Neljapäev, 4. oktoober 2018
22:20
Ivar Lepik: Parem hilja kui mitte kunagi - tere õhtust!
22:21
Ivar Lepik:  Mängitud on 20 minutit ja Sarpsborg 1:0 ees. Patrick Mortensen suunas ilusti väikese kannakõksuga posti äärde viiendal minutil.
22:22
Ivar Lepik:  Sarpsborg alustas selgelt paremini, aga mida mäng edasi, seda rohkem on ka Genk hakanud oma mängu käima saama.
22:22
Külastaja realist kommentaar
Tamm oli vist seal Norras laenul ... Seega ju detsembris peale viimast euromängu pakib asjad ja lãheb kuhugi kesk-euroopasse nagu mitmed eelkäijad ...
22:22
Ivar Lepik:  Tamm on laenul tõesti ehk saab olema huvitav näha, mis ja kuidas edasi.
22:24
Ivar Lepik:
22:25
Ivar Lepik:  Sarpsborgi väravat ka vaatamiseks.
22:27
Ivar Lepik:  Tamm siiani soliidne olnud. Arvestades probleeme koondise kaitseliinis ja seda, et Tamm tunneb ennast kahemehelises paaris mugavamalt, siis ehk mõtteainet Martin Reimile?
22:32
Külastaja no ei kommentaar
baranov ja tamm kahekesi on katastroof
22:33
Ivar Lepik:  Karistuslöögist nüüd tuli Tamme peale, aga läks pikaks tsenderdus.
22:34
Ivar Lepik:  OHTLIK! Genki seni parim moment, tühja värava eest söödetakse läbi, aga ei jõua teine ründaja pallini!
22:35
Ivar Lepik:  Tamme valearvestusest keskväljal sai rünnak alguse, aga vedas praegu.
22:41
Ivar Lepik:  Genki tsenderduse puhul oli Tamm mees kõige kõrgemal. Õhus on ta väga kindel olnud seni.
22:47
Ivar Lepik:  Poolajale Sarpsborgi 1:0 edus!
22:47
Ivar Lepik:  Pole paha, pole paha. Esimene võit on käega katsuda, aga 45 minutit muidugi tuleb ära mängida veel edukalt.
22:48
Ivar Lepik:  Malmö suutnud poolaja Besiktast kodus 0:0 peale hoida. Avavoorus sai Genk kusjuures Malmöst 2:0 jagu, seega oleks võit täna väga magus.
23:01
Ivar Lepik:  Läheb edasi!
23:02
Ivar Lepik:  Soomlaste mees Genkis sai ka vahetusest peale nüüd - Jere Uronen.
23:06
Ivar Lepik: Värav Ai-ai! 49. minut ja 1:1.
23:06
Ivar Lepik:  Trossard vasakul äärel võtab sammu väljapoole, tekitab nii endale veidi ruumi ja lööb väravavahi külje alt läbi. Tamme siin kuidagi süüdistada ei saa.
23:10
Ivar Lepik: Värav 54. ja Sarpsborg 2:1 ette uuesti!
23:11
Ivar Lepik: Vastu mängu käiku nurgalöök Sarspborgile, Tamm pikendab eest viiekasti nurgast ja ei suuda Genk puhastada, pärast mitut põrget Zachariassen rammib võrku!
23:15
Külastaja Y kommentaar
Malmö 1 besiktas 0
23:15
Ivar Lepik:  Vägev! Üha põnevamaks läheb.
23:16
Ivar Lepik:  Siis oleks kõik neli meeskonda kolme punkti peal pärast tänast.
23:19
Ivar Lepik: Värav KOLMAS! MORTENSEN!
23:21
Ivar Lepik:  Kuidagi väga lihtsalt käivad need asjad! Mortensen teeb äärelt kaks sammu sissepoole ja paneb madala palli kaitsjate vahelt alla nurka ära!
23:23
Ivar Lepik: Hoiatus Tamm võtab üsna rumala kaardi - äärejoone juures surub käega vastase pikali. Ei olnud vaja seal nii jõuliselt tegutseda.
23:28
Ivar Lepik: Latti! Genk surub isuga. Ei ole veel läbi see mäng.
23:33
Ivar Lepik:  Nüüd saan väravaid ka pakkuda!
23:33
Ivar Lepik: 1:1 kõigepealt.

23:33
Ivar Lepik: Siis 2:1, kus Tammel ka oma roll.

23:34
Ivar Lepik: Ja 3:1.

23:34
Ivar Lepik: Malmö juhib 2:0 Besiktasi vastu ja hetkeseisuga läheks Sarpsborg alagrupi liidriks, kui seisud nii jäävad!
23:35
Ivar Lepik:  Genk jäi nüüd kümnekesi veel ka. 1:1 värava autor Trossard vigastas õlga ja viidi kanderaamil ära, aga vahetused on juba tehtud.
23:36
Külastaja Genk kommentaar
Mängib arvulises vähemuses, kuna üks mängija lahkus vigastusega just, kui vahetused olid kõik tehtud
23:38
Ivar Lepik:  Aga see neid suurt ei sega. Ikka Genk domineerib. Alla kümne minna.