Meinhard Pulk: Tere päevast!
12:59
Meinhard Pulk: Tuleviku ja Tammeka koosseisudes on kahe meeskonna peale üks väike üllatus, kui Tammeka poolelt alustab Sten Reinkorti asemel Martin Jõgi.
12:59
Kasper Elissaar: Tere päevast ka minu poolt! Toon teieni Kuressaare ja Levadia mängu. Saaremaal on tuult 20-25 m/s!
13:00
Kasper Elissaar: AVAVILE!
13:01
Meinhard Pulk:  Läks ka Viljandis.
13:02
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises olemas, võrreldes ennustatuga mõned muudatused. Saarlastel on puudu täna Seeman, Rass ja Suursaar on pingile jäänud. Nende asemel väljakul Rajaver, Rasmus Saar ja Maar. Levadia poolelt saab puhkust Dudarev, kelle asemel on saanud algkoosseisus alustamise võimaluse noor Marko Lipp! Lisaks on Roosnupp pingil ja Nesterov põhis.
13:03
Kasper Elissaar: Kütt sai juba korra palli püüda ja nüüd veel ka nurgalöök Levadiale.
13:03
Meinhard Pulk: Tammeka sai juba vastase kastis palli veeretada, kuid Paju madalast tsenderdusest võttis rikošet hoo maha ning pall veeres Kallaste sülle.
13:03
Külastaja norsk kommentaar
Tuleviku koosseisus on ühel kutil perekonnanimi puudu.
13:03
Kasper Elissaar: Kruglov suutis tuulega arvestada, aga saarlased lõid palli kastist välja.
13:04
Meinhard Pulk:  Kui jutt käib Herolist, siis aktsepteerisime lihtsalt mängijapoolset soovi.
13:04
Kasper Elissaar: Tkatšuki nurgalöök teiselt poolt oli kehvem.
13:06
Kasper Elissaar: Olgu see ka öeldud, et Levadia mängib esimesel poolajal allatuult ja Kure seega vastutuult.
13:06
Külastaja tuul kommentaar
Kust poolt tuul?
13:06
Kasper Elissaar: Tuul on mere poolt nagu ikka.
13:07
Kasper Elissaar: Kütt tahtis palli mängu panna, aga tuul veeretas palli paigalt ära. Väljalöök jäi lõpuks õhus seisma ja ei küündinud poole väljakuni.
13:08
Meinhard Pulk: Tuul kiusab mängijaid ka Viljandis. Tammeka sai esimese nurgalöögi ning olukord lõppes Koskori kauglöögiga, mis võttis tuule alla ja lendas üle värava.
13:10
Meinhard Pulk: Aga Tammeka on esimest üheksat minutit täielikult valitsenud. Tulevik pole Tammeka väljakupoolele sisuliselt jõudnudki.
13:10
Kasper Elissaar: Debelko proovis nüüd päris hästi, aga napilt mööda.
13:10
Mängija on ammu juba öelnud, et tal on poogen. Ent üks asi on teda ülekandes vms Heroliks kutsuda, pole probleemi, pealegi lühem ja suupärasem, aga koosseisud võiks ikka korrektsed olla.
13:11
Meinhard Pulk: Nurgalöögi järel keerutas Sairinen end löögile, kuid kaitsjad blokeerisid!
13:13
Meinhard Pulk: Kapperi leivanumber ehk vastaselt vea teenimine tõi Tammekale päris heast kohast karistuslöögi. Umbes 22-23 meetri pealt hea koht keerutamiseks.
13:13
Meinhard Pulk:  Paju keerutas, aga napilt mööda siiski.
13:13
Kasper Elissaar: Herol on öelnud, et tal ei ole vahet, kuidas teda kutsutakse, aga ta ise eelistab oma eesnime, sest see eristub hästi. Meie jaoks ei ole probleem kasutada ta eesnime, sest see eristubki hästi. Ja toimetus on saanud korduvalt ka kõnesid mängija perelt, et äkki ikkagi kasutaksime lihtsalt "Herol". Seepärast seda ka kasutame.
13:14
Kasper Elissaar: Saaremaal käib Kuressaarel kõva kaitsmine. Paar korda on Levadiat kõrgelt peale võetud, aga Lepmetsa väravale pole ohtu veel kujutatud.
13:15
Meinhard Pulk: Tulevikult suurepärane kontra, Kask jättis palli 16-meetri peal seisnud Langile, kelle löök oli hea, aga Pechteri tegutsemine veel parem!
13:15
Kasper Elissaar: Ja kohe selle peale sai Laht kastis löögile, aga kaitsja blokeeris.
