Laupäev, 6. oktoober 2018
15:50
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, kümne minuti pärast hakkavad mängima Tallinna Kalev ja Tallinna Levadia.
15:52
Kristjan Remmelkoor:  Väga suur üllatus algkoosseisude juures on see, et Wakui on jäänud pingile. Varem on ta tänavu kõikides mängudes, milles osalenud on, põhikoosseisu kuulunud.
15:53
Kristjan Remmelkoor: Mängukeeldu kandvat Dudarevi asendab täna mitte Nesterovski, vaid Lipp. Roosnupu asemel on Rogic eelistanud täna Nesterovit.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Rogic sai kätte septembrikuu parima treeneri auhinna.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Esimene Levadia rünnak oli kohe üliohtlik. Jürgensoni märg tsenderdus libises Vallneri kinnaste vahelt ära ja Felek saatis lähedalt lahtise palli üle värava.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist pääses Gando peaga suunama, aga Vallner püüdis kindlalt.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Debelko võttis Kruglovi tsenderduse rinnale ja virutas üle. Löögi hetkel sai ta kontaktist Lauriga väheke haiget.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki korneril oli Vallner käsipidi vahel.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kolmas nurgalöök maandus puurivahi süles.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Debelko jättis Nesterovi madala tsenderduse kavalalt läbi, Felek tulistas üle.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Gando ja Jürgensoni söötude järel lõi Debelko viielt meetrilt üle!
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Anier oli palliga Levadia kastis, aga jäi liiga pikalt sättima ja kaks kaitsjat tulid vahele.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Järjekordne võimalus Felekil, aga lõi peaga mööda.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Hea söödumäng Kalevilt, mille tulemusena pääses Rääbis kastist löögile ja keerutas tagumisest nurgast üle.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni madala tsenderduse lõi Kingue vahetult enne Debelkot klaariks.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Peetsonilt hea sööt karistusalasse Nesterovile, kelle löök jäi pehmeks ja langes Vallneri saagiks.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Väga tempokas mängu algus on olnud, palli ei kõigutata niisama, vaid otsitakse kiirelt rünnakulahendusi.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki nurgalöök langes järjekordselt väravavahi saagiks.
16:23
Kristjan Remmelkoor: Nii Kruglovi korneril kui ka jätkutsenderdusel olid Kalevi mehed peaga vahel.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravNesterov tsenderdas ja Gando viis 25. minutil peaga Levadia juhtima! Tähistuseks tegi Gando tagurpidi salto.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetust küsinud Rääbis võeti pingile, Bachmann väljakule.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Felek lõi karistusala joonelt, Vallner püüdis probleemideta.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Felek andis rinnaga söödu Nesterovile, kelle löögi tõrjus Vallner tagumisest nurgast ära.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav31. minut. Jälle skooris Gando peaga! Seekord Kruglovi nurgalöögist. Levadia juhib 2:0.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Felek lõi jälle kasti joonelt Vallnerile sülle.
16:38
Kristjan Remmelkoor: Anier tegi umbes 40 meetrilt hädise löögi.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovilt kaks järjestikust nurgalööki, esimene jäi madalaks ja teise noppis Vallner.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Värav41. minutil lööb Mööl 1:2! Vahetusmees Bachmann andis söödu, Mööl tõmbas karistusalas palli Podholjuzinist mööda ja paigutas selle tagumisse ristnurka.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Vallner lükkas Kruglovi tugeva karistuslöögi näppudega üle lati.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki kornerist oleks Gando äärepealt peaga oma kolmandagi löönud, aga Jakovlev seisis väravajoonel ja klaaris palli ära.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 1 minut.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes!
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Levadia domineeris ja ründas põhiliselt äärte kaudu. Kalev on aga tänu Mööli väravale mängus tagasi.
17:00
Külastaja Sander kommentaar
Kust vaadata saab?
17:00
Kristjan Remmelkoor:  ETV+ kanalilt.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Kalev teenis oma esimese nurgalöögi. Mööl tsenderdas, Lepmets korjas ära.
17:02
Külastaja mc kommentaar
Miks Debelkol nii kehv vorm viimasel ajal?
17:06
Kristjan Remmelkoor: VäravGando tegi Laurile jalgevahelt ja tsenderdas ning Peetson lõi peaga 3:1 Levadiale!
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus53. minutll Levadia esimene vahetus: Felek välja, Roosnupp sisse.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus53. minutil ka Kalevi teine vahetus: Matsunaga välja, Maksimenko sisse.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Anieri hea söödu järel pääses Mööl palliga karistusala paremasse äärde, aga tema tsenderdus ebaõnnestus.
17:15
Matsnagal tundus jalaga midagi olevat.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKruglov libistas 61. minutil Bachmannile jalgadesse ja sai kollase kaardi.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöök tabas Tkatšukki.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovilt veel üks tugev kauglöök, läks keskele ja Vallner püüdis.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Kaks viimast Gando tsenderdust on läinud Vallneri kätte.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderdus jõudis Debelkoni, kes võttis rinnaga palli vastu ja lõi üle.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi nurgalöögi järel võitis Kingue õhuvõitluses Gandot. Teise värava puhul oli just Kingue olnud see, kelle markeerimise alt Gando vabanes.
17:29
Kristjan Remmelkoor: Gando tegi Jakovlevile atškoo, Maksimenko jõudis olukorda lappima.
17:30
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  74. minutil Kalevi viimane vahetus: Reimaa välja, Kruusalu sisse.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderduse järel oli Anier üksinda palliga Levadia kastis, kuid lasi kehvast puutest pallil minema põrgata!
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus Eemaldamine77. ja 78. minutil sai Jakovlev järjestikustes olukordades kollase kaardi ja kaks kollast andsid kokku punase!
17:36
Külastaja lol kommentaar
Pupartile ka nüüd kuuajaline keeld cmon mis teise kollase viga see oli xd
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav82. minutil lööb Podholjuzin 4:1 Levadiale! Nurgalöögi olukorras põrkas pall Kingue kaudu Podholjuzinile, kellel jäi üle vaid poole meetri pealt pall võrku lükata.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzinile põrkas pall õrnalt vastu jalga väga ootamatult. Pooleldi hämmeldunult keeras ta seepeale ringi ja lükkas palli sisse.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus85. minutil Levadia teine vahetus: mängu kangelane Gando välja, Krutogolov sisse.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil sai Krutogolov kollase kaardi, kuna tegi vea Möölile.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil kohtumise viimane vahetus: Debelko välja, Vaherna sisse.