Laupäev, 22. september 2018
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, kohe hakkavad mängima Paide Linnameeskond ja Narva Trans.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad meeskonnad on üllatanud väravavahi valikuga. Paide väravas seisab 17-aastane Rene Merilo, Transi väravas alustab Betim Halimi. Rumberg (Paide) ja Kotenko (Trans) on varupingil.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Halimi jaoks on tegemist esimese korraga Premium liiga põhikoosseisus.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Valge asemel on Paide põhikoosseisu pääsenud Neemelo.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:03
Külastaja ee kommentaar
Huvitav et Rumberg nüüd siis pingile jäi
16:03
Kristjan Remmelkoor:  2:7 kaotusmängus Flora vastu polnud Rumbergi esitus ilmselt veenev. Ühe Gussevi löögi lasi külje alt sisse.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka riputas pehme karistuslöögi trahvikasti, Merilo noppis selle kindlalt.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Värav5. minutil viib Neemelo Paide juhtima! Tulistas 15 meetrilt posti ja lõi tagasipõrganud palli ise peaga võrku!
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka nurgalöök jäi päris pikalt Paide kasti pidama, lõpuks Pajunurm lõi puhtaks.
16:08
Külastaja R. kommentaar
Kas see ei ole reguleeritud, et kui meeskonnas mängib kohtunikevaatleja poeg siis on okei, kui vaatleja on tema isa? :D
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Kõik on okei.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka tsenderdusest lõi Kovaltšuk peaga mööda.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Yao sai Djermanovicilt söödu, aga tema pealelöök kasti joonelt ebaõnnestus täielikult.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Prošin andis läbisöödu Plotnikovile, kes sai karistusalas löögile, kuid lõi mööda.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Golovljov kukkus võitluses Peldiga ja tahtis penaltit, kuid kohtunik polnud huvitatud.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Kui väravaolukorrast pikemalt rääkida, siis Neemelo võttis ise pika söödu rinnaga maha ning sai Frolovi ja Djermanovici lühikeste söötude järel palli tagasi. Seejärel virutas ta posti ja siis väravasse.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus16. minutil sai Dõmov suupruukimise eest kohtumise esimese kollase kaardi.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm sai Plotnikovi tugeva löögiga näkku.
16:20
Külastaja . kommentaar
Dõmov sai kaardi selle eest et näitas kohtunikule liiga agressiivselt et tal löödi veri lahti.
16:20
Külastaja Hyrax kommentaar
Kohtunike teemale veel puid alla. Küünarnukiga näkku on ok nüüd :D Kahju et jäävad sellised asjad märkamata
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Transi karistuslöögi järel lõi Zakarljuka palli meestesumma ja värava ees tekkis suur segadus, lõpuks Sinilaid ja Djermanovic puhastasid olukorra.
16:21
Ja see kes lõi ei saanud kollaski. Ikka väga timmis on see värk
16:23
Eesti liigas peaks ilma kohtunikuta mängima, oleks vähe õiglasem see mäng siin
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi nurgalöögil oli ees Neemelo.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Trans on pärast kaotusseisu jäämist domineerinud ja päris palju standardolukordi teeninud, aga täpseid lööke pole suudetud teha.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Trans söötis pikalt keskväljal palli, Paide väravale lähemale minnes jäädi sellest aga ilma.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLilander sai käega mängu eest 37. minutil kollase kaardi ja Trans teenib sellest olukorrast penalti!
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov läheb lööma.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav38. minutil lööb Plotnikov penaltist 1:1! Merilo sai käe vahele, aga sellest jäi väheks.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  VäravGolovljov viib kiirelt Transi 2:1 juhtima! Pelt eksis peaga tagasisöödul, Kovaltšuk sai varba vahele ja Merilost põrkas pall Golovljovile, kes värava ees ei eksinud.
16:41
Millal zahovaiko aru saab, et Pelt on sitt?
