Laupäev, 6. oktoober 2018
12:55
Meinhard Pulk:  Tere päevast!
12:56
Meinhard Pulk:  Premium liiga 32. voor avatakse mängudega Viljandis ja Pärnus. Mina vahendan teieni Tuleviku ja Kuressaare mängu.
12:56
Markus Jõgi: Tere päevast ka minu poolt!

12:58
Külastaja volodja kommentaar
kas on 1000?
12:59
Meinhard Pulk: Koosseisudes erilisi üllatusi pole. Küll aga tundub, et dinosaurusekostüümi kandmisest Marek Tiits kahjuks pääseb. Tuhandest pealtvaatajast jääb puudu.
12:59
Markus Jõgi: Koosseisudes mingeid suuri üllatusi pole. Transi poole pealt on tagasi nende suurim värvakütt Dimitri Barkov ning Tambergi ja Škinjovi puudumisel on äärekaitsesse pandud Vadim Mihhailov, kes on muidu pigem ründava suunitlusega mängumees.
13:00
Markus Jõgi: Enne mängu algust natukene pidulikum tseremoonia ka, kui Plotnikovile anti üle septembrikuu parima mängija auhind.
13:01
Külastaja Wedru kommentaar
Palju Viljandis hetkel umbmääraselt rahvast kokku on tulnud? Pärnus on igatahes mõlemad pealtvaatajad kohal.
13:01
Meinhard Pulk:  Pakuks äkki numbrit 400 kanti.
13:02
Markus Jõgi:  JA LÄKSIME!
13:03
Meinhard Pulk:  PENALTI TULEVIKULE!
13:03
Meinhard Pulk:  Hoiatus Viira lööb kastis Peipsile käega näkku ja saab ise ka kollase kaardi.
13:04
Markus Jõgi:  Transile mängu esimene nurgalöök, kuid Aland oli oma võimete kõrgusel ning püüdis palli.
13:04
Meinhard Pulk:  Heroli penalti tõrjub Paplavskis ning tagasi põrkunud palli lööb Indrek Ilves üle!
13:05
Markus Jõgi: Algkoosseisud ka siis:
Vaprus: Richard Aland, Kaspar Tilga, Magnus Villota, Rasmus Ilves, Kristofer Kaasik, Tõnis Vihmoja, Juhan Jakobson, Reno Mark, Enrico Veensalu, Gegi Kekua, Ronaldo Tiismaa.
Trans: Betim Halimi, Vadim Mihhailov, Dante Leverock, Nikita Savenkov, Dmitri Prošin, Arber Basha, Aleksandr Zakarljuka, Nikita Mihhailov, Arseni Kovaltšuk, Viktor Plotnikov, Dmitri Barkov.

13:06
Markus Jõgi:  Trans on alustanud väga isukalt.
13:06
Meinhard Pulk: Paplavskis vajas ka kohe arstiabi, kuid saab jätkata. Tuletame meelde, et Kuressaarel täna varuväravavahti pole.
13:06
Markus Jõgi:  Ronaldo Tiismaa algatusel teenis Vaprus oma esimese nurgalöögi.
13:07
Markus Jõgi: HoiatusKaspar Tilga võttis Transi kontra maha!
13:08
see polnud meeldetuletus kui esimest korda ütled alles
13:08
Meinhard Pulk: Koosseisudest saab vastava informatsiooni välja lugeda :)
13:09
Meinhard Pulk:  Aga platsitingimused on vihma tõttu Viljandis päris keerulised. Mängijad libisevad päris tihti.
13:09
Markus Jõgi:  Väga lohakas sööt Villota poolt. Täielikus üksinduses söödab palli lihtsalt auti.
13:09
ei tea nii hästi ju suvalisi kuressaare mängijaid
13:11
Meinhard Pulk: Penalti põhjustanud Kuressaare kaitsja Viira peab järgmise vooru mängu Kaleviga mängukeelu tõttu vahele jätma.
13:12
Markus Jõgi:  Vaprus lükkab oma poole peal rahulikult palli, kuid ettepoole käike ei leita.
