Laupäev, 27. aprill 2019
12:51
Markus Jõgi:  Tere päevast! Premium liiga 8. vooru avab Tallinna Kalevi ja Tartu Tammeka vaheline kohtumine.
12:52
Markus Jõgi: Tammeka võrreldes viimase kohtumisega oma algrivistuses ühtegi muudatust teinud ei ole. Kalev on teinud aga koguni neli vahetust - Ostrovski, Vaherna, Teevälja ja Sõtšugovi asemel alustavad Anier, Rääbis, Musa ja Maksimenko.
12:52
Külastaja Tank kommentaar
See nüüd küll üllatus poleks kui Kalev võidab. Pakun et Tammeka ei saa Kalevi ja Kure vastu 6 punkti kätte ja Koppel saab kinga
12:58
Markus Jõgi: Mängijad on platsi peal ning vähem kui kahe minuti pärast kõlab avavile.
12:59
Markus Jõgi:  PALL MÄNGUS!
13:00
Markus Jõgi: Kalev teenis juba kohtumise esimese nugalöögi.
13:02
Markus Jõgi: Tammeka sai vasakult äärest tulla, Aloe pani ka palli kasti, kuid omasid see sööt ei leia.
13:03
Markus Jõgi: Tammeka teenib karistuslöögi. Tekko palli taga.
13:04
Markus Jõgi: Tammeka kapten pani palli kasti, Prosa sai üsna vabalt peaga löögile, aga otse Vallnerile sülle.
13:06
Markus Jõgi: Kalev sai väga hästi tulla. Musa jooksis palliga ja päni väga hea läbisöödu Rääbisele, kelle esimene puude läks natukene pikaks ning Pechter korjab palli ilma raskusteta ülesse.
13:07
Markus Jõgi: Kapper purjetab palliga, sai nahkkera ka värava alla toimetada, aga Jõgi ei ulatu väga hästi selleni.
13:08
Markus Jõgi: Ja juba tekitab Anier Tammeka värava all ohtu.
13:09
Markus Jõgi: Musa keerutab ääre peal, toimetab palli kasti, aga ei midagi ohtlikku.
13:11
Markus Jõgi: Raudsepp saab kaugelt proovida, aga seekord kõrgelt üle värava.
13:13
Markus Jõgi: Mängu parim võimalus! Järviste kaotas ohtlikult palli keskväljal ning Rääbis sai kasti tagant löögile minna, kuid posti. Tagasipõrkuv kukkus ilusasti Reimaale ette, kuid Sairinen päästis olukorra ning Kalevile nurgalöök.
13:15
Markus Jõgi: Jõgi pääseb hästi läbi, pani madala palli kasti, kuid see takerdus kaitsjatesse.
13:17
Markus Jõgi: Prosa keerutas kenasti kaitsemängija maha, sai ka löögile, kuid Vallner tõrjus.
13:19
Markus Jõgi: Värav  PROSA!!!! 1:0! Tammeka läheb 18. minutil kohtumist juhtima. Jõgi lõi suurepärase söödu Albert Prosa suunas, kes pani väga täpse löögi posti põrkest Vallneri selja taha.
13:20
Külastaja nonoh kommentaar
Vävaravahi kala.. Aga Prosalt ka väga hea löök muidugi..
13:20
Markus Jõgi:  Tammeka sai uuesti tulla, aga seekord oli Vallner valmis.
13:25
Markus Jõgi: Kalev sai jälle kiirrünnakuga nõelata. Musa sai järjekordselt jooksma, toimetas palli edasi Rääbisele, kelle löök natukene ebaõnnestub.
13:27
Markus Jõgi: Jõgil väga hea võimalus! Prosa sai paremale äärele palli, pani hea läbisöödu Jõgile, kes proovis pöördelt löögile minna, kuid Raudsepp jõudis oma jalaga vahele.
13:27
Külastaja Fred kommentaar
Kus Tammekal Paju on?
13:28
Markus Jõgi: Paju on vigastuse tõttu eemal.
13:28
Külastaja Jõgi kommentaar
Hei Jõgi, mis arvad, kes Kalevi kaks parimat sinu pilgu järgi praegu on?
13:29
Markus Jõgi: Kalevi poole pealt on kindlasti Musa silma paistnud ning teise mehena tooksin välja Rääbise.
13:30
Sellest vist ei kirjutanud kyll kuskil.
13:31
Markus Jõgi: Kalev alustas kohtumist üsna kõrge pressiga, nüüd on ikka väga madalale langetud ning lastakse isegi oma poole peal palli lükata.
13:33
Markus Jõgi: Uljanov kaotas palli ning Kalevil oli võimalus kontrasse tulla, kuid Sairineni vaheltlõige päästis Tammeka hullemast.
13:36
Markus Jõgi: Hoiatus 36. minutil võttis Järviste Kalevi lubava rünnaku maha.
13:43
Markus Jõgi: Ei saa Kalev palli väravasse. Musa vajutab karistusala tagant korraliku löögi latti. Kaks korda on Kalev juba väravaraamidele pihta saanud, aga sisse ei lähe.
13:45
Markus Jõgi: Hoiatus 45. minutil võtab Reimaa ohtlikust kohast Prosa maha.
13:45
Markus Jõgi: Uljanov ja Prosa palli taga.
13:46
Markus Jõgi:  Prosa lööb ja Vallnerilt väga hea tõrje. Sellega on ka esimene poolaeg lõppenud!