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Yao sai karistusalast pöördelt löögile, mööda.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
16:47
Kristjan Remmelkoor: Poolaja viimastel sekunditel lõi Neemelo peaga Pajunurme tsenderdusest üle.
16:47
Kristjan Remmelkoor:   Poolaeg lõppes, Trans juhib 2:1.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide tegi vaheajal vahetuse: Dõmov välja, Hanson sisse.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja esimesel minutil sai Golovljov pärast Kovaltšuki läbisöötu lähedalt löögile, Merilo tegi hea tõrje.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma virutas ülikaugelt üle.
17:06
Külastaja norsk kommentaar
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kauglöök läks küll otse Halimi peale, kuid puurivaht suutis palli vaid üle otsajoone tõrjuda.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Merilo eksis tsenderduse peale minekul, Golovljov pääses löögile, Pelt blokeeris.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil viib Poljakov Transi 3:1 ette! Plotnikovilt hea läbisööt, Poljakov pääses Meriloga silmitsi, tegi esmalt hea löögipette ja veeretas siis palli võrku.
17:17
Külastaja Ma arvan kommentaar
Et kohtunik on süüdi selles mänguseisus, kohtunik ikka soosib Narvat nii kõvasti :)
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka lõi 13 meetrilt mööda.
17:19
Külastaja hipper kommentaar
kuidas Barkovi seis? mis mystiline vigastus tal siis pimesolde lõi?
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Konstantin Burdakov ütles ETV+ vaheajastuudios, et Barkov on väljas vähemalt 7-10 päeva. Senised uuringud midagi väga hullu pole tuvastanud.
17:21
Külastaja to hipper kommentaar
tundus pigem nagu maksarebend
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Golovljov ei ole rahul, et tema vastu juba mitmes napp suluseis fikseeriti.
17:27
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Paides 187.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav77. minutil lõi Plotnikov parema jalaga kauglöögi Merilo külje alt väravasse! Trans juhib 4:1.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Suurepärane võimalus Frolovil, kes sai Yaolt läbisöödu, kuid tegi nõrga löögi Halimile sülle.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Yao murdis vasakult äärelt läbi ja lõi terava nurga alt, Halimi tõrjus näoga!
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme kauglöök läks üle.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Paide kaks vahetust korraga: Neemelo ja Frolov välja, Neubauer ja Kokla sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Paidel nüüd vahetused tehtud, Trans pole teinud ühtki.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo sai enne väljavahetamist jalale haiget ka, kui Leverockiga kokku põrkas.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravGolovljov lööb 85. minutil Transi viienda värava! Poljakov andis pika tsenderduse, Pajunurm lasi pallil lihtsalt üle oma pea lennata, Golovljov võttis endale peaga palli ette ja lõi ilusti tagumise posti kõrvale võrku.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil saab kollase kaardi Sinilaid.
17:44
Külastaja Tutiluti kommentaar
Paide sats, naljamehed... Kas need sellid saavad palka selle jama eest?
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil oli Transi esimene vahetus ka olnud: Kovaltšuk välja, Savenkov sisse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHalimi tõmbas Yao maha, sai kollase ja Paidele penalti!
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav89. minutil lööb Djermanovic penaltist kindlalt 2:5! Sloveenia ründajale kolmas Premium liiga mäng ja seni pole ta veel kuivale jäänud.
17:46
Külastaja junn kommentaar
Kas kohtunikud lõhuvad ka seekord mentaalselt mängu?
17:46
Ei ole midagi kohtunik on süüdi ,et Paide kaotab
17:47
Kristjan Remmelkoor: Teisele poolajale lisati ainult 1 minut.
17:48
Külastaja Peeter kommentaar
ERR kommentaator on mingi Puparti ja kohtunike sõps või? Tõsine seebivend, igas olukorras kaitseb kohtunike.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine lõppes, Trans võttis 5:2 võidu ja kindlustas oma neljandat kohta.