Teisipäev, 2. oktoober 2018
19:57
Ivar Lepik:  Õhtust! Mängud on alanud. Esimeses plokis siis Hoffenheim-City ja Young Boys-Juventus.
19:58
Ivar Lepik: Värav JA HOFFEHEIM JUBA JUHIB!
19:59
Ivar Lepik:  43 sekundit ja Ishak Belfodil paneb palli võrku!
20:01
Ivar Lepik: Värav Juventus asub viiendal minutil samuti juhtima! Bonuccilt pikk pall üle kaitseliini ja Paulo Dybala peab vaid jala vastu panema.
20:04
Ivar Lepik: Värav City viigistab!
20:07
Ivar Lepik:  Sergio Agüero, kelle tervis oli suure küsimärgi all, teeb 8. minutil skoori. Sane lükkas vasakult keskele ja argentiinlane suskas meeste vahelt võrku.
20:11
Külastaja wilshere_spurs kommentaar
Miks need mängud varem?
20:11
Ivar Lepik:  Sellest aastast on kaks mängu igal alagrupiturniiri päeval varem. Mille järgi neid valitakse, ei oska öelda.
20:14
Ivar Lepik: 20 minutit mängitud ja seisud püsivad.
20:25
Ivar Lepik:  Ja endiselt muutumatu, kui pool tundi möödas.
20:28
Ivar Lepik: Värav Juventus 2:0!
20:32
Ivar Lepik:  Dybala lõi teise ka. Väravavahist tagasi põrkunud pallile ei jooksnud kaitsjad üldse ja jäi vaid lahendamise vaev.
20:33
Külastaja Ma tahan way kommentaar
Kas algkoosseise on ka võimalik kuskilt näha
20:33
Ivar Lepik:  Hetke pärast panen siia.
20:36
Ivar Lepik: Hoffenheim: Baumann, Akpoguma, Hoogma, Posch, Kaderabek, Grillitsch, Demirbay, Brenet, Joelinton, Belfodil, Szalai.

City
: Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko, Fernandinho, Silva (C), Sane, Sterling, Bernardo, Agüero.

Kohe teise mängu omad ka.

20:40
Ivar Lepik: Juventus: Szczesny; Barzagli, Bonucci, Benatia; Cuadrado, Pjanic, Matuidi, Alex Sandro; Bernardeschi; Dybala, Mandžukic.

Young Boys: Von Ballmoos; Schik, Camara, Von Bergen, Benito; Fassnacht, Sow, Sanogo-Junior, Bertone, Sulejmani; Hoarau.
20:43
Ivar Lepik:  Aga poolajad! Juventus 2:0 peal ja City siis Hoffenheimiga 1:1.
20:58
Aitäh
20:58
Ivar Lepik:  Ja teised poolajad läksid!
21:07
Ivar Lepik:  Hoffenheimil olid poolmomendid vahepeal, aga City ei löö ka oma hetki ära! Silva viimati suunab mööda.
21:16
Ivar Lepik:  Pool tundi veel minna. City ei suuda nii domineerida nagu peaks.
21:19
Ivar Lepik:  City läheb kolme kaitsja peale ja John Stonesist tehakse poolkaitsja. Huvitav.
21:21
Ivar Lepik: Värav Juventus 3:0 ette! Dybala kübaratrikk. Tööpäev kiire ja korralik. Ei anta šveitslastele võimalust.
21:25
Ivar Lepik:  Siin kõik kolm Dybala väravat Ristnurga toimetuse poolt teile. Kolmas on eriti kena - ma ei hakka ette ütlemagi, vaadake ise.
21:27
Ivar Lepik:  Sane oleks võinud penalti saada tegelikult. Pigem kehv otsus kohtunikult, kuigi väravavaht nibin-nabin jõudis samal ajal.
21:27
Ivar Lepik:
21:27
Ivar Lepik:  Pole paha seltskond Dybalale!
21:32
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Young Boys jääb veel vähemusse ka. Mohamed Camara 79. minutil.
21:34
Ivar Lepik:  Hoffenheim-City väravad ka vaatamiseks.
21:37
Külastaja city kommentaar
No millega sa city tegeled
21:39
Ivar Lepik:  Aga vahepeal uudiseid: Unitedi ja Valencia mängu avavile nihkus viie minuti võrra edasi, et fännid ilusti staadionile jõuaksid. Ummikud probleemiks.
21:40
Ivar Lepik: Värav CITY SAAB KÄTTE!
