Ivar Lepik:  Kena laupäeva õhtut Lillekülast!
18:57
Ivar Lepik:  Flora ja Vaprus vastamisi. Koosseisud uudises.
18:57
Ivar Lepik:  Mis on huvitavat? Flora puhkab Madis Vihmanni täna vaid. Ehk mõneti üllatuslik, oleks oodanud rohkem muutusi, aga ehk saavad siin mõned mehed täna poolaja.
19:00
Ivar Lepik: Ei ole küll sama soe kui eile õhtul, aga tänase päeva parimad tingimused küll. Siin staadionikatlas on sisuliselt tuulevaikus.
19:00
Ivar Lepik: Läksime ka!
19:01
Ivar Lepik:  Esimene üllatus ikkagi juba näha. Vaprus ongi tulnud neljamehelise kaitseliiniga ja Tõnis Vihmoja mängib kõrgemal. Huvitav käik Indrek Zelinskilt, näeme, kas tasub ka ära.
19:04
Ivar Lepik:  Esimene moment! Nurgalöök tuleb üle meeste, Lepik lükkab peaga tagasi keskele ja Pürg saab sealt veel nõrga puute, aga Aland viskub pallile ja nopib selle.
19:10
Ivar Lepik: Floral surve täiesti oodatult peal. Momendid nagu on, aga hetkel väravat veel mitte, kui kümme minutit mängitud.
19:14
Ivar Lepik:  Vaprus ei ole veel Mait Toomi väravale ohtlikuks saanud, kuigi aeg-ajalt rünnakule tormatakse.
19:15
Ivar Lepik:  ALAND! Liivak lükkab keskele Poomile löögi peale, aga eest viiekasti nurgast jääb Aland ette!
19:16
Ivar Lepik: Alliku testib Alandi valmisolekut. Eelnevalt oli Aloe äärelt hästi jooksu pääsenud, kuid puude läks natuke pikaks.
19:20
Ivar Lepik:  Nõuab Henn penaltit - Lepik võeti üsna mänguväliselt maha küll - aga Dmitri Kulikov näitab, et mängime edasi!
19:20
Ivar Lepik:  Kaasik hüppas Lepikule sisse, Villota võitis palli. Tiimitöö.
19:25
Ivar Lepik:  25 minutit täis ja endiselt nullidel. Flora lükkab ümber Vapruse, aga ei suuda murret tuua.
19:27
Ivar Lepik:  Mäletan, et istusin siin umbes samal ajal ka eelmisel aastal. Siis aitas kapten Brent Lepistu Flora 3:0 võidule, aga toonagi ei tulnud lihtsalt.
19:28
Ivar Lepik:  Võibolla veidi üllatavalt on Vaprusel tollest algkoosseisust ainult kolm meest täna alustamas - Villota, Vihmoja ja Kaasik. Floral neli - Toom, Kams, Aloe ja Zakaria.
19:28
Ivar Lepik:  Aga väravad lõid Sappinen, Lepistu ja Šlein, seega...
19:29
Ivar Lepik:  TOOM! VAPRUS OOTAB OMA MOMENDI ÄRA!
19:30
Ivar Lepik:  Zakaria ei saa Kekualt palli kätte ja grusiin leiab mõõdetud söödu liini taha. Pall põrkab veel kaitsjat üles ja Vihmoja ei saa korralikku lööki teha, aga saab pihta ja Toom teeb korraliku pantrihüppe. Pool tundi täis.
19:31
Ivar Lepik:  Ja Aland vastu! Tassib omade vastu Pärnut.
19:33
Külastaja pohmar kommentaar
kalju hõõrub küll käsi kokku, aga nii see ei jää
19:37
Ivar Lepik: Hoiatus 35. minutil Magnus Villotale kollane kaart. Libistas karistusala serval ja tõmbas käega palli kaasa. Samas on see see olukord, kus käsi oli nö loomulikus asendis praeguste reeglite järgi. Variant oli ka punane või mitte midagi.
19:37
Ivar Lepik:  Ja karistuslöögist paneb Kams! Zakaria teeb väikese pette ja siis jookseb Kams peale. Madal löök alla nurka, aga Alandil näpud vahel taas.
