Ivar Lepik:  Tere taas!
21:29
Ivar Lepik:  Meeskonnad tulevad väljakule, Ragnar samuti. Avavileni pole enam palju.
21:29
Ivar Lepik:  Mida täna oodata? Inter on selge favoriit, aga täna on mitmele mehele puhkust antud ja see võib mingi võimaluse Cagliarile anda.
21:31
Ivar Lepik:  On pingil Icardi, Perišic, Brozovic, Balde ... Üks nimi suurem kui teine.
21:32
Ivar Lepik: Läks!
21:32
Ivar Lepik:  Inter alustab kohe marulise survega ja teenib 20 sekundiga nurgalöögi.
21:34
Ivar Lepik:  Pavoletti kukub seljale päris kõrgelt. Valus.
21:38
Ivar Lepik:  Üsnagi oodatud algus mängule. Inter kontrollib, Cagliari pigem üritab seista hetkel.
21:42
Ivar Lepik:  Cagliari on esimese ehmatuse üle elanud ja suudetakse oma mängu ka mängida.
21:44
Ivar Lepik: Värav Aga! 12. minutil Inter 1:0 ette.
21:45
Ivar Lepik: Lautaro Martinez peaga. Natuke kärises Klavani pealt - Lautaro tuli tema selja tagant välja ja kahe keskkaitsja vahel kerkib kõige kõrgemale.
21:48
Ivar Lepik:  Klavan pannakse raskesse olukorda, aga saab Nainggolani kaudu palli auti.
21:53
Ivar Lepik:  Cagliari saab standardolukorra, aga siit lüüakse ainult pead kokku.
21:54
Ivar Lepik: Klavanilt supersööt Pavolettile üle kaitseliini, aga Handanovic tuleb välja ja mängib peaga ära!
21:59
Ivar Lepik: Väga häid momente pole Inter rohkem loonud, aga samas ei lubata ka Cagliaril midagi korda saata.
22:05
Ivar Lepik: Inter küpsetab peaaegu endale, aga ei suuda ründajad võimalust ära kasutada!
22:06
Ivar Lepik:  Klavan ei ole päris tükk aega pilti saanud. Cagliari isegi kergelt ohjad praegu mängu.
22:08
Ivar Lepik:  Mõlemal pool momendid nüüd. Candreva ei saa pallile pihta ja Sau ei suuda vastu mõistlikku otsust vastu võtta.
22:13
Ivar Lepik: Sau taas liini taga jooksus, aga lööb terava nurga alt üle!
22:18
Ivar Lepik:  Poolaeg! Inter väärib 1:0 edu, aga Cagliari ei ole mängust veel väljas.
22:34
Ivar Lepik: Vahetus OOTAMATU! Ragnar Klavan tuleb poolajal välja.
22:35
Ivar Lepik:  Loodetavasti ei ole tegu mingi vigastusega. Ootavad ju koondisemängud kohe taas ukse ees.
22:39
Külastaja Tâhelepanelik kommentaar
Tegelikult oli näost näha kui Klavan poolajal âra kõndis olid tal valukrimassid.
22:39
Valugrimassid*
22:39
Külastaja Jkj kommentaar
Just tuleb loota, et tegu on Klavani vigastusega, muidu see tähendab, et klavan mängib see hooaeg duubli eest.
22:39
Ivar Lepik:  See ei ole ka muidugi tavaliselt hea jah, kui terve keskkaitsja poolajal välja võetakse. Aga võib uskuda, et siin oli küsimus tervises ikkagi.
22:43
Külastaja Henri kommentaar
Poolajavile kõlades võttis Klavan igatahes labajala/hüppeliigese juurest kinni, hapu nägu peas.
22:45
Ivar Lepik:  Kümme minutit teist poolaega selja taga ja poolmomendid on mõlemal olnud. Ei midagi üleliia ohtlikku siiski.
22:49
Külastaja T kommentaar
Nüüd vöib päästa ainult Franciscus.
22:52
Ivar Lepik:  Candreva jätab üks-ühe kasutamata! Nainggolanilt maailmaklassist sööt. 0:1 püsib.
23:00
Ivar Lepik:  Politano proovib kaugelt, aga Cragno hoiab Cagliarit mängus! 20 minutit minna.
23:01
Ivar Lepik: Värav  1:1!
23:02
Ivar Lepik:  Tuleb! Nurgalöögist on kari mehi ja Dessena käest jõuab pall võrku!
23:02
Ivar Lepik:  Aga Itaalias on ju VAR...
23:03
Ivar Lepik:  Ja ei loe! Kollane kaart hoopis Dessenale.
23:08
Külastaja noorfänn kommentaar
Ilmselge käega löödud värav jah, huvitav, et Dessenal jäi õigust üle niimoodi paukuma ka veel hakata kohtunikuga.