Teisipäev, 25. september 2018
18:58
Ivar Lepik:  Tere õhtust! Pärast väikest eksirännakut ümber hoone olen lõpuks Lillekülas tribüünile jõudnud ja mäng on õige pea algamas!
18:59
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises. Üllatusi? Jah. Suurim ehk Flora poolt - vasakkaitses alustab Anselmi Mikael Nurmela, mitte Kevin Aloe või Joseph Saliste.
19:00
Ivar Lepik: Levadia suurt šokki ei paku, Floral ka rohkem väga midagi suurt ei ole. Mihkel Ainsalu on mingil määral terve, aga alustab pingilt.
19:00
Ivar Lepik: Ja läks!
19:01
Ivar Lepik:  Samal ajal veel kolm karikamängu, millest põnevaim ilmselt Paides - Linnameeskond võõrustab Esiliiga B võitjat Tallinna Legionit, kes Pärnu Vapruse juba välja lülitanud. Ja Paide seis pole kiita...
19:02
Külastaja Aivo kommentaar
Kus viies sektor onn?
19:03
Ivar Lepik:  Tööl? Jah, üsna omapärane vaatepilt täna. Sektor on küll oma poolele jäänud, aga Levadia fännisektor on isegi paremini mehitatud hetkel. Ja muid pealtvaatajaid ehk sama palju kui fänne kokku. Kurb.
19:06
Ivar Lepik:  Aga mäng on alanud üsnagi tempokalt ja lahtiselt. Poolvõimalused mõlemal.
19:08
Ivar Lepik:  Tribüünil, vahetult pressisektori kõrval tegeletakse hetkel ka keevitamisega. Omapärane kogemus.
19:12
Külastaja lilleküla kommentaar
miks lillekülas mäng?
19:12
Ivar Lepik: Svrakalt esimene ohtlik pealelöök! Madalalt, aga natuke jääb ehk nõrgaks ja Toom püüab sülle.
19:14
Ivar Lepik: Vihmann eksib, aga Debelko jääb palliga munema ja siis läheb Felek trikkidega natuke liiale. Rünnak jooksis liiva.
19:14
Külastaja Kadriorg kommentaar
Sest Kadriorus on pime
19:15
Ivar Lepik:  Aga jah - Kadriorus pole piisavat valgustust, et sellisel kellaajal mängida, ja varem nädala sees ei saa. Aga tänane on veel peaaegu nagu normaalne - järgmine kolmapäev mängivad Levadia ja Kalju Lillekülas liigamängu.
19:17
Ivar Lepik: Levadia üritab tagant lühikese sööduga üles mängida, aga kuidagi krobeliselt tuleb see. Eksitakse.
19:19
Ivar Lepik:  Tkatšuk keerutab karistuslöögi värava peale kaugelt, Toom vahib ringi ja viimasel hetkel avastab, et kukub lati alla pall, aga tuleb toime.
19:25
Ivar Lepik: Felek testib Toomi! Tugev löök karistusala joonelt, aga üsna keskele.
19:27
Ivar Lepik:  Üldiselt on mäng veidi rahunenud. Levadia ehk kergelt üle, aga pole enam sellist edasi-tagasi andmist nagu esimestel minutitel.
19:27
Külastaja Jaan kommentaar
Kruglov laamendab päris tublisti.
19:31
Ivar Lepik:  Gando tiritakse nurgalöögi ajal kastis pikali, aga Tarajev näitab, et mäng jätkugu.
19:32
Külastaja Kusti kommentaar
Floral on tõsiselt Ainsalust puudus, kes leiab häid käike ning suudab palli kiirelt ja täpselt edasi viia
19:32
Ivar Lepik:  Kipun nõustuma. Ainsalu ja Poomi kombinatsioon keskel töötas isegi veidi ootamatult hästi.
19:34
Külastaja Flora kommentaar
Miks saliste pingilw jäänud? Einäe teda enam üldse mängimas
19:34
Ivar Lepik: Värav 34. minut ja Mark Anders Lepik viib Flora 1:0 ette!
19:34
Ivar Lepik:  Kaitsjate jäme eksimus!
19:37
Külastaja sanja kommentaar
Samas lisab sanja keskel nii palju kindlust juurde. ilma temata saadi kohe ebavajalikud viigid.
19:38
Ivar Lepik:  Dmitrijev jäi pingile pärast 3:3 viiki Paidega ja sellele järgnes väga hea seeria. Viigid tulid alles võõrsil Kalju vastu (mis pole ju paha tulemus) ja siis kodus Transiga, enne seda võidud Kalevi (3:1), Tammeka (5:0) ja Levadia (3:0) üle.
19:39
Ivar Lepik:  Aga väravast. Flora murdis kontrasse, pikk püstsööt ette ja Lepik võitis kuidagi kaitsja vastu palli, see oli vist Dudarevi kala seal.
19:40
Ivar Lepik: Värav Aga 40. minut ja 1:1! Debelko!
19:43
Ivar Lepik:  Pürg küpsetab vastu! Kaotab väga lihtsalt palli Gandole, kes leiab keskelt Debelko. Vormistamise küsimus.
19:43
Külastaja NKFC kommentaar
Võta välja, Pürg!
19:43
Külastaja Valgus kommentaar
Huvitav, maarjamäel ju ometigi on valgustus olemas, muruväljaki on. Väga veider on see staadionijant ja ma arvan, et pealtvaatajatele ja fännidele see hâsti ei mòju. Levadial niigi nende pealtvaatajatega täbarasti on.
19:44
Ivar Lepik: Hoiatus Tkatšuk saab vahepeal kollase kaardi ja natuke näidatakse nüüd jõudu ka. Kruglov tegi üsna karmi vea otsa kohe.
19:45
Maarjamäe väljak ei vasta.
19:46
Ivar Lepik: Poolaeg! Kaitsjad kinkisid vastamisi ja 1:1 pealt puhkama. Siit väike paus.
19:47
Külastaja 123 kommentaar
Pürg tuleks hooaja lōpuni duublisse saata, selline asi ei ole küll profijalgpall. Oma tegude eest tuleb vastutada ja karistust kanda
19:47
Ivar Lepik:  Kinnitan ühtlasi üle, et esimese olukorra eel eksis Dudarev.
19:48
Asi see siis investeerida infrassa. Sedasi ühel ja samal väljakul mängides ei saagi ju mingit tunnet tekkida, kuidas peaks toetajaskond kasvama, aru ma ei saa.
19:49
Külastaja hobune kommentaar
Pürg tuleb A koondisesse saata, las mõtleb elu üle järele :d
19:52
Valus on neid inimtühje tribüüne vaadata :(
19:58
Ivar Lepik: Aga teised mängud poolajal: Legion juhib Paidet 1:0 ja Trans on Jõgeva SK Noorus-96 vastu 3:0 ees.
19:59
Ivar Lepik: Vahetus Flora alustab vahetusega: Zakaria Beglarišvili välja ja Mihkel Ainsalu sisse. Vigastus?
19:59
Külastaja asd kommentaar
Nooruse väravaht on ju mänginud SK illi eest see hooaeg selels karikas, disklaff noorusele ju
20:00
Ivar Lepik:  Ja läksime!
20:02
Ega Kadriorus Levadial poleks rohkem rahvast olnud.
20:02
Külastaja asdga nõus kommentaar
Jabur ja lubamatu eksimus, mida ükski endast lugu pidav klubi teha ei tohiks...
20:02
Külastaja saabas to Flora kommentaar
Saliste sai euromängudes korralike prohmakatega hakkama. Saadeti pingile elu üle järgi mõtlema.
20:05
Ivar Lepik: Sees? Ei? Sees? Ei!
20:06
Ivar Lepik:  Vihmann lööb tühja suunas kääri, Lepik paneb pea vahele ja lükkab latti - jätkupalli lööb Alliku, aga meeste põrkest jääb joonele, kust Lepmets püüab!
20:07
Ivar Lepik: Ja teisel pool kohe moment Levadial, aga Toom tõrjub!
20:16
Ivar Lepik:  Dmitrijevit ravitakse pikalt ja väike puhkehetk meeskondadele. Tund mängitud.
20:21
Ivar Lepik: Hoiatus 66. minutil libistab Jürgenson jalgadesse Liivakule ja võtab sellega kontra maha.
20:23
Külastaja Karm kommentaar
Suht karm via seljatagant jalgadesse, the pigem juba roosakas.
20:23
See Nurmela eksib ka just kaitsefaasis palju , huvitav käik Hennilt , panna kutt sisse karikamängus Levadia vastu kui poiss pole varem peaaegu mängida saanud
20:23
Levadia tahabki, et oleks vähe pealtvaatajaid.