Pühapäev, 23. september 2018
14:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, 29. vooru viimane mäng algab umbes viie minuti pärast.
14:55
Külastaja Aivo kommentaar
Rottid paevad kaotama
14:56
Kristjan Remmelkoor: Kalju kuuest leegionärist on täna koosseisust välja jäänud William Gustavo, tema kohal mängib Avilov.
14:57
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil puudub täna Wakui.
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi kaptenipaela kannab täna Lukka.
15:01
Külastaja Tra kommentaar
Go Kalev
15:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Londak lükkas Matsunaga kauglöögi üle lati.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Mööli nurgalöögi Londak püüdis.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Kirsi tsenderdus jäi Liliu jaoks kõrgeks.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Brtani pealöök jäi pehmeks ja Vallner püüdis.
15:05
Kristjan Remmelkoor: Liliu söödu järel lõi Subbotin terava nurga alt, Vallner tõrjus.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini madala nurgalöögi lõi Raudsepp puhtaks.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Kingue jalast läks Mööli nurgalöök üle otsajoone.
15:12
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko libistas Avilovile jalgadesse ja sai Tohverilt suulise hoiatuse.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Anier sai Sobtšenko söödu järel mööda paremat äärt jooksma, kuid tema madal pall värava ette ei leidnud omasid.
15:14
Kristjan Remmelkoor:  Lukka andis söödu karistusalasse Sobtšenkole, kelle löök pöördelt jäi nõrgaks ja Londak noppis palli.
15:15
Kristjan Remmelkoor: Kohe sarnane olukord teise värava all, kus Liliu löök ebaõnnestus.
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev liikus palliga äärelt sisse ja lõi karistusala joonelt mööda.
15:19
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldilt kehv tagasisööt ja Sobtšenko sai karistusalas lüüa, aga nurk jäi väikeseks ja Londak tõrjus jalgadega.
15:21
Külastaja T kommentaar
Nõmme ikka suht rabe ja väike paanika?
15:22
Kristjan Remmelkoor:  Kas just paanika, aga pallikaotusi on tulnud mitmeid ja Kalev pole mängu alguses millegi poolest Kaljule alla jäänud.
15:22
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini karistuslöögil oli Mööl peaga vahel.
15:23
Kalev suudab siis kenasti survestada.
15:24
Kristjan Remmelkoor:  Avilov sai viiekastis löögile, kuid virutas üle!
15:25
Kristjan Remmelkoor:  Kaljult kiire üleminek rünnakule, Subbotin söötis Liliule, kes sai kastis vabalt löögile, Vallner päästis jalatõrjega!
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögi olukorras käis Vallneri käsi Liliu näos ära. Brasiillane jäi veidikeseks pikali, kuid on nüüd püsti tagasi.
15:28
Kristjan Remmelkoor:  Vallner jooksis valesti väravast välja ja Liliu pani madala palli värava eest läbi, sinna kaljukaid jaole ei jõudnud.
15:29
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on Kalju surve alla jäänud.
15:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus32. minutil sai Ugge mängu esimese kollase kaardi, kuna tõmbas Reimaa maha.
15:37
Kristjan Remmelkoor:  36. minutil Markovitš tsenderdas ja Brtan lõi peaga latti!
15:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav38. minutil avab Kirss skoori! Subbotinilt hea pall Kalevi kaitseliini taha ja Kirss realiseeris üks-üks olukorra.
15:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus39. minutil Kalevi vahetus: Jakovlev välja, Džumadil sisse.
15:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus41. minutil sai Raudsepp kollase kaardi, kuna võttis veaga Pauri maha.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
15:47
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, Kalju juhib 1:0.
15:52
Külastaja Ou kommentaar
Ma tooks järva mängu
16:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teeb vaheajal vahetuse: Paur välja, Hunt sisse.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Hunt läks tipuründajaks, Liliu nihkus alumiseks ründajaks ja Kirss läks vasakule äärele.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Subbotinilt terav pall värava ette, Tammerik sai jala vahele.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Londak püüdis Mööli korneri.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Avilov andis pika söödu ette, Hunt jättis selle ühe puutega Liliule, kes lõi kasti joonelt Vallnerile kätte.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil lööb Liliu 2:0 Kaljule! Elhi tsenderdas, Kirss võttis osavalt palli rinnaga maha ja lükkas Liliule, kes ei vääratanud.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Kalevi teine ja kolmas vahetus: Reimaa ja Anier välja, Järva ja Ševjakov sisse.
16:23
Külastaja saabas kommentaar
Anier tootvale tööle
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderdus oleks peaaegu väravasse kukkunud, aga kukkus siiski mööda.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Kalju teine vahetus: Subbotin välja, Volkov sisse.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus72. minutil sai kollase Tammerik, kes võttis kontrarünnakule jooksnud Liliu veaga maha.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Ugge lõi karistuslöögi madalalt väravast mööda.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 206.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldi kauglöögi püüdis Vallner rahulikult.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Järval karistuslöögi järel hea võimalus, Londak tõrjus.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil mitu standardolukorda järjest. Kingue löök võttis Uggest rikošeti ja läks napilt mööda.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Mööl purjetas, mängis Järvaga seina ja lõi karistusala joonelt peale, Londak püüdis.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil mängu viimane vahetus: Kirss välja, Mašitšev sisse.