21:41
Ivar Lepik:  David Silva, kes muu!
21:41
Ivar Lepik:  Kaitses mängis Hoffenheim liiga pehmelt, Silva võtab palli ära ja lükkab võrku!
21:44
Ivar Lepik:
21:44
Ivar Lepik:  Silva värav siis videos ka.
21:47
Ivar Lepik:  Ja lõpuviled: Juventusele 3:0 võit, Cityle 2:1. Pääseti üle noatera täna, aga pääseti ja see on peamine.
21:53
Külastaja Wtf kommentaar
Mis nali see on, et see indermitte tv6s kommenteerib? Täiesti RÕVE
21:54
Ivar Lepik:  Nüüd proovin paralleelselt jälgida United-Valencia ja CSKA-Real mänge, aga muidugi toon teieni infot kõigist mängudest.
22:01
Ivar Lepik: Ja mängud läksid!
22:02
Ivar Lepik:  Värav NATUKE ÜLE MINUTI JA CSKA JUHTIMA!
22:03
Ivar Lepik:  Reali kaitse küpsetab endale ja Nikola Vlasic lööb ära! See mees on ka Rakveres käinud!
22:03
Külastaja germo k kommentaar
manu saab jälle pähe
22:03
Indermitte on rumal, peale iga sõna on äää ja see hääl on väga häiriv
22:04
Ivar Lepik: Värav Värav Roma ette Plzeni Viktoria vastu ja Bayern Ajaxi vastu! Sajab!
22:06
Ivar Lepik: Värav Benfica Ateena AEK vastu 1:0 ette!
22:12
Külastaja ee kommentaar
Sanchez juba ei saa hakkama
22:12
Ivar Lepik:
22:15
Ivar Lepik:  VäravBenfica 2:0! Neil läheb Ateenas okeilt. Kindlasti nii head algust ei osatud oodata.
22:20
Ivar Lepik:  Unitedi ja Valencia mäng on alanud üsnagi võrdselt. Mõlemad üritavad vähemalt.
22:22
Ivar Lepik: Värav Ajax viigistab Bayerni vastu!
22:23
Ivar Lepik:  1970. aastate Meistrite liiga valitsejad nüüd tasa.
22:24
Külastaja noorfänn kommentaar
Mis asjus Nikola Vlasic rakveres käinud on muidu?
22:24
Ivar Lepik:  Vlašic käis Rakveres Spliti Hajdukiga, kui ta noor megatalent oli. 2014, kui mälu ei peta. Sillamäe Kalevi vastu mängiti eurosarja.
22:26
Ivar Lepik:  Tore meenutada.
22:26
Külastaja kx kommentaar
kelle sir alex ferguson saapaga virutas?
22:26
Ivar Lepik:  David Beckhamile. Legendaarne lugu seegi, aga Soccernet oli siis veel nii lapsekingades, et sellest ilmselt pole linki postitada.
22:27
Ivar Lepik:
22:28
Ivar Lepik:
22:37
CSKA on peale värava löömist umbkaitsesse vajunud või nii hull pole?
22:37
Ivar Lepik:  Päris nii hull see olukord ei ole, kuigi paremad momendid on selgelt Realil, jah.
22:40
Ivar Lepik: Värav Roma 2:0 Plzeni vastu! Džeko uuesti.
22:45
Ivar Lepik: Värav Šahtar teeb Lyoni vastu otsa lahti!
22:50
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Benfica jääb 2:0 eduseisus vähemusse! Ruben Diasele teine kollane. AEK-le elulootust.
22:56
Ivar Lepik:  Aga poolajad ja United-Valencia ainsana 0:0. Kas see oleks Jose Mourinhole hea tulemus?
23:01
Ivar Lepik:
23:01
Ivar Lepik:  Gary Neville'i nägu ütleb "ei".
23:02
Külastaja mc kommentaar
Kuidas Realil Reguillon hakkama on saanud?
23:02
Ivar Lepik:  Nii põhjalikult ei anna mitut mängu korraga jälgida, et saaks mängijate kohta individuaalselt midagi õiglast kosta. Ehk aitab keegi välja?
23:04
Ivar Lepik:  Ja mängud käivad taas suures osas!
23:05
Aga Carvajal jälle vigane, mis see Lopeteguei teeb seal Realis, et mehed kiirelt katki lähevad???
23:08
Ivar Lepik: Mitte Meistrite liiga, 500, palun ...