14:00
Markus Jõgi: Mängijad on tagasi platsi peal.
14:00
Markus Jõgi: Teine poolaeg!
14:01
Markus Jõgi: Vahetus Tammeka tegi poolajal ka ühe vahetuse - Aloe välja ning Kartsep sisse.
14:03
Markus Jõgi:  Musa võtab Slaštšjovi ette, paneb palli kasti, aga Tammeka klaarib ohu.
14:04
Markus Jõgi: Jõgi paneb pika audi Kalevi viiekasti, aga ei ole ühtegi tartlast õige koha peal valmis.
14:07
Markus Jõgi:  Kartsepi tulekuga liikus Järviste Aloe positsioonile ning Kartsep ise keskväljale.
14:09
Markus Jõgi: Tammeka murrab hästi Kalevi karistusalasse, Prosa saab ka proovida, aga ei taba raame. Parem lahendus oleks ilmselt olnud omasid värava eest otsida.
14:10
Markus Jõgi: Rääbis sai tulla, andis hea söödu Musale, kes Tammeka õnneks oli suluseisus.
14:10
Külastaja mäng kommentaar
teine poolaeg lahtine olnud?
14:12
Markus Jõgi: Midagi väga ohtlikku kummagi värava all toimunud pole, aga on näha, et kumbki tiim tagasi ei hoia ning üritatakse rünnata.
14:14
Markus Jõgi: Kapper purjetab kenasti Kalevi mängijate vahelt läbi ja kukub kastis, kuid Tohver penaltit ei anna.
14:14
Markus Jõgi: Kordust vaadates kukkus tõepoolest natukene kergesti.
14:15
Markus Jõgi: Nurgalöök Tammekale. Tekko pani hea palli kasti, kuid Kalev klaarib.
14:18
Markus Jõgi: Järjekordne nurgalöök Tammekale. Tekko pani madala palli, mis klaaritakse, saab uuesti palli kasti toimetada, aga Okoye lööb seekord raamidest mööda.
14:19
Markus Jõgi: Pall Tammeka karistusalas, Rääbis kukub, aga Tohver ei vilista.
14:20
Markus Jõgi:  Vahetus 64. minutil teeb oma esimese vahetuse ära Kalev, kui välja võetakse Petrov ning sisse tuuakse Vaherna.
14:22
Markus Jõgi:  Värav 2:0 Tammekale! Tekko pani nurgalöögist hea palli kasti ning Okoye suunab palli kolmelt meetrilt Vallneri selja taha.
14:24
Markus Jõgi: Vahetus Tammeka teeb 68. minutil ära oma teise vahetuse, kui välja võetakse Uljanov ning mängu sekkub Reinkort.
14:26
Markus Jõgi:  Kalev sai vasakult äärelt tulla. Rääbis andis madala palli Tammeka karistusalasse, kuid ei jõua see Anierini.
14:29
Markus Jõgi: Tammekale nurgalöök. Tekko palli taga.
14:30
Markus Jõgi: Lendab kõrge kaarega tagumisse posti, aga pealelöögini ei pääsetud.
14:31
Markus Jõgi: Vahetus 75. minutil vahetab Kalev - Anier välja, Ostrovski sisse.
14:32
Markus Jõgi: Kalev saab paremalt äärelt tulla. Ostrovski teeb Järvistele kenasti ära, paneb madala palli värava eest läbi, aga ei saa Kalevi mängijatest keegi seda jalga vahele pandud.
14:34
Markus Jõgi:  Kapper konksutab Kalevi kastis, söötis Prosale, kes saadab palli väravast mööda.
14:34
Markus Jõgi:  Vahetus 78. minutil teeb Kalev ära oma viimase vahetuse, kui välja võetakse Reimaa ning sisse tuuakse Kruusalu.
14:36
Markus Jõgi:  Kapper sai jälle teravalt kasti liikuda, tegi Ševjakovile kenasti ära, aga pealelöök maandub otse Vallneri süles.
14:37
Markus Jõgi: Vahetus 81. minutil lahkub mängust esimesele väravale eeltöö teinud Jõgi ning tema asemel sekkub Veelma.
14:39
Markus Jõgi:  POSTI! Tekko pani väga hea palli kasti, Prosa sai üsna vabalt löögile, kuid ei lähe pall väravasse. Tammekale uus nurgalöök.
14:40
Markus Jõgi:  Värav 3:0! Tekko pani nurgalöögi kasti, Vallner tuli kenasti välja, kuid pudistab palli Reinkorti jala peale, kes selle võrku lööb. Korralik prohmakas Kalevi väravavahilt.
14:44
Markus Jõgi: Värav Tammekale neljas!! Reinkort pani terava palli värava ette, esimese pealelöögi tõrjub Vallner ära, kuid tagasipõrkuva saadab Sairinen võrku.
14:45
Külastaja tekko kommentaar
tekko saab söödu Reinkordi väravale?
14:47
Markus Jõgi: Lõpuvile! Tammekale teenitud kolm punkti, kuid kindlasti ei väärinud Kalev 0:4 kaotust.
14:49
Markus Jõgi: Minu poolt tänaseks kõik, kuid juba kell 16 on algamas Maardu ja Transi vaheline kohtumine ning tänase päeva lõpetab Kuressaare ja Kalju vaheline duell.