis temalt karistusalas palli ära.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi madal terav pall veeres Paide värava eest läbi, keegi jalga vahele panna ei jõudnud.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Liotti puudumise põhjuse kohta ei oska öelda. Pärast mängu loodetavasti kuuleb.
13:23
Külastaja T kommentaar
Paide ei ole vist oma hoogu sisse saanud ja Kalev tekitab kenasti võimalusi?
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on käinud lainetena, aga parim võimalus on olnud Paidel, kui Piht lõi latti.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev purjetas pikalt, aga tema kauglöök takerdus kaitsjatesse.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme tsenderduse järel põrkas pall Yaole, kelle käärlöök oli ebatäpne.
13:32
Kalevi väravahil paistab päike silma?
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko kauglöök ebaõnnestus.
13:35
Kristjan Remmelkoor: Vallnerilt imeline topelttõrje! Välja ja Kase mängisid kavalate söötudega karistuslöögi lahti ning Frolov pääses trahvikastis löögile, Vallner tõrjus, Pajunurm lõi lähedalt tagasipõrganud palli, Vallner tõrjus uuesti.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Välja keerutas nurgalöögi otse väravasse, kuid kohtunik fikseeris selles olukorras vea Vallneri vastu.
13:40
Kristjan Remmelkoor:  Lukka ja Yao põrkasid kokku ning said mõlemad haiget.
13:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLukka saab 40. minutil mängu esimese kollase kaardi.
13:42
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 410.
13:44
Külastaja asd kommentaar
korralik number
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Rünnakud vahelduvad kiirelt ühe värava alt teise alla.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes seisuga 0:0.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide tegi vaheajal kaks vahetust: Välja välja, Dõmov sisse; Valge välja, debütant Djermanovic sisse.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Kalev alustas teist poolaega teravalt.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Mööli madalale pallile Reimaa värava ees napilt ei ulatanud.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Yao madal pealelöök 15 meetrilt läks napilt mööda.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Frolov tsenderdas ja Piht lõi peaga napilt mööda.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusFrolov võttis 56. minutil kontrarünnakule jooksnud Sobtšenko maha ja sai kollase kaardi.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaiu kauglöök võttis rikošeti, aga Vallner püüdis kindlalt.
14:16
Külastaja huviline kommentaar
Kas Paidel ikka n.ö. oma poisse ka on?
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev otsis madala sööduga Reimaad, aga Paide kaitsjad olid vahel.
14:19
Kristjan Remmelkoor: Värav64. minutil läheb Kalev juhtima! Wakui tsenderdas karistuslöögist ja Kingue skooris peaga!
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid oli see, kes duelli Kinguele kaotas.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKingue sai tähistades särgi üle pea tõmbamise eest kollase kaardi.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Kalevi esimene vahetus: Jakovlev välja, Džumadil sisse.
14:22
Külastaja R. kommentaar
Pingil Mattias Sepp paide oma toodang, Neemelo võib ka Paide oma alla panna vast
14:24
Külastaja Andu kommentaar
See on Slava värav , keskkaitsjatega ei trikitata, et täna mängib 1 ja homme teine , lõppkokkuvõttes ongi see,mida külvad seda sööd . Keskkaitsjad peavad töötama kindlas rütmis, mitte olema loovad trikitajad
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil Djermanovic viigistab!
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi tugeva kauglöögi suutis Vallner vaid väravaesisele tõrjuda, kust Djermanovic lõi esmalt peaga posti ja seejärel tagasipõrganud palli jalaga võrku.
14:26
Lõpuks. Kaua see Kalevi väravavaht ikka tassida jõuab.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Yao tsenderdas ja Piht lõi täna teist korda latti! Seekord peaga.
14:30
Kristjan Remmelkoor: Värav  74. minutil skoorib Djermanovic uuesti! Frolov andis keskelt madala söödu ja sloveen lükkas 12 meetrilt palli võrku.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Eemaldamine75. minutil saab Lukka oma teise kollase ja punase, Kalev jääb vähemusse!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Lukka läks, tald ees, Sinilaiule jalgadesse.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Paide viimane vahetus: Piht välja, Neemelo sisse.
14:32
Kas Te näete ka seda, palju netist ülekannet vaatab? Palju tavaliselt pealtvaatajaid mängudel kohapeal on? Tundub, et kohalik liiga muutub üha atraktiivsemaks.
14:35
Külastaja saabas kommentaar
Lukka ikka ei oska üldse mängida.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Selle meistriliiga hooaja keskmine publikunumber peaks olema umbes 300 kanti.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko lõi kontrarünnakul terava nurga alt mööda.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Mööli kauglöök lendas üle.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Džumadililt kõksu jalga saanud Lilander jäi natukeseks murule maha, aga ajas end uuesti püsti.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo teenis Paidele väga heast kohast karistuslöögi. Pajunurme karistuslöök 88. minutil tabas latti! Paide kolmas latt täna.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPajunurm saab 89. minutil kollase kaardi.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati kõigest 1 minut!
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+1. minutil sai kollase Wakui.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Paide võitis kaotusseisust 2:1 ja tõusis viiendaks, debütandilt kaks väravat.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt kõik, kuulake-vaadake otsepildist mängujärgseid intervjuusid!