Laupäev, 20. aprill 2019
13:25
Meinhard Pulk:  Tere pärastlõunat!
13:27
Meinhard Pulk: Suur jalgpallipäev on Eestis juba alanud. Rahvusvahelisel tipptasemel pannakse pall mängu enam-vähem täpselt kolme minuti pärast, kui tõelises retrolahingus alustavad Parma ja Milan.
13:32
Meinhard Pulk: Meenutusi lähiminevikust:
13:32
Meinhard Pulk:
13:37
Meinhard Pulk: Tottenhami algkoosseis. Lloris ja Trippier on puudu, Rose pingil!
13:38
Meinhard Pulk:  Ja loomulikult väärib märkimist Vincent Janssen, kes teenis viimati Premier League'is mänguminuteid kaks aastat tagasi, kuid mahtus täna pingile. Vigastuskriisi viljad.
13:41
Meinhard Pulk: City poolelt saab veidi üllatuslikult puhkust David Silva ja koha algirivistuses hõivas Phil Foden. Endiselt ei pääse põllule Leroy Sane, kuigi sakslasest ääreründajal on statistiliste näitajate poolest käsil City-karjääri parim hooaeg.
14:07
Külastaja TO Meinhard kommentaar
Bernardo Silval ja Raheem Sterlingul samuti
14:19
Meinhard Pulk:  Parma ja Milan esimese 45 minuti jooksul skoori ei teinud. 18 minutit on mängitud ka Hispaanias, kus päeva avasid Celta ja Girona. Mõlemal oleks lisapunkte hädasti vaja.
14:31
Meinhard Pulk:  City ja Spurs on alustamas!
14:36
Meinhard Pulk: Kui kolmapäeval küpsetas Laporte mitu pirukat Soni jalale, siis täna andis alustuseks täpse söödu korealase jalale Stones. Ederson tegi aga esipostis hea tõrje.
14:38
Meinhard Pulk: Värav  5. minut ja nooruke Phil Foden lööb suure värav! Bernardo Silva lõikab keskele, Agüero söödab peaga Fodenile, kes lükkab paarilt meetrilt ära. Avavärav tuli minut hiljem kui kolmapäeval.
14:41
14:47
Meinhard Pulk:  Ederson! Erikson murrab, aga City puurilukk on täna tasemel olnud.
14:52
Meinhard Pulk:  Vahepeal selgus Premier League'i hooaja mängija auhinnale kandideeriv kuuik. Soni küllaltki üllatuslikult pole!

15:01
Meinhard Pulk: Värav Värav  Samu Castillejo viis Milani teise poolaja keskel juhtima! Celta juhib Girona vastu poolajaks Iago Aspase väravast.
15:07
15:07
Meinhard Pulk: KLAVAN ALGKOOSSEISUS!
15:10
Meinhard Pulk: Vahetus Ai-ai. De Bruyne lööb täie jõuga palli tribüünile ning heidab siis murule. Fernandinho paneb end juba valmis. Tundub, et hüppeliiges läks...
15:17
Meinhard Pulk: Son teeb vägeva soolo, aga Ederson teeb kolm välkkiiret sammu joonelt välja ning tassib taas Cityt.
15:23
Meinhard Pulk: Värav  City läks poolajale eduseisus, aga Itaalias lasi Milan Parmal ikkagi hilise viigiväravani jõuda. 87. minutil skooris vanameister Bruno Alves!
15:30
Meinhard Pulk: Pole paha! Tuletame meelde, et Alvesil täitub sel aastal 38 eluaastat.