13:17
Meinhard Pulk: 16. Tammekalt barcelonalik söödumäng ja rünnak, Kapper pääseb Kallastega silmitsi, aga jääb uimerdama ning Ilvese abiga veereb pall postist mööda. Nurgalöögi järel sai Grauberg peaga löögile ja Seeder klaaris palli väravajoonelt!
13:17
Kasper Elissaar:  Värav18. minutil teeb tuul oma töö ära LEvadia saab ette!
13:18
Meinhard Pulk:  Värav 18. Tammeka saab oma tahtmise! Andre Paju!
13:18
Kasper Elissaar: Tkatšuk pani tsenderduse kasti, Kütt läks seda püüdma, aga tuul käristas palli tema nina eest maha, ta ei ulatunud pallini ja Kirill Nesterov lõi palli võrku.
13:18
Kasper Elissaar: Tahaks väravasöötu tuulele panna, aga Tkatšuk saab selle ikka endale.
13:19
Meinhard Pulk: Jõgi pääseb üks-üks olukorda, Kallaste võtab ründaja maha, aga penaltit ei tule, kuna Paju saab palli tühja väravasse lükata!
13:20
Meinhard Pulk: Ei oska öelda, kas Jõgi saab siit söödupunkti või mitte. Aga kiita tuleks ka Reio Laabust, kelle suurepärane läbisööt keskväljalt Jõgi üks-üks olukorda saatis.
13:23
Meinhard Pulk: Sarnane olukord avaväravale. Laabuse ühe puute sööt saatis Jõgi Kallastega silmitsi, kuid seekord jäi Viljandi puurilukk peale.
13:24
Kasper Elissaar: Värav25. minutil lööb Levadia 2:0!
13:25
Kasper Elissaar: Debelko jättis palli kannaga värava ette ja Felek lõi lihtsalt võrku. Kõik sai alguse Kruglovi tsenderdusest, millele saarlased vahele said.
13:26
Kasper Elissaar: Maar avanes vasakult nüüd väga hästi, aga Luup otsis sööduga Lahte, kes oli duellis kaitsjaga ja kaotas.
13:27
Kasper Elissaar: Kütt on omale väljalöökide jaoks väikese augu uuristanud, et pall minema ei veereks.
13:28
Kasper Elissaar: Roland Kütt teeb supertõrje! Tkatšuk pani 25 pealt tõelise kuuli lati alla, aga saarlane sai vahele!
13:29
Kasper Elissaar: VäravMarko Lipp lööb 29. minutil ära! Nurgalööki järel pani Kruglov tsenderduse kasti ja Lipp lükkas lihtsalt palli jalaga võrku!
13:30
Meinhard Pulk:  Hoiatus 29. minutil saab Kevin Anderson kollase kaardi. Viljandi on päris kenasti mängu sisse saanud.
13:30
Külastaja somm kommentaar
paarkymmend pealtvaatajat,viljandis sama,millest me räägime.
13:30
Kasper Elissaar: Esimene algkoosseisumäng, esimene värav Lipule.
13:31
Meinhard Pulk:  Hoiatus 31. Koskor saab veidi segastel asjaoludel kollase.
13:32
Külastaja snickers kommentaar
rahulolematuse eest sai
13:32
Meinhard Pulk: Ilves murrab äärest kasti, Viljandi kaptenil on ka päris palju vaba ruumi, kuid lõpplahendus ei kannata kriitikat.
13:33
Meinhard Pulk: Kapper tuleb vägeva soologa keskväljalt karistusalani välja, kuid Juhkam näitab kvaliteetset kaitsetööd.
13:34
Meinhard Pulk:  Paju tsenderduse järel sai Jõgi peaga löögile, aga läks siiski napilt mööda!
13:35
Külastaja Johhaidi kommentaar
Tammeka ja jõgi hakkavad täna jälle katsetama, kas vastane lööb bõi ei löö ära? Vabalt värava ees ja ei suuda sealt ka väravasse suunata
13:35
Külastaja Rumps kommentaar
Tammeka fänne kah on Viljandis?
13:35
13:36
Kasper Elissaar: Miil sai Valmase söödu järel karistusala lähistele, kuid optimistlik pealelöök lendas kõrgustesse.
13:36
Meinhard Pulk:  On Tammeka fännid täitsa olemas. Publikuarv ise tuleb täna päris madal kahjuks.
13:38
Kasper Elissaar: Laht ei olnud rahul, et ta juba mitmendat korda maha tõmmati, aga emotsionaalne vestlus peakohtunikuga lõppes viimase tehtud suulise hoiatusega.
