Ivar Lepik:  Tere teisipäeva õhtut! Tõesti, Kuressaares tundub väga tuuline. Mina toon sündmused teieni tekstis Tallinnast, aga nagu helist kuulete, on Rasmus Saaremaal suvest viimast võtmas.
18:00
Ivar Lepik:  Ja avavile!
18:00
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kas Meistriliiga palluritel on juba puhkuseplaanid vaikselt tehtud ... Aafrika turneest ja/või selle alternatiivist - mäng Rootsiga Araabias - pole vast vãrskemat infot välja tulnud vms
18:01
Ivar Lepik:  Ei ole ka meedial selles osas rohkem infot kui fännidel. Kahtlustada võib küll, et paljud planeerivad puhkuseid juba.
18:01
Ivar Lepik:  Koosseisud leiate uudisest.
18:03
Ivar Lepik:  Kuressaare poolt nagu ikka, korralik müür taga ja Sander Laht-Maarek Suursaar peavad ees töö ära tegema. Ei ole täna kaitses Ranon Kriisat ja Liliu "sõpra" Mario Pruuli, äsja Vaprusele värava löönud Rasmus Saar alustab pingilt.
18:05
Ivar Lepik:  Kaljul on tagasi just Liliu, kes tipuründes oodatult alustab. Andri Markovitš on keelu all ja Vladimir Avilov tema asemel; lisaks Nikolai Mašitšev alustab ja Kaspar Paur pingil nagu ka Aleksandr Volkov. Rimo Hunt on ka protokollis kirjas, eks näis, kas temast täna mängumeest on (vaja).
18:07
Ivar Lepik:  Platsil on esimesed viis minutit olnud Kalju käes. Saarlased ei suuda oma väljakupoolelt väga kaugele jõuda, aga samas ei ole ka külalised veel sisuliselt midagi tekitada suutnud.
18:08
Ivar Lepik: Korra oli nüüd moment, aga tundus, et kaitsjad klaarisid Paplavskise pudistamise! Liliu tsenderdus leidis löögiks Subbotini.
18:14
Ivar Lepik:  Kalju surub, aga üsna rahulik veeretamine on seni. Lõhnab väga sellise mängu moodi, kus Kalju lööb mingil hetkel paar tükki ära ja siis veeretatakse lihtsalt lõpuni. Nädalavahetusel ootab neid Kalev, mis on teoorias ilmselt veidi keerulisem mäng, kuigi Saaremaal ei tule ka midagi lihtsalt. Küsige Levadialt.
18:15
Ivar Lepik: See 12. juuni 1:1 viik ongi saarlaste viimane punkt - kolmas ring läks totaalselt aia taha.
18:15
Ivar Lepik:  Aga näitavad hambaid! Viira riputab, Rass saab peaga kerge riivaka ja pall õige napilt mööda!
18:17
Ivar Lepik:  Subbotini nurgalööki lükkab peaga Brtan, aga Paplavskisele otse kätte. Sama kombo toimis Tartus reedel.
18:20
Ivar Lepik:  20 minutit täis ja tabloo näitab 0:0.
18:23
Ivar Lepik:  Liliu teenib üks 20 meetri pealt karistuslöögi.
18:24
Ivar Lepik:  PAPLAVSKIS! Liliu ise keerutab madalalt posti äärde, aga väravavaht paneb käed vastu.
18:27
Ivar Lepik: Värav KURESSAARE!
18:27
Ivar Lepik:  Nüüd on mängu! Sander Seeman!
18:27
Külastaja H kommentaar
GOOOOOOOOOO KUREEEÈEEEEEEEEEE
18:28
Ivar Lepik: Rass kattis kehaga hästi, lükkas mõõdetud söödu 20 meetri peale ja Seeman tuli ja vajutas ära!
18:28
Külastaja Väravavahid kommentaar
Ma ei mõista, kunas neid nõrgemate meeskondade väravavahte karistama hakatakse, et nad absoluutselt iga palli 45 sekundit mängu panevad... See on ju idiootne.
18:32
Ivar Lepik:  OLIVER RASSI NURGALÖÖK JA SANDER VIIRA PEANUPP ON VASTAS!
18:33
Ivar Lepik:  Öeldakse, et William Gustavo omavärav hoopis. Paneme siis esialgu nii kirja, kuigi mulle tundus, et Viira löök läks küll raamidesse.
18:33
super kure, anti kalju !
18:35
Ivar Lepik:  Kuressaare juba igal võimalusel viivitab. Noh, tegelikult viivitas juba enne.
18:35
Ivar Lepik: Hoiatus 36. Reivo Vinter kisub Kirsi maha.
18:35
Leva/ flora kyll rahul praegu seisuga
18:36
Ivar Lepik:  Pall võrgus, aga suluseis! Subbotini pall tekitab paraja segaduse ja lõpuks saab keegi seal jala vastu, aga kohtunikud võtavad suluseisu!
