Teisipäev, 18. september 2018
19:41
Kaspar Kütt:  Tere tulemast! Kohe-kohe on algamas Meistrite liiga esimene voor ja Soccernet toob teieni kõik olulisimad hetked tänastest mängudest!
19:42
Kaspar Kütt:  UEFA on nüüd võtnud vastu otsuse, millega telerahade suurendamiseks mängitakse mänge kahes plokis - esimene plokk algab meie aja järgi 19:55 ja teine 22:00.
19:43
Kaspar Kütt:  Kohe siis algavad kaks mängu: Barcelona ja PSV ning Milano Inter ja Tottenham. Toon teieni kommentaare Milano Interi ja Tottenhami kohtumisest ning hoian teid kursis ka Barcelona ja PSV mänguga.
19:44
Kaspar Kütt:  Aga ennustame, on põnevam! Ise arvan, et Barcelona saab kindlalt PSV-st jagu. Teises mängus aga arvan, et Tottenham võtab napi võidu ära. Mis teie arvate? Kirjutage kommentaaridesse!
19:47
Külastaja Arvo Orlovski kommentaar
Loodan et Inter suudab võidu võtta
19:47
Kaspar Kütt:
19:48
Kaspar Kütt: Siin siis Interi koosseis tänaseks õhtuks.
19:48
19:48
Kaspar Kütt:  Ja Tottenhami koosseis. Nagu näha, siis peaaegu kõik staarid on meeskondades esindatud.
19:54
Kaspar Kütt:  Meistrite liiga hümn on esituses. Külmavärinad tekivad, uus hooaeg on vaid minutite kaugusel!
19:56
Kaspar Kütt:  JA LÄKSIME!
19:57
Kaspar Kütt:  Tottenham on hästi alustanud. Esimese minuti vähemalt suutsid terve aja palli hoida.
19:58
19:58
19:59
Kaspar Kütt:  Siin ka Barcelona ja PSV koosseisud.
19:59
Külastaja realist kommentaar
CL pole pãris suvaline eesti (esi)liiga kus under 4 on saadaval hea koefiga aga ehk Barca mängus just nii lãhebki ja vãravatesadu seal ei näe ...
19:59
Kaspar Kütt:  Icardi sai mängu esimese suluseisu.
20:01
Kaspar Kütt:  Tottenhami peatreener Pochettino on oma pintsaku lausa maha jätnud.
20:02
Kaspar Kütt:  Üsna võrdselt on meeskonnad alustanud. Peamine mäng toimub keskväljal.
20:04
Kaspar Kütt:  Ja esimene nurgalöök Interile. Pall aga lendab mööda mängijatest.
20:05
Kaspar Kütt:  Tottenham teeb üsna riskantseid sööte oma kastis. Inter võib siin peagi ära karistada sellise põikpäisuse.
20:06
Külastaja Barca kommentaar
Kuskil live ka näeb barca mängu
20:06
Kaspar Kütt:  TV Play Sports peaks näitama just Barcelona ja PSV kohtumist.
20:07
Kaspar Kütt:  Inter on päris korralikult suruma hakkanud. Davinson Sanchez pidi ilusa käärlöögiga palli värava eest kaugemale lööma.
20:12
Kaspar Kütt:  Inter teenib järjekordse nurgalöögi. Lühikeselt lahti mängitud, aga lõpuks jõuab Vormi kätte.
20:13
Kaspar Kütt:  Barcelona ja PSV on samuti 0:0 seisus.
20:17
Kaspar Kütt: Hoiatus Skriniar teenib ka mängu esimese kollase kaardi.
20:18
Kaspar Kütt:  Asamoah teeb ilusa jooksu, aga sööt läheb vastu Icardi kanda ja põrkab sealt tagasi.
20:20
Kaspar Kütt:  Inter on üle seitsme aasta tagasi Meistrite liigas, ja fännid ikka näitavad ka seda! Suured aplausikoorid kõlavad.
20:25
Kaspar Kütt:  Pool tundi on mängitud ja mäng on kuidagi maha rahunenud.
20:28
Kaspar Kütt:  VäravBarcelona on PSV vastu aga värava löönud! Lööjaks muidugi Lionel Messi!
20:30
Kaspar Kütt:  Vertonghen teeb kastis vea, aga Sanchez päästab päeva!
20:33
Kaspar Kütt:  KANE SAAB HEA VÕIMALUSE! Triblab Handanovicist isegi mööda, aga pall läks temast liiga kaugele ja auti!
20:35
Kaspar Kütt:  Siin ka Messi värav.
20:37
Kaspar Kütt:  HoiatusDavinson Sanchez võtab ka Tottenhamile esimese kollase kaardi.
20:41
Kaspar Kütt:  HoiatusPerisic võtab kollase kaardi. Interil on neid juba kaks, Tottenhamil üks.
20:42
Kaspar Kütt:  Ja esimene pool on lõppenud! 0:0 seis Interi ja Tottenhami vahel.
20:42
Kaspar Kütt:  Barcelona ja PSV on samuti pausile läinud.
20:49
Külastaja no mis toimub? kommentaar
Teen lahti tänase LIVE ülekande siit ja ESIMESE ASJANA on vaatab vastu mingi kuradi messi ja tema haip!!!!!????? Milleks tavalist jalgpallivaatajat mürgitatakse mingi messi plakatiga ja sinna juurde kirjutatud ülistuslooga. See on täiesti mõttetu tont ju!!!!!! SOCCERNET LIVE OUT!!!!!!!!
20:50
Kaspar Kütt:  Tänastes mängudes on Messi siiamaani ainsa värava löönud.
20:52
Külastaja No kommentaar
Mine vaata peldikus Ronaldo postrit siis mis sul sinna kleebitud on.
20:53
Kaspar Kütt:  Tore siiski näha, et Messi ja Ronaldo tekitavad jätkuvalt jutuainet, isegi kui nad enam samas liigas ei mängi!
20:59
Kaspar Kütt: Teine pool saab alguse!
21:00
Kaspar Kütt:  Politano saab kasti äärest löögile, aga lööb postist mööda.
21:02
Kaspar Kütt:  Ja suluseis Kane'i vastu.
21:03
Kaspar Kütt:  Interi peatreener Spaletti on juba päris aktiivseks läinud väljaku ääreks. Tõmbleb ikka korralikult!
21:04
Kaspar Kütt: Hoiatus  Kollane kaart Jan Vertonghenile.
21:07
Kaspar Kütt:  Värav Värav Tottenhamile! Eriksen teeb võimsa töö, aga pall põrkab tagasi, uuesti Eriksenile, kes veidi õnnega selle Handanovici selja taha suunab!
21:07
Kaspar Kütt:  Korralik rikošett tuli Mirandalt ka sellele väravale.
21:08
21:08
Kaspar Kütt:  Üsnagi veider värav.
21:09
Kaspar Kütt:  Kas Tottenham suudab nüüd kerget eduseisu hoida? Päris põnevaks võib viimane kolmandik minna.
21:11
Kaspar Kütt:  Vorm teeb väga hea tõrje! Perisic sai peaga tsenderdusele pihta, aga täpselt Vormi ette! Tottenham pääseb.
21:16
Loris on purjutamise pärast eemal?
21:16
Kaspar Kütt:  Lloris on lisaks purjutamisele veel vigastuse ka üles korjanud.
21:17
Kaspar Kütt:  VahetusHeung-Min Son aga lahkub platsilt ja tema asemele tuleb Lucas Moura! Ei saanud korealane veel korralikku hoogu sisse täna.
21:18
Kaspar Kütt:  VahetusInter tegi samuti vahetuse. Perisic lahkub väljakult ja ta asemele tuleb Antonio Candreva.
21:24
Kaspar Kütt:  20 minutit jäänud Tottenhamil vastu pidada ja Interil tagasi tulla. Kumb õnnestub?
21:25
Kaspar Kütt: Vahetus Vahetused nii Tottenhamilt kui ka Interilt. Erik Lamela lahkub väljakult ja Harry Winks tuleb asemele. Interi poolt teeb Keita Baldele mänguruumi Matteo Politano.
21:27
Kaspar Kütt:  VäravBarcelona suurendas edu PSV vastu. 2:0, väravalööjaks Ousmane Dembele.
21:30
Kaspar Kütt:  VäravJa veel kolmas Barcelonalt! Väravalööjaks jälle Lionel Messi!
21:31
Kaspar Kütt:  Tottenhamil on aga natuke üle kümne minuti veel vastu pidada!
21:35
Külastaja Juhan kommentaar
Ühe silmaga nägin barca mängu just, nägin, et blokkis psv mängija ära, sai kollase, aga kohe teist punast ei tulnud siis, aga paar sekundit hiljem tuli punane, ei pannudki tähele, kas kollane oli siis all või midagi tegi veel, et punase sai?