23:10
Ivar Lepik:  Ajax on Bayernile ootamatult suuri raskuseid valmistamas. Neuer mitu korda päästnud juba. Avapoolaeg oli statistiliselt ka üsnagi võrdne.
23:13
Ivar Lepik:  VäravŠahtar 2:0! Hetkeseisuga oleks seal grupis seis Šahtar 4, Lyon 3, City 3, Hoffenheim 1. Mängimata veel Šahtar-City ja Lyon-Hoffenheim.
23:14
Ivar Lepik: Värav Kombäkk läks nüüd! AEK lõi mehelises ülekaalus Benficale esimese tagasi. 1:2 AEK poolt.
23:17
Mceachran oli väga hyped omal ajal
23:17
Ivar Lepik:  Oli tõesti. Hea näide sellest, et igast mehest, kes isegi mingile tasemele juba jõudnud, ei tule ikkagi tippjalgpallurit.
23:19
Ma aeg ajalt mõtlen kurbusega bojan krkici peale, esimene 90ndatel sündinu, kes meistrite liigas värava lõi...
23:20
Ivar Lepik: VäravRoma 3:0, seekord Türgi komeet Cengiz Under!
23:21
Ivar Lepik:
23:25
Külastaja asd kommentaar
sel sajandil sündinu on ka juba ära löönud meistrite liigas?
23:26
Ivar Lepik:  Ei tohiks olla küll. Mänginud mõned on.
23:27
Ivar Lepik:  Värav Värav AEK lööb 2:2 ära! 0:2 pealt on välja tuldud nüüd! Ja Lyon lööb ka Šahtarile 1:2!
23:27
Vist mitte, juve eest sai mingi laps küll platsile eelmine hooaeg, kui õigesti mäletan
23:28
Ivar Lepik:  Moise Kean oli esimene, kes väljakul käis, see oli isegi 2016 sügisel juba. Aga löödud ei ole jah.
23:30
Ivar Lepik: Värav Värav  Ja jälle kahekaupa! Lyon lööb Šahtarile 2:2, Roma 4:0 ette!
23:30
Ivar Lepik:  Lyon tuli siis kolme minutiga 0:2 pealt välja, pole paha. Ja Roma eest lõi Justin Kluivert, kes sündinud 5. mail 1999 ehk pool aastat liiga vara, et meie arutelu kohe ära lahendada.
23:33
Ennustusmängus 6/8 praeguste skooridega
23:37
Ivar Lepik: Värav Aga ikkagi Benfica? Kümne mehega mindi 3:2 ette!
23:39
Ivar Lepik:  United ja Valencia on väga lahtiseks mängu ajanud. Mõlemad tahavad.
23:48
Ivar Lepik: Värav Aga Roma lööb Plzenile 5:0. Džeko kübaratrikk lõpetab mängu.
23:51
Ivar Lepik:  FT: Bayern-Ajax 1:1!
23:51
Ivar Lepik:  Ja Lyon-Šahtar ka läbi ja 2:2. Lyonilt ilus tagasitulek.
23:53
Ivar Lepik: EemaldamineAkinfejevile punane kaart! Mis nüüd siis?
23:54
Ivar Lepik:  Sai kaks kollast järjest liigse suupruukimise eest. Seda polegi näinud.
23:57
Ivar Lepik:   Aga ei lähe Realil pallid sisse ja kõik! CSKA võtabki tiitlikaitsja vastu 1:0 võidu ära!
23:57
Ivar Lepik:  Ja Benfica saab ka AEK vastu 3:2 võidu kätte.
23:58
Külastaja rallikas kommentaar
Ainukesed loogilised tulemused on täna City, Juve ja Roma võit ning Manu-Valencia viik.
23:58
Külastaja RealFan kommentaar
Oot, kas ma nägin õigesti või tegi Akinfejev platsilt minema jalutades "poo end üles" žesti?
23:59
Ivar Lepik:  Mina seda žesti kahjuks ei näinud. Oli?
00:00
Õigesti = valesti ... aga noh... ikka juhtub.
00:00
Ivar Lepik:  Ja lõpuvile Manchesteris ka - mõlemad proovisid, aga 0:0 jääb!
00:00
Mul stream streikis lõpus aga midagi sellist mulle tundus seal küll.
00:01
Ivar Lepik: Tänaseks kõik. Oli põnev õhtu ja homme ootavad juba uued mängud, seega ärge kaugele minge!