18:37
Ivar Lepik:  Raske korduse põhjal öelda, kas õige ka. Seal on küsimus, kes puute tegid.
18:37
Põhiöine et kure eilaseka nyyd poolajalõpus ära lüüa
18:40
Külastaja kilju kalju kommentaar
nurgalippude järgi on kaljul kõva vastutuul?
18:40
Ivar Lepik:  Kalju tundub vastutuult mängima küll.
18:41
Ivar Lepik:  Kure otsib kolmandat! Suursaar sai proovida, aga Kalju õnneks on Londak valmis!
18:43
Ivar Lepik: Värav Aga 43. minut ja 1:2!
18:44
Ivar Lepik:  Kuressaare kaitse laguneb ja Marko Brtan lööb esimese tagasi. Reginald tõstis üle liini ja Brtani liikumine magati täitsa maha.
18:45
Ivar Lepik:  Ja poolajale lähme Kuressaare 2:1 eduseisus!
18:45
Ivar Lepik:  Saab väga huvitav teine poolaeg olema. Teeme väikese pausi ja oleme siis tagasi!
18:59
Ivar Lepik:  Teine poolaeg läks käima!
18:59
Ivar Lepik:  Vahetusteta.
19:03
Ivar Lepik:  Liliu proovib 25 pealt, aga löök on väga ebatäpne.
19:04
Ivar Lepik:  Avilov saab üsna vabalt sättida, aga Paplavskisel käed ilusti vahel!
19:07
Ivar Lepik: Hoiatus Esimene viivitamise kollane läheb 53. minutil Sander Viirale.
19:07
Ivar Lepik:  PENALTI KALJULE!
19:07
Ivar Lepik:  Nõutakse punast ka siin ja...
19:08
Ivar Lepik:  Hoiatus 54. Piirdub kollasega Paplavskisele!
19:08
Ivar Lepik:  Liliu võttis kõigepealt Vinteri ette, siis libises Viira eest läbi ja lõpuks Paplavskis sirutas jala ette lihtsalt.
19:08
KUIDAS SEE PUNANE EI OLE!?!?!?!
19:09
Ivar Lepik:  Maximiliano Ugge lööma.
19:09
Ivar Lepik: Värav 56. minut ja 2:2! Ugge on tavapäraselt kindel. Alla vasakusse nurka.
19:10
Ivar Lepik:  Teemal kollane vs punane võin ainult oletada, et kuna Liliu ei liikunud otse värava peale, kuna Paplavskis ei olnud konkreetselt viimane mees, kuna topeltkaristust välditakse võimalusel ... Aga see oli selline olukord küll, kus punast saaks samamoodi õigustada.
19:10
Külastaja lol kommentaar
pane ära kure!
19:11
Külastaja vihane kommentaar
kas krdi kaameramees on täis või tuul puhub kaamerat sinna poole kuhu juhtub. Penalit ajal oli kaameras ühes servas pall ja teises keskjoon. krdi amatöörid
19:11
Külastaja vaatan kommentaar
papa sai enne ka pallile pihta, äkki polnudki penaltit?
19:11
Ivar Lepik:  Laht proovib, Londak tõrjub! Kure ei anna veel alla.
19:12
Ivar Lepik:  Liliu nüüd üks-ühele, aga toob ära väravavaht!
19:12
Liliu oli palli juba Paplavskisest mööda lükanud, et järgmise puutega juba tühja lükata. Asukoht veel 5-kasti joonel ka pealekauba.
19:14
Ivar Lepik:  Tund täis.
19:16
Ivar Lepik:  Vahetus Oliver Rass välja ja Rasmus Saar platsile. 63. minut.
19:17
Ivar Lepik: Värav KALJU ETTE!
19:18
Ivar Lepik:  Nii kauaks seda oligi. 64. minutil lööb Liliu posti, pall põrkab tagasi ja Igor Subbotini nimele see läheb.
19:18
Külastaja tra kommentaar
nõmmekad juba päris närvis :D
19:19
Ivar Lepik: Vahetus 65. minutil Kuressaare teine vahetus - Amor Luup platsile ja Suursaar välja.
19:25
Ivar Lepik:  Vahetus 71. Sander Seeman välja ja Märten Opp platsile. Saarlastel vahetused tehtud.
19:25
Ivar Lepik:  Oleks väravat vaja, aga ei paista seda praegu kuskilt.
19:26
Ivar Lepik: Vahetus Ja Kalju toob Rimo Hundi. 73. minut, Mašitšev välja.
19:29
Ivar Lepik: Värav 75. minut, Liliu ja 4:2!
19:29
Ivar Lepik:  Lihtsalt võttis hoo üles ja jooksis liinist läbi.
19:30
Ivar Lepik:  Brtan saab siit veel söödupunkti ka.
19:31
Ivar Lepik:  Liliu paneb veel korra palli võrku, aga nüüd suluseisus.