15:50
16:07
Meinhard Pulk:  City kaitse jäi vahepeal täitsa tukkuma, Moura oli heas positsioonis, kuid Ederson jätkas imelist mängu!
16:07
Külastaja asd kommentaar
Kust Klavani mängu näeb?
16:07
Meinhard Pulk: Kanal 12 ja Postimees näitavad otseülekandes.
16:10
Meinhard Pulk:  Kümme minutit minna Manchesteris. Tottenham ohustab üha jõulisemalt Edersoni väravat.
16:20
Meinhard Pulk:  Neli üleminutit antakse. Paistab, et City saab revanši kätte ikkagi!
16:24
Meinhard Pulk:  Kõik! City saab vajalikud kolm punkti kirja ning liidrikoht on endiselt nende käes.
16:25
Meinhard Pulk: Varsti saab mängust ka pikemalt lugeda.
16:31
Meinhard Pulk:  Värav Cagliari läks Joao Pedro penaltist juhtima!
17:10
Meinhard Pulk:  Nii, City - Spursi kirjutis sai lõpuks valmis, nüüd tähelepanu Itaaliale, kus vaikselt käivad juba teised poolajad. Esimene poolaeg on käimas Saksamaa poole viieses mängudeplokis ning kümmekond minutit tagasi algasid mitmed mängud Premier League'is.
17:13
Meinhard Pulk: Kiirkokkuvõte on selline: Saksamaal pole Bayern suutnud esimese 40 minuti jooksul kodus Werderi vastu skoori teha, samal ajal juhib Augsburg väljalangemistsoonis vireleva Stuttgarti vastu juba3:0. Itaalias on Meistrite liiga kohast unistav Lazio senise hooaja peale tervelt kaks võitu saanud Chievo vastu kaotusseisus, samuti esineliku seljataga luurav Torino püsib Genoa vastu veel nulli peal. Cagliari on jätkuvalt Frosinone vastu eduseisus.
17:23
Meinhard Pulk: Vahetus  Klavan vahetati 61. minutil pingile!
17:24
Meinhard Pulk:  Endal ei olnud ülekanne lahti, kuid Twitteri-feedi põhjal paistab, et sai vigastada... .
17:26
Meinhard Pulk: Sai väidetavalt knocki põlve pihta.
17:27
Meinhard Pulk: Chievo läks samal ajal kümnemehelise Lazio vastu võõrsil 2:0 juhtima! Päeva üllatuspomm?
17:31
Meinhard Pulk: Klavan sai 59. minutil vigastada, sai seejärel arstiabi, proovis mängu jätkata, kuid otsustati ikkagi välja võeta. Esimese info põhjal ei tundu väga hull olevat. Hoiame pöidlad pihus.
17:41
Meinhard Pulk:  Cagliari poolelt sai Paolo Farago 79. minutil teise kollase kaardi, kuid neil on veel vaid loetud minutid vastu pidada.
17:43
Meinhard Pulk:  Hispaanias on ka üks kolmest tipptiimist platsil. Atletico Madrid on külas Eibaril ning pooltunni järel pole Baskimaa väikeklubis väravaid löödud.
17:50
Meinhard Pulk:  Bayern - Werder on tunni järel 0:0. Kas pööre tiitliheitluses?
17:51
Meinhard Pulk: Cagliari sai järjekordse ja seekord väga raske võidu. Kas esikümne koht terendab? Tõsi, eestlaste jaoks oli tänane pigem kurb mäng.
17:58
Meinhard Pulk:  Eemaldamine Werder jäi 58. minutil ka platsile kümnekesi. Teise kollase sai Milos Veljkovic. Augsburg juhib Stuttgarti vastu aga 6:0!
18:05
Külastaja skeptik kommentaar
Ma pole küll pãris kindel kui vanad Klavani lapsed on aga kui ta jâtkab laatsaretis olemist siis kui reaalne see oleks, et Klavan tõmbab karjäãrile joone alla et ta lapsed Eestis kooliteed saaks alustada vms
18:06
Meinhard Pulk: Värav  Niklas Süle kauglöök võtab 75. minutil rikošeti ja maandub Werderi väravas! Arvestades viimaste minutite survet, siis oodatud värav.
18:09
Meinhard Pulk: Mis Klavanisse puutub, siis tema esimene poeg peaks mu arvutuste kohaselt sügisel 1. klassi minema ning teine poeg kahe aasta pärast. Aga ei saa välistada kindlasti sellist stsenaariumit.
18:27
Meinhard Pulk: Bayern saab minimaalse võidu kätte ning omab tiitliheitluses endiselt kõiki trumpe enda käes. Ka kolmes ülejäänud mängus võtsid kodumeeskonnad võidud, Augsburgi 6:0 võit märgib nende jaoks Bundesliga rekordit.
18:29
Meinhard Pulk:  Inglismaal on käimas pinev heitlus seitsmenda koha eest ja LIVE-tabelis on kolm meeskonda kahe punkti sees. Väljalangemistsooni vooru eel kahe punktiga edestanud Brighton on kinni olulises viigipunktis - nimelt on mängus Wolverhamptoniga 72 minuti järel seis 1:1 viigis.
18:49
Meinhard Pulk:  Bayerni võiduvärav videopildis

18:57
Meinhard Pulk:  Inglismaal lõppesid neli mängu. Brightoni seis muutus punkti võrra turvalisemaks, West Ham ja Leicester leppisid draamas 2:2 viiki.
18:58
Meinhard Pulk:  Atletico pääses üle noatera! Nende kangelaseks on kerkimas Thomas Lemar
19:00
Meinhard Pulk: 21-aastane Harvey Barnes lõi oma esimese värava Leicesteri särgis nii:

