Neljapäev, 27. september 2018
19:28
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:28
Meinhard Pulk:  Trans ja Kuressaare on kunstmurul ning mäng on õige pea algamas.
19:29
Meinhard Pulk: Transil on teist mängu järjest pingil Artur Kotenko, samuti ei mahtunud põhirivistusse Artjom Škinjov. Kuressaare on Narva kaasa võtnud vaid kolm varumängijat.
19:30
Meinhard Pulk:  Avavile.
19:30
Meinhard Pulk: Jan Važinski on vastaseid üllatanud tavapärase keskkaitsja Elari Valmase paigutamisega tipuründesse.
19:34
Meinhard Pulk: Ning Kuressaare mängib hoopis nelja kaitsjaga, mitte viiega.
19:36
Meinhard Pulk:  6. Kuressaare nurgalöök, Rasmus Saar sai esipostis pea vahele, kuid tagumises postis ei küündinud keegi omadest pallini ning pall põrkus posti kõrvalt mööda!
19:36
Meinhard Pulk:  Dantel on ninast veri lahti.
19:40
Meinhard Pulk: Narva valdab selgelt enam palli, kuid Kuressaare kaitseliin on seni raudkindel olnud.
19:45
Meinhard Pulk:  14. Esimene võimalus Transile. Golovljov tegi keerulisest olukorrast korraliku löögi, aga Paplavskis vastas hea tõrjega.
19:48
Meinhard Pulk:  Zakarljuka kasti tagant sooritatud löögi tõrjub Paplavskis. Pall on seejärel veeremas otsajoone suunas, Golovljov edestab Kuressaare väravavahti, kuid värava ette läinud söödu klaarib Valmas.
19:49
Meinhard Pulk:  Värav 19. minutil läks Trans juhtima! Plotnikov murrab end karistusalas kaitsjast vabaks ning tsenderduse suunab Sander Seeman omaväravasse!
19:50
Meinhard Pulk:  Kohe tekkis Transil uus võimalus, kuid Kovaltšuk lõi mööda.
19:51
Meinhard Pulk:  Mihhailov tõrjub tsenderduse käega ja Kuressaarele penalti!
19:51
Meinhard Pulk:  Värav 22. Sander Laht paigutab palli kindlalt alla nurka ja Halimi ei küündi selleni. 1:1!
19:52
Meinhard Pulk:  Nüüd on siis Kuressaare löönud tänavu kõigile meeskondadele vähemalt ühe värava.
20:00
Meinhard Pulk: Halimi on Kuressaare nurgalöögiga raskustes, kuid Saare pealelöök karistusala nurgast ebaõnnestub totaalselt. Saarlased on ilusti mängus sees.
20:03
Meinhard Pulk:  Prošinilt väga hea madal pall esiposti juurde, kuid Golovljov ei saa jalga pallile pihta.
20:04
Meinhard Pulk:  Laht mängis end vasakus ääres väga hea puutega löögile, Halimi natuke pudistas esipostis, kuid kõik laabus.
20:06
Meinhard Pulk:  Basha sai paremalt tulnud tsenderdusele pea vahele, kuid ei jõudnud sihikut paika seada.
20:13
Meinhard Pulk:  Taas konksutab Laht end keskele löögile, kuid seekord läks pall selgelt mööda.
20:15
Meinhard Pulk: 45. minut. Milline värav oleks olnud! Nurgalöögi järel mängib Zakarljuka 360-kraadise pöördega end kasti, tsenderdab siis kasti, kuid Basha käärlöök läks napilt postist mööda!
20:15
Meinhard Pulk:  Poolaeg. Viimased umbes 15 minutit kuulusid juba päris selgelt Transile, aga Kuressaare jaoks on hetkel kõik veel päris hea.
20:25
Külastaja oot kommentaar
kas zakarljuka siis tsenderdas endale pihta v? ise mängis end sinna ja tsenderdas samasse kohta
20:30
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas.
20:31
Meinhard Pulk:  Värav Ja 47. minutil viib kaptenipaela kandev Golovljov Transi uuesti juhtima!
20:31
Meinhard Pulk:  Mihhailov annab nurgalipu juurest söödu kasti ja Golovljov lööb palli Paplavskise keha alt väravasse!
20:34
Meinhard Pulk: Golovljov lükatakse kastis päris jõuliselt selga, kuid penaltit ei tule.
20:41
Meinhard Pulk: Halimi päästab! Paremalt äärelt tulnud söödu järel maandub pall penaltipunkti lähistel täiesti üksi olnud Oliver Rassi jalal, kuid Kosovi väravavaht vastab jalatõrjega!
20:41
Meinhard Pulk:  Hoiatus 56. Sander Seeman sai kohe ka kollase kaardi.
20:44
Meinhard Pulk:  Golovljov sahistab, kuid vilistati suluseis!
20:44
meinhard, sa pole zakarljuka tsenderduse kohta vastanud veel
20:45
Meinhard Pulk: Oli vist tõepoolest krobeline sõnastus. Aga igatahes olukorra kronoloogia oli järgmine: 1) Zakarljuka murdis osavalt kasti 2) Zakarljuka tsenderdas palli Basha suunas 3) Basha käärlöök läks posti kõrvalt mööda.
20:47
Meinhard Pulk: Hoiatus 63. Mairo Miil pidurdas Kovaltšuki jooksu. Kuressaare mängijale kollane, Transile heast kohast karistuslöök.
20:49
Meinhard Pulk: Plotnikov läks otse virutama, kuid Paplavskis oli esipostis valvel.
20:51
Meinhard Pulk: Laht virutas karistuslöögi 25 meetrilt üle.
20:53
Meinhard Pulk:  Vahetus Esimene vahetus. Karl Ivar Maar vahetab 69. minutil Oliver Rassi puhkama.
20:54
Meinhard Pulk:  Hoiatus 70. Mario Pruulile suupruukimise eest kollane.
20:55
Meinhard Pulk: Paplavskis pudistas nurgalöögi järel päris korralikult, aga väravavahi õnneks vilistati tema kasuks viga.
21:00
Meinhard Pulk: Valmas võitles ees kõvasti, aga sai ise haiget. Umbes veerand tundi on normaalaega veel minna.
21:02
Meinhard Pulk: Mihhailovi puute järel kukub pall kõrge kaarega lati peale ning Paplavskis lükkas selle nurgalöögiks. Sealt sai Prošin peaga löögile, kuid mööda.
21:04
Meinhard Pulk:  181 pealtvaatajat on tänasel mängul.
21:05
Meinhard Pulk: Golovljov sai karistusala joonel ruumi, kuid napilt posti kõrvalt mööda.
21:06
Meinhard Pulk:  Vahetus 82. Luup välja, Suursaar sisse.
21:08
Meinhard Pulk:  Kohtunik saatis Dante mingil põhjusel platsilt eemale ja Kuressaare sai kohe nurgalöögi.
21:09
Meinhard Pulk:  Halimi puterdas, Viira sai pöördelt löögile, aga napilt-napilt ristnurgast mööda! Oli hea võimalus viigistamiseks...
21:10
Meinhard Pulk:  Nüüd puterdas Halimi Sander Lahe kauglöögi, kuid jõudis siiski enne Suursaart platsile. Miks on Kotenko pingil?
21:10
Meinhard Pulk:  Vahetus 87. Seeman välja, Paju sisse.
21:12
Meinhard Pulk:  Vahetus 88. Transilt esimene vahetus. Nikita Mihhailov vahetab Kovaltšuki välja,
21:14
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit.
21:16
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+2. Viktor Plotnikov puhkama, Nikita Savenkov platsile.
21:17
Meinhard Pulk:  Poljakov virutas veel karistuslöögi taevasse ning kohe kõlas ka lõpuvile. Trans 2, Kuressaare!