Kolmapäev, 19. september 2018
17:24
Kasper Elissaar: Tere, sõbrad, tere, tuttavad, tere kõik ülejäänud jalgpallisõbrad!
17:24
Kasper Elissaar: Kohe-kohe saab alguse Premium liiga 28. vooru teine ja ühtlasi viimane mängupäev. Avamatšis lähevad vastamisi Levadia ja Vaprus.
Kasper Elissaar: Koosseisudest ka:

Levadia: Sergei Lepmets, Dmitri Kruglov, Igor Dudarev, Maksim Podholjuzin, Markus Jürgenson, Muamer Svraka, Juri Tkatšuk, Mark Oliver Roosnupp, Igor Žurahhovski, Gando, Roman Debelko.
Varus: Andreas Kevin Põldvee, Marko Lipp, Roman Nesterovski, Rasmus Peetson, Kirill Nesterov, Anton Krutogolov, Markus Vaherna.

Vaprus: Richard Aland, Kristofer Kaasik, Uku Kõrre, Magnus Villota, Rasmus Ilves, Kaspar Tilga, Enrico Veensalu, Juhan Jakobson, Reno Mark, Rocco Mõtt, Ronaldo Tiismaa.
Varus: Raido Ott, Kristian Lenk, Kristen Saarts, Karl Anton Sõerde, Georg Grahv, Gegi Kekua.

17:30
Kasper Elissaar:

Avavile!

17:31
Kasper Elissaar: Koosseisude kohta nii palju, et Levadia oma on täpselt see, mida ennustasime. Vaprusel on puudu töömees Tõnis Vihmoja ja pingile on jäänud ka eelmises kohtumises kahe väravaga säranud grusiin Gegi Kekua. Nende asemel põhis Kaspar Tilga ja Rocco Mõtt.
17:32
Külastaja mc kommentaar
Kaua Nikita väljas veel?
17:34
Kasper Elissaar: Esialgu loodeti, et saab septembriks terveks. Praegu on pool kuud juba möödas ehk taastumine on võtnud veidi kauem aega. Aga tema seis on juba üha parem.
17:34
Kasper Elissaar: Ilm Kadriorus on täna mõnusalt suvine - päike paistab, sooja 20 kraadi ringis. Kuivõrd on aga tööpäev, siis tribüünile väga palju rahvast ei ole jõudnud.
17:35
Külastaja tundub nagu kommentaar
7 inimest kohal
17:37
Kasper Elissaar: Pingil on täna mõlemal satsil põnevaid nimesid: Levadial esmakordselt 17-aastane väravavaht Andreas Kevin Põldvee, aga ka noored Marko Lipp, Anton Krutogolov ja Markus Vahena. Vaprusel on pärast pikka pausi tagasi Kristen Saarts ja Kristian Lenk.
17:37
Kasper Elissaar: VäravLevadia alustas mängu hästi ja 6. minutil asutakse juhtima! Dima Kruglovilt pikk aut, Mark Oliver Roosnupp pani pea vastu ja seis on 1:0!
17:38
Kasper Elissaar: Levadia on selgelt parem seni olnud. Said üsna kiirelt teenitud tasu. Esimesed katsed lendasid kas mööda või Alandile, aga nüüd sahises.
17:44
Külastaja nu kommentaar
levadial ühtegi fänni pole kohal?
17:44
Kasper Elissaar: Seni pole kedagi häält tegemas, jah.
17:45
Kasper Elissaar: Jürgenson virutas kaugelt peale, aga Aland tõrjus!
17:45
Kasper Elissaar: Pall põrkas nüüd Vapruse karistusalas päris ohtlikult, aga Aland sai lõpuks jaole.
17:46
Külastaja Tööpäev ju kommentaar
ta*n
17:46
Pareiko vigastatud?
17:47
Kasper Elissaar: Eks Pareiko oli ju rohkem igaks juhuks seal pingi peal, et kui häda tuleb. Kui Lepmetsaga midagi ei juhtu, siis ju väravavahti vahetama ei hakata. Kui peaks midagi juhtuma, siis Vapruse vastu võib võimaluse saada ka noor poiss, kellele need minutid rohkem ära kuluksid kui karjääri lõpetanud legendile.
17:50
Kasper Elissaar: Vaprusel pole seni veel ühtegi varianti olnud. Levadia valdab palli ja luurab pidevalt Vapruse kasti ümber.
17:51
Kasper Elissaar: Gando lõi palli värava eest läbi, aga Debelko ei saanud jalga vastu.
