Teisipäev, 18. september 2018
20:26
Ivar Lepik:  Tervitused uuesti! Kuigi Meistrite liiga juba käib, ei saa me ühele poole ka Premium liigaga.
20:27
Ivar Lepik: Eeldatavalt ootamas päeva põnevam mäng, kus neljandat kohta jahtivad Narva Trans ja Tartu Tammeka. Aga ei saa öelda, et Kuressaare ja Nõmme Kalju ei oleks etendust pakkunud...
20:29
Ivar Lepik: Koosseisud uudises. Trans lahendas kaitsemured sellega, et Viktor Plotnikov kolis äärekaitsesse; Tammeka poolt on Andre Pajut eelistatud Sten Reinkortile. Suuri üllatusi kumbki ei paku.
20:29
Ivar Lepik:  Boonusena on Transil täna ehk isegi kogu hooaja kõige pikem pink, kõik oma küla poisid on sinna välja aetud.
20:30
Ivar Lepik:  Läksime!
20:32
Ivar Lepik:  Trans teenib standardolukorra. Momendivariant.
20:32
Ivar Lepik:  Kavalate söötudega liini taha ja nurgalöök otsa.
20:34
Ivar Lepik:  Neljas minut ja latt! Barkov proovib kahe sammu pealt ja kõlistab!
20:39
Ivar Lepik:  Tammeka on suurtes raskustes, ei saada õieti üle poole platsigi.
20:40
Ivar Lepik:  Barkov nüüd peaga, aga Pechteril näpud vahel!
20:40
Ivar Lepik:  Korralik käesirutus alla nurka.
20:46
Ivar Lepik:  Trans kontrollib endiselt mängu käiku.
20:48
Külastaja Uno kommentaar
Miks mäng kunstmurul toimub? Oskab keegi öelda? Miks?
20:50
Ivar Lepik: Uuesti Pechter ees! Poljakov terava nurga alt, aga väravavaht vastas.
20:50
Külastaja Rene kommentaar
kunstmurul, kuna pole tavamuruväljakul Narvas valgustust. tegelikult kummaline, et mäng nii hilja hakkab ja meistrite liigale sisse sõidab.
20:54
Ivar Lepik: Trans ehitab endale! Kõigepealt söödetakse Koskori alt läbi, siis libistab Kapper ja võidab palli, aga lõpuks Paju löök on Kotenko pihta! 23. minut.
21:00
Ivar Lepik: Ohtlik! Trans mängib paremalt äärelt palli kasti, kus Poljakov varba vahele saab, aga napilt mööda!
21:01
Külastaja hmm kommentaar
Jube julgelt tammeka mängib taga, arvestades transi pressi, senimaani hakkama saadud, paar korda küll tunne, et kohe kaotavad palli värava ees.
21:01
Ivar Lepik:  Kotenko mängib ka natuke tulega, et huvitavam oleks. Jõudis küll tagasi.
21:05
Ivar Lepik:  KOTENKO! Koskor leiab nüüd karistusala joonel natuke ruumi, aga Kotenko lükkab käega üle lati!
21:05
Mängupraaki mõlemal võistkonnal ikka tohutult ja mingi pendeldamine käib kogu aeg
21:09
Ivar Lepik:  PENALTI TRANSILE!
21:10
Ivar Lepik:  Järvelaid patustaja. Barkov teeb konksu, väike kõks jala pihta ja Transil võimalus juhtima asuda.
21:10
Ivar Lepik: Värav 40. minutil Plotnikov paneb hirmsa litri! Pechter arvas nurga ära, aga sellele polnud lootustki.
21:11
Nii häirivad Tammeka söödud hetkel kui on 1-2-3 mehed äärest keskväljani, siis selle asemel, et number 1 söödaks number 2le, siis sööt nii kehv või kavatseb sööda pikalt mööda maad kaugemale number 3le, mistõttu enamasti pallikaotus ka tuleb
21:11
Ivar Lepik:  JA TEISELE POOLE PENALTI OTSA!