13:13
Meinhard Pulk: Mäng on Viljandis püsinud peamiselt keskväljal. Tulevik püüab vaikselt ohjasid endale haarata.
13:13
Markus Jõgi:  Zelinski juhendab kõva häälega platsi kõrval oma mängumehi: "Kiigutage-kiigutage, las vastased jooksevad."
13:15
Markus Jõgi:  Esimesed kümme minutit on olnud üsnagi võimalustevaene. Mõlemale võistkonnale üks nurgalöök, aga ei midagi enamat.
13:16
Markus Jõgi: TRANSIL MÄNGU ESIMENE HEA VÕIMALUS! Kovaltšuk paneb terava palli värava ette, kuid Plotnikov ei taba palli eriti hästi.
13:18
Markus Jõgi: Kovaltšuk saab kastis peaga löögile! Aga suluseis.
13:20
Meinhard Pulk: Ikka päris raske on mängijatel täna Viljandi linnastaadioni murul püsti püsida. See on pärssinud ka mängutempot ning kui penalti välja arvata, siis löökideni pole veel jõutud.
13:20
Markus Jõgi: Villota järjekordne adressaadita sööt.
13:22
Markus Jõgi: Mäng olnud üsna võrdne. Pärnu hoiab palli, ning Trans üritab teravate kiirrünnakutega nõelata, kuid hetkel veel tulemuseta.
13:22
Meinhard Pulk: Aga nüüd sai Loigo kaitseliini taha palli, kuid raskest positsioonist sooritatud löök oli ebatäpne.
13:23
Markus Jõgi: Väga hea võimalus Transil! Järjekordne kontrarünnak, Kovaltšuk sai kastis täiesti üksinda palli omaks, kuid esimene puude vedas alt.
13:25
Markus Jõgi: Vaprus võidab välja oma teise nurgalöögi. Hetkel nurgalöögid 2:2.
13:25
Meinhard Pulk: Pall põrkub Langi jalale, kuid otse õhust sooritatud löök blokeeritakse nurgalöögiks. Heroli nurgalöögi lükkas rusikatega minema Paplavskis ning järgnenud kiirrünnaku järel oli Laht pääsemas üks-üks olukorda, kuid Loigol õnnestus viimasel hetkel pall Kallastele lükata.
13:27
Markus Jõgi:  Mõlemad võistkonnad on senimaani väga riskivabalt mänginud.
13:28
Markus Jõgi: Järjekordne võimalus Transil! Prošin tegi palli kasti ning Kovaltšuk saatis huvitava kannalöögiga palli raamide vahele, kuid Aland püüdis! Ilmselt mängu kõige ohtlikum võimalus.
13:29
Meinhard Pulk: Valmas andis äärest madala söödu kasti, Kallaste eksis selle püüdmisel, kuid Kuressaare ründajad õigel ajal õiges kohas ei olnud.
13:32
Markus Jõgi: Pallivaldamine kindlalt Vapruse kasuks, kuid ründetsoonis teravust luua ei suudeta.
13:32
Meinhard Pulk:  Värav 30. minutil Kuressaare juhtima! Viiralt oivaline diagonaalpall kasti ning kes muu kui Sander Laht paneb palli ühe puutega alla nurka! Ilus tabamus ning Lahe hooaja 11. värav!
13:34
Meinhard Pulk: Värav  Ja kohe Peips viigistab! Saab kastis Langilt läbisöödu ja suskab välisküljega tagumise posti kõrvale.
13:35
Markus Jõgi:  Trans omakorda mängib väga kompaktselt ning oodatakse oma võimalust.
13:36
Meinhard Pulk: Karmo Paju proovis 22-23 meetrilt, aga pall läks otse Kallastele kätte.
13:37
Markus Jõgi: Pärnakad said ohtlikult jooksu, kuid valesööt rikkus hea võimaluse!
13:38
Meinhard Pulk:  436 pealtvaatajat on Viljandis.