19:39
Ivar Lepik:  Mark proovib 20 pealt! Kukub lati alla, aga Toom lükkab üle lati ära raskustega!
19:40
Ivar Lepik:  Zaka proovib, aga jälle Aland ees!
19:43
Ivar Lepik:  POOM LÖÖB RISTLATTI, EI KÄI SEES!
19:44
Ivar Lepik: Värav  ... Aga siis on Lepik esimesena kohal ja Flora juhib 1:0!
19:44
Ivar Lepik:  44. minut ja Flora saab oma tahtmise. Poom tulistas üks 30 meetri pealt, see oleks kuu värav olnud, aga Lepik läheb hea ninaga järgi ja saab kätte.
19:45
Ivar Lepik:  Ja poolaeg kohe! Vaprusel jäi nüüd väga vähe puudu, et lõpuni vastu pidada.
19:45
Ivar Lepik:  Teeme siit väikese pausi ja oleme tagasi teiseks poolajaks.
19:58
Ivar Lepik: Ja läksime uuesti! Vahetusi tehtud ei ole.
20:00
Ivar Lepik: Zaka jätab nüüd neljalt meetrilt löömata ja otsa tuleb pomm 20 pealt, aga Alandil näpud vahel!
20:05
Ivar Lepik:  Oleks arvanud, et Flora tuleb riietusruumist otsustama, aga suures plaanis on mäng samasugune. On veidi ehk tunda, et mõtted on teisipäevase karikamängu peal.
20:07
Ivar Lepik:  Lepik jätab löömata! Viiel meetril saab jala vastu, aga postist mööda...
20:09
Ivar Lepik: Rocco Mõtt istub maas ja ninast jookseb verd.
20:09
Ivar Lepik:  Vahetus Veidi ootamatu vahetus ehk. Aloe välja ja Nurmela sisse 56. minutil.
20:12
Ivar Lepik:  Mõtt ikka väljas ehk Vaprus mängib vähemuses.
20:13
Ivar Lepik: Värav  60. minut ja 2:0! Kas sai Frank Liivak nüüd puute?
20:13
Ivar Lepik:  Alliku madal pall läheb värava eest tagumisse posti ja Liivak paneb seal võitluses jala vastu, tundub.
20:15
Ivar Lepik: Vahetus Flora teine vahetus 63. minutil. Alliku tuleb välja ja Vlasi Sinjavski sisse.
20:18
Ivar Lepik: Vahetus Vaprus alustab vahetustega 65. minutil. Mark välja, Robyn Hallmere sisse.
20:19
Ivar Lepik: Aga pärnakatele nüüd karistuslöök 30 meetri pealt. Kekua ühe on ära löönud, kuigi lähemalt.
20:19
Ivar Lepik:  Ja tuleb raami, aga sülle Toomile.
20:20
Ivar Lepik: Liivak mängib ennast kümnel meetril löögile, aga paneb üle!
20:20
Ivar Lepik: Vahetus Sõerde välja ja Ronaldo Tiismaa platsile 67. minutil.
20:23
Ivar Lepik:  Aland! Zaka pealöögi toob hüppelt ära.
20:25
Ivar Lepik: Vaprus mängib nüüd päris pikalt juba positsioonirünnakut. Üsna harjumatu vaatepilt Flora vastu.
20:25
Ivar Lepik:  Kontrast teeb Sinjavski oma asja, aga keerutab taas napilt üle.
20:25
Ivar Lepik: Vahetus Vapruse kolmas vahetus. Enrico Veensalu sisse, Kekua puhkama 73. minutil. Oli ehk Vapruse parim mees täna.
20:28
Ivar Lepik: Vahetus Flora vahetab. Poom välja, Vladislav Kreida sisse. 75. minut.
20:30
Ivar Lepik:  Vaprus on täna andnud väärilise lahingu, aga see, mis tablool seisab, on tasemevahe. Paratamatus tänasel päeval.
20:36
Ivar Lepik: Kümmekond minutit minna. Vahetustega on ehk Vaprus natuke jälle mängu enda kätte saanud. Flora mõtted on tänasest kaugemal.