21:11
Ivar Lepik:  DANTE TEEB PAJU VASTU VEA!
21:12
Ivar Lepik: Värav Tekko ja 1:1! Samamoodi arvas Kotenko nurga ära, aga korralik löök üles nurka. 42. minut.
21:12
sööta*
21:12
Ja kui aus olla, siis õiged penaltid mõlemad
21:13
See aasta juba tekkis arvamus, et Tekko ei suuda penalteid lüüa, kuidagi eriti tihti eksinud kui võimalus olnud
21:13
Külastaja Hyrax kommentaar
Kas mitte käsi ei fikseeritud transil kastis? Nagu kohtunik viitas sellele
21:14
Külastaja Juhan kommentaar
Või pärast kohtuniku sõbral panused sellele, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja leidis kaks head momenti, aga kahtlen selles :D
21:15
Väravad (ja kaardid jms) ei anba mänguaega juurde, need on mängu osa.
21:15
Ivar Lepik:  Ohtlik pall Tammekalt. Tuld on siin mängus küllaga. Poolaeg ka kohe käes.
21:16
Ivar Lepik:  Ošomkov vilistab ära ja 1:1 pealt lähme puhkama! Põnev avapoolaeg. Väike paus taas ja oleme teiseks tagasi!
21:29
Ivar Lepik:  Vahetusi pole ja teine poolaeg läks!
21:33
Ivar Lepik:  Teine poolaeg on alanud sarnaselt esimesele. Trans domineerib, aga Tammeka on võimeline kontrast nõelama.
21:36
Ivar Lepik:  Poljakov testib 25 meetrilt Pechterit, aga väravavaht püüab sülle.
21:39
Ivar Lepik:  Supermoment! Järvelaid leiab liini taha Kapperi, aga ei taba hästi ja lükkab mööda!
21:39
Ivar Lepik: Vahetus Vahetustega pihta. 55. minutil Basha välja ja Vadim Mihhailov platsile.
21:39
Külastaja Johhaidi kommentaar
Mida kuradit Tammeka!!!!! Nii vabalt ja nii mööda!!!!
21:41
Ivar Lepik:  Koskor läheb ajalugu tegema. Oleks paremaid variante olnud.
21:43
Külastaja Uhh kommentaar
Miks Koskor üldselt kaugelt peale lööb, kui sedasi mööda lööb. Koskori selle aasta väravad võrduvad suuresti õnne, hea eeltööga ja värava ees olemisega, mitte kordagi ei võrdu tema jaoks värav väljastpoolt karistusala.
21:44
Ivar Lepik:  Barkov sai nüüd Andersonilt vist maksaka. Hetk enne seda oli Irie Pajule väikese vopsu kukla pihta pannud.
21:45
Külastaja Eksid kommentaar
Narvas ühe lõi küll vähemalt 25m pealt
21:45
Ivar Lepik:  Väga huvitav. Barkov justkui ei saanud isegi väga pihta, aga nüüd küsitakse vahetust ja viiakse kanderaamiga ära. Ehk tõmbas seal ära midagi.
21:46
Ivar Lepik: Hoiatus Kevin Anderson sai nüüd vist kollase ka selle eest, kuigi see tuli siis ikka mitu head hetke hiljem.
21:46
Ivar Lepik: Vahetus Arseni Kovaltšuk tuli 62. minutil Barkovi asemele.
21:48
Külastaja Hmm kommentaar
See Andersoni võitlus no vaata palju tahad, aga ei mõista mida Anderson tegi Barkovile, suht mitte kuskilt hakkas Barkov surema. Mis mõttes ta annab kollase selle eest? Kas EJL saab ka tühistada kollast, sest otseselt Anderson ei teinud kollase viga kuskil.
21:48
No see sairineni olukord rohkem kollane, kui see andersoni moment
21:48
Ivar Lepik:  Absoluutselt oli rohkem, jah.