19:11
Meinhard Pulk:  Kümme minutit on Itaalias mänginud Juventus ja Fiorentina. Juventus vajab Scudettoks punkti.
19:11
19:13
Meinhard Pulk:  Värav Aga juba 6. minutil läks hoopis Fiorentina juhtima! Nikola Milenkovic autoriks.
19:45
Meinhard Pulk:  Värav 37. minutil lõi Alex Sandro värava, mis praeguse seisuga kindlustaks Juventusele tiitli.
19:47
Meinhard Pulk: Kell 19.30 algas Bundesliga vooru tippmäng Mönchengladbachi ja Leipzigi vahel. Nende vahel käib heitlus koha eest Meistrite liigas. Hetkel on Leipzig kolmas, Mönchengladbach viies.
19:54
Meinhard Pulk: Värav Marcel Halstenberg penalti viis Leipzigi ette!
19:55
19:56
Meinhard Pulk: Penaltit tahtis ka Leipzig juba veidi varem, VAR olukorda nii ei näinud. Küllaltki piiripealne olukord.
19:58
Meinhard Pulk: Värav Inglismaal lõpetab vooru Newcastle'i ja Southamptoni kohtumine, mis laias laastus suurt enam ei määra. Ayoze Perez viis seal võõrustajad 28. minutil juhtima.
20:04
Meinhard Pulk:  Värav Kohe lõi Perez ka teise naela Southamptoni kirstu!
20:18
Meinhard Pulk:  Joao Cancelo pani terava palli värava ette ja German Pezzella lükkas selle omaväravasse. Juventus 2, Fiorentina 1!
20:55
Meinhard Pulk:  Juventus võitis Fiorentinat 2:1 ning see annab kaheksanda järjestikuse meistritiitli neile! Varsti on sellest mängust tulemas ka pikem ülevaade.
20:56
Meinhard Pulk:  'Gladbachi ja Leipzigi mängus lõi vahepeal Leipzigi Marcel Halstenberg oma teise värava, kuid veidi hiljem õnnestus võõrustajatel üks värav tagasi lüüa. Seega on seal 67 minutit mängitud ning Leipzig on 2:1 ees.
21:24
Meinhard Pulk:  Ayoze Perez tegi kaabutriki ja Newcastle võitis Southamptonit 3:1.

21:26
Meinhard Pulk:  Ning võidu sai ka Leipzig, kes võib end Meistrite liiga koha olemasolus juba päris rahulikult tunda. Hetkel on neil puhvrit koguni kümme punkti ja minna neli vooru.
21:36
Meinhard Pulk: Itaalia liiga vooru tippmäng Interi ja Roma vahel käib ka juba neli minutit. Kohe tulevad siia algkoosseisud.
21:37
21:37
21:38
Meinhard Pulk: Barcelona alustab 21.45 Real Sociedadi vastu.
21:40
Meinhard Pulk: Saksamaal lõpetavad päeva Schalke ja Hoffenheim. Meistrite liiga kaheksandikfinalisti Schalke hooaeg on nii niru olnud, et hetkel on nad esimesena väljalangemistsoonist üleval. Hoffenheimil oleks aga tänase võidu korral põhjust hellitada lootusi naasmaks Meistrite liigasse. Mängule tulid nad seitsmendana, kuid kolme punkti puhul tõuseksid nad näiteks Mönchengladbachist punkti kaugusele.
21:44
Meinhard Pulk: Handanovic tegi ikka väga hea tõrje Politano pealöögi vastu ja väravajoonetehnoloogia (kui keegi mäletab veel sellise asja olemasolu) näitas, et väravast jäid puudu loetud sentimeetrid.
21:49
Meinhard Pulk: Värav  El Sharaawy keerutab 20 meetrilt tagumise posti kõrvale! Vägev koll endiselt Milani mehelt.
21:57
Meinhard Pulk:  Siin ta on:

21:58
Meinhard Pulk:  Veel suuri väravaid. Ishak Belfodil!

22:06
Meinhard Pulk: Tähtis päev on ka Venemaal, kus omavahel mängib esinelik. Krasnodariga teist kohta jagav Lokomotiv viigistas kahe punkti kaugusel oleva CSKA-ga 1:1. Sama seis on ka 48 minuti järel Krasnodari ning liider Zeniti mängus. Kui Krasnodar võidaks, oleks Zeniti edu kolm punkti, vastasel juhul kuus.
22:38
Meinhard Pulk: Värav Clement Lenglet viis puhkepausi eel Barcelona juhtima. Värav Oma edu kahekordistas Hoffenheim - teise palli lõi Schalke võrku Andrej Kramaric.
22:39
Meinhard Pulk: Kas see karistuslöök ulatas Zenitile lõplikult tiitli? Igatahes väga lähedal nad sellele tänase võiduga oleksid.

22:41
Meinhard Pulk: Loogika ütleb, et vähim, mida Barcelona vastased üldjuhul teha peaksid suutma, on teise korruse valitsemine. Sociedad seda ei suutnud.

23:01
Meinhard Pulk:  Värav 61. minutil Ivan Perisic viigistas!
23:01
Meinhard Pulk:  Aga Venemaal toimus....
23:02
Meinhard Pulk: Värav  Mauricio Pereyra 90+1. minutil 2:2! (värava vaatamine on poolkohustuslik)

23:03
Meinhard Pulk: Kuid 90+5. minutil lõi Venemaa rahvuslik pea 3:2!

23:04
Meinhard Pulk:  Hoffenheimi edu on Schalke vastu kasvanud 4:1 peale.
23:10
Meinhard Pulk:  Värav Värav Juanmi suutis vahepeal Nou Campil viigi majja lüüa, kuid vaid kaks minutit hiljem taasta Jordi Alba Barcelona eduseisu.
23:26
Meinhard Pulk: Saksamaal lõpetati mängupäev väga resultatiivselt. Hoffenheimile läks lõpuks 5:2 võit ning nad võivad veel julgelt unistada Meistrite liigast.
23:29
Meinhard Pulk:  Roma ja Interi mäng lõppes 1:1 viigiga. Luup peale on varsti sellest tulemas.