13:38
Markus Jõgi:  Väga hea läbisööt Plotnikovilt, kuid Kovaltšuki löök polnud midagi erilist! Järjekordne võimaluse luhtamine.
13:39
Meinhard Pulk:  Aga lootus dinosaurust näha säilib - kui Viljandi võidab, siis dinosaurus on värske lubaduse põhjal hooaja viimasel kodumängul Floraga kohal.
13:39
Külastaja Raul kommentaar
Tuhandest jäi ikka päris mastaapselt puudu...
13:39
Markus Jõgi:  Vaprusel järjekordne nurgalöök!
13:39
Markus Jõgi:  Kuid juba Trans kontral!
13:40
Markus Jõgi:  Zelinski on oma hoolealuste peale pahane: "Jälle pallikaotus, jälle me peame kaitsetööd tegema."
13:41
Külastaja Rainer kommentaar
Eks ilm tegi karuteene publiku tulekul Viljandis.
13:41
Meinhard Pulk:  Herol mängitakse karistusalajoonele vabaks, kuid löök raame ei leia.
13:42
Markus Jõgi:  Pärnakad on selle kohtumise jooksul tõepoolest adressaadita söötudega silma jäänud.
13:43
Markus Jõgi: Kovaltšuk mängiti väga hästi kastis vabaks, kuid löök takerdub Vapruse kaitsja jalgadesse!
13:44
Meinhard Pulk:  Ilves mängis kaitsja üle, kuid löök karistusala nurgast oli taas ebatäpne. Viljandi domineerib mängu.
13:46
Markus Jõgi:  Esimese poolaja viimased minutid ning Trans on kerge surve peale pannud.
13:47
Markus Jõgi:  Vaprus seisab kaitses väga hästi, kuid Trans üritab veel riietusruumi ühe värava kaasa võtta.
13:47
Meinhard Pulk: Lang sai Paplavskisega silmitsi, kuid Kuressaare väravavaht tõrjus.
13:47
Meinhard Pulk:  Poolaeg. Tulevik domineerib, kuid seis on hetkel veel viigis.
13:47
Markus Jõgi: Transi hea rünnak lõppes suluseisuga.
13:48
Markus Jõgi: POOLAEG! Puhkama minnakse 0:0 viigiseisul.
13:52
Markus Jõgi:  Trans hakkas poolaja lõpus oma mängu peale suruma, mis hetkel veel vilja ei kandnud. Kui narvakad alustavad teist poolaega sama isukalt, siis kindlasti väravateta see mäng ei jää.
13:56
Külastaja asdf kommentaar
Meinhard, paus kahe poolaja vahel on "vaheaeg", mitte "poolaeg" :)
14:01
Meinhard Pulk:  Vaheajal loositi välja Viljandi vutilegendi Joonas Tamme särk - selle sai endale Helir-Valdor Seeder!
14:01
Meinhard Pulk: Aga teine poolaeg algas!
14:02
Markus Jõgi: Pärnus pandi pall taas mängu!
14:03
Markus Jõgi: Tundub, et vaheajal ühtegi vahetust ei tehtud.
14:04
Markus Jõgi:  Vapruse poolt hea press, mille tulemusena on Transi kaitsja sunnitud palli üle küljejoone lööma.
14:05
Markus Jõgi:  Vapruse kaitses samasugune paanika. Villota lööb järjekordselt palli lihtsalt auti.
14:06
Markus Jõgi:  MÄNGU PARIM VÕIMALUS! Kovaltšuk sai väga-väga ohtlikult löögile, kuid napilt posti kõrvalt mööda. Aland ei jõudnud isegi reageerida.
14:06
Meinhard Pulk:  Laht oli pääsemas üks-üks olukorda, kuid ei saanud palli endaga korralikult kaasa ja löök läks tagumisest ristnurgast mööda!
14:07
Meinhard Pulk: Värav  Aga 50. minutil pääses Laht taas üks-üks olukorda ja seekord mees ei eksinud. Väravasööt Oliver Rassile, kes sai palli pärast Kristjan Kase libisemist keskväljal.