21:48
Ivar Lepik:  Sairinen torkas siis just varbaga Poljakovile. Ja nüüd on Golovljov püha viha täis.
21:49
Ivar Lepik: Hoiatus 65. Golovljov sai ise kollase ja keegi Tammeka meestest ka - tundub, et Silver Grauberg.
21:51
Ivar Lepik: Hoiatus  Jah, oli Grauberg. Tema kiskus seal Golovljovi.
21:51
Ühesõnaga Ošomkov andis selgelt mõista, et kui vastasele tahad kollast, siis tuleb tekitada kõrvuti olek ja surema hakata ja siis minuteid hiljem Transi mängijatega nõu pidades annab kollase. Ja nüüd see kollane moment ka naljakas, mida see Osomkov teeb? Peab transi mängijatega nõu ja annab jälle kollase. Kui on kollane, siis andku kohe, mitte ärgu arutlegu transi mängijatega.
21:53
Kas soccernet huvi pärast ei soovi EJL uurida mingiks ajaks, et kuidas Andersoni kollane oli kollane? Ja kuidas on reaalne anda kollane kõvasti hiljem peale Transi mängijatega arutlemist. See moment oli jubedalt kahtlane
21:54
Ivar Lepik:  Sügavalt kahtlen, et saaksime mingi sisulise vastuse. Eestis paraku kohtunike tegevuse üle ei kiputa sellises mahus arutama.
21:54
Ivar Lepik: Hoiatus 70. Vadim Mihhailovile ka - Kapperi võttis maha jooksu pealt.
21:55
No nüüd 100% mäng muutunud tüüpiliseks Tammeka-Transi mänguks. Isegi Levadia ja Flora mängus ei ole sellist viha ja kaartide võtmist.
21:58
Külastaja saabas kommentaar
Andersoni kollane võib olla vale aga Barkovil juhtus kindlasti midagi tõsist. Ilkumine kohatu.
22:00
Külastaja vaatan kommentaar
tegelikult kinnihoidmine seal oli, võib seaduslikult kollase anda
22:00
pimesoolega midagi?
22:00
Ivar Lepik:  Võis olla pimesoolega, jah.
22:00
Ivar Lepik:  Veerand tundi minna ja endiselt 1:1!
22:01
Ivar Lepik: Vahetus Ja Tammeka vahetab. 77. minutil Sten Reinkort platsile ja Paju puhkama.
22:01
Barkovil võis midagi juhtuda, aga mitte Andersoni süül ja seega on täiesti vale anda kollane mängijale, selle eest kui teine vigastada saab... On varemgi mängijatel juhtunud asju, kus kellelgi süüd ei ole, ega siis kaarte ei jagata. On ka maailmas mängijaid platsil ära surnud, siis sa ei jaga ka punaseid kõigile, kes lähemal kui 10 meetrit mängijale... Ja kui isegi oli pimesoolega midagi, siis kindlasti ei olnud süü Andersonil.
22:02
Ivar Lepik: Hoiatus Kovaltšukile kollane 78. minutil. Tammeka pink nõuab väga jõuliselt punast.
22:03
Ivar Lepik:  Jah... Väga kõrge jalaga läks selles olukorras sisse, tald ees.
22:06
Ivar Lepik: Hoiatus 82. Poljakov. Järvelaidile sisse. Rumalaid kaarte võetakse.
22:07
Ivar Lepik:  Golovljov sulus! Jõudis vaadata veel kohtuniku poole, mitte lahendada, ja Pechter jõudis tänu sellele klaarima, aga lõpuks oli ikkagi sulus ka.
22:08
Ivar Lepik: Vahetus 83. Kapper välja ja Rait Läll platsile. Tore teda ka näha platsil. 2016 sai usinalt minuteid, aga terve eelmine ja pool seda aastat läks vigastuse nahka.
