Ivar Lepik:  ERR-i spordiportaalis näeb.
18:15
Külastaja Jürgen kommentaar
Kuidas Vassiljevi hetkeseis on? Kuidas on mängupaus tema vormile mõjunud?
18:16
Ivar Lepik:  Nähtud treeningute põhjal ei oska arvata, et oleks oluliselt halvenenud. Füüsiliselt tundub Kostja endiselt täitsa heas seisus. Eks nüüd näeme, kuidas on mängupraktikaga.
18:17
Ivar Lepik:  Koosseisud leiate uudisest. Võrreldes eelvaatesse kirja panduga 11/11 ehk teist mängu järjest Reim ajakirjanikke üle kavaldama ei läinud. Aga eks siin ja sellistes mängudes ongi asi natuke vabam, valikmängude eel reeglina meile ikkagi koosseisu nii ette ei näidata.
18:18
Ivar Lepik:  Tristan Koskor saab algkoosseisudebüüdi, Märten Kuusk üldse debüüdi. Teised alustajad on kogenumad, eelmise mängu ülejäänud debütandid alustavad pingilt.
18:19
Ivar Lepik:
18:21
Ivar Lepik:  Väike vaade tänasele areenile. Oh, kui Eesti klubidel oleks selliseid ... Istekohti on meie jaoks isegi liiga palju (siin 12 000), aga samasuguse areeni saaks ka oluliselt väiksema ehitada. Loodetavasti Sportland Arenast tuleb pikas plaanis midagi sarnast, kuigi mingid detailid on juba praegu teisiti.
18:23
Külastaja realist kommentaar
Teniste sewga vasakkaitses?
18:24
Ivar Lepik:  Mul ei ole asetusi paberi peal, aga eilse trenni mängu imiteerinud osas tegutses Teniste vasakul ja Ojamaa paremal, jah.
18:29
Ivar Lepik: Liikumine ühe potentsiaalse koondislase koha pealt. Uudises ka üsna täpselt kirjas, mis seis kodakondsuse saamisega on.
18:38
Liliul oli ka vist mingi pakkumine Ungarist ... Mine tea ehk lãheb talle ka seal rivaaliks ... Tehva siin millalgi arutas kellegagi Riias potensiaalset üleminekut - sai sellest aaja või mitte - kes teab ...
18:40
Ivar Lepik:  Ja meeskonnad tulevad välja!
18:43
Ivar Lepik: Hümnid kuulatud. Oleme valmis.
18:44
Külastaja Tarmo kommentaar
Kuidas Islandi koosseis, kas on tugev lineup?
18:44
Ivar Lepik: Eks ta on sarnane meie omale. Ei oska nii täpselt arvata, kui tugev või nõrk.
18:45
Ivar Lepik: Läks!
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt Tallinnast. Palli pani mängu Eesti.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Eesti kaitseliin veeretas esimesed kaks minutit omavahel palli, Island ootas oma väljakupoolel.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Järgmised kolm minutit läksid umbes samamoodi.
18:51
Külastaja njaa kommentaar
Vb oleks võinud ühes neist kahest mängust proovida 4-2-3-1. Põhja-Iirimaa ja Valgevene vastu võiks seda kasutada.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Island tuli rünnakule, Tamm libistas vastase pikali ja vastastele ohtlikust kohast keskelt karistuslöök.
18:52
Ivar Lepik: Loogika on, et klubis mängivad enamik neljamehelise kaitseliiniga ehk on sellega harjunud. Viiemehelise liini harjutamine, eriti uutele meestele, on ehk veidi olulisem. Saan täitsa aru.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Dorarinsson keerutas karistuslöögi selgelt üle.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Island teenis mängu esimese nurgalöögi.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Andersson sai nurgalöögile õrnalt pea vahele, aga ei midagi ohtlikku.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev andis hea pika diagonaali paremasse äärde Purile, kelle tsenderduse noppis väravavaht.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Koskorilt madal pall äärest karistusalasse, keegi löögile ei pääsenud.
19:00
Külastaja hmm kommentaar
Tohoh, Purile hakkas ego pähe, et kauem koondises olnud kui koskor?
