Laupäev, 6. oktoober 2018
18:57
Kasper Elissaar: Tere õhtust, vutisõbrad!
18:57
Kasper Elissaar: Tartus on kohe algamas mäng viiendale kohale. Meeskonnad ehk Tammeka ja Paide on väljakul.
19:00
Kasper Elissaar: Koosseisudes on ennustatuga täpselt kaks muudatust. Mõlemas satsis üks. Tammeka poolelt Jõgi pingil ja Reinkort põhis ning Paidel Djermanovic pingil ja Piht põhis.
19:00
Kasper Elissaar: Avavile!
19:05
Kasper Elissaar: Mängus on pinget. Neubauer sai haiget ja Koskori ja Sinilaiu vahel läks tõuklemiseks. Sai Koskorilt küünarnukiga.
19:06
Kasper Elissaar: Esimesed minutid on olnud kompavad. Kumbki ei ole veel suutnud oma mängu peale suruda.
19:11
Kasper Elissaar: Kümme minutit on möödunud ilma tõsisemate võimalusteta.
19:12
Kasper Elissaar: Pechter mängis taga jalaga söödu vastu survet teinud Pihti, aga pall põrkas tema õnneks üle otsajoone, mitte väravasse.
19:12
Kasper Elissaar: Paide on palliga mängu seni ehk veidi enam kontrollinud.
19:13
Kasper Elissaar: Neemelo otsis nüüd väga hea sööduga liini vahelt Pihti. Järvelaid jõudis vahele.
19:13
Kasper Elissaar: Pechter püüdis Valge madala tsenderduse.
19:17
Kasper Elissaar: Paju löök võttis rikošeti ja nurgalöök Tammekale.
19:18
Kasper Elissaar: Sairinen pikendas, aga Pihist vabaks jooksnud Grauberg ei suutnud palli lüüa.
19:18
Kasper Elissaar: Yao sai keskväljalt üksinda jooksma, aga tegi liialt pika pallipuute ja Pechter püüdis palli. Uskumatu olukorra raiskamine.
19:20
Kasper Elissaar: VäravFrolov lööb 20. minutil Paide ette ja näitab meie fotograaf Liisi Troskale oma särgil olevat klubi vappi!
19:21
Kasper Elissaar: Pajunurm avas vasakult sööduga Yao, kes murdis kasti, jooksis Sairinenist mööda ja söötis palli joone pealt välja 13 meetri peale - seal oli Frolov, kes ühe puutega palli võrku virutas.
19:23
Kasper Elissaar: Koskor oli värava järel juba vastase kastis ka toimetamas, aga tõsist lööki sealt ei tulnud.
19:23
Külastaja Jaan kommentaar
Kas Tammeka koduvorm on valge?
19:24
Kasper Elissaar: Ei ole, sinine on. Aga Paide võõrsilvorm on ka valge-sinise kirju ehk lihtsam oli nii teha, et Tammeka mängib valges ja Paide sinise-tumesinise kirjus.
19:26
Külastaja jaanile kommentaar
loe eelvaatest, saad teada
19:26
Kasper Elissaar: Paju pehme löögi püüdis Merilo.
19:29
Kasper Elissaar: Laabus klaaris esipostist Pajunurme nurgalöögi.
19:36
Kasper Elissaar: Mäng on Tartus võrdne. Tammeka on veidi innukamalt asunud ründama, aga ei midagi ohtlikku seni. Ja ka teisel pool Paide ei ole suurt ohtu väravale kujutanud.
19:37
Kasper Elissaar: Ja nüüd tuli ohtlikult pall Paide värava eest läbi, kui tsenderdus võttis Kaldma jalast rikošeti.
19:37
Kasper Elissaar: Tammeka saab 38. minutil penalti! Pajunurm libistas Kapperi maha!
19:38
Kasper Elissaar: Pajunurm läks palli lööma, aga Kapper vedas oma keha talle ette ja löök läks jalga.
19:39
Kasper Elissaar: VäravTauno Tekko viigistab 39. minutil seisu! Pall kindlalt paremasse nurka, Merilo kukkus teisele poole.
19:40
Kasper Elissaar: Hoiatus40. minutil võtab Kase Kapperi maha ja saab kaardi. Keskväljal see olukord oli.
19:43
Kasper Elissaar: Tartlaste rünnakud võtavad üha selgemat sihti.
19:45
Kasper Elissaar: Merilo puterdas Slaštšjovi kauglöögi värava ette lahti, aga Pajunurm lõi Koskori jala pealt palli minema.
19:46
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud 1:1 seisuga!
19:47
Kasper Elissaar: Aus tulemus. Paide oli avapoolaja esimesel poolel parem, Tammeka teisel.
20:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg käib!
20:02
Kasper Elissaar:  VahetusPausilt ei naasnud Neubauer ning mängu sekkus Edgar Tur. Pikalt haige olnud ja värskelt ajateenistusest pikendust saanud mees.
20:08
Kasper Elissaar: Paide on teisel poolajal rohkem palli vallanud.
20:09
Kasper Elissaar: Vahetus54. minutil tuleb Neemelo endale üllatuseks platsilt ära ja Djermanovic väljakule.