13:38
No hetkel õnneks mäng 100% Tammeka kontrolli all, tehakse vigu neile, saavad rahulikult mängida. Viljandil pole hetkel mitte mingeid võimalusi
13:39
Kasper Elissaar: Ja nüüd tehti veel üks viga Lahe vastu. Sedapuhku on karistuslöök väga heast kohast. 22 meetrit väravani vast.
13:40
Kasper Elissaar: Lahe löök lendas vastu Luupi. Ei tulnud siit midagi.
13:40
Kasper Elissaar: Miili kauglöök veeres väravast meetrite jagu mööda.
13:40
Loodan, et ei sõna ära
13:42
Meinhard Pulk: Värav 41. Milline viigivärav Viljandilt! Herol tõstab suurepärase sööduga Peipsi üks-üks olukorda, kes virutab ühe puutega palli otse õhust Pechteri seljataha!
13:42
Ja sõnasingi ära
13:42
Mitte mingit kohta ei tundunud, et Viljandi hetkel mängus sees ja nii kiiresti see läks
13:43
Kasper Elissaar: Laht oli korra aktsioonis, aga pall lendas väravast mööda. Saaremaal sajab nüüd vihma ka.
13:44
Meinhard Pulk: Hoiatus Hoiatus  43. Ja kohe lööb Peips Kapperi vastu muru ning Tammeka leer nõuab Viljandile suurimale väravakütile punast. Tuleb hoopis mõlemale mängijale kollane.
13:45
Külastaja tohoh kommentaar
Kuhu punane jäi? Kapperi kollane õigustatud, aga Peipsile oli küll punane. 100% rohkem punane kui Ronaldo punane
13:45
tundus õige otsus, Kapper mängis kuidagi üle seda kontakti
13:45
Külastaja rallikas kommentaar
Peips oleks tulnud küll sealt puhkama saata, tuli tema ju olukorra väliselt üldse sinna.
13:45
Külastaja R. kommentaar
Nooh, Ronaldo sai isegi võib-olla et leebema asja eest punase, kui praegu Peips kollase
13:46
Kasper Elissaar: Levadia võidab Saaremaal avapoolaja 3:0! Tundub, et saarlaste romantiline unistus ei lähe täide, aga eks näis, kuidas teisel poolajal mängitakse, kui neil on taganttuul. Tuul on seni mängu ikkagi väga palju mõjutanud.
13:46
Meinhard Pulk:  Tuline avapoolaeg sai Viljandis läbi. Seis on 1:1 ja kui esimest 30 minutit domineeris täielikult Tammeka, siis viimase 15 minuti jooksul võttis ohjad vaikselt enda kätte Viljandi.
13:46
Kapper tegi vea, tegi jah. Sai selle eest kollas, sai jah, aga t*ra mille pärast Peips seal sedasi sisse lendama peaks??? Olukord oli selge, tavaline viga Kapperilt, kollase vääriline ja kõik
13:48
Kapperi viga ei olnud isegi kollase vääriline. Täiesti keskmine palli peale võitlus.
13:49
Eesti võiks mingi odava VAR-i versiooni käsile võtta. Kohtunik lähebki ja vaatab mänguülekande kordust ja otsustab selle põhjal, ei pea 100 erinevat kaamerat iga nurga alt olema.
13:49
Külastaja KapEit kommentaar
Korralik eit on see kapper, peips kõndis talle pihta ja vana lendab nagu udusulg pikali
13:57
Külastaja IKS kommentaar
Kapper ei landanud nagu udusulg, pigem nagu hiirelõks käis murule. Peips vaatas lähemalt silma ja Kapper oleks nagu kahurikuuliga pihta saanud...
13:57
Usun et Kapper ei saanudki vea eest seda kollast, vaid näitlemise eest.
13:59
Kasper Elissaar: VahetusLevadia teeb poolajal vahetuse: Kruglov saab puhkama ja Roosnupp väljakule. Vanameister saab puhkust teisipäevase karikamängu eel.
13:59
Kasper Elissaar: VahetusKuressaare vangerdab ka: Paju tuleb väljakule, Märten Opp sai puhkama.
14:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg läks käima ka!
14:01
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas ja Viljandi sai ka juba nurgalöögi. Tuul viis selle siiski kaugele.
14:01
Külastaja uu kommentaar
go viljandi
14:02
Kasper Elissaar: Levadia vasakkaitses mängib nüüd Nesterov. Roosnupp on äärel nagu ikka.
14:02
Meinhard Pulk:  177 pealtvaatajat on Viljandis.
14:04
Kasper Elissaar: Miil tegi Nesterovile vana hea "pall ühelt poolt ja ise teiselt poolt", aga tsenderdus ebaõnnestus.