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev tegi vea ja Island saab 30 meetrilt karistuslöögi.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Sealt ohtu ei tekitatud.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi diagonaal vasakule Teniste suunas läks pisut pikaks.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusThrandarson sai 20. minutil esimese kollase kaardi, kuna libistas Dmitrijevile jalgadesse.
19:07
Ojamaa korduvalt vaba, aga Tamm ei märka seda kordagi ja söödab Vihmannile tagasi.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Eesti (Vassiljevi) esimene nurgalöök lõppes Puri ründeveaga.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  26. minutil mängu esimene ohtlikum võimalus. Halldorsson sai pika palli ette ja pääses Eesti kaitseliini eest plehku, kuid jooksis liiga terava nurga alla ja lõi mööda.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Thorsteinssoni karistuslöögile ei saanud Thardarson napilt pead vahele.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Teniste murdis end palliga karistusala jooneni, aga järgnev sööt Roosnupule läks suluseisu.
19:18
Külastaja muigega kommentaar
Ei saagi aru, mida on rohkem, kas islandlaste head kaitset või Eesti meeste oskamatust Iskandi kaitsest läbi mängida. Palli meie mehed juskui valdavad aga valdavalt liigutatakse seda põiki või antakse tagasi.
19:19
Külastaja dildopopulus kommentaar
jube igav
19:20
Kristjan Remmelkoor:  34. minutil Eesti seni parim võimalus - Ojamaa andis pika kõrge tsenderduse ja Roosnupp lõi peaga üle.
19:20
Külastaja Ei kommentaar
Kui palju võib tagasi sööta ?
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Saevarssoni tsenderdusel polnud vastas kedagi peale Meeritsa.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Teniste pika audi puhastas Islandi pikk kaitsja peaga ära.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Islandi pika audi noppis meestesummast Meerits.
19:29
Külastaja . kommentaar
Kuidas Vassiljev on? Kas mängib reipalt või hakkab radikuliit vanameistrilt lõivu võtma?
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev andis läbisöödu Koskorile, kes jäi suluseisu.
19:30
Vassiljevit on märgata, paar head söötu ka, aga mitte midagi erilist ta täna ikka ei ole
19:30
Koskor on muidu tubli olnud, aga tihti seisab lollilt suluseisus.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud, esimene poolaeg lõppes seisuga 0:0.
19:31
Ivar Lepik:  Kostja on täitsa okei olnud. Island seisab hästi ja Kostjast eespool pole liikumisi väga, mida otsida, aga suudab keskel ehitada küll. Kohati antakse talle palli liiga vähe isegi. Peame rohkem proovima keskelt kombinatsioonidega midagi ära teha, siis tekib ka äärtesse rohkem ruumi.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemal meeskonnal oli avapoolajal palju pikki rahulikke rünnakuid, kuid kumbki ei suutnud ühtki ohtlikku lööki raamide vahele saata.
19:46
Külastaja tase kommentaar
sessuhtes erakordne jalgpallimatš, et igavamat pole ma enda elus siiralt kunagi varem näinud. ja no see kuidas Meerits juba 36ndal minutil aega raiskas on ka erakordne. Aga eks see olegi koondislaste poputamise tagajärg ka, ega ise ka ei viitsiks, kui kusagil Kataris peesitaks
19:46
Külastaja jormma kommentaar
Dimitrijev ei saa isegi islandi noortega hakkama seal keskel. ise rohkem kahju kui kasu
19:46
Järgmine aasta võiks samal ajal koondisepausi kusagil Siberis veeta. Motiveeriks ehk mängijaid rohkem liigutama, niimoodi seistes ja rahulikult veeretades hakkaks vast liiga külm
19:46
Mitu suluseisu siis Koskoril oli?
19:46
taktikaliselt on ka ikka täiesti nihu, mis nüüd on kõigile antud käsk võimalusel vastase kasti söösta ?
19:47
Külastaja Steve kommentaar
Roosnupp on kõige positiivsema mulje jätnud, Purilt ja Kostjalt ootaks enamat
19:47
Kuusk ja Vassiljev hetkel mängu parimad.
19:50
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus Vaheajal tegi Eesti neli vahetust ja Island kolm vahetust. Eestil Vassiljev, Roosnupp, Koskor ja Tamm välja; Poom, Liivak, Anier ja Pürg sisse.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
19:52
Kristjan Remmelkoor: Väga ohtlik võimalus Islandil! Nurgalöök mängiti lühidalt lahti ja tsenderdusest sai keegi väga lähedalt peaga löögile, kuid lõi mööda.
19:52
Külastaja nii kommentaar
Vassiljev tubli olnud. Peaks sellest ülbest poola klubist eesti liigasse tulema. Flora ole ründavat poolikut vaja nyyd
19:52
No koskor juba Tammeka mängudes kogu aeg suluseisus ja seetõttu juba eos rikub head rünnakud ära
19:52
Lausa ime, et Island ära ei löönud. Laitse magas mehe maha mis maha
19:52
Pürg jätkab sealt kus eelmine mäng pooleli jäi.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Islandil läksid vaheajal Karlsson, Halldorsson ja Thorarinsson välja; Bjarnason, Fridjonsson ja Smarason sisse.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Teniste pikk aut klaariti ära.
19:57
Külastaja abu bin tantrageenius kommentaar
pigem mingu koondise rahadega Egiptusesse puhkama oma flora huviorbiidis olijatega
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Anier tegi hästi väravavahile survet ja peaaegu sai palli kätte.
19:59
oi kui halvad vahetused...
20:00
Külastaja hahahah kommentaar
Anier optimist läks jooksis väravavahile peale ja sai rahulikult atskoo. Eesti on ikka kehv mis kehv.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Islandlane lõi palli võrku, aga suluseisuvile oli ammu kõlanud.
20:03
Külastaja tänks reim ja poisid kommentaar
ma ei tea, kuidas teiega on, aga mul on praegu üsna piinlik olla eestlane
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Eesti viies vahetus: Teniste välja, Elhi sisse.
20:07
Külastaja MNa kommentaar
Osad kommentaarid on sellised nagu oleksime 0-3 taga vms. Haledad inimesed.
20:07
Külastaja Vest kommentaar
5 flora venda peal, huvitav
20:07
Piinlik olla täna eestlane mängus Islandi B vastu? Samas kui ise mängime ka B koondisega? Mdea kus sa varem olnud oled.
20:08
Ivar Lepik:  Ma ei saa ka aru, mida siis oodati? Teine poolaeg on tõesti kehv olnud, aga esimene oli meie poolt väga hästi mängitud.
20:09
Ivar Lepik:  Meie B-koondis mängib Islandi B-koondisega. Islandi A-koondis käis EM-il ja MM-il. Kus meie käinud oleme?
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Finnssonilt madal kauglöök, Meerits pidi esmakordselt tõrjetööd tegema! Altnurgast võttis ära.
20:10
Külastaja saabas kommentaar
poisid teevad söödutrenni
20:10
Külastaja päntajalad kommentaar
no oota ja oota aga ei tule Eesti mängumeestelt ühtegi söötu, mis oleks mõne muu kohaga kui väga selgelt väljakeeratud siseküljega. nagu väiksed lapsed, kes just siseküljesöödu ära õppinud, raiskavad meeletult aega iga sööduga.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kaks Islandi mängijat on juba umbes viis minutit küljejoone taga oodanud, et saaks vahetuse teha.
20:13
Külastaja paratamatult kommentaar
Tekib küsimus, et kelle jaoks seda mängu mängitakse. Mängijad ise ei viitsi, publikut pole, telekast üle ei kanta. No milleks?
20:14
dimitrijev ei suuda seisvast islandlasest ka mööda mängida, poolajal oleks tulnud puri ja dimka välja võtta
20:14
Külastaja to Ivar Lepik kommentaar
nähtavasti Kataris puhkamas
20:14
@ ivar, mis siis oodati ? normaalseid vahetusi...
20:15
Külastaja to päntajalad kommentaar
Just nimelt. Suured eeskujud on vist käesoleva hooaja Premier League'i sitakotid Jordan Henderson ja Antonio Valencia (loe: sisekülje söötudega ajaraiskamise meistrid). Meie meeste FIFA pultidel on ainult nupud tagasisöötude jaoks
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Island vahetas: Thorsteinsson ja Thrandarson välja, Willumsson ja Hauksson sisse.
20:17
Ivar Lepik: Ma olen nõus, et teine poolaeg ei ole kuigi hea olnud, aga kõik tehtud vahetused on võimalik lahti mõtestada. Ei ole midagi keerulist.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Meeritsalt suurepärane tõrje! Pareeris Bjarnasoni löögi, viimane sai kastis Pürgi vastu palliga pöörata.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Liivak mängis end karistusala nurga juurest löögile, aga löök ei läinud värava lähedale.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Island vastas umbes samast kohast ühe ebatäpse löögiga.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Eesti kuues vahetus: Dmitrijev välja, Peetson sisse.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Poomi nurgalöögi ajal tehti Islandi väravavahile viga.
20:21
Paar mehehäält karjus vahepeal Eesti-Eesti
20:25
Kristjan Remmelkoor:  VahetusIslandil 80. minutil sunnitud väravavahi vahetus: Jonsson välja, Einarsson sisse.
20:25
Külastaja pohlad kommentaar
ega island võiks värava tühjaks jätta ka, raamidesse lööke me niikuinii ei saa
20:25
Külastaja küsimus kommentaar
Mida me selle mänguga nüüd õppinud olema? seda söödulükkamist saab ju omavahel ka teha
20:27
Ma ei saa sellest aru, miks need mängud Kataris toimuvad? Miks mitte Eestis või Islandil? Kohalikke see mäng ei huvita ju üldse. Pigem tundub selline Keskerakonna linnavalitsuse laadis ,,semina,, kuskil Vanuatul. Kõik reis kinni makstud ja vahepeal tehakse mäng ka ära. Teispidi on see noortele heaks motivaatoriks, et kui mängid piisavalt hästi ja saad kutse, siis on soojamaareis ees.
20:28
Kristjan Remmelkoor: 83. minutil Ojamaalt hea tsenderdus ja Anier pääses peaga ohtlikult löögile! Lõi mööda.
20:28
Ivar Lepik: Kus saab jaanuaris Eestis või Islandil naturaalsel murul treenida ja mängida? Või hakkame koondisemänge ka hallis pidama?
20:29
Soccernet võiks teha nii, et ainult foorumi kasutajaga saab kommenteerida LIVE-ülekandes.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Bjarnasonil jäi peaga tsenderduseni ulatamisest napilt puudu.
20:30
ega euroopas vist jalkat mängida ei saa talvel jah.. peab ikka soojale maale peesitama minema kindlasti. eks sinna katari on odavam lennata ka kindlasti :)
20:31
Ivar Lepik:  Küsiti Eesti ja Islandi kohta. Euroopas on kohti, kus saab küll, aga miks seal peaks kohalikke huvitama?
20:34
Külastaja euroopas kommentaar
oleks odavam ja võib-olla viitsiksid eestlased vaatama sõita..
20:34
Miks mitte? Ega see tore ei oleks, aga kõik kes mängu vaatama tuleks leiaks ka sisehallis istekoha, niikuinii oleks käputäis vaatamas. Isegi kui teha välismaal, siis valitakse kohaks Katar? Ma tahaks teada, palju selle reisi eelarve Jalgpalliliidule oli.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 2 minutit.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Meerits jooksis karistuslöögi olukorras palli alt läbi, aga õnneks maandus pall karistusalas eestlase jalal.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Viimasel lisaminutil veel üks karistuslöök Islandile, Kuusk tegi vea.
20:37
Külastaja Jeesus kommentaar
Treeninglaagriks valitakse ikka parima kliimaga koht kus vigastusoht väiksem. Vaevalt väga palju inimesi oleks viistinud ka hispaaniasse türki vm kohtadesse lennata kus ka klubid treeninglaagrites käivad!