Laupäev, 15. september 2018
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere Lilleküla staadionilt, Flora ja Trans hakkavad mõne minuti pärast mängima.
15:57
Külastaja Huvitav kommentaar
Miks Gussevit ei ole ta tegi nii hea mängu juu kalju vastu võiks anda võimaluse
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Pärast Kalju mängu kiitis ka Henn Gussevit, kuid ütles siis, et ta veel ei tea, kas Gussev järgmises mängus põhikoosseisu pääseb või mitte. Kuna Alliku on mängukeelu alt tagasi, siis otsustati täna nii.
15:58
Kristjan Remmelkoor: Meeskonnad on väljakule rivistunud.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Kamsile anti üle augustikuu parima mängija auhind.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Avavile kõlas.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Barkov tsenderdas paremalt äärelt kaks korda, Kams oli kaks korda vahel.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Barkovi madal kauglöök läks mööda.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi kornerist lõi Leverock peaga mööda.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Golovljov lõi 20 meetrilt, aga löök läks ka umbes 20 meetrit üle-mööda.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Esimestel minutitel suure osa ajast pallivaldamise ära andnud Flora tegi nüüd kõrget pressingut ja võitis palli vastase poolel tagasi.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko tabas rusikaga palli ära lüües ka Lepikut, kes jäi korraks lamama, aga tõusis nüüd uuesti püsti.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov tsenderdas, Kams sai jala vahele.
16:18
Külastaja Stefan kommentaar
Kas pealtvaatajaid on palju ?
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Mulle tundub, et natuke vähem kui tavaliselt.
16:22
Kristjan Remmelkoor: Poljakovi tugevale karistuslöögile pani Alliku pea vastu.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Barkov võttis Zakarljuka pika söödu ilusti peaga maha, kuid tema söödu karistusalas lõikas Pürg vahelt.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Trans on seni parem olnud.
16:26
Külastaja Saabas kommentaar
Allikul on ilusamad lokid kui Gussevil
16:30
Kristjan Remmelkoor:  28. minutil tsenderdas Poljakov karistuslöögi alla ja Leverock pääses ohtlikult peaga löögile, Toom tõrjus!
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav28. minutil Flora esimene hea võimalus ja seis on 1:0! Alliku andis madala söödu värava ette ja Beglarišvili realiseeris.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Lepik viidi väljaku kõrvale ja vajab vahetust.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus31. minutil Flora sunnitud vahetus: Lepik välja, Sorga sisse.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  32. minutil lööb Zakarljuka latti! Sellele eelnes Barkovi efektne tallasööt.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli suurepärane kontrarünnaku võimalus, aga Beglarišvili ja Liivak jooksid omavahel kokku ning Škinjov suutis palli ära puhastada.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Leverock sikutas Beglarišvili pikali ja Floral on suurepärasest kohast karistuslöök.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Kams keerutas üle müüri, aga liiga pehmelt ja Kotenko püüdis probleemideta.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Liivaku madal kauglöök ei ole piisavalt tugev ja Kotenko püüab.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov sooritas ebatäpse kauglöögi ja Özcan laiutas rahulolematult käsi.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili kauglöök läks mööda.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Flora juhib tänu paremale realiseerimisele 1:0.
17:01
Külastaja Aanorm kommentaar
Pürg ju laaberdas klubis eilee miss toimub?
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Barkovi söödu järel pääses Golovljov trahvikastist löögile, kuid lõi täpselt Toomile kätte.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav51. minutil tegi Plotnikov mitmeid petteid ja saatis seejärel kauglöögi alla nurka ning tähistas saltodega! Seis on 1:1!
17:14
Külastaja Ge kommentaar
Mida see poom mängib seal üldse p6his viimased mängud ju halb olnud täna ka halb noeisaaaru
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil läheb Trans ilusast söödumängust 2:1 juhtima! Golovljov lükkas eelviimase söödu Poljakovile, kes söötis omakorda värava ette ja Barkov sahistas.
17:16
Külastaja mc kommentaar
Kuna ta on ju Mardi poeg
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav60. minutil lööb Flora 2:2! Kams viskas audi kiirelt piki küljejoont Allikule, kes söötis palli keskele ja Sorga sahistas.
17:21
Külastaja etv++ kommentaar
oskab keegi öelda, kes seal ETVs kommenteerivad ka?
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Alliku jäi kokkupõrkest Prošiniga otsajoone taha lamama.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikovilt imeline soolo, aga lõpetuseks lõi üle.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Alliku on tagasi väljakul.
17:27
Mis seal imeliku on kui ta käib klubis , jalgpallurid on samamoodi inimesed nagu sina
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus70. minutil said kollase kaardi nii Liivak kui ka Ainsalu. Irie oli kannatajaks.
17:28
Tra, kaua see Piilupart lubab floral laamendada
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Flora teine vahetus: Alliku välja, Gussev sisse.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  74. minutil Zakarljukal imeline võimalus! Barkov tegi eeltöö, mängides Vihmannist mööda ja andes söödu karistusala keskele, vaba Zakarljuka tulistas üle.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Transi esimene vahetus: Golovljov välja, Mihhailov sisse.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus82. minutil kollane kaart Iriele, kes niitis Liivaku maha.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöök läks kellegi õrnast peapuutest väravast mööda.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Flora viimane vahetus: Liivak välja, Saliste sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Transi nurgalöök oli ohtlik, aga põrkas Irie kaudu üle otsajoone.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi tsenderduse klaaris esiposti juurest Zakarljuka.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Flora nurgalöökide ajal viib Trans koguni kolm oma mängijat ette, et potentsiaalselt väga ohtlik kontrarünnak teha.