22:08
Eriti imelik on see, et osomkov ei ole täna kuigi pädev. Teatud vigade (olematute vigade) eest kollane, teatud vigade eest ei anta kaarte ja teatul hetkel kus juba punane õhus, tuleb kõigest kollane või mitte midagi. Sairineni olukord täitsa roosakas moment, praegune moment suhteliselt roosakas ka, Andersoni "viga" peale transi mängjatega rääkimist kollane jne
22:08
Tuleb vist varsti punane ära
22:08
Üks küsimus veel, kui personal tuleb väljakule, kas mängija siis väljaku kõrvale ei peaks minema?
22:09
Ivar Lepik:  Selle küsimuse puhul ma jään ausaltöeldes õige vastuse võlgu, sest hetkel on seis selline, et osa kohtunikke nõuavad, osa mitte. Isegi tipptasemel.
22:09
Ivar Lepik:  Aga Pechter klapib teiste eksimuse ära! Tammeka mängib tulega.
22:10
Ivar Lepik:  Koppeli häälest küll homme midagi alles ei ole.
22:10
Pechter tahab selle kuu parima väravavahi tiitli ka endale võtta. Kaks korda korralikult välja tulnud (mitte nagu Liotti hooaja algul), pluss paar head tõrjet teinud. Penaltiga ei olnud midagi teha, kuigi suuna arvas ära
22:12
Pechter kindlasti üks Eesti liiga parimaid väravavahte ka, eelmine hooaeg pluss flora mäng näitas, et kui pechterit ei ole, siis tammeka mäng kannatab kohe.
22:13
Ivar Lepik:  Vahetus Tammeka kolmas vahetus. Martin Jõgi veel platsile 89. minutil ja Silver Grauberg välja. Tammeka läheb võidu peale!
22:14
samas, kalju vastu oli pechteri viga otsustav
22:15
Ivar Lepik:  KUUS LISAMINUTIT!
22:16
Ivar Lepik:  Kõik pikad kamandab Koppel ette. Sairinen vist jääb ka.
22:16
No üks parimaid liigas ei tähenda, et on alati eksimatu. On ka tipptasemel väravavahid teinud otsustavaid eksimusi.
22:17
Ivar Lepik:  Hetkel siiski Sairinen ka tagasi veel. Trans on viigiga selgelt rohkem rahul.
22:18
Ivar Lepik: Värav TULEEEEEB! EDUARD GOLOVLJOV!
22:18
Ivar Lepik:  KUI PALJU SEE VÄRAV VÄÄRT ON! 90+4 ja GOLOVLJOV LAHENDAB ÄRA!
22:18
Ivar Lepik:  Dante heast tõusust sai kõik alguse, leidis ise kaitsjate vahelt läbisöödu ja oi kui magus!
22:19
Ivar Lepik: Vabandust - Zakarljuka lõi Dante eest täpselt Golovljovile jala peale! Talle sööt hoopis.
22:19
Trans mängis targalt, teisel poolajal võttis asju rahulikumalt ja oskas jõudu säästa lõpuks
22:20
Ivar Lepik:  Transil oleks veel üks vahetus teha, aga vist ei oldud valmis selleks.
22:21
Ivar Lepik: Vahetus Nikita Savenkov saadetakse 90+7 nüüd platsile. Golovljov, kangelane, välja!
22:22
Külastaja MG kommentaar
Lihtsalt huvi pärast küsin, et peatreeneri väljakulejooks ja seal meelega pikaliviskamine on ok?
22:22
Ivar Lepik: Özcanil on seal üldse neljanda kohtunikuga palju rääkida veel. Aga..
22:22
Ivar Lepik:   LÕPUVILE! TRANS VÕTAB KOLM PUNKTI JA TEEB SUURE SAMMU NELJANDA KOHA POOLE!
22:23
Ivar Lepik:  Mina tänan siit tänaseks. Nüüd kolige ümber Meistrite liiga lainele ja Premium liigaga jätkub trall juba homme, kui on kavas kolm mängu. Head õhtut!