14:07
Külastaja norsk kommentaar
Kusjuures olen asdf-iga nõus. See otsetõlge half time'ist on suht mõttetu anglitsism. Eesti keeles on 1. poolaeg, 2. poolaeg ja vaheaeg.
14:08
Meinhard Pulk:  Hooaja 12. värav siis Lahele.
14:09
Markus Jõgi: Plotnikovi kauglöök lendab väga kõrgelt üle värava.
14:10
Meinhard Pulk: Hoiatus  54. Kollane Indrek Ilvesele.
14:10
Markus Jõgi:  Plotnikov proovib uuesti kaugelt! Seekord raamide vahele, kuid Aland püüab kindlalt.
14:12
Markus Jõgi: Vahetus  54. Transi esimene vahetus, kui väljakult võetakse ära ohtralt võimalusi raisanud Arseni Kovaltšuk ning mängu sekkub Maksim Tšerezov.
14:14
Markus Jõgi:  OI-OI! KEKUA TEEB NATUKENE RAHVALE KA, LÜÜES KÄÄRE!  Halimi püüab palli lihtsa vaevaga.
14:15
Meinhard Pulk: Hetke mängupilt on selline, et reaalsem tundub isegi Kuressaare kolmas värav. Tulevik kaotab tihti keskväljal palli, millele saarlased vastavad poolohtlike kontratega.
14:16
Meinhard Pulk: Hoiatus 60. Nurgalöögi järel kukub Valmas kastis maha, kuid saab hoopis ise sukeldumise eest kollase. Eriti ei protesteeri.
14:17
Meinhard Pulk:  Vahetus 61. Kuressaare vahetab. Karmo Paju välja, Amor Luup platsile.
14:18
Markus Jõgi: Trans teenib oma teise poolaja neljanda nurgalöögi.
14:19
Markus Jõgi: Vahetus61. Vapruse esimene vahetus. Välja tuli Reno Mark ning platsile sekkus Robin Limberg.
14:20
Markus Jõgi:  OHTLIK RÜNNAK VAPRUSE POOLE PEALT!
14:21
Meinhard Pulk: Vahetus  Ka Tulevik vahetas 64. minutil. Seeder välja, Teor sisse.
14:21
Markus Jõgi:  Plotnikov proovib ka parema jalaga, kuid Aland püüab!
14:22
Markus Jõgi:  Transi jaoks teise poolaja viies nurgalöök.
14:22
Markus Jõgi:  Barkov kastis pikali, kuid kohtunik laseb mängul jätkuda.
14:24
Meinhard Pulk: Peips keerutab end karistusala servas löögile, lööb üle ja Kähr ja Herol on meeskonnakaaslase peale väga pahased.
14:24
Markus Jõgi: VAPRUSEL HEA VÕIMALUS! Kekua sai palliga joosta, andis Tiismaale läbisöödu, kuid Tiismaa löök ebaõnnestus.
14:25
Markus Jõgi:  Mäng on vägagi lahtiseks läinud! Selline mängupilt lubab väravaid!
14:26
Meinhard Pulk: Hoiatus  69. minutil keskväljal tehtud vea eest kollane Kasele.
14:26
Meinhard Pulk:  Vahetus 70. Oliver Rass välja, Karl Ivar Maar sisse.
14:27
Markus Jõgi:  Hästi mängivad kokku Zakarliuka ja Plotnikov.
14:27
Meinhard Pulk: Laht sihib kübaratrikki, kuid madal löök läks esiposti kõrvalt mööda.
14:27
Markus Jõgi:  Trans teenib järjekordse nurgalöögi.
14:28
Meinhard Pulk:  Hoiatus 72. Luup teeb päris jõulise vea ja ka tema saab kollase.
14:29
Meinhard Pulk:  Viljandi karistuslöögile paneb Seeman pea vahele ning Paplavskis peab palli üle lati lükkama!
14:30
Markus Jõgi: Värav 72.PROŠIN! Trans 1:0 juhtimas! Prošin purjetas palliga, saab Vapruse mängija jalast seinasöödu ja lükkab külmavereliselt palli Alandi selja taha.