14:04
Meinhard Pulk: Tammeka mäng paistab liimist lahti olevat. Väga palju kummalist praaki on tulnud.
14:04
Meinhard Pulk: Aga nüüd pani Jõgi Slaštšjovi tsenderduse järel peaga palli võrku, kuid õigustatult vilistati suluseis.
14:04
Jõgi oleks võinud esimesel poolajal tühjast kohast peaga väravasse suunata, mitte nüüd suluseisust teha seda
14:05
Kasper Elissaar: Levadia püüab nüüd vastutuult mängides iga hinnaga palli maas hoida, aga nende mäng on veidi liimist lahti.
14:06
Kasper Elissaar: Miil läks nüüd enda väljakupoolelt (!) pealelööki proovima ja tabas hästi, tuul kandis ning Lepmets pidi püüdma!
14:07
Meinhard Pulk: Hoiatus 52. Kapper pääses kiirrünnakul jooksu ja Roosalu sikutab teda särgist.
14:07
Peale 1-1 väravat Tammeka ei leia jah oma mängu üles
14:08
Kasper Elissaar: Nüüd hakkas Saaremaal paduvihma sadama.
14:09
monus ilm kuresl :D
14:09
Kasper Elissaar: Värav55. minutil lööb Roman Debelko 4:0 ja päike tuli välja tagasi.
14:10
Kasper Elissaar: Jürgenson lasi paremalt tsenderduse kasti, Debelko sai täiesti vabana peaga suunata ja sahises.
14:10
Kuressaare võiks klaasist seinad ümber staadioni ehitada, ilus vaade jääb, aga tuuletakistus suurem
14:11
Meinhard Pulk:  Vahetus 56. Väravaautor ja järgmiseks kohtumiseks mängukeelu hankinud Peips pingile, Lauri Elur sisse.
14:11
14:12
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil saab Felek puhkama ja Peetson sisse.
14:13
Meinhard Pulk: Initsiatiiv on täielikult Viljandi ees.
14:15
Kasper Elissaar: Kütt pani võimsa pika palli Lahele jooksu peale, aga põrge oli nii võimas pallil, et Laht ei suutnud kontrollida ja Lepmets sai ametivennalt söödu.
14:15
Kasper Elissaar: Ja nüüd taas paduvihm Kuressaares.
14:16
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetus 61. Teor välja, Kähr sisse. Tammekal Jõgi välja ning Reinkort sisse.
14:16
Kasper Elissaar: Kütt otsis nüüd Luupi jooksule, aga pall läks üle küljejoone.
14:18
Kasper Elissaar: Kummaline ilm ikka. Paduvihm on taas vahetunud päikesepaiste vastu. Aga tuul on ühtlaselt tugev kogu aeg.
14:18
Kasper Elissaar: Luup läks löögile, aga väga-väga mööda.
14:19
Kasper Elissaar: Lepmets ei suutnud ka üle poole väljaku palli lüüa.
14:19
Kasper Elissaar: Hoiatus65. minutil võtab Rasmus Peetson keskväljal tehtud vea eest kollase.
14:20
Kasper Elissaar: Sander Viira läks 40 meetri pealt löögile, aga veidi üle!
14:21
Meinhard Pulk: Viljandi kaitseliin unustas Koskori täiesti ära, kuid Kallaste luges mängu ilusti ja lõi palli Tammeka ründaja jalalt minema.
14:22
Meinhard Pulk:  Eemaldamine 66. Anderson eksib rängalt, võtab seejärel üks-üks olukorda pääsemisele lähedal olnud Kähri maha ja saab punase kaardi! Aplodeerivad kõik - nii Anderson ise kui ka Tuleviku leer.
14:22
Meinhard Pulk:  Karistuslöögi 17-meetrilt lõi Juhkam mööda.
14:22
Anderon sai siit otse punase?
14:22
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil Laht ära, Suursaar sisse.
VahetusSamal minutil ka Viira ära ja Vinter sisse.
14:23
No nüüd oli punane õigustatud, aga kuhu jäi ikkagi Peipsi punane. Ja kes oli see äärekaitsja Tammekal, kes nii rumalalt söötis andersonile
14:23
Külastaja suki kommentaar
normaalne kohtunik :D viljandil oli parem koefitsent jah :D
14:23
Meinhard Pulk: Anderson sai otse punase, jah.
14:24
No Anderson ei eksinud midagi rängalt!!! Äärekaitsja eksis rängalt, kes söötis andersonile siis kui vastane tema külje all, tal ei jäänud muud üle kui vastane maha tõmmata
14:24
Kasper Elissaar: Levadialt ka vahelduseks pealelöök, aga Kütil ei tekkinud probleeme.
14:25
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil Gando ära ja Krutogolov saab teist mängu järjest võimaluse. Rogic on hakanud noortele võimalusi andma!
14:25
Kasper Elissaar: Mõlemad on nüüd kolm vahetust ära teinud.
14:25
Meinhard Pulk: Kask saab kasti tagant löögile, aga Pechter toob alumisest nurgast ära! Super tõrje!
14:26
Meinhard Pulk:  Vahetus Väga-väga huvitav vahetus. Veel üks keskkaitsja Grauberg välja, Rait Läll asemele.
14:26
Ja teistele kes punases kahtlesid, no reegel on selline, et maha ta ikka tõmbas mängija, kes oleks 1vs1 läinud väravavahiga ja punane õigustatud, aga häiriv jätkuvalt Peipsi mitte punane, kus lendas konkreetselt sisse
14:28
Ja samas kui Peips oleks esimene poolaeg punase saanud, nagu õige oleks olnud, siis oleks ehk mäng teistsugune
14:29
Kasper Elissaar: Uskumatu eksimus! Roosnupp mängis Debelkole kandikul ette, aga seitsme meetri pealt saatis ukrainlane palli küljevõrku.
14:29
Meinhard Pulk:  Hoiatus 74. Seeder sõidab päris toorelt Tekkole sisse ja saab kollase. Korralik jalgpallisõda on täna Viljandis toimunud.
14:32
Meinhard Pulk: Pall on väravas, aga on suluseis! Pechter tuleb karistusalast välja pikka söötu klaarima, lööb palli täpselt Teori jalale, kes saadab ühe puutega palli tühja värava suunas. Kuna löök on nõrk, siis suluseisus olnud Kähr on sunnitud palli Pechteri nina eest võrku lööma.
14:32
Meinhard Pulk:  Värav 77. Aga nüüd lööb Kähr legaalse värava!
14:32
oleks poleks
14:32
Külastaja hipper kommentaar
ma nüüd ei teagi, kas Koppel on geenius või hull...vähemuses sunnib yleväljapressi..eks ole näha varsti
14:33
Meinhard Pulk: Elur saab söödu kirja ja Kähr lööb paarilt meetrilt tühja!
14:34
Külastaja hull geenius ikka kommentaar
üks kaitsja saab punase ja siis võtab teise välja.
14:35
Kasper Elissaar: VäravPeetson lööb 81. minutil palli vasakusse nurka ja 5:0!
14:36
Meinhard Pulk:  Tammeka on nüüd tugeva surve peale saanud.
14:36
Kasper Elissaar: Nesterov söötis sisuliselt nurgalipu juurest penaltipunktile ja Peetson oli kindel.
14:38
Kasper Elissaar: Kütt sai Debelko löögile käed vahele!
14:38
Meinhard Pulk:  Värav 82. minutil 3:1! Herol tõstab palli tagumisse nurka, Kähr edestab Tekkot ja lööb palli posti kõrvale!
14:38
herol on maestro
14:39
Kasper Elissaar: Hoiatus85. minutil saab Rasmus Saar Nesterovile tehtud vea eest kollase.
14:39
Meinhard Pulk: Hoiatus Ka Paju sai kollase.
14:40
Meinhard Pulk:  Herol lööb ja Pechter päästab! Tammeka on täiesti lagunenud omadega.
14:40
Kasper Elissaar: Debelko lõi reiega palli väravast mööda.
14:41
Meinhard Pulk:  Vahetus 87. Kapper välja, Temari Nuuma sisse.
14:41
Külastaja asd kommentaar
tammeka lagunenud, samamoodi mu bet :(
14:42
Meinhard Pulk:  Tekko keerutab palli otse nurgalöögist latti. Kallaste sai vist ka näpud vahele. Hoiatus Hetked hiljem sai Õunap kollase.
14:43
Kasper Elissaar: Pealtvaatajaid on Saaremaal täna 45.
14:45
Kasper Elissaar: Luup kohvitas Levadia kaitsjaid, aga löök ei õnnestunud.
14:45
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit.
14:45
Kasper Elissaar: Saaremaal on mäng lõppenud Levadia 5:0 võiduga!
14:46
Kasper Elissaar: Kuressaare sai 11. järjestikuse kaotuse ja Levadia kolmanda järjestikuse nullimängu. Oli aus tulemus.
14:46
Meinhard Pulk: Laabus sai nurgalöögi järel akrobaatiliselt löögile, aga Kallaste vastas hea tõrjega.