21:36
Kaspar Kütt:  Umtiti oli jah juba 55. minutil kollase saanud, 79. sai oma teise ja pidi väljakult lahkuma. Tundus, et Umtiti ise ei mäletanud, et tal juba kollane kaart all oli.
21:36
Külastaja H kommentaar
Juhan yks kollane oli all juba
21:37
Kaspar Kütt:  Tottenham aga peab vapralt vastu, kuigi Inter eriti suurt survet ei osuta.
21:37
Külastaja rainer kommentaar
Umtitil 2 kollane oli
21:39
Kaspar Kütt:  VäravInter viigistab! 1:1! Mauro Icardi on mees, kes Interi surmasuust päästab! Ja milline löök kasti äärest!
21:39
Kaspar Kütt:  Perfektne löök õhust Interi kapteni poolt!
21:39
Kaspar Kütt:  Ja nüüd on mäng! Umbes viis minutit veel mängida!
21:40
Kaspar Kütt:  VäravBarcelona saab veel neljanda! Lööjaks muidugi Lionel Messi, kes kolm väravat on juba löönud!
21:40
Messi hat trick
21:41
21:41
Kaspar Kütt:  Siin on Mauro Icardi värav. Eriline koll!
21:42
Kaspar Kütt:  VahetusVahetused Interi ja Tottenhami poolt. Borja Valero tuleb Nainggolani asemele, ning Danny Rose asendab Harry Kane'i!

21:44
Kaspar Kütt:  Neli minutit lisaaega.
21:44
Kaspar Kütt:  Inter on nüüd korralikult suruma hakanud! Kas tuleb võiduvärav?
21:45
Kaspar Kütt:  VäravJA TULEB!!! INTER 2:1!! Matias Vecino lööb De Vrij tsenderdusest sisse ja Inter võtab siit kindlalt kolm punkti!!!
21:46
Kaspar Kütt:  Tottenham laseb siin viimaste minutitega võidu käest!
21:48
Kaspar Kütt: Aga nüüd tuleb ka lõpuvile! Inter võtab napika võidu Tottenhami vastu ja Barcelona ei jätnud PSV-le eriti mingit võimalust.
21:49
Kaspar Kütt:  Peagi aga hakkavad juba uued mängud ja toon teieni kommentaare Liverpooli ja PSG kohtumisest.
21:49
Kaspar Kütt:  Ülejäänud mängude puhul hoian teid väravate ja oluliste sündmustega kursis.
21:54
21:55
Kaspar Kütt:  Suur uudis Liverpoolist - Daniel Sturridge alustab! Roberto Firmino puhkab pingil, eks näis, kas ta tuleb mängu.
21:55
21:56
Kaspar Kütt:  PSG tuleb ka ikka staaride paraadiga mängule.
22:02
Kaspar Kütt: Ja avavile!
22:02
Külastaja noorfänn kommentaar
Teine interi värav tuleb ka siia/ristnurka?
22:02
22:03
Kaspar Kütt:  Siin on Interi teine värav!

22:04
Kaspar Kütt:  Mis te ülejäänud mängude tulemusteks pakute?
22:06
Kaspar Kütt:  Daniel Sturridge on esimest korda peale 2012. aastat Meistrite liigas algkoosseisus. Siis mängis ta üldse Chelsea eest!
22:07
Kaspar Kütt:  Neymar tegi siin väikese jooksu. Pall aga läks liiga tugevaks ja Van Dijk päästab päeva.
22:09
Kaspar Kütt:  Areola päästab Van Dijki löögi!
22:09
Kaspar Kütt:  Põnev algus on olnud! Mõlemad meeskonnad hakkavad suruma juba!
22:10
Kaspar Kütt:  Milner lööb madalalt, aga Areola päästab! Päris hull algus!
22:12
Kaspar Kütt:  Trent Alexander-Arnold teeb ilusa jooksu kasti, aga lõpuks söötu andes läheb pall auti.
22:13
Kaspar Kütt:  Mohamed Salah otsustas, et tal on palav ja võtab oma alussärgi ära. Eks vaatame, kas see on hea või halb otsus!
22:13
Kaspar Kütt:  Mane läheb löögile, aga nõrk ja otse Areola kätte.
