Laupäev, 22. detsember 2018
13:27
Markus Jõgi: Tere päevast! Mõne minuti läheb meie Raku Itaalia kõrgliigas võistlustulle, kui võõrsil kohtutakse pealinlaste Rooma Lazio vastu.
13:28
Markus Jõgi: Koosseisud:
13:30
Markus Jõgi: Mõni minut enne kohtumise avavilet on ligi 83 000 mahutav Stadio Olimpico ikka väga hõredavõitu.
13:31
Markus Jõgi: LÄKS! Lazio pani palli mängu.
13:35
Markus Jõgi:  Lazio kapten Lulic noppis Padoini õrnaks jäänud söödu vahelt ning tekitas väga ohtliku võimaluse Cagliari värava all. Cagliari õnneks Lulici löök väravaraame ei tabanud.
13:37
Markus Jõgi: Laziole mängu esimene nurgalöök.
13:38
Markus Jõgi: Väga ohtlikult saab Lazio mängumees löögile, kuid pall ei taba raame.
13:38
Markus Jõgi: Lazio on päris korraliku surve peale pannud.
13:40
Markus Jõgi: Cagliari liinide vahed on natukene liiga suured, mis annab Laziole võimaluse ohtlike rünnakuid luua.
13:42
Markus Jõgi: Lazio on esimesel kümnel minutil silma paistnud hea söödumängu ja kõrge pressiga, Cagliari aga lihtsate pallikaotuste ja palli puhtaks klaarimistega.
13:44
Markus Jõgi: Värav LAZIO EES! Correa lööb peale, Cragno tõrjub, kuid täpselt Milinkovic-Savici jala peale, kes lükkab külmavereliselt palli võrku. Klavanil polnud selles olukorras midagi teha.
13:47
Markus Jõgi: OI-OI milline võimalus Laziole! Correa murrab jälle läbi, kuid Cragno hetkel päästab hullemast! Kummalisel kombel jätab Cagliari äärekaitsja Padoin jooksmise pooleli, Klavan aga ei olnud Correale piisavalt lähedal, et teda takistada. Õnneks Correa löök ka natukene ebaõnnestub.
13:52
Markus Jõgi: Väga hea võimalus Cagliaril! Farago pani suurepärase palli kaitseliini ja väravavahi vahelisse tsooni, kuid Alberto Cerri ei taba palli kõige paremini ning suunab palli üle värava.
13:53
Markus Jõgi: Ciro Immobile lööb korralike kuuli latti! 2:0 oli lähedal..
13:55
Markus Jõgi: Värav 2:0! Francesco Acerbi sai nurgalöögist jalaga löögile, Cragno tõrjub ning tagasipõrkuva suudab Lazio raudmees siiski võrku lüüa.
13:56
Markus Jõgi: Väga lihtsasti laseb Cagliari Lazio meestel oma karistusala lähistel tegutseda.
13:59
Markus Jõgi: Natukene on asjad maha rahunened. Lazio ei tule enam nii kõrgelt peale ning annab Cagliarile võimaluse palliga mängida!
14:00
Markus Jõgi: Cagliari teenis oma esimese nurgalöögi! Tuli ka üsna ohtlik pall kasti, kuid Lazio mängijad klaarivad palli.
14:06
Markus Jõgi: Lazio saab viis kolme vastu kontrasse tulla, Cagliari õnneks andis Luis Alberto valesöödu.
14:08
Markus Jõgi: Cagliari on ühe enam mängu sisse elamas, kuid vastase viimasele kolmandikule siiski jõuda ei suudeta.
14:09
Markus Jõgi: Tundub, et Lazio ootabki, et Cagliari midagi üritaks, et siis terevalt vastu nõelata. Pealinlastel justkui kuhugile kiiret ei ole.
14:14
Markus Jõgi: Alberto Cerri sai heast kohast löögile, kui pöörde pealt proovis Lazio väravavahti üllatada. Kahjuks läks nahkkera paar meetrit väravast mööda.
14:18
Markus Jõgi: Väga ilus rünnak Cagliari poole pealt! Korraliku söödumängu tulemusena sai Barella löögile, kuid Strakosha oli õige koha peal ning tõrjus palli nurgalöögiks.
14:19
Markus Jõgi: Poolaeg! Lazio õigustatult 2:0 juhtimas.
14:25
Markus Jõgi: Milinkovic-Savici 1:0 värav:
14:26
Markus Jõgi: Acerbi 2:0:
14:34
Markus Jõgi: Cagliari teeb vahetuse! Ragnar Klavan tuleb välja ning sisse tuleb Marko Pajac.
14:34
Markus Jõgi: Igastahes pall on juba mängus, kui teisele poolajale läks Cagliari vastu 0:2 kaotusseisus.
14:35
Markus Jõgi:  Samuti vahetati poolajal välja Alberto Cerri, kelle asemel tuli platsile Diego Farias.
14:38
Markus Jõgi: Suurepärane võimalus Laziole! Acerbi sai järjekordselt nurglöögist löögile, aga ei taba palli kõige paremini.
14:42
Markus Jõgi: Paulo Farago saab väga heast kohast löögile, aga Lazio väravavaht tõrjub palli nurgalöögiks. Nurgalöögist ei midagi..
14:50
Markus Jõgi: Pool tundi kohtumise lõpuni. Pigem on õhus Lazio kolmas värav, kui Cagliari esimene.
14:50
Markus Jõgi: Milinkovic-Savic sai väga heast kohast löögile, aga napilt ristnurgast mööda!
14:54
Markus Jõgi:  Värav 3:0! Lulic otsustab selle mängu ära!
14:57
Markus Jõgi: Lazio teeb vahetuse, kui välja tuleb esimese värava autor Milinkovic-Savic, ning tema asemel sekkub endine Liverpooli mängumees Lucas Leiva.
15:01
Markus Jõgi: Lulici 3:0 värav:
15:05
Markus Jõgi: Kodumeeskond on tänases kohtumises olnud klassi võrra kõrgemal - söödumäng on kiire, Cagliaril on raskusi selle peatamisega ning Lazio kolmandikul midagi väga teravat luua ei suudeta.
15:07
Markus Jõgi: Lazio saab korralikult 4vs2 kontrasse minna, mängiti ka Immobile löögile, kuid Cagliari õnneks läheb pall napilt väravast mööda. Täielikult raisatud võimalus..
15:13
Markus Jõgi: Lazio selgelt ootab selle mängu lõppu. Cagliari küll üritab, kuid natukene jääb veel puudu, et väravani jõuda.
15:17
Markus Jõgi: Immobile saab veelkord proovida, aga Cragno teeb jalatõrje!
15:18
Markus Jõgi: Neljas kohtunik näitab kahte lisaminutit.
15:19
Markus Jõgi: Mängu peakohtunik läks ekraane vaatama ning annab VAR-iga Lazio kahjuks penalti!
15:20
Markus Jõgi: Värav Joao Pedro lööb penaltipunktist auvärava!
15:21
Markus Jõgi: Selle pulli pärast antakse nüüd kahele lisaminutile veel kolm minutit juurde!