Laupäev, 29. september 2018
12:54
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele vutisõpradele. Kohe-kohe on algamas Premium liiga laupäevane mängupäev ja seda alustame otsepildiga Paidest.
12:54
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises. Nendes suuri üllatusi ei ole.
13:04
Kasper Elissaar: Levadia nurgalöök tekitas juba veidi ohtu, aga Merilo oli jaol. Täna siis tema väravas. Nädala sees karikamängus väravat kaitsnud Märten Pajunurm on taas vasakkaitses.
13:09
Kasper Elissaar: Mäng on praegu käimas Paide väljakupoolel.
13:09
Kasper Elissaar: Uuh! Levadia karistuslöök oli juba tagumisse nurka kukkumas, aga ei kukkunud.
13:12
Kasper Elissaar: Levadia on päris kõvaks kujunemas.
13:16
Kasper Elissaar:  VäravSvraka viib 16. minutil Levadia juhtima!
13:17
Kasper Elissaar: Gando söötis kasti joonele välja ja Svraka keevitas ühe puutega palli võrku.
13:18
Kasper Elissaar: Frolovil ja Pajunurmel oli omavahel kõvasti seletamist ka. Gando jooksis kasti poole koos Froloviga ja Frolov tahtis, et Pajunurm oleks Gando üle võtnud, aga Pajunurm läks peale Jürgensonile ja nii saigi Gando vabalt jooksma.
13:19
Külastaja saabas kommentaar
hakib korralikult
13:19
Kasper Elissaar: Mul jookseb ülekanne puhtalt.
13:20
Kasper Elissaar: Gando sai peaga löögile, aga üle! Paidel pole praegu varianti ka.
13:21
Külastaja Jaan kommentaar
See mäng pole veel hakkinud.
13:22
Kasper Elissaar: Nüüd saab Paide korneri.
13:22
Kasper Elissaar: Kaitsjad klaarisid.
13:26
Kasper Elissaar: VäravLevadia lööb korneri järel 2:0!
13:27
Kasper Elissaar: 26. minutil suunas Gando peaga võrku Tkatšuki tsenderduse. Oli vist kellegi rikošett ka veel vahel.
13:28
Kasper Elissaar: Pajunurme korner löödi teisel pool kastist välja.
13:29
Kasper Elissaar: Svraka lõi kolme meetri pealt mööda!
13:33
Kasper Elissaar: Levadia nõuab penaltit, aga Frischer seda ei anna. Pall vist põrkas küll vastu Pajunurme kätt.
13:35
Kasper Elissaar: Jürgenson niitis oma vana sõbra Frolovi maha. Frolov vajab arstiabi.
13:36
Kasper Elissaar: Käsi sai haiget, nii et mäng läheb edasi.
13:37
Kasper Elissaar: VäravRoosnupp lööb 37. minutil Gando tsenderduse mõnelt meetrilt ühe puutega võrku! 3:0 külalistele!
13:38
Kasper Elissaar: Lilander kaotas Roosnupu täitsa ära.
13:42
Kasper Elissaar: Väga raske on näha, et siia mängu täna muutus võiks tulla. Levadia on igas mõttes täielikult üle olnud.
13:44
Kasper Elissaar: Natuke vigastusuudiseid ka:
13:46
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit avapoolajale.
13:46
Kasper Elissaar: Frolov sai Gando käega mängu järel karistuslöögist tsenderdada, aga ei jõua täna Paide nendest pallidest löögile.
13:47
Kasper Elissaar: Djermanovici löök lendas ette Valgele, kelle löögist tuli nurgalöök.
13:47
Kasper Elissaar: Nurgalöök löödi kastist välja ja Levadia läheb puhkepausile 3:0 eduseisus!
13:48
Kasper Elissaar: Aus tulemus, ei ole midagi öelda. Levadia on igal rindel parem olnud.
14:01
Külastaja Hyrax kommentaar
Debelko nii Liliule järgi küll ei jōua
14:01
Kasper Elissaar: VahetusPaide teeb poolajal ühe vahetuse: Lilander välja ja Neubauer sisse.
