Teisipäev, 2. oktoober 2018
20:20
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, täpselt Meistrite liiga ajal hakkavad Pärnus mängima Vaprus ja Tulevik.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Eelmise vooru algkoosseisuga võrreldes on Vaprus teinud kaks vahetust ja need on needsamad kaks vahetust, mis tehti ka juba eelmise kohtumise 32. minutil, kui pärnakad olid Tammeka vastu 0:3 kaotusseisus. Seega, Tiismaa ja Veensalu on täna kohe platsil, Kõrre ja Mõtt pingil.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on lülitanud Kähri ja Loigo põhikoosseisu ning jätnud Teori ja Roosalu pingile.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusele piisaks täna viigist, et esmakordselt pärast märtsikuud viimaselt kohalt üheksandaks tõusta.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Ühe madala tsenderduse on mõlemad väravavahid püüdnud. Palju on olnud alguses ka rahulikku palliveeretamist.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu pealelöök jäi pehmeks ja Kallaste püüdis.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Kähr lõi 20 meetrilt napilt mööda.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Sõerde sai Kekualt suurepärase söödu liini taha karistusalasse, aga ei tabanud korralikult palli ja Kallaste sai palli endale. Senise mängu parim võimalus.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSeeder sikutas Sõerde pikali ja sai 13. minutil mängu esimese kaardi.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Herolilt madal terav kauglöök, Aland tõrjus üle otsajoone.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku kaks järjestikust nurgalööki, teise järel tegid viljandlased ründevea.
20:51
Kristjan Remmelkoor: Veensalult läbisöödu karistusalasse saanud Sõerde pani ohtliku palli värava ette, seal olid viljandlaste jalad vahel. Jätkuolukorras sooritas Kekua madala löögi, mille Kallaste üle otsajoone tõrjus.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse nurgalöök oli ohtlik, Kähr lõi väravajoone eest palli ära.
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Loigo tsenderdusest lõi Kask peaga mööda.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Peips murdis vasakult äärelt läbi ja söötis Langile, kelle löögi Aland tõrjus.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku nurgalöögist tekkis ülisuur segadus. Istuli kukkunud Seeder suutis pealelöögi teha, Aland tõrjus.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus33. minutil sai kollase kaardi Jakobson, kes libistas Herolile jalgadesse.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Kekualt söödu karistusalasse saanud Sõerde löök jäi pehmeks ja Kallaste püüdis.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Langi madal pall veeres värava eest läbi.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  41. minutil andis Lang palli värava ette ja Kähr suunas mõnelt meetrilt palli mööda!
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Palli välja viskama hakanud Kallastel käsi vääratas ja pall kukkus tema enda kõrvale maha. Tema õnneks Vapruse ründajaid seal lähedal noolimas ei olnud.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes väravateta.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Häid võimalusi oli mõlema värava all ja tööd oli mõlemal puurivahil, kuid skoor on avamata.
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Pärnus 102.
21:30
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
21:34
Kristjan Remmelkoor:  Peipsi pall veeres ohtlikult Vapruse värava eest läbi.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutil sai Indrek Ilves kollase kaardi, kuna sikutas kiirrünnakule jooksnud Tiismaad.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja algus on kuulunud selgelt Tulevikule.
21:39
Kristjan Remmelkoor:  Kask tegi hea tõste karistusalasse I. Ilvesele, Villota jõudis viimasel hetkel lähilööki blokeerima.
21:41
Kristjan Remmelkoor:  Herol tõstis palli Loigole, kes virutas väga terava nurga alt. Pall puudutas väravaraame, kuid lendas mööda.
21:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus57. minutil Tuleviku esimene vahetus: Loigo välja, Teor sisse.
21:42
Kristjan Remmelkoor:  Kähri optimistlik kauglöök lendas mööda.
21:44
Kristjan Remmelkoor:  Hakkas sadama paduvihma.
21:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil sai kollase kaardi Mark.
21:46
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel ohtlik kontrarünnak, aga Tiismaa jäi liiga kauaks karistusalas palli sättima ja Õunap libistas mänguvahendi tema jalalt ära.
21:51
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Vapruse esimene vahetus: Sõerde välja, Saarts sisse.
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil viib Peips Tuleviku 1:0 juhtima! Herol andis oivalise läbisöödu ja üks-ühele pääsenud Peips lükkas palli tagumisse nurka.
21:57
Kristjan Remmelkoor:  Värav71. minutil lööb Kähr 2:0 Tulevikule! Võitis pika palli järel kahevõitluses R. Ilvest ja pääses Alandiga silmitsi ning tõstis palli lati alla.
21:58
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Vapruse teine vahetus: Mark välja, Mõtt sisse.
21:59
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil ka Tuleviku teine vahetus: Peips välja, Elur sisse.
22:02
Kristjan Remmelkoor:  Herol oli ohtlikult palliga kastis, aga Villota seisis hästi ees ja surus Heroli terava nurga alla.
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam virutas 40 meetrilt mööda.
22:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lööb Herol 3:0 Tulevikule! Just eelnevalt oli Vapruse teise poolaja parim võimalus, aga Aland tõrjus lähilöögi. Seejärel teiselpool väljakut Elur läks vasakult läbi, söötis karistusalasse ja Lang lõi, Herol pani veel mõne meetri peal jala vahele, suunates palli lati alla.
22:11
Külastaja jup kommentaar
2:0 väravale tuleb ka assist, nt Herol? :) olukorda ise ei õnnestunud näha.
22:11
Kristjan Remmelkoor:  Teise värava sööt on pandud Kallastele.
22:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Tuleviku viimane vahetus: Teor välja, Sindi sisse.