22:16
Kaspar Kütt:  Neymar tahtis anda söödu Kylian Mbappele, aga pall oli liiga tugev ja läks otse Alissoni kätte.
22:18
Kaspar Kütt:  Liverpool on 15 minutiga juba kuus nurgalööki teeninud. Midagi peab varsti sisse minema!
22:20
Kaspar Kütt:  PSG üritab ise mängu käima saada. Siiamaani on küll Liverpool paremini alustanud.
22:21
Kaspar Kütt: PSG on kokku võitnud Inglismaal ühe mängu üheksast. Kuidas nad täna hakkama saavad? Siiamaani ei ole meeskond eriti oma hambaid veel näidanud, aga mäng on veel noor.
22:21
Külastaja scn kommentaar
Monacolt värav
22:22
Kaspar Kütt:  Samuel Grandsir on viinud Monaco 1:0 juhtima.
22:23
KASPAR TÕMBA NAHHHUJ . SA OLED SAAMATU TONT
22:23
Kaspar Kütt:  Aitüma!
22:27
Kaspar Kütt:  Angel Di Maria saab kaugelt löögile, aga pall on otse värava keskele suunatud! Alisson saab ilusasti löögiga hakkama.
22:27
Kaspar Kütt:  Thomas Tuchel suutis kaameratele isegi natuke naeratada praegu, päris haruldane vaatepilt.
22:28
Kaspar Kütt:  Milner tuli ilusa jooksuga ja suutis tsenderduseni jõuda, aga Thiago Silva lööb palli peaga auti.
22:28
Külastaja Appi kommentaar
Mardisalu ja kannik ikka õudus, ülekande kvaliteet ka halb, helid nii paigast
22:29
Kaspar Kütt:  Mane trikitab kastis! Kahjuks kui ta juba löögile sai, siis läks pall ikka korralikult mööda.
22:29
Kaspar Kütt:  HoiatusKollane kaart Virgil van Dijkile.
22:30
Kaspar Kütt:  PSG on keerulise alguse nüüd üle elanud ja tundub, et Liverpool enam nii tormiliselt ei suru.
22:30
Külastaja Hala madrid kommentaar
Neymar sai praegu manelt päris julmalt :D
22:32
Kaspar Kütt:  Neymar suluseisus. Päris napp otsus siiski, van Dijk tundus temaga enam-vähem samal joonel olevat.
22:32
Kaspar Kütt:  VäravAtletico Madrid on aga viigivärava saanud! Diego Costa on väravalööja.
22:33
Kaspar Kütt:  Värav Värav Värav DANIEL STURRIDGE!

22:34
Kaspar Kütt:  1:0 Liverpoolile! Robertson annab ilusa tsenderduse, mille Studge kenalt peaga väravasse suunab!
22:36
22:37
Kaspar Kütt:  Siin on Daniel Sturridge'i värav ka.

22:38
Kaspar Kütt:  Mbappe jätab siin võimaluse kasutamata. Nurgalöögist saab Mbappe päris hea löögi, aga lööb HÄSTI natukene üle!
22:38
Kaspar Kütt:  Ja penalti Liverpoolile!
22:38
Kaspar Kütt:  Wijnaldum kukub, pisut reageerib üle aga tänapäeval nii penalteid teenitaksegi!
22:38
Kaspar Kütt:  James Milner lööb.
22:39
Kaspar Kütt:  VäravOlemas! 2:0! James Milner lööb penalti sisse!
22:41
Wijnaldumile astuti samas korralikult varba peale ilma palli puutumatta....puhas pennal
22:42
Kaspar Kütt:  VäravPSG lööb ühe tagasi! Thomas Meunier on mees, kes lootused Pariisi tagasi toob!
22:43
Kaspar Kütt:  Cavani hakkas juba üle pea lööma, aga pall läheb temast mööda, Meunieri jalale, kes õhust selle Alissoni selja taha lööb!
22:45
Psg-l vedas et suluseisu ei vilistatud....olen nii tihti näinud kui sellistel olukordadel vilistatakse suluseis...tore mäng igal juhul :)
22:46
Kaspar Kütt:  Väga põnev algus on tõesti olnud. Õnneks on veel tervelt 45 minutit veel mängu nautida!
22:46
Kaspar Kütt:  VäravAtletico Madrid on Monaco vastu juhtima läinud! Väravalööjaks on Jose Gimenez.
22:48
Kaspar Kütt:  1 minut lisaaega.