17:52
Kaua Morozov audis on? Ta vist ei saa enam ühtegi hooaega korralikult mängitud, mõned aastad tagasi oli mees veel Levadia kõige kindlam kaitsja
17:55
Kasper Elissaar: Morozov oleks kahtlemata Levadia võtmemängija, kui ta vaid terve oleks. Temaga on lood nii, et ta vahepeal oli juba päris valmis, aga siis tulid jälle väikesed tagasilöögid. Ehk raske on konkreetset vastust anda. Oli ta ju pikalt eemal, siis juba tuli tagasi peaaegu, sai mängida ja nüüd jälle eemal.
17:55
Kasper Elissaar: Gando sai Kruglovi tsenderdusest peaga löögile, aga üle!
17:56
Külastaja mel kommentaar
ei vahva, kellele me seda jalgpalli siin reaalselt arendame? aastal 2018 on ikka kõrgliigamängud 17:30 ja 18:00, pole ime ka miks kedagi see jama ei huvita, kas Asula tn lõpuks võtab selle jama eest vastutuse ka või ainult filosofeerime?
17:59
Kasper Elissaar: Iseenesest Kadrioru staadioni valgustuse puudumine on Tallinna linna kala. Pidi juba selleks hooajaks see valgustus ära tehtama, aga nagu ikka, siis ei tehtud. Nädalasisesed voorud on kõrgliigajalgpallis tavapärased nähtused, aga pimedas ka mängida ei saa. Aga kahtlemata see olukord, kus mäng algab vahetult tööpäeva lõpus, on halb. Nagu ka see, et mängitakse Meistrite liigaga samal ajal.
18:01
Kasper Elissaar: Pool tundi mängitud, seis endiselt 1:0 Levadiale. Proovitakse ja vaadatakse, aga seni pole lisa tulnud. Vaprusel pole kerge. Nii Mark kui Villota on siin juba veidi viga ka saanud.
18:03
Kasper Elissaar: Žurahhovski hoiab tagareiest kinni. Asjad on vist pigem halvasti.
18:04
Kasper Elissaar: Kas tõesti juba 120 Premium liiga minuti järel tuleb tal kõrvale astuda?
18:04
Kasper Elissaar: Debelko oli kastis, aga kaitsjad klaarisid lõpuks!
18:04
Kasper Elissaar: Levadia nurgalöök tulemust ei toonud.
18:06
Kasper Elissaar: Vahetus36. minutil lõppeb Žura (nagu tal särgil kirjas) mäng ja Kirill Nesterov sisse.
18:06
Külastaja g kommentaar
tkatsuk lööb kornerit valest kohast
18:07
Kasper Elissaar: Uudises on nüüd ka Kalevi ja Tuleviku koosseisud. Sealgi omajagu põnevust. Eks Rasmus räägib mängu alates olukorrast lähemalt.
18:07
Külastaja H kommentaar
Nesterov ikka ,
18:08
Kasper Elissaar: Nesterov jah juba ka aktsioonis.
18:08
Kasper Elissaar: Tkatšuk keerutas karistuslöögist kuuli väravast mööda!
18:09
Kasper Elissaar: VäravNesterov lööb 39. minutil 2:0! Väga kiirelt käis asi tema jaoks.
18:10
Hahaha super vahetus
18:10
Kasper Elissaar: Svraka jalast ilmselt kukkus pall karistusalas Nesterovile ette ja tugev löök alla nurka.
18:10
Võimas vahetus
18:10
Aga zura ju keskpoolik ja nesterov äärepoolik. Kas gando liigub keskele siis ?
18:11
Kasper Elissaar: Gando liikus ründaja alla, jah. Nesterov paremal äärel.
18:14
Kasper Elissaar: Aland sai nüüd Levadia löögi püütud.
18:14
Lepmets pole palli kordagi puutunud ?
18:14
Kasper Elissaar: Jalaga äkki korra sai. Aga võib-olla ka mitte.
18:14
Rodic peaksnesterovi rohkemnusaldama,vöga hea mängumeea on
18:15
Kasper Elissaar: Reno Mark oli kastis löögile pääsemas, aga see blokeeriti ja jätkuolukorras sai Lepmets nüüd tsenerduse püüda.
18:16
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
18:16
Kasper Elissaar: Läbi! Esimene poolaeg on lõppenud Levadia 2:0 eduseisuga!
