Laupäev, 22. september 2018
15:56
Meinhard Pulk: Tere taas!
15:58
Meinhard Pulk: Pikk jalgapallilaupäev jätkub kahes LIVE-ülekande aknas - siin keskendume Ragnar Klavani neljandale Serie A mängule, kui tema koduklubi Cagliari on ette võtnud ligi 800 kilomeetri pikkuse reisi Itaalia liiga ühe põnevaima meeskonna Parma kodustaadionile.
16:01
Meinhard Pulk: Parma algkoosseisus on vast tuntuimateks nimedeks Euroopa meister Bruno Alves ning endine Arsenali ääreründaja Gervinho.
16:01
Meinhard Pulk:  Mäng käib!
16:02
Külastaja ... kommentaar
Kus Pavoletti
16:02
Meinhard Pulk: Pavoletti võitleb väidetavalt seljaprobleemiga. Täpsem info pidavat lähipäevil saabuma.
16:06
Meinhard Pulk: Kui viimati kaks meeskonda omavahel mängisid - 2015. aasta mais - sai Cagliari koduväljakul koguni 4:0 võidu. Parmas peetud mäng jäi 0:0 viiki ning samal staadionil peetud karikamängu tol hooajal võitis Parma 2:1.
16:06
Meinhard Pulk: Ning kui Cagliari viigistas eelmisel nädalal Milaniga, siis Milano suurklubiga läks hästi ka Parmal. Nemad šokeerisid võõral väljakul 1:0 võiduga Interit.
16:07
Meinhard Pulk: Mäng on päris lahtiselt alanud ning äsja algatas Klavan täpse sööduga rünnaku, mis päädis Cagliari esimese nurgalöögiga. Selle Parma kaitsjad klaarisid.
16:10
Meinhard Pulk: Paistab, et Põhja-Itaaliasse ei ole veel sügis saabunud. Cagliari fännisektoris on särgita ja särgiga meeste protentuaalne suhe silma järgi 95-5.
16:11
Meinhard Pulk:  Aga Cagliari surve on esimese kümne minuti jooksul totaalne olnud. Löökideni pole veel jõutud.
16:11
Meinhard Pulk:  Ka Klavan on kindlus ise olnud.
16:12
Meinhard Pulk: Ning nüüd klaaris Klavan peaga ohtliku tsenderduse Gervinho nina eest!
16:14
Meinhard Pulk: Esimene löök, kuid Bradarici (Cagliari) üritus paarikümnelt meetrilt ebaõnnestub täielikult.
16:15
Meinhard Pulk:  14. Klavani seljataha vabaks jäänud Roberto Inglese virutab palli peaga võrku, aga oli ka kindel suluseis!
16:18
Meinhard Pulk: Nagu Klavani debüütmängus Sassuologa, tundus ka siin olukorras Cagliari kaitsjate vahel väike kommunikatsiooniprobleem olevat. Inglese oli esalgu Klavani kaitsepaarilise Romagna mees, kuid Parma ründaja jooksis siis Klavani peale ning see info ei paistnud eestlaseni jõudvat.
16:18
Meinhard Pulk: Gervinho pikk soolo lõppes ohtliku löögiga 16-meetrilt, kuid pall veeres posti kõrvalt mööda.
16:21
Meinhard Pulk:  Värav 20. Parma ees! Nüüd saab Inglese värava kätte!
16:23
Meinhard Pulk: Pikk pall Romagna seljataha, Klavan ei jõua talle appi ning Inglese puude põrkub väravavahist Cragnost Inglese vastu tagasi ja sealt väravasse. Ebamäärane tegutsemine Cagliari kaitseliinilt ja väravavahilt ning pigem läheb kogu kaitseliini hingele see.
16:24
Meinhard Pulk:  VAR vaatas asja üle veel ning kinnitas värava.
16:26
Meinhard Pulk: Klavan sai 24. minutil karistuslöögi järel peaga löögile, aga raamidesse pall ei läinud.
16:30
Meinhard Pulk: Barella sai Cagliari nurgalöögi järel otse õhust kasti tagant virutada, aga pall läks oma mängija rikošeti kaudu raamidest mööda.
16:31
Meinhard Pulk:
16:32
Meinhard Pulk: Cagliari keskväli on taas täiesti tühi, Gervinho tuleb poolkontrasse ja lööb palli rikošeti kaudu nurgalöögiks.
16:33
Meinhard Pulk: Hoiatus  Ning nurgalöök lõppes äärmiselt küsitava kollase kaardiga Parma keskkaitsjale Riccardo Gagliolole.
16:35
Meinhard Pulk: Hoiatus Kohtunik on täna üpris "lahkes" tujus ning nüüd saab Marco Sau kergevõitu kollase.
16:38
Meinhard Pulk: Hea sööt kaitseliini seljataha Cerri peale, kes tundus palli käega maha võtvat. Kohtunik seda ei märganud, kuid Cerri palli Parma väravavahist mööda ei saanud.
16:39
16:41
Meinhard Pulk:  Barilla (Parma) löök 15-16 meetrilt, aga Cragno vastab hea tõrjega.
16:46
Meinhard Pulk:  Koguni neli lisaminutit esimesele poolajale.
16:52
Meinhard Pulk: Poolaeg! Iseenesest on mäng Cagliari kontrolli all, aga viimasel kolmandikul selgelt teravama Parma kiirrünnakutega on raskustesse jäädud.
17:04
Zenjov skoorinud
17:06
Meinhard Pulk: Pall pandi taas mängu. Tundub, et vahetusi tehtud pole.
17:08
Meinhard Pulk:  Värav 47. Gervinhooo!
17:08
Meinhard Pulk:  Vägev värav ja ka Klavan ei suutnud teda pidurdada.
17:09
Meinhard Pulk: Hakkas oma väljakupoolelt jooksma, kaks Parma keskväljameest üritasid Elevandiluuranniku meest edutult maha niita, seejärel mängis Gervinho ka Klavanist mööda ja virutas palli posti põrkest väravasse.
17:12
Meinhard Pulk: Parma oli nurgalöögi järel ka kolmandale lähedal, kuid seekord Cagliari pääses.
17:13
Meinhard Pulk: Joao Pedro leidis kaitseliini vahel Cerri, kuid jäi veidi terava nurga alla ja pall läks mööda.
17:14
Meinhard Pulk: Pedro murdis otsajooneni välja, kuid tugeva söödu tõrjub Parma väravavaht.
17:19
17:20
Meinhard Pulk: Cagliari sai vahepeal päris hea surve peale, kuid 100%-liste võimaluste tekitamisega on raskustesse jäädud.
17:21
Meinhard Pulk: Moldovlane Ionita sai kasti tagant vabalt löögile, aga Parma kiiper Sepe oli valvel.
17:21
Meinhard Pulk: Sau keeras, aga löök jäi veidi pehmeks ja Sepe püüdis!
17:22
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetus 60. minutil Cagliari esimesed vahetused. Artur Ionita ja Alberto Cerri välja, Lucas Castro ja Diego Farias sisse.
17:29
Meinhard Pulk: Veidi vaiksemad minutid on käsil. Cagliari väravat silmapiiril näha ei ole, rääkimata kahest või kolmest.
17:30
Meinhard Pulk: Parma Rigoni sai terava nurga alt löögile, aga virutas üle.
17:30
Meinhard Pulk:  Hoiatus 69. Barilla mängis kõrge jalaga ja sai õigustatult kollase.
17:33
Meinhard Pulk:  Fariasel on nurgalöögi järel viie kasti nurgast väga palju vaba ruumi, kuid ikkagi jõuavad Parma kaitsjad vahele.
17:38
Meinhard Pulk: Keskpoolkaitsjaks sattunud Klavan tegi päris efektse kannasöödu. Mängiks ta veel Liverpoolis, saaks ta sotsiaalmeedias päris kõvasti populaarsust juurde.
17:39
Meinhard Pulk: Sau sai esipostist madalat tsenderdust värava suunas suunata, aga pall veeres siiski tagumisest postist mööda.
17:43
Meinhard Pulk:  Klavan jäi üksinda kahe Parma kaitsja vastu, kuid Cragno suutis üks-üks olukorra tõrjuda!
17:44
Meinhard Pulk:  Ja kohe sai Parma nurgalöögist löögile, aga väga napilt läks pall üle lati.
17:46
Meinhard Pulk:  Taas on Parma kontrad teravad, aga löök osutus ebatäpseks.
17:51
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit.
17:52
Meinhard Pulk:  Cagliari virutas karistuslöögi veel müüri.
17:55
Meinhard Pulk:  Kõik! Parma saab täna 2:0 võidu ning tõuseb tabelis seitsmendaks.