14:02
Kasper Elissaar: Levadia jätkab sama koosseisuga. Mäng jätkub!
14:07
Kasper Elissaar: Lepmetsalt supertõrje Yao keerutusele!
14:08
Kasper Elissaar: Veel Lepmets jaol! Yao sai kasti ja läks 7 meetri pealt löögile, aga tõrje.
14:08
Kasper Elissaar: Paide mäng on teisel poolajal oluliselt parem.
14:10
Lepmets Yaol...
14:11
Kasper Elissaar: Felek läks 40 pealt avantüüri otsima, aga mööda.
14:12
Kasper Elissaar: Paide kõrge surve on sel poolajal seni hästi toiminud.
14:17
Kasper Elissaar: Levadia on end veidi kokku võtnud.
14:17
Kasper Elissaar: Hoiatus  60. minutil saab Tkatšuk kollase, kui tõmbas Djermanovici maha.
14:18
Kasper Elissaar: Pajunurm tsenderdas ja Kaldma sai peaga löögile, ent mööda.
14:22
Kasper Elissaar: Paide standardolukord oli taas päris ohtlik. Nüüd veel nurgalöök Paidele.
14:23
Kasper Elissaar: Yao sai kasti keskelt löögile, aga virutas täiega jõuga palli üle värava.
14:23
Kasper Elissaar:  Vahetus66. minutil saab mängu otsustanud Gando puhkama ja Nesterov sisse.
14:25
Kasper Elissaar:  Vahetus68. minutil Hanson ära ja Piht väljakule.
14:27
Kasper Elissaar: Svraka kauglöök lendas kõrgustesse.
14:30
Kasper Elissaar: Hoiatus73. minutil võttis Sinilaid Tkatšuki maha. Heast kohast karistuslöök Levadiale.
14:31
Külastaja Rallikas kommentaar
Kas Tkatchuk jätab järgmise mängu vahele ka?
14:31
Kasper Elissaar: Ei jäta. Tal on kaartidega kõik okei veel.
14:33
Kasper Elissaar: HoiatusUus olukord!Eemaldamine Tkatšuk tegi keskväljal vea, jäädes Pihi vastu olukorda hiljaks ja saab oma teise kollase. Nüüd jätab küll järgmise mängu vahele!
14:34
Kasper Elissaar: Tkatšuk lõi jalaga veel nurgalipu minema! Huvitava närvikavaga tüüp.
14:34
Külastaja Narvakas kommentaar
Nüüd mitte :D
14:36
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil tuleb Dudarev ära ja Roman Nesterovski sisse.
14:37
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil Ander Ott Valge ära ja Tarmo Neemelo platsile.
14:38
Kasper Elissaar: Värav81. minutil lööb Levadia 4:0!
14:38
Külastaja olo kommentaar
Nüüd jätab vaata et veel rohkem vahele kui üks mäng, kui sedasi loopima hakkab nurgalippe (ei vaata mängu, aga järeldan tekst live põhjal :D )
14:38
Kasper Elissaar: Kruglov tsenderdas ja Podholjuzin lõi peaga palli võrku mõne meetri pealt!
14:40
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil Felek ära ja Õigus platsile.
14:43
Kasper Elissaar: See mäng on tehtud. Paide enam küll muutust ei jõua tuua. Tempo on ka oluliselt raugenud neljanda värava järel.
14:46
Kasper Elissaar: 105 pealtvaatajat täna Paides.
14:47
Kasper Elissaar: VäravKristofer Piht lööb 90. minutil ühe tagasi! Neemelo tsenderdas ja Piht lõi peaga. 1:4!
14:48
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit ka.
14:51
Kasper Elissaar: Läbi! Levadia saab olulise 4:1 võidu Paide üle.
14:51
Kasper Elissaar: Levadia oli avapoolajal selgelt parem, aga Paide tuli teisel poolajal väga hästi mängu ja oleksid võib-olla isegi rohkem väravaid väärinud.
14:51
Kasper Elissaar: Vaadake veel videoaknast intervjuusid. Mina tänan. Ilusat päeva jätku!