Laupäev, 13. aprill 2019
15:56
Markus Jõgi: Tere päevast! Vähem kui viie minuti pärast on algamas tänase mängupäeva viimane Premium liiga kohtumine, kui piirilinnas lähevad vastamisi Narva Trans ja Tallinna Flora.
15:56
Markus Jõgi: Kaks kohtumist on täna juba peetud, kui Kalev alistas kodus 2:0 Maardu ning Levadia alistas 5:2 Tuleviku.
15:57
Markus Jõgi: Mängijad sammuvad väljakule.
16:00
Markus Jõgi: PALL MÄNGUS!
16:02
Külastaja d kommentaar
kes ERRis kommenteerivad?
16:03
Markus Jõgi: Koosseisudes suuri üllatusi pole. Eelmises kohtumises neli väravat kirja saanud Erik Sorga on jäetud pingi peale ning Flora esiründajana alustas Frank Liivak.
16:04
Markus Jõgi: Florale nurgalöök. Vassiljev palli juures.
16:04
Markus Jõgi:  Väga hea pall kasti. Paras segadus seal oli, aga keegi seda palli võrku lükata ei suutnud.
16:07
Markus Jõgi:  Saliste saab paremalt äärelt tulla, annab edasi McWoodsile, kes võttis hoo maha ning söötis tagasi Mihhailovile. Mihhailov pani palli kasti, aga Plotnikov oli suluseisus.
16:07
Markus Jõgi: Narvale esimene nurgalöök. Nurgalöökide arvestus 2:1 Florale.
16:08
Markus Jõgi: Saliste pani kena palli esimesse posti, Nesterovski sai täiesti vabalt löögile, aga seekord väravaraame ei taba.
16:09
Markus Jõgi: Nüüd saab juba Flora tulla. Võõrsilmeeskond kindlasti väga isukalt alustanud.
16:10
Markus Jõgi: Kasparavicius purjetas mitmest florakast mööda, kuid viimane puude läks natukene pikakas ning üle otsajoone.
16:11
Markus Jõgi: Floral on ka oma ligi 50-pealine fännirühmitus kaasa sõitnud.
16:11
Markus Jõgi: Sinjavskilt terav pall värava ette, kuid Tamberg klaarib.
16:13
Külastaja j kommentaar
kuidas melu on?
16:13
Markus Jõgi: Ise kohapeal ei ole, aga telepildist tundub olevat üsna korralik.
16:17
Markus Jõgi: Plotnikov teeb terava nurga alt väga hea löögi ja pani Alandi raskustesse. Narvale nurgalöök.
16:17
Markus Jõgi: Saliste pani palli viiekasti, kuid Flora kaitsjad olid esimesena jaol.
16:19
Markus Jõgi: Kasparavicius läheb kaugelt löögile, aga jääb natukene nõrgaks ja mingit ohtu Flora väravale ei põhjusta.
16:21
Markus Jõgi:  Mängu parim võimalus! Flora kombineeris väga hästi vasakul äärel. Vassiljev pani tsenderduse Liivaku peale, kelle ebaõnnestunud pealöök tabas latti.
16:21
Külastaja kommentaatorid kommentaar
ETV+ vene keelseid kommentaatoreid tahaks kiita. Palju mõnusam kuulata ja kaasahhaaravam kui tuimad eestlased. Võtke õppust !
16:23
Markus Jõgi: Transile nurgalöök. Saliste pani palli kasti, kus toimus korralik segadus, aga lõpuks Flora klaarib olukorra.
16:24
Külastaja rallikas kommentaar
Transis rohkem põliseid florakaid kui Floras endas.
16:26
Külastaja norsk kommentaar
Täitsa nõus kommentaatorite osas. Vosko on muidugi eriti hea.
16:28
Markus Jõgi: Tempo on natukene raugenud. Kumbki tiim enam nii tuliselt rünnakule ei suunda, vaid lükatakse rahulikult söötu.
16:29
Markus Jõgi: Väga efektselt mängisid Herol ja Vassiljev kokku, aga Heroli sööt omasid ei leidnud.
16:31
Markus Jõgi:  Flora tuleb kenasti vasakult äärelt. Miller paneb palli kasti, napilt läheb pall Liivakust mööda ning Trans klaarib nurgalöögiks.
16:32
Markus Jõgi: Vassiljev mängib lühidalt lahti.
16:32
Markus Jõgi: Trans sai kontrasse tulla, aga midagi ohtlikku luua ei suudeta.
16:33
Markus Jõgi: Hoiatus 33. minutil esimene kollane. McWoods sai kiirusega tulla ja Pürg võtab viimase kaitsjana Transi võõrleegionäri maha.
16:35
Markus Jõgi: Flora sai jälle vasakult äärelt tulla, aga Sinjavski sööt läheb üle otsajoone. Vassiljev õigustatult jääb kasti joone peale käsi laiutama, kuna oli täiesti üksinda.
16:36
Markus Jõgi: Florale karistuslöök. Järvelaid ja Vassiljev palli taga.
16:37
Markus Jõgi: Vassiljev lööb pali kõrge kaarega üle otsajoone..ilmselt polnud päris niimoodi planeeritud.
16:39
kas trans pargib taas bussi nagu sel hooajal kombeks?