18:21
Kasper Elissaar: Levadia surus kiirelt oma mängu peale ja Roosnupu värav andis neile kärmelt eduseisu kätte. Žurahhovski vigastuse järel väljakule sekkunud Nesterov tegi poolaja lõpus seisu juba üsna turvaliseks. Vaprusel on raske, aga eks seda võis ka oodata.
18:30
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
18:31
Kasper Elissaar: Tundub, et vahetusi ei tehtud.
18:34
Kasper Elissaar: Levadia kombineeris päris vägevalt, aga Aland püüdis lõpuks.
18:35
Miks Õigust ei ole Levadia pingil?
18:36
Kasper Elissaar: Ilmselt tahtis Rogic teistele noortele võimaluse anda.
18:36
Kasper Elissaar: Praegu läheb kõik samamoodi edasi nagu esimesel poolajal.
18:37
Kasper Elissaar: Aland tõrjus Svraka löögi!
18:38
Kasper Elissaar: Svraka lõi veel kaugelt, aga sedapuhku mööda.
18:41
Kasper Elissaar: Lisasin vahepeal uudisesse ka õhtu viimase mängu, Flora - Paide, koosseisud. Seal suuri üllatusi ei ole, aga näiteks Sanja Dmitrijev saab üle hulga aja võimaluse põhikoosseisus alustada. Eks Kristjan räägib pärast lähemalt.
18:42
Külastaja 12345 kommentaar
Kas mängu kannab üle ka kuskil?
18:43
Kasper Elissaar: Kõik Premium liiga ülekanded on otseülekandes nähtavad. Eile sai mänge vaadata Soccernetist ja Postimehest. Täna EJL-i kodulehelt ja ETV2-st.
18:44
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil saab Ronaldo Tiismaa puhkama ja Kristen Saarts üle mitme-mitme kuu tagasi Premium liigas väljakul.
18:46
Külastaja scn kommentaar
palju siis publikut on, vabamal hetkel võiks keegi ära lugeda.
18:47
Kasper Elissaar: Eks mängu lõpuks saab ametliku numbri.
18:50
Kasper Elissaar: Vaprusel oli vahepeal standardolukord, aga ei läinud liialt ohtlikuks.
18:51
Kasper Elissaar: Nesterov purjetas kõvasti, lükkas Debelkole söödu, kelle löögi Aland tõrjus. Jätkupalli püüdis Svraka, kellele libistati tagant jalgadesse. PENALTI!
18:52
Kasper Elissaar: VäravDmitri Kruglov lööb 66. minutil 3:0! Pall vasakule, Aland paremale.
18:52
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Reno Mark puhkama ja Gegi Kekua sisse.
18:53
Kasper Elissaar: Roosnupp lõi nüüd mõnelt meetrilt üle värava.
18:58
Kasper Elissaar: Tkatšuk vedas Levadia kontrasse ja veidike isetsedes lõpetas rünnaku löögiga. Pall lendas taevasse, samas kui oli häid sööduvariante.
18:59
Kasper Elissaar: Vaprus sai palli kasti ajada, aga löögile ei jõutud.
19:01
Kasper Elissaar: Saarts sai liini taha ja kukkus kastis, aga penaltit ei antud. Läksid tal endal ajald sõlme.
19:01
Kasper Elissaar: Kalevis pandi pall mängu!
19:02
Kasper Elissaar: Vahetus76. minutil teeb Anton Krutogolov oma debüüdi, kui vahetab puhkama Dmitri Kruglovi.
VahetusSamal minutil tegi vahetuse ka Vaprus: Veensalu ära ja Sõerde sisse.
19:03
Kasper Elissaar: VahetusKadriorus viimane vahetus: 78. minutil Gando ära ja Peetson sisse.
19:04
Rasmus Voolaid: Nonii, tervitused nüüd ka Kalevi staadionilt. Tulevik on siin grammi aktiivsemalt alustanud, kui on otsitud Kalevi kaitseliini taha jooksule palle. Korra teeniti juba ka nurgalöök, aga muud olulist pole juhtunud.
19:06
Rasmus Voolaid: Viljandi on ohtlik! Lang pääses peaaegu üks-ühele jooksma, aga lõi napilt mööda.
19:07
Rasmus Voolaid: Ja Tulevik uuesti! Lang võitis palli, Peips söötis palli värava alla ja Kingue oli omaväravale väga lähedal, aga Vallner tõrjus ära. Tuleviku jätkuolukorra löök lõpetas küljevõrgus.
