Neljapäev, 20. september 2018
19:54
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Meistrite liiga alagrupiturniiriga on algust tehtud, teeme nüüd ka Euroopa liigaga. Alustuseks Joonas Tamm ja Sarpsborg vs Istanbuli Besiktas!
19:55
Külastaja joppen kommentaar
nii kaua oodanud et soccernet teeks özyakupi ja halvorseni mängust live, juhhuu
19:55
Külastaja scn kommentaar
loodame siis Kariuse eksimuse peale. Kuskil inglisekeelse kommentaariga ka näidatakse?
19:56
Rasmus Voolaid: Kui kellelgi on inglisekeelset, siis andke tuld. Mina naudin praegu araabiakeelset.
19:58
Rasmus Voolaid: Aga pall on mängus!
20:02
Rasmus Voolaid: Besiktase meeskond koondab endas ikka väga kõvasid staare. Algkoosseis on uudises nähtav, aga pingilt on veel võtta näiteks Ryan Babel, Ricardo Quaresma ja Vagner Love. Tamm peab ikka vägevate meestega hakkama saama, aga seni on kõik klappinud ja Tamm juba ka õhuvõitluse võitnud.
20:02
Külastaja tere kommentaar
kas keegi streami linki voib jagada?
20:04
Rasmus Voolaid: Rääkisin Tammega koondisepausi ajal vähe pikemalt ja juttu tuli ka just sellest mängust. Siis oli ta sõnum selge: minnakse bussi parkima ja mängu tapma. Eks näha ole.
20:08
Rasmus Voolaid: Loris Karius! Kümnendal minutil tekkis Sarpsborgile suurepärane võimalus, aga Heintzi löögi tõi sakslane lati alt ära.
20:13
Külastaja dasd kommentaar
vaadates Tamme koondisemänge on ikka kummaline müsteerium, kuidas ta sellisele tasemele on jõudnud ja isegi alg11 mees on
20:15
Rasmus Voolaid: Besiktas on selgelt üritavam pool, aga Sarpsborg täitsa mängib ja ei ole mängu lõhkuma hakatud. Aga staadionil on küll päris korralik fännimöll lahti.
20:18
Rasmus Voolaid: Hoiatus20. Pikaaegne Tšiili koondislane Gary Medel teenis kollase ja Sarpsborgile magusast kohast löök.
20:19
Rasmus Voolaid: Paar minutit varem kauglöögi Kariusele pihta lajatanud Askar lõi nüüd natuke mööda.
20:21
Rasmus Voolaid: Lens tuli kiirrünnakus Tamme vastu üks-ühele, aga lõi selgelt mööda.
20:27
Rasmus Voolaid: Kuidas ei löö Besiktas ära?! Jäme kala Sarpsborgi kaitsjatelt, aga Larin ei suutnud värava eest sisse pusida.
20:28
Rasmus Voolaid: Aii, Karius tegi ikka Kariust. Lõi palli vastu lähedalseisnud Sarpsborgi ründajat, aga sealt põrkas see tema õnneks oma mängijale.
20:34
Rasmus Voolaid: Tamm hoidis nüüd kaitses kõva ja lõi Besiktase ründajate vahelt palli minema.
20:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus 36. Aktiivne olnud Sarpsborgi ründaja Askar sai kollase.
20:38
Külastaja asd kommentaar
Kas Rasmus araabiakeelsest kommentaarist ka midagigi aru sai/saab?
20:39
Rasmus Voolaid: Ei, nüüd vaatan juba inglisekeelsest, mille lingi siia enne jagasin. Araabia keel käis üle jõu.
20:41
Rasmus Voolaid: Besiktas pole jätkuvalt eriti mitte midagi suutnud. Sarpsborgi kaitsjad eesotsas Tammega on rahulikult seisnud.
20:43
Rasmus Voolaid: 45 minutit täis ja avapoolaeg saigi lõpu. Pausile lähme 0:0 seisult.
21:01
aga vb sarsborg isegi ohtlikum?
21:01
Rasmus Voolaid: Jah, võib küll napilt nii öelda. Aga läksime taas!
