Laupäev, 29. september 2018
15:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, Nõmme Kalju ja Viljandi Tuleviku mäng on varsti algamas.
15:54
Kristjan Remmelkoor:  Kuna Tulevikul on kolm põhimängijat kaartidega väljas, siis on üle hulga aja Premium liigas põhikoosseisu pääsenud Gunnar-Laur Sindi ja Arlet Hunt.
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku pingil on kolm väljakumängijat, kellest kaks - Janno Lukas, Karl Rudolf Org - on potentsiaalsed Premium liiga debütandid.
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Kalju põhikoosseisus on esmakordselt pärast 10. augustit Rimo Hunt, keda on viimasel ajal väike vigastus seganud.
15:58
Külastaja NK kommentaar
Kuskil võimalik Eestikeelse kommentaariga ka mängu vaadata?
15:58
Kristjan Remmelkoor:  ETV+ või ERR-i spordiportaal.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  VäravJuba kümnesekundilise mängu järel pääses Liliu terava nurga alt läbi ja lükkas palli väravasse! Kallaste lasi kuidagi enda alt pallil sisse veereda.
16:02
Külastaja Njaa kommentaar
Kiireim värav Premium Liiga ajaloos?
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Värav5. minutil andis Subbotin nurgalöögi ja Liliu lõi esiposti juurest peaga 2:0!
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Järgmine Kalju nurgalöök mängiti lahti. Kirss tsenderdas ja taas pääses meestesummast keegi peaga löögile, seekord napilt mööda.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderdas vasakult äärelt, Liliu lõi peaga napilt mööda.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Teine värav märgiti siiski Kristjan Kase omaväravaks. Tema oli Liliu selja taga ja temast läks pall võrku.
16:13
Külastaja Lugeja kommentaar
5 minutiga 2-0, kas kohtunikud ikka hommikust sõid ja dušši all käisid ennast väskendamas?
16:13
Külastaja Ou kommentaar
Miks herol pingil?
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Heroli kohta katsun pärast mängu küsida.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldilt hea diagonaalpall, Markovitš lükkas edasi ohtlikult värava ette ja sealt põrkas pall nurgalöögiks. Kornerist pääsesid nõmmekad taas peaga löögile, aga seekord selgelt üle värava.
16:17
Kristjan Remmelkoor: Juhkam kõmmutas karistuslöögi madalalt müüri.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin ja Hunt vedasid palli, viimane söötis lõpuks Liliule, kes tulistas kasti joone juurest üle.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Brtan sai Markovitšilt söödu ja lõi 18 meetrilt peale, kuid ebaõnnestunult.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Elhi mängis vasakul äärel Kirsiga kokku ja andis madala palli värava ette, Subbotin lõi pöördelt palli tribüünile.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši tsenderduse Kallaste püüdis.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Brtanilt söödu saanud Liliul oli viimane kaitsja Juhkam ees. Liliu tegi petteid ja läks löögile, kuid Juhkam püsis väga hästi ees ja blokeeris löögi.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Liliu vajab arstiabi.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on Arlet Hundil abi vaja.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on viimasel ajal väga rahulikuks jäänud.
16:50
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Kalju 2:0 ees.
16:50
Külastaja Viljandi fänn kommentaar
Herol ja Nõmm pingil, kas sellist Viljandit me tahtsimegi?
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTulevik tegi vaheajal vahetuse: Arlet Hunt välja, debütant Org sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Subbotinil oivaline võimalus, kuid tema lähilöök läks mööda.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste tegi Subbotini tsenderdust rusikatega klaarides haiget Juhkamile, kes jäi veidikeseks maha, kuid sai püsti.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTulevik tegi teise vahetuse: Roosalu välja, Herol sisse.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus54. minutil Kalju esimene vahetus: äsja maas pikutanud Liliu lonkas välja, Mašitšev tuli sisse.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Kirss lõi kasti joonelt üle.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Kirsilt suurepärane ühepuutesööt liini taha, kuid Subbotini peapuude läks veidi pikaks, muidu oleks ta üks-ühele pääsenud. Kohe järgmises olukorras pääses Subbotin vabalt lähedalt löögile ja löök jäi kõveraks.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Elhi andis madala tsenderduse, Hunt sai palli omaks, pööras ja lõi, kuid Kallastele sülle.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Kalju teine vahetus: Kirss välja, Volkov sisse.
17:18
Külastaja Jaan kommentaar
Tüdrukud läksid Sloveenia vastu 1:0 juhtima. Sloveenia jäi ka kümnekesi.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši pika audi järel Mašitševi pealelöök blokeeriti, Mašitšev lõi uuesti ja läks üle.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Jälle oli Markovitši pikk aut ohtlik. Nüüd lõi Brtan napilt mööda.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Elhi lõi üliterava nurga alt ise peale ja virutas üle.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav73. minutil Mašitševilt suurepärane kauglöök tagumise posti äärde! Kalju juhib 3:0.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Kalju viimane vahetus: Hunt välja, Klein sisse.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav 81. minutil veel üks ilus kauglöök ja Kalju juhib 4:0! Värava autoriks on Brtan, kes lõi palli väravasse postipõrkega.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus82. minutil võtab Brtan kohtumise esimese kaardi.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Klein lükkas palli Sindist mööda ja pääses üks-ühele, Kallaste tuli vastu ja päästis Tuleviku hea tõrjega.
17:43
Külastaja kennu kommentaar
telepildis on kuulda, et fannid laulavad nii nagu ken kallastele lauldi...kas kalju fannid jorisevad vastaste varavavahile?