14:31
Markus Jõgi: Vahetus73. Vahetusest sekkub Saarts, välja Tiismaa.
14:31
Meinhard Pulk:  Kähr mängib osavalt Langi kaitseliinist läbi, kuid kukkumise pealt sooritatud löögi tõrjub Paplavskis!
14:32
Markus Jõgi:  Zelinski: "Meil ei ole enam midagi tagasi hoida!"
14:32
Meinhard Pulk:  Vahetus76. Viga saanud Juhkam välja, Lauri Elur platsile.
14:35
Markus Jõgi:  Vaprus teenib ohtlikust kohast karistuslöögi! Kekua palli taga.
14:35
Meinhard Pulk:  Herol sai peaga löögile, kuid Paplavskis püüdis posti kõrvalt.
14:35
Markus Jõgi: Müür blokeerib grusiini karistuslöögi!
14:35
Meinhard Pulk:  Hoiatus 80. Kaart Langile.
14:37
Markus Jõgi:  Vahetus80. Transi poole pealt sekkub Sergei Kondrattsev, välja Nikita Mihhailov.
14:39
Markus Jõgi: Hea võimalus Transil, kuid Plotnikovil jookseb tähtsa koha peal juhe täitsa kinni!
14:41
Külastaja Aivo kommentaar
Kas viljandis onn publiku rekord?
14:42
Meinhard Pulk:  Ei ole. Umbes 200 inimest jääb rekordist puudu.
14:42
Markus Jõgi: TRANSIL SUUREPÄRANE VÕIMALUS! Plotnikov mängis ennast ilusa seinaga vabaks, kuid saatis palli tugeva pommlöögiga üle värava.
14:43
Markus Jõgi:  Trans võtab hetkel väga rahulikult ning Vaprusel jääb puudu ründeteravusest.
14:43
Meinhard Pulk:  87. Pall kukub Heroli jalale, kuid 12 meetrilt sooritatud löök läheb ristnurgast mööda! 100%-line võimalus!
14:43
Külastaja Markus kommentaar
633 onn rekord, kalevi vastu suvel
14:44
Meinhard Pulk:  Paplavskis pudistab Ilvese löögi, kuid suudab palli Kase jalge eest endale haarata. Kuressaare väravavaht on taas valudes.
14:45
Markus Jõgi: Kaks minutit normaalaja lõpuni.
14:45
Markus Jõgi:  Saarts toob palli trahvikasti, kuid ühtegi kollasärki seal kahjuks ei olnud.
14:47
Meinhard Pulk: Tuleviku surve on tugev! Samal ajal näidati neli üleminutit!
14:47
Markus Jõgi:  Kohtumisele lisati juurde kolm lisaminutit.
14:47
Meinhard Pulk: Hoiatus  90+1. Ka Miilile kollane. Viivitas küljeaudiga.
14:48
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+2. Laht välja, Eerik Poopuu sisse.
14:48
Markus Jõgi:  Pärnakatel veel mõni minut aega. Näha on, et tahtmist on kõvasti aga ründeteravust viimasel kolmandikul napib.
14:49
Markus Jõgi: Vaprusel hea võimalus! Nurgalöögist saadi löögile, kuid pall lendab napilt üle värava!
14:50
Markus Jõgi: Hoiatus 90+3. teenis Transi poole pealt kollase Barkov.
14:51
Meinhard Pulk: Hoiatus90+5. Kaart veel Peipsile.
14:51
Markus Jõgi:  JA LÕPUVILE! Transile 1:0 võit!
14:51
Meinhard Pulk:  AGA LÕPUVILE! Kuressaarele väga vajalikud kolm punkti!
14:53
Markus Jõgi: Minu poolt tänaseks kõik, kuid juba kell 16 on algamas Tallinna Kalevi ja FCI Levadia vaheline kohtumine ning kell 19 toimub Tartus viienda koha heitlus Tammeka ja Paide Linnameeskonna vahel. Püsige lainel!