Pühapäev, 28. aprill 2019
13:03
Kaspar Kütt: Tere päevast! Ees on ootamas järjekordne jalgpallipäev ja Hispaanias on ametlikult esimene mäng alanud! Valencia ja Eibar on palli mängu pannud!
13:04
Kaspar Kütt: Võidu korral tõuseks Valencia punktisaldo 55 punktini, mis tõstaks klubi samale skoorile 4. kohta jagava Getafe ja Sevillaga. Kuna esimesed kolm kohta on Hispaanias suhteliselt kindlad, siis viimase Meistrite liigasse viiva koha peale tuleb ikka korralik võitlus!
13:05
Kaspar Kütt: Järgmiseid mänge ei pea me samuti kaua ootama! Kell 13.30 lähevad Itaalias võitlema Frosinone ja Napoli ning kell 14.00 kohtuvad Inglismaal Leicester ja Arsenal.
13:34
Kaspar Kütt:  Avavile on Itaalias kõlanud! Seis Hispaanias on siiski veel 0:0.
13:50
Kaspar Kütt: VäravJa Napoli läheb juhtima Frosinone vastu! 20. minutil viib klubi ette Dries Mertens.
14:02
Kaspar Kütt: Inglismaal on samuti avavile kõlanud! Arsenal võõrsil Leicesteri vastu, kas klubi suudab oma kohutava võõrsil mängude vormi ära lõpetada ja Meistrite liiga koha vaikselt endale lubada, või jätkub langus? Kohe saame teada!
14:37
Kaspar Kütt: Värav  Napoli lööb oma teise värava! Väravalööjaks on Amin Younes.
14:39
Kaspar Kütt:  EemaldamineArsenal on juba oma esimese punase kaardi ka saanud! Ainsley Maitland-Niles peab 36. minutil väljakult lahkuma.
14:55
Kaspar Kütt: Valencia ja Eibari mäng on lõppenud ning väga üllataval kombel napsab sealt võidu hoopis Eibar! Mängu kolmandal lisaminutil teeb Eibari päeva väga ilusaks Charles!
15:04
Kaspar Kütt: Teine pool läheb Leicesteris käima ja hetkel on küll Leicester olnud täielikult tugevam meeskond. Arsenal on lausa natuke õnnelik, et hetkel veel 0:0 tablool püsib.
15:17
Kaspar Kütt: Värav  Ja nii juhtuski, et Leicester läks juhtima! 59. minutil viib Leicesteri ette Youri Tielemans!
15:49
Kaspar Kütt: Värav  Leicester lööb veel ühe ja võit on kindel! Jamie Vardy teeb Leicesteri edu kahekordseks 86. minutil!
15:52
Kaspar Kütt:  VäravJa veel üks Leicesterile ja Vardyle enne mängu lõppu! Seis on 3:0 ja võit on tehtud asi.
15:53
Kaspar Kütt:  Nii ongi, mängu lõpp ja Arsenal saab järjekordse valusa kaotuse.
15:56
Kaspar Kütt:  Kohe-kohe lähevad aga pilgud Burnleysse, kus Manchester City peab tingimata võitma, et tiitliheitlust jätkata!
17:23
Kaspar Kütt:  Siiamaani on City üsna hädas olnud Burnley vastu! Pool tundi on veel mängida ja seis on jätkuvalt 0:0. Taaskord Burnley puhul on võimalik näha, et rünnata pole vaja, kui kaitsta oskad.
17:29
Kaspar Kütt: Värav  Lõpuks saab City oma värava kätte, ja lööjaks ei ole keegi muu kui Sergio Agüero!
17:58
Kaspar Kütt:  Nii see mäng Burnleys ka lõppeb, City võtab kõige minimaalsema võidu, aga kolm punkti ja esikoht liigatabelis on jälle City käes!
18:10
Kaspar Kütt:
18:11
Kaspar Kütt:  Siin on ka siis Unitedi ja Chelsea koosseisud.
18:11
18:13
Külastaja realist kommentaar
Kui Liverpool peaks (mingi ime läbi) premieri ja/või CLi võitma siis keegi teist võiks Klavanilt aru pârida selles osas ...
18:35
Kaspar Kütt: United ja Chelsea on palli mängu pannud!
18:41
Kaspar Kütt:  Värav Ja United läheb juhtima! 11. minutil viib Unitedi ette endine Chelsea mees Juan Mata!
19:05
Kaspar Kütt: Värav Itaalias on alanud Sampdoria ja Lazio kohtumine ning seal on juba kolmandal minutil viinud Lazio juhtima Felipe Caicedo!
19:14
Kaspar Kütt:  Värav Enne poolaega viigistab Chelsea seisu ja nende väravalööjaks on Marcos Alonso!

19:23
Kaspar Kütt: VäravLazio lööb oma teise 19. minutil ja taaskord on väravalööjaks Felipe Caicedo.
20:11
Kaspar Kütt:  Värav  Uudised Saksamaalt, kus Nürnberg on läinud Müncheni Bayerni vastu juhtima! 49. minutil viib koduklubi ette Matheus Pereira!
20:25
Kaspar Kütt: Tuleb lõpuvile Inglismaal ning United ja Chelsea peavad leppima 1:1 viigiga. See tähendab seda, et City ja Liverpooli kõrval ei võitnud jälle ükski suurest kuuikust ning heitlus Meistrite liiga kohale jätkub.
20:37
Kaspar Kütt: Bayernil on natuke jama majas. 15 minutit on veel jäänud mängida ja seis on jätkuvalt 1:0 Nürnbergi kasuks.
20:38
Kaspar Kütt:  VäravAga nüüd tuleb viigivärav ära! Serge Gnabