Kolmapäev, 26. september 2018
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Nõmme Kalju ja Tallinna Kalev hakkavad selgitama, kumb neist karikavõistluste veerandfinaali pääseb.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Peeter Klein pääses täna esmakordselt sel aastal Kalju esindusmeeskonna põhikoosseisu.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Premium liigas viimased kuud pingil veetnud väravavaht Vitali Teleš on samuti tänases karikamängus põhikoosseisus.
18:56
Külastaja Uu kommentaar
Mängu telekast ei näe v
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Mängu näeb jalgpalliliidu kodulehelt.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev libistas oma karistusalas Järva jalalt puhtalt palli ära.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Kirss lõi karistusala kaare pealt üle.
19:04
Külastaja asd kommentaar
Kas Hiiu staadion on valgusaastate kaugusel minimaalsetest eurosarja nõuetest ?!?
19:07
Külastaja ei tööta kommentaar
ülekanne ei tööta ju ...
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Pall oli ohtlikult Kalevi kastis, aga Kirsi madal löök blokeeriti.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderduse lõi Kingue peaga minema.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Wakui mängib täna Järva kõrval ründes.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Raudsepa madala kauglöögi Teleš püüdis.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš proovis kaugelt ja läks mööda.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Mööli kornerist lõi Lukka peaga mööda.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Brtan eksis ohtlikult tagasisööduga ja palli sai Matsunaga, kelle läbisööt aga Möölile kohale ei jõudnud.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Mööli korneril oli Elhi peaga vahel.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin andis karistuslöögist tsenderduse otse üle otsajoone.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi karistusala nurgast madalalt, Vallner tõrjus.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusBrtan tegi keskväljal Wakuile haiget ja sai 28. minutil mängu esimese kaardi.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tsenderdas karistuslöögist, Teleš lõi rusikaga palli ära.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini nurgalöök jäi lühikeseks, Mööl klaaris jalaga. Järgnes veel kaks Kalju tsenderdust, neist teine läks liiga pikaks.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Liliu teenib 42. minutil Kaljule penalti!
19:43
Kristjan Remmelkoor: Vallner tõrjus 43. minutil Liliu nõrga penalti!
19:44
Kristjan Remmelkoor: Järva lähilöök veeres tagumise posti tagant mööda.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Penaltiolukorras sai Liliu Subbotinilt söödu ning jäi Raudsepa ja Tammeriku vahele. Ilmselt oli Raudsepp see, kes vea tegi.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, seis on 0:0.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Mäng oli võitluslik ja võimalustevaene, rohkem mängiti Kalevi väljakupoolel. Parim võimalus oli loomulikult poolaja lõpus määratud penalti, mida Liliu ei realiseerinud.
19:59
Külastaja ou kommentaar
kui jääb viiki, ss lisaaeg tuleb?
20:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi vaheajal vahetuse: Klein välja, Hunt sisse.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Viigi korral karikamängudes lisaaeg, jah.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin pääses 18 meetrilt vabalt löögile, kuid lõi napilt mööda.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Mööli karistuslöögi järel kukkus pall kastis Lukka jalale, kuid Lukka ei suutnud korralikku puudet teha ja pall libises eemale.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Liliu kauglöök oli ebatäpne.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši tsenderdus klaariti ära.
20:14
Külastaja ruubiku tuubik kommentaar
Liliule ei sobi kole ja külm sügis! Ühesõnaga on nõrk!
20:15
Kristjan Remmelkoor: Subbotin läks karistusalasse ja pani madala palli värava ette, mille Vallner endale noppis.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Kalevi esimene vahetus: Järva välja, Sobtšenko sisse.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko sai juba järgmisel minutil pärast platsile sisenemist Brtanilt korralikult jalgadesse. Brtanil on kollane kaart all ja peaks ettevaatlikum olema.
20:18
Külastaja mc kommentaar
to ruubiku tuubik: Liliu ei ole nõrk, ta on väga hea ründaja!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev tsenderdas, Subbotin jätkas peaga ja pall põrkas Kalevi kastis keset meestesumma ohtlikult maha, kuid löödi seejärel puhtaks.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Kalju teine vahetus: Mašitšev välja, Reginald sisse.
20:21
brtan saab varsti punase!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  William Gustavo vajab arstiabi.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus68. minutil sai Wakui kollase kaardi.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Reimaa leidis sööduga karistusalast Sobtšenko, kelle löögi Teleš tõrjus.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Džumadili tsenderdus kukkus napilt väravast üle.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Markovitšilt pikk aut karistusalasse, Kingue sai pea vahele.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tugev kauglöök läks mööda.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Kirss takistas kätega Mööli liikumist ja Kalev tahtis penaltit, aga seda ei tulnud. Mööl jäi püsti ka.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Elhi pikk aut jäi veidi lühikeseks ja Reimaa puhastas peaga.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Hunt teenis Kaljule suurepärasest kohast karistuslöögi.
20:37
Teises mängus juhib Elva 2:0
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi üle.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Hundi tsenderdus läks kõigist üle.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAvilov läks Matsunagaga sõnelema ja sai 87. minutil kollase kaardi.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus89. minutil sai kollase Sobtšenko, kes pärast vilet palli kätte võttis.
20:43
Kas Levadia võidab selle karika?
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Kui Kalju täna välja langeks, oleks Levadia kindlalt favoriit number üks.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin jäi Kalevi karistusalasse liiga kauaks triblama ja kaotas palli. Kalevil tekkis hea kontrarünnaku võimalus, aga Matsunaga pikk sööt ei jõudnud kohale.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Hunt teenis Kaljule veel ühe väga heast kohast karistuslöögi.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  3 lisaminutit anti, neist 2 saab varsti täis.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Liliu keerutas karistuslöögi madalalt müüri kõrvalt, Vallner sai käe vahele. Oleks ilmselt posti läinud, mitte sisse.
20:47
Elva on vahepeal kolmanda värava ka löönud
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Viimastel sekunditel Wakuil supervõimalus! Tsenderdus lendas üle William Gustavo pea, Wakui võttis rinnaga maha ja lõi viiekasti nurgast, Teleši tõrje päästis Kalju.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Wakui jäi väga pettunult maha peast kinni hoidma.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Sellega sai normaalaeg läbi, seis 0:0.
20:50
FC Elva võitis Viimsi JK II 3:0
20:51
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teeb enne lisaaega vahetuse: Kirss välja, Volkov sisse.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetab ka Kalev: Wakui välja, Anier sisse.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Lisaaeg algas.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi karistusala nurgast üle.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Avilov sai nurgalöögijärgses olukorras löögile, Vallner püüdis.
20:58
Kristjan Remmelkoor: Elhi üritas kaugelt peale lüüa, kuid lõi küljeauti.
20:58
Kui tulevad penaltid, kas Liliu ka lööma läheb?
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Liliu on tänavu meistriliigas juba 2 penaltil eksinud, aga see ei takistanud tal täna esimesel poolajal lööma minna.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Värav99. minutil lööb Hunt värava ja Kalju juhib 1:0!
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderdus kukkus Lukka põrkest Hundile ette ja ründaja viielt meetrilt ei eksinud.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  Vallner jäi oma kastis jalaga mängides hätta, aga Hundist põrkas pall tema õnneks üle otsajoone.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lisaajast lõppes, Kalju 1:0 ees.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Viimane veerandtund algas.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini söödust sai 17 meetrilt löögile Brtan, Vallner tegi hea tõrje.
21:11
kalevi gk päris hea
21:11
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusWilliam Gustavo sai kollase kaardi.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  VäravBrtan tsenderdas ja Subbotin lõi 109. minutil peaga alla nurka! Kalju juhib 2:0.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus113. minutil Kalevi vahetus: Reimaa välja, Laur sisse.
21:22
Kristjan Remmelkoor:  Kaitsjad Kingue ja Laur ootavad ees pikki palle, aga sinna eriti palle ei jõua.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav119. minutil lööb Kalju kiirest üleminekust 3:0! Subbotin andis söödu ja Liliu saatis palli alla nurka.
21:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus120. minutil Kalju viimane vahetus: Liliu välja, Demidov sisse.
21:24
Kristjan Remmelkoor:  1 minut lisati veel.
21:25
Kristjan Remmelkoor:  Läbi! Kalju võitis lisaajal 99., 109. ja 119. minuti väravatest 3:0.