20:10
Kasper Elissaar: Paide saab oma teise poolaja esimese nurgalöögi. Frolov käis Pihile ja Yaole seletamas, kuidas nüüd mängida tuleb. Sai ta värskelt juhtnöörid Zahovaikolt.
20:10
Kasper Elissaar: Pajunurme nurgalöök kukkus väga ohtlikult esimese posti kõrvale. Maandus aga küljevõrku.
20:12
Kasper Elissaar: Kapper läks 57. minutil kasti tagant löögile, aga Merilo püüdis. Ei olnud väga hea löök.
20:14
Kasper Elissaar: Paju lõi viiekasti nurgast palli meetrite ja meetrite jagu mööda.
20:17
Kasper Elissaar: Nüüd on hakatud järjest rohkem vigu tegema. Füüsilist kontakti tuleb üha enam mängu juurde.
20:18
Kasper Elissaar: Grauberg üritas standardi järel kannaga lüüa, aga pall lendas mitte värava suunas, vaid sealt eemale.
20:20
Kasper Elissaar: Koskor lippas palliga värava poole, aga pall põrkas jala pealt lihtsalt üle otsajoone.
20:21
Kasper Elissaar: Merilo eksis oma sööduga, aga Koskor lõi kasti tagant posti kõrvalt mööda! Väga hea šanss!
20:21
Kasper Elissaar: Vahetus66. minutil Pajunurm platsilt ära ja Henri Välja väljakule. Kaitsja ära ja poolkaitsja sisse.
20:22
Külastaja tamps kommentaar
koskor on küll korralik puujalg ikka :D
20:22
Kasper Elissaar: Aga väravavaist on tal hea.
20:22
Kasper Elissaar: Frolov läks vasakkaitsesse ja Väja keskele Frolovi kohale.
20:26
Külastaja Ei noh kommentaar
Tere tali, nüüd on juba Frolov vasakkaitsesse pandud.Ootame siis järgmine mäng väravasse.
20:26
Külastaja nojah kommentaar
Ega see mingi uudis ei ole, et koskor puujalg pluss terve elu suluseisus. See tavaline tema puhul terve hooaeg. Need väravad suuresti ikka tänu tiimile, tänu õnnele tulnud, aga jah..Suurem töö tiimil. Eriti Kapperil, Pauril. Samas nüüd Pauri ei ole
20:28
Kasper Elissaar: Tartlased on pärast Paide vahetusi saanud initsiatiivi üha enam enda kätte. Pallivaldamisse ei ole Zahovaiko käigud positiivsust toonud.
20:28
Külastaja saabas kommentaar
Paide mängiks nagu vähemuses
20:29
Kasper Elissaar: Kapperi löök läks paari meetri jagu väravast mööda.
20:30
Külastaja Jahm kommentaar
Vaimselt ehk paide mängibki vähemuses, aga no võimalused on ka vähemuses olemas
20:31
Kasper Elissaar: Nüüd sai Paide löögile ja Pechter tegi supertõrje, aga tõusis ka äärekohtuniku suluseisulipp.
20:31
Kasper Elissaar: Välja lõi 25 pealt väravale, aga keskele ja Pechter püüdis.
20:32
Pechteri riided uue välimuse saanud porist juba
20:32
Kasper Elissaar: Vihm on täna kõik Eesti väljakud väga pehmeks ja poriseks muutnud, jah.
20:33
Kasper Elissaar: 292 pealtvaatajat täna Tartus.
20:34
Kasper Elissaar: Paide on nüüd veidi ärganud jälle, aga viimased lahendused jätavad veel soovida.
20:35
Kasper Elissaar: Kümme minutit minna. Seis endiselt 1:1.
20:36
Kasper Elissaar: Vahetus81. minutil Paju puhkama ja Martin Jõgi platsile.
20:38
Kasper Elissaar: Kui mäng peaks täna viigiga lõppema, siis jääb Paide viiendaks, punktiga tartlaste ette.
20:40
Kasper Elissaar: Vahetus85. minutil tuleb täna Tammekale penalti teeninud Kapper välja ja Artur Uljanov platsile.
20:42
Kasper Elissaar: Frolov keerutas nurgalöögist palli Pechterile kätte.
20:43
Kasper Elissaar: Yaol on huvitaval kombel esimene puude suhteliselt tihti isegi okei, aga siis teise puutega saadab palli konkreetselt võssa.
20:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit. Pause pole olnud ka.
20:46
Kasper Elissaar: Yao läks veel viimasel hetkel kääre proovima, aga ei tabanud palli.
20:47
Kasper Elissaar: Mäng on läbi! Tammeka ja Paide teevad 1:1 viigi. Paide jääb viiendaks ja edestab Tammekat punktiga.
20:48
Kasper Elissaar: Aus tulemus. Mäng oli korralik pusimine, mõlemad olid mingitel hetkedel paremad ja siis halvemad. Ülemäära palju häid lööke täna ei näinud.
20:49
Kasper Elissaar: Aga aitäh, et olite meiega! Voor saab oma lõpu homme, kui Lillekülas peetakse kullamäng Flora ja Kalju vahel. Püsige kindlasti Soccernet.ee lainel. Ilusat õhtut!