16:41
Markus Jõgi: Ei ütleks. Floral on olnud rünnakul teravam, kuid ka Transil on omad võimalused olnud. Nurgalöökide arvestuses peaks Trans juhtima.
16:42
Bussiparkimisest on asi kaugel. Vägagi vaadatav mäng mõlemapoolsete võimalustega.
16:44
Markus Jõgi: Poljakov paneb meisterliku palli Flora kaitsjate selja taha, kuid Saliste eest lööb Pürg palli üle otsajoone. Transile nurgalöök.
16:46
Markus Jõgi: Lisaminuteid ei tule ja Külljastinen vilistab poolajavile. Vaheajale minnakse 0:0 viigiseisul.
16:54
Külastaja hipper kommentaar
transi hümn on vägagi kelmikas ja rõõmus
16:59
Markus Jõgi:  Mängijad on tagasi platsi peal ning kohe on algamas teine poolaeg.
17:00
Markus Jõgi: Trans paneb palli uuesti mängu!
17:00
Markus Jõgi: Tundub, et vaheajal ühtegi vahetut tehtud ei ole.
17:01
Markus Jõgi: McWoods saab jälle kiirust näidata, aga Kuusk jõuab otsustaval hetkel vahele. Transile nurgalöök.
17:02
Markus Jõgi: Saliste paneb palli tagumisse posti ja Irie sai kolme mängija vahelt löögile, mis läks kindlalt väravast mööda.
17:04
Markus Jõgi: Saliste pani väga hea palli kasti, Aland eksis väljatulekuga, aga Flora õnneks midagi ohtlikku ei tekkinud.
17:09
Markus Jõgi: Väga hästi kombineerivad Saliste ja McWoods. Võõrleegionär sai palliga joosta pani palli ka kasti, kust omakorda sai Saliste peale vajutada, aga mitte just kõige õnnestunum pealelöök.
17:10
Markus Jõgi: Nüüd vastupidine olukord - Saliste pani madala palli kasti, kuid jäi natukene McWoodsile selja taha.
17:11
Markus Jõgi: Herol sai kastist löögile, aga Meeritsale see mingit ohtu ei valmistanud.
17:12
Markus Jõgi:  Ja juba sai Narva tulla. Saliste pani väga hea palli viiekasti, kuid mitte ühtegi Transi mängijat see pall ei leidnud.
17:13
Markus Jõgi: Vahetus 58. minutil esimene vahetus. Liivak välja ja eelmisel nädalal neli korda sahistanud Sorga sisse.
17:18
Markus Jõgi: Floral suurepärane võimalus juhtima minna! Vassiljev pani hea palli Sinjavskile jooksu peale, kellel oli terve maa ja ilm aega suunata, aga mitte just kõige õnnestum löök. Muidugi tulekb kiita ka Meeritsa tõrjet.
17:18
Külastaja Gh kommentaar
Täitsa lõpp, kuidas kohtunikud Florat hoiavad voorust vooru.
17:19
Markus Jõgi:  Vahetus 63. minut ja Flora toob ründesse teravust juurde. Herol välja, Alliku sisse!
17:21
Markus Jõgi:  Sinjavski pöörab kenasti Mihhailovist mööda, saab pikki otsajoont joosta, aga sööt värava ette ei leia omasid.
17:21
to gh...neutraalse vaatajana, pole mul vilele eriti midagi heita
17:23
Markus Jõgi: Vassiljev saab vasaku jalga löögile, aga Meerits püüab kindlalt. Üsna värava keskele läks löök.
17:25
Markus Jõgi: Hästi pööras Plotnikov Kuuse peal maha, sai oma tugevama jalaga ka löögile minna, aga keerutab väravaraamidest mööda.
17:25
Külastaja Saabas kommentaar
Kus Kuuse ja Kreida kaardid on?
17:26
Markus Jõgi:  Hoiatus Saliste võttis 70. minutil kollase.
17:27
Külastaja R. kommentaar
Lilanderist küll kahju. Kindlast põhimehest pingile ja esiliigasse
17:30
Markus Jõgi: Mängutempo on võrdlemisi rahulik. Üsna sarnane esimese poolaja lõpule.
17:30
Markus Jõgi: Florale nurgalöök, Vassiljev pall taga.
17:32
Markus Jõgi: MEERITS! Vassiljev paneb palli esimesse posti Pürgi peanupule, kes suunab kenasti selle tagumisse nurka, aga Meerits teeb imelise tõrje. Tagasipõrkuva löövad florakad valele poole küljevõrku.
17:32
Külastaja Narva kommentaar
Meerits TOP!!!
17:33
Markus Jõgi:  Plotnikov lollitab efektsete liigutustega florakaid ning teenib nurgalöögi.
17:35
Markus Jõgi:  Flora saab kiirrünakusse tulla - Vassiljev toimetab palli ülesse, annab söödu Allikule, kes pani ühe puutega palli kasti, aga jääb natukene madalaks. Trans klaarib palli nurgalöögiks.
17:37
Markus Jõgi: Vahetus 82. minutil teeb Trans oma esimese vahetuse. Poljakov välja ning Zakarljuka sisse.
17:39
Markus Jõgi:  Eemaldamine PUNANE!! Nesterovski kaitseb joone pealt Alliku pealöögi käega ära. Väga rumal käitumine.
17:39
Markus Jõgi: Värav 84. minutil lööb Sorga penaltipunktilt palli võrku!