Laupäev, 6. juuli 2013
16:51
Ivar Lepik: Tere pärastlõunat, jalgpallihuvilised! Meistriliiga on pausilt nüüd kogu täiega tagasi ja 17. vooru avavad FC Infonet ja Sillamäe Kalev.
16:52
Ivar Lepik: Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 5-Aristov, 6-Kovtunovitš, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 17-Smirnov, 19-Kharlanau, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk.

Varus: 69-Kassjantšuk, 9-Harin, 15-Golovljov, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 27-Granovskis, 4-Avilov.

Sillamäe: 35-Levizi, 7-Volodin, 99-Kabaev, 9-Zahovaiko, 94-Aidara, 11-Mashichev, 18-Tjapkin, 3-Dudarev, 8-Vunk, 2-Cinikas, 26-Bagužis.
Varus: 1-Starodubtsev, 27-Aleksejev, 10-Ratnikov, 17-Vihrov, 14-Novikov.

16:55
Ivar Lepik: Vabandan eetrivaikuse pärast, läheb hetk järje peale saamiseks.
16:58
Ivar Lepik:  Meeskonnad on platsil ja mäng on õige pea algamas.
16:59
Ivar Lepik: Mäng käib!
17:01
Ivar Lepik:  Sillamäe alustanud domineerivamalt.
17:03
Ivar Lepik:  Esimesed kaks nurgalööki ohtlikku ei toonud.
17:05
Ivar Lepik:  Endiselt on Sillamäe suruvamaks pooleks, Infonet ei ole veel midagi luua suutnud.
17:08
Ivar Lepik: Infoneti esimesest tõsisemast rünnakust saab Sillamäe ohtlik kontra, kuid kaitsjad saavad olukorra lahendatud.
17:12
Ivar Lepik:  Infoneti aktiveerumine on ka Sillamäe poolele veidi elevust toonud, kuid Levizi väravale suurt ohtu kujutatud pole.
17:14
Ivar Lepik:  Tempo on hea ja mäng lahtine. Paus, tundub, on meeskondadele hästi mõjunud.
17:15
Ivar Lepik:  Esimesed veerand tundi on ka vahepeal täis tiksunud.
17:16
Ivar Lepik:  Smirnovi pealelöögi tõrjub Levizi! Hea võimalus.
17:16
Ivar Lepik:  Manucho madal tsenderdus paremalt sisse, Smirnov saadab värava poole ja Levizi tõrjub pea/näoga.
17:17
Ivar Lepik:  Tribüünidel on kuulda Sillamäe Kalevi fännide laulu. Publikunumbriga ei spekuleeriks, kuid 200 ja 300 vahele võib-olla.
17:18
Ivar Lepik:  Manucho röövib Dudarevilt palli ja teenib sellest olukorrast nurgalöögi.
17:19
Ivar Lepik:  Ebaõnnestub.
17:20
Ivar Lepik:  Teise kümne minuti jooksul on Infonet olnud domineerivam.
17:22
Ivar Lepik:  Aidara tsenderdus Sillamäe järjekordse kontra lõpetuseks on Igoneni saak.
17:26
Ivar Lepik:  Zahovaiko sai laksu vastu lõuga, aga mäng läheb edasi.
17:28
Ivar Lepik:  Nüüd on Trevor Elhi murul pikali.
17:29
Ivar Lepik:  Zahovaiko vahetab jalanõusid. Ei tea, kas talle unustati öelda, et kunstmurul on mäng?
17:32
Ivar Lepik: Nüüd on taas ehk Sillamäe veidi rohkem suruma asunud.
17:32
Ivar Lepik:  Selle kinnituseks neljas nurgalöök.
17:32
Külastaja lauajalg kommentaar
Zahovaikot, peale kunstilise kaadri higisest näost, pole üldse näha...
17:33
Ivar Lepik:  Manucho klaarib.
17:33
Ivar Lepik:  Järgnenud olukorras omati päris häid löögivõimalusi, kuid jäädi ootama ja Infonet suudab koguda.
17:34
Ivar Lepik:  Sillamäe söödab karistusala lähistel ehk veidi liiga palju, kuid surve on nüüd kõva peale pandud.
17:35
Ivar Lepik:  Poolaega on mängida jäänud kümmekond minutit.
17:36
Ivar Lepik: Värav! Ei ole! Aidara lööb, kuid suluseis!
17:38
Ivar Lepik:  Vahetus37. minutil teeb Infonet vahetuse: Harin sisse, Gurtšiogulants välja.
17:38
Ivar Lepik:  Ei vigastust ega muud, ütleb reporter. Vormist väljas: kaks kiiremat sammu ja kõik.
17:40
Ivar Lepik: Sergei Ratnikovi nägu on üllatavalt rahulik.
17:42
Ivar Lepik:  Loetud minutid poolajani.
17:44
Ivar Lepik:  Igonen! Tjapkin lööb suurepäraselt peale, kuid Igonen päästab Infoneti!
17:45
Ivar Lepik:  Kindlasti poolaja parim võimalus, Igoneni tõrje oli päris heast klassist.
17:46
Ivar Lepik: Ja seisult 0:0 poolajale lähemegi!
17:46
Ivar Lepik:  Seni on olnud kõikuv mäng mõlemapoolsete võimalustega, Sillamäe on olnud ehk veidi domineerivamaks pooleks.
17:51
Ivar Lepik:  Reporterilt: "Kõige huvitavam seni ongi tablool püsiv 0:0. Võrdne mäng, lõpus ehk oli Infonetil veidi raskem, kuid paus kulub marjaks ära. Sillamäe poolelt täna ainuke peaga mängiv ja midagi üritav mees on Mašitšev. Zahovaiko näiteks täiesti kadunud."
17:59
Ivar Lepik:  Teine poolaeg on peagi algamas.
18:01
Ivar Lepik: Pall on uuesti mängus!
18:03
Ivar Lepik:  Pealtvaatajaid on 179.
18:05
Ivar Lepik:  Sillamäe on teist poolaega taas aktiivsemalt alustanud.
18:06
Ivar Lepik:  Teise poolaja esimene nurgalöök Sillamäele.
18:07
Ivar Lepik: Aga ebaõnnestub.
18:10
Ivar Lepik: Infonetilt ka ohtlikum rünnak, kuid Manucho eest lükkab palli Dudarev ära.
18:11
Ivar Lepik:  Aristovi kauglöök jõuab üle staadionipiirde.
18:13
Ivar Lepik:  Teisest poolajast on kulunud üle kümne minuti ja värava hõngu hetkel eriti ei ole.
18:14
Ivar Lepik: Sillamäel võimalus! Zahovaiko saab vasakult palli värava alla lükata, kuid keskkaitsjad ennetavad tagumises postis Sillamäe teist pallurit!
18:16
Ivar Lepik:  Mõlemad meeskonnad teevad lubamatult palju lihtsaid eksimusi. Esimene sööt pikk, esimene puude ebaõnnestub... palavusest?
18:16
Ivar Lepik: Värav Sillamäe juhib! 61. minutil Zahovaiko!
18:16
Ivar Lepik:  60. minutil siiski.
18:17
Ivar Lepik:  Kaitsjad ei saa palli klaaritud ja Zahovaikol pole teha muud, kui pall võrku lükata!
18:19
Ivar Lepik: Zahovaiko oli tund aega praktiliselt kadunud, kuid valis õigel hetkel õige koha ja kasutas võimaluse ära. Hooaja kolmas värav.
18:20
Ivar Lepik:  Elhi teenib ohtlikust kohast karistuslöögi. Nahk?
18:20
Ivar Lepik:  30-35 meetrit ehk.
18:20
Ivar Lepik:  Lipin lööb hoopis! Levizi saab madala palli siiski kindlalt kätte.
18:21
Ivar Lepik:  VahetusOgorodnik ja Moneš sisse; Smirnov ja Harlanov välja. Infonet, 65. minut.
18:22
Ivar Lepik: Vahetus Zahovaiko ka välja, Daniil Ratnikov platsile.
18:23
Ivar Lepik:  Infoneti vahetused on sellega tehtud, Sillamäel veel kaks alles.
18:25
Ivar Lepik:  Mängida on umbes 25 minutit.
18:26
Ivar Lepik: Sillamäe veeretab palli, lootes, et Infonet natuke liine tõstab.
18:28
Ivar Lepik:  Hoiatus71. minutil võtab Mones kollase kaardi. Päeva esimene.
18:28
Ratnikovi särk on tunduvalt suurem kui mees ise
18:30
Ivar Lepik:  Üllatavalt on Ratnikovi nägu hetkel palju hapum kui avapoolaja lõpus.
18:30
Ivar Lepik:  Kuigi jah, eks esimese poolaja lõpus oli  mäng ilusam.
18:31
Ivar Lepik:  Dudarev eksib ja Manuchol on 5 meetri pealt suurepärane võimalus, kuid terava nurga alt ei suuda leegionär palli võrku saata!
18:31
Ivar Lepik:  Levizi tuli ilusti välja, tõsi, kattes Manuchole praktiliselt kogu värava.
18:34
Ivar Lepik:  Mones lööb Tjapkiniga pead kokku ja arstid on väljakul. Ott Järvela spekuleerib ka Monesele punast, aga see oli pigem õnnetu olukord kui tahtlik viga.
18:34
Ivar Lepik: Hoiatus 78. Daniil Ratnikov.
18:35
Ivar Lepik:  Võttis Monese maha.
18:36
Ivar Lepik: Igonen! Reflekstõrje paarilt meetrilt!
18:37
Ivar Lepik:  Bagužis saab nurgalöögijärgses olukorras peaga löögile, kuid Igonen toob posti kõrvalt ära!
18:38
Külastaja Fänn kommentaar
Need Sillamjae fjannid lasevad ühte laulu 5 minutit järjest - nii närvi ajab
18:38
Ivar Lepik:  Sillamäe fännid on täna tõesti päris häälekad, mis iseenesest on ju muidugi meeldiv.
18:38
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit jäänud.
18:40
Ivar Lepik:  Mööda! Infoneti rünnak lõppes Elhi raske löögiga.
18:42
Ivar Lepik: Mašitšev teenib 85. minutil ka kollase. Hoiatus Mäng Transiga jääb vahele.
18:43
Ivar Lepik:  Nahk saab veel ühe palli kasti riputada...
18:43
Ivar Lepik:  Eespostist tuleb pall peadest üle ja värava ees on Kovtunovitš saab löögile, kuid paarilt meetrilt üle värava!
18:44
Ivar Lepik:  Infoneti keskkaitsjat suudeti oluliselt segada ka, kuid Nahk andis päris kavala tsenderduse.
18:46
Ivar Lepik: Vahetus 90. minutil Aidara välja, Vihrov sisse. Sillamäe teine vahetus.
18:46
Ivar Lepik:  Kõige kaugem mees muidugi välja.
18:46
Ivar Lepik:  Aga Sillamäe jaoks on kolm punkti ikkagi kolm punkti, täiesti mõistlik otsus.
18:48
Ivar Lepik: Infonet vajab juba imet. Teine lisaminut tiksub.
18:48
Ivar Lepik:  Palju puudu ei jäänud! Volodin jõuab napilt enne Harinit pika pallini.
18:49
Ivar Lepik:  Ratnikovi särgi varrukad on umbes 5-10 cm üle näpuotste, tundub :)
18:49
Ivar Lepik:  Infonet üritab, kuid ei leita kastis mehi ja...
18:49
Ivar Lepik:  Vihrovi pealelöök lendab teises otsas mööda. Ja kõik!
18:49
Ivar Lepik:  Kohtumine on lõppenud!
18:51
Ivar Lepik:  Infoneti treenerid ja muud tegelased näitasid peale mängu Igoneni suhtes üles pahameelt. Kaks head tõrjet ei heasta ühte eksimust, millest lõpuks see kaotus ka tuli.
18:52
Ivar Lepik:  Aga siitpoolt kõik, jääge lainele! Umbes poole tunni pärast jätkub meistriliiga juba uute mängudega!