22:48
Kaspar Kütt:  HoiatusJa Thomas Meunier korjab veel enne poolaega endale kollase kaardi.
22:49
Kaspar Kütt:  Ja poolaeg! Liverpool juhib 2:1, aga mäng on veel igatipidi lahtine!
22:51
Kaspar Kütt: Teistes mängudes on nulliseisus veel Club Brugge - Dortmund, Schalke - Porto ja Crvena zvezda - Napoli. Galatasaray juhib Moskva Lokomotivi ja Atletico Madrid hoiab 2:1 edu Monaco ees.
23:05
Kaspar Kütt: Ja teine pool on alanud!
23:09
Kaspar Kütt: Jordan Henderson üritas suunata palli Salah' jooksu ette, aga pall jõudis enne Alphonse Areolani.

23:15
Kaspar Kütt:  Mbappe üritas trikitada Liverpooli kastist ennast sisse, aga ei suutnud väravani end mängida.
23:17
Kaspar Kütt:  Siiamaani on mõlemad meeskonnad üsna ettevaatlikult mänginud.
23:18
Kaspar Kütt: Salah lööb väravasse, ja juba tähistab, aga kohtunik ei anna väravat! Wijnaldum lendas Areolasse jalaga sisse!
23:21
Külastaja . kommentaar
Sturridge lendas
23:22
Kaspar Kütt:  Sturridge teeb hea löögi peaga, aga Areola on õigel ajal õiges kohas!
23:24
Kaspar Kütt:  Värav Schalke on löönud värava Porto vastu. Lööjaks on Breel Embolo.
23:25
Kaspar Kütt:  Jälle Sturridge üritab! Löök kasti äärelt läheb kõrgele ja kaugele.
23:26
Kaspar Kütt:  Kylian Mbappe üritab kastis söödu anda, aga Alisson jääb pallile ette.
23:30
Kaspar Kütt:  Liverpool teenib nurgalöögi.
23:31
Kaspar Kütt:  Milneri nurgalöök läheb Cavani peast välja ja Liverpool saab uue võimaluse.
23:32
Kaspar Kütt: Vahetus  Daniel Sturridge lahkub platsilt ja tema asemele tuleb silmavigastusest taastunud Roberto Firmino.
23:32
Kaspar Kütt:  Salah saab natuke ruumi löögiks, aga pall läheb auti!
23:34
Kaspar Kütt:  VäravPorto viigistab seisu Schalke vastu! Penaltist lööb värava sisse Otavio.
23:40
Kaspar Kütt: VahetusEdinson Cavani tuleb platsilt ära, samuti tuleb ära Angel Di Maria. Nende asemele tulevad Julian Draxler ja Stoke'ist ostetud Maxim Choupo-Moting.

23:41
Kaspar Kütt:  VäravDortmund saab lõpuks esimese värava Brugge vastu! 85. minutil lööb värava Christian Pulisic!
23:42
Kaspar Kütt:  Mane triblab võimsalt kaitsjatest mööda, aga löök läheb kindlalt mööda!
23:43
Kaspar Kütt: Värav KYLIAN MBAPPE! 2:2!
23:44
Kaspar Kütt:  PSG tuleb tagasi! Pall põrkab kastis otse Mbappe ette ja siin ei ole teist võimalust!
23:44
Kaspar Kütt:  VahetusXherdan Shaqiri tuleb Mohamed Salah asemele.
23:50
Kaspar Kütt:  Ja kohtunik annab kolm minutit lisaaega.
23:51
Kaspar Kütt:  Liverpool otsib veel väravat! PSG pigem istub kaitses ja hoiab viigiseisu.
23:51
Kaspar Kütt: Värav  JA OLEMAS! LIVERPOOL VÕTAB SIIT VEEL VÕIDU!
23:52
Kaspar Kütt:  ROBERTO FIRMINO!!!
23:53
Kaspar Kütt: Kas PSG-l on veel mingit lootust?
23:53
Kaspar Kütt:  Vahetus Minutike on veel mängida. Fabinho tuleb Sadio Mane asemele.
23:54
Kaspar Kütt:  Ja lõpuvile! Liverpool võtab eriti põneva võidu PSG vastu! 3:2 on lõppseis!

00:07
Kaspar Kütt:  Sellega on siis tänane LIVE-ülekanne lõppenud. Juba homme oleme samal kellaajal tagasi uute mängudega. Seniks aga head ööd ja head tööpäeva!