21:03
Rasmus Voolaid: Vaheajal tegi Besiktas ühe vahetuse: Gökhan Töre võeti välja, Hollandi koondislane Ryan Babel platsile.
21:06
Rasmus Voolaid: Lens ja Larin kombineerisid suurepäraselt, aga vedas Sarpsborgil. Vahepeal näitas oskuseid ka Tamm, aga nüüd sai Besiktas oma tahtmise.
21:07
Rasmus Voolaid: Värav Äsja vahetusest sekkunud Ryan Babel koksab Besiktase ette! Korralik individuaalne sooritus ja külmavereliselt üle väravavahi.
21:07
mingi punase peaga mustanahaline lõi vahepeal ära ühe
21:07
Rasmus Voolaid: Vahva soeng tõesti.
21:09
Rasmus Voolaid: Selle alagrupi teises kohtumises juhib Genk kodus Malmö vastu 1:0.
21:09
mis hilisemat mängu soovitaksid?
21:09
Rasmus Voolaid: Äkki Red Bullide duelli? Või siis Luksemburgi klubi Dudelange vs Milan.
21:12
Rasmus Voolaid: Mainime siis kindlasti selle ka ära, et Tammel väravaolukorras süüd polnud. Mängib tema vasakpoolse keskkaitsjana, aga tuli pigem paremalt poolt.
21:12
Rasmus Voolaid: Nüüd lasi Tamm Larini natuke hooletult läbi, aga Besiktase ründaja pealelöök läks Sarpsborgi õnneks mööda.
21:18
Rasmus Voolaid: Nüüd oli mitu paha minutit, kus ei näinud kahjuks otsepilti, aga peaasi, et seis jätkuvalt 1:0.
21:23
Rasmus Voolaid: Värav 69. Ja tulebki teine ära! Kas Sarpsborgi laul on lauldud?
21:24
Rasmus Voolaid: Ljajic lasi karistuslöögi kasti ja Roco on õhus kõige kõrgemal. Jällegi polnud Tamm tema peal.
21:30
Rasmus Voolaid: Besiktas proovis jälle õhus midagi korraldada, aga Tamm puhastas nurgalöögi. Kohe tuli kontra, aga ei suutnud Sarpsborg oma võimalust ära kasutada. Kariuselt hiilgav tõrje!
21:32
Rasmus Voolaid: Vahetus 78. Väravasöödu andnud Ljajic välja, Arslan sisse.
21:35
Rasmus Voolaid: 80 minutit mängitud ja Sarpsborg on ründama asunud. Väravat siiski positsioonirünnakust liiga palju ei paista, nende parimad on täna ikkagi kontratest tulnud.
21:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 81. Sarpsborg vahetab: Aktiivne olnud Muhammed välja, Jörgen Larsen sisse.
21:37
Rasmus Voolaid: Värav 82. Lens lööb kolmanda! Sarpsborgil oleks nagu üks kaitsja puudu olnud ja Tamm pidi takistama kaht mängijat, paraku Lens jäi vabaks ja lahendas ära.
21:41
Rasmus Voolaid: Vahetus Viimased vahetused. Besiktasel Necip Uysal sisse, Gökhan Gönül välja ja Sarpsborgil tuli Gaute Hoberg Vetti asendama Matti Lund Nielsenit.
21:44
Rasmus Voolaid: Kuigi teisel poolajal on Besiktas selgelt oma paremuse maksma pannud, siis Sarpsborgi ja Tamme eriti siunata ei saa. Lihtsalt selline ongi stabiilselt eurosarjades mängiva meeskonna ja oma eurodebüüti tegeva klubi tasemevahe. Tammelt ka igati soliidne esitus.
21:46
Rasmus Voolaid: Alagrupi teises mängus on Genk Malmö vastu 2:0 ees.
21:48
Rasmus Voolaid: Hoiatus 90+4. Värava löönud Roco sai kollase ja ...
21:49
Rasmus Voolaid: Värav Sarpsborg sai auvärava! Zachariassen lõi peaga ühe ära!
21:49
Rasmus Voolaid: Tamm oli ka seal aktsioonis, aga sellega mäng lõppeski. 1:3 kaotus Sarpsborgile. Südi esitus, aga parem võitis.