19:09
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minutil tuleb Kadriorus esimene kollane. Igor Dudarev sai kaardi. Peab järgmise mängu Kuressaarega vahele jätma.
19:09
Rasmus Voolaid: Aga siis koosseisudest ka natuke. Argo Arbeiter on otsustanud pingile jätta Ioan Jakovlevi ja Roman Sobtšenko, eespool müttavad täna mängukeelu alt pääsenud Andre Järva, Reinhard Reimaa ja Alger Džumadil.

Tuleviku koosseisudes suuri üllatusi pole. Puudu on ainult Kristen Kähr.
19:11
Rasmus Voolaid: Möölilt suurepärane tsenderdus tahaposti, kust Järva peaga löögile pääses, aga Kallaste tõrjus! Jätkuolukorras virutas Džumadil taevasse. Momente kui palju.
19:12
Kasper Elissaar: Kadriorus on käimas viimased minutid ja kõik kulgeb tavapärast rada.
19:13
Kasper Elissaar: Värav87. minutil mängis Debelko värava ette täiesti vabaks Roosnupu, kes lihtsalt jala vastu pani ja 4:0 lõi!
19:13
Rasmus Voolaid: Kask teenis umbes 25 meetri pealt ja suhteliselt keskelt karistuslöögi. Herol virutas mööda.
19:14
Rasmus Voolaid: Värav HEROL PANI PALLI RISTNURKA!
19:16
Rasmus Voolaid: Teor mängis esmalt täiesti selgelt karistusalas palli käega, Tomi Rahula lubas mängul jätkuda ja Teori söödu järel sai Herol vabalt löögile. Kindlalt ristnurka ja Vallneril polnud võimalustki.
19:16
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit Kadriorus.
19:18
Kasper Elissaar: LÄBI! Levadia saab 4:0 võidu kirja! Roosnupult kaks, Nesterovilt üks ja Kruglovilt ka üks.
19:19
Rasmus Voolaid: Tammerik hakkas keset mängu paelu siduma ja kõik ülejäänud 21 meest ootasid rahulikult. Laur lihtsalt seisis palliga.
19:20
Kasper Elissaar: Levadia võttis selle, mille järgi tuldi. Mänguliselt oldi paremad, Vaprusel väga võimalusi ei olnud ja teenitud võidupunktid kodusatsile.
19:20
Kasper Elissaar: Minu poolt aitäh ja ilusat õhtu jätku!
19:22
Rasmus Voolaid: Herol saab arstiabi.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust Lilleküla staadionilt, kus hakkavad mõne minuti pärast mängima Flora ja Paide.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Eelmises mängus vahetusest sekkunud ja kaks väravat löönud Djermanovic on Paide algkoosseisus Pihtilt koha ära võtnud. Algrivistusse on Paide lülitanud ka Dõmovi, pingile on jäetud Välja.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Flora poolelt kannab mängukeeldu Liivak, keda asendab algkoosseisus Gussev. Puudu on täna ka Ainsalu ja põhisse sai Dmitrijev.
19:29
Rasmus Voolaid: Kalev on suruma hakanud, aga eriti suurt ohtu ei kujutata. Tulevik seisab rahulikult.
19:31
Rasmus Voolaid: Järva on küllaltki aktiivselt võtnud Tuleviku kaitsjaid ette ja nüüd teenis karistuslöögi. Wakui riputas tahaposti, kust kaitsjad selle puhastasid.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Mäng A. Le Coq Arenal algas.
19:35
Kristjan Remmelkoor: Flora teenib 3. minutil penalti!
19:36
Kristjan Remmelkoor:  VäravBeglarišvili viib 3. minutil penaltist Flora juhtima! Lõi keskele, Rumberg hüppas äärde.
19:36
Rasmus Voolaid: Džumadil sai Viljandi karistusalas vabalt peaga löögile, aga Kallastele sülle.
19:37
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Penalti tekkis sellest, et Djermanovic tõmbas nurgalöögi olukorras Vihmanni maha. Sloveen sai ka kollase kaardi.
Külastaja .. kommentaar
Vihmann hoidis samamoodi kinni ju või nägin midagi valesti?
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Lepik sai karistusalast löögile, pall võttis rikošeti ja läks üle otsajoone.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav6. minutil lööb Flora 2:0! Beglarišvili nurgalöögi suunas esiposti juurest peaga võrku Alliku.
19:39
Rasmus Voolaid: Värav  Rainer Peips lööb Tuleviku 2:0 ette!
19:39
Külastaja Tsau kommentaar
Mäng läbi
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Samast nurgast kaks kiiret kornerit on Florale väga soodsa seisu andnud.
19:40
Rasmus Voolaid: Kaspar Laur ei saanud Heroli sööduga absoluutselt hakkama, kaotas Peipsi ära ja terava nurga alt tuli 2:0!
19:41
Rasmus Voolaid: Ehk siis nii Beglarišvilil kui Herolil on juba kirjas 1+1 ja käib mõlemas mängus alles esimene poolaeg.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaiu kauglöök ohtu ei külvanud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Frolov tsenderdas karistuslöögi alla, Pelt sai võitluses Allikuga pallile liiga õrnalt pihta.
19:43
Rasmus Voolaid: Tulevik on jätkuvalt ohtlik, aga Kalevi õnneks lõi Peips veidi mööda.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme kornerist sai 12. minutil Yao ohtlikult löögile, napilt mööda.
19:46
Rasmus Voolaid: Tomi Rahula vilistas Kalevi staadionil esimese poolaja lõppenuks. Tulevikule vääritud 2:0 eduseis.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi kaks järjestikust kornerit kedagi löögile ei viinud.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Oma karjääri 350. meistriliiga mängu tegev Kams lõi Beglarišvili söödu järel kasti joonelt üle.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi nurgalööki sai Pelt peaga jätkata ja Djermanovic lõi palli florakatele pihta.
19:53
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili mängis karistuslöögi lahti Allikule, kelle tsenderdus läks värava eest üsna ohtlikult läbi.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil lööb Flora 3:0! Alliku andis paremalt madala söödu ja Lepik pani jala vastu.
19:55
Külastaja Paide kommentaar
Tallinnas isegi Paide fänne kuulda? Paidel jah see jama et Liotti vigastatud oskab keegi öelda kauaks väljas?
19:57
Külastaja Andu kommentaar
No Paide noort väravavahti ei saa küll üheski väravas süüdistada . Pigem põleb kaitse .
19:58
Rasmus Voolaid: Vahetus Vaheajal võtab Kalev Lauri välja ja Jakovlev sisse. Mäng läks taas käima!
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Yao jooksis kergel sammul Pürgist mööda, kuid lõi seejärel üle.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaikol on neljanda kohtuniku Saarega juba mitmes pikem jutuajamine.
20:03
Rasmus Voolaid: Järva tegi väga-väga uhke soolo, kui mitme kaitsja vahelt end löögile mängis ja nurgalöögi teenis.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme karistuslöök läks müüri.
20:07
Rasmus Voolaid: Kalev ei suuda survet peale saada ja hoopis Tulevik teenib nende poole peal standardolukordi.
20:08
Rasmus Voolaid: Õunap proovis ülepuusa ja teenis järjekordse nurgalöögi.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Toom pudistas Frolovi nurgalöögi näppude vahelt maha, kuid päästis ise olukorra, tehes Kase löögi vastu hea reaktsioonitõrje.
20:10
Rasmus Voolaid: Kalevi teise poolaja parim võimalus, aga Järva tsenderduse suutis Kallaste kinni püüda.
20:10
Rasmus Voolaid: Peips läks iluväravat üritama, aga Vallner tõi ristnurga suunas lendava palli ära!
20:11
Kristjan Remmelkoor: Värav  Gussev tegi pika soolo ja lõi kaugelt alla nurka! Flora juhib 38. minutil 4:0.
20:13
Rasmus Voolaid: Vahetus Tulevik vahetas: Elur mängu ja Teor välja.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Söödu sai Gussev oma väljakupoolel Beglarišvililt.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav41. minutil lööb Poom 5:0!
20:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Ja läbi sai ka Reinhard Reimaa mäng, sisse Roman Sobtšenko.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi madal tsenderdus võttis rikošeti ja põrkas õhku, kust Poom lõi palli alla nurka.
20:15
Külastaja EIZ kommentaar
Ei tea kas assist läheb siit Kamsile, või rikošet liiga suur?
20:15
20:16
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKase sai 42. minutil kollase kaardi ja jätab järgmise mängu vahele.
20:16
Rasmus Voolaid: Rikošeti puhul tavaliselt ei tule väravasööte. Aga Kesklinnas on Kalev päris hea surve peale saanud - järjest standardid ja pallid kasti, aga Kallastel püsib taga null.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Flora ülikindlas 5:0 eduseisus.
20:18
Rasmus Voolaid: Kalev surub juba küllaltki maruliselt, aga Tulevikul on kohati päris pirakas buss ees.
20:20
Külastaja Veiks kommentaar
Kahju paidest:(
20:21
Rasmus Voolaid: Kuigi protokollis on märgitud Hidetoshi Wakui Kalevi kapteniks, siis vaatasin juba esimesel poolajal, et tema käe peal paela ei paista. Reaalsuses on see Džumaadili käel.
20:24
Rasmus Voolaid: Jakovlev on suhteliselt pika puuga olnud teise poolaja Kalevi parim mees, aga tema head eeltööd kiputakse raiskama.
20:29
Rasmus Voolaid: Kalev aina söödab ja söödab, aga suurt tolku sellest praegu ei ole. Tuleviku müür on päris hästi vett pidanud.
20:30
Külastaja Mati kommentaar
Huvitav millega Zahhovaiko mõtleb, kui Ta üldse mõtleb!?
20:30
Rasmus Voolaid: Vahetus Matsunaga mäng saab läbi ja ta läheb otsejoones riietusruumi, väljakule Hannes Anier. Saab temast gamechanger?
20:31
Rasmus Voolaid: Herol sai palli ette, lajatas paremaga, aga Vallnerilt paraadtõrje!
20:34
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal teeb Flora ühe ja Paide kaks vahetust.
Flora vahetas tipuründajat: Lepik välja, Sorga sisse.
Paidel Pajunurm ja Valge välja, Tur ja Neemelo sisse.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on ka alanud.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi terav tsenderdus oli hea, kuid klaariti. Flora vasturünnakul sai Sorga Beglarišvililt läbisöödu ja tulistas üle.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav48. minutil lööb Yao Paide esimese värava! Lõi terava nurga alt madala löögi, Toom lasi mingil moel enda ja posti vahelt väikesest pilust palli läbi.
20:37
Kristjan Remmelkoor: Värav  Gussev lööb 49. minutil Rumbergi külje alt 6:1!
20:38
Rasmus Voolaid: Järva pandi karistusalas pikali, aga Tomi Rahula penaltit ei andnud. Enne seda oli ka kerge käehõng.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Yao värava sööt läks Frolovile.
20:39
Külastaja Aivo kommentaar
Tubli Mait
20:40
Rasmus Voolaid: Vahetus Suurepärase mängu teinud Herol läheb aplausi saatel puhkama, sisse tuleb Gustav-Hendrik Seeder. Herol kõndis esmalt nii kaugele kui võimalik ja siis hakkas vaikselt jalutama.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus53. minutil Flora teine vahetus: Alliku välja, Sinjavski sisse.
Sinjavski teeb Flora eest oma esimese Premium liiga mängu.
20:44
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit, Kalev veel üritab.
20:46
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Tulevik juubeldab. 2:0 võit!
20:49
Külastaja MG kommentaar
Kas tõesti ei kannata praeguses seisus Kuuske sisse panna?
20:50
Kristjan Remmelkoor:  VäravDjermanovic lööb 62. minutil Paide teise värava! Neemelo ja Flora kaitsjate võitlusest sai ta palli ja lükkas alla nurka. Seis on 6:2.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi korneri järel lõi Neemelo peaga üle.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Turi kauglöök oli hea, kuid läks meeter üle ristnurga.
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi kehvast tagasisöödust keskele tekkis Frolovil supervõimalus, aga Paide poolkaitsja lõi napilt mööda.
20:57
Appii frolovv mis see oli
20:57
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide tegi 68. minutil oma viimase vahetuse: Pelt välja, Kokla sisse.
21:00
Külastaja ee kommentaar
Tulin alles, pole jõudnud mängu vaadata. KAs tõesti paide nii halb täna, et 6-2 on seis?
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Flora realiseeris esimesel poolajal olukordi väga hästi.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Kaks esimest väravat tulid nurgalöögist ja kaks järgmist kiirrünnakutest.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Djermanovici madala löögi Toom püüdis.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Flora viimane vahetus: Kams välja, Nurmela sisse.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Sorga lähilöök jäi nõrgaks ja veeres selgelt mööda.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav80. minutil pani Poom kauglöögi ristnurka ja seis on 7:2!
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Vabandust, Poom, mitte Toom.
21:10
Kristjan Remmelkoor: Söödu Poomile andis Sorga.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on mäng väga lahtine olnud.
21:15
Külastaja Ol kommentaar
Päriselt ka, mis mäng see on üldse? Sellist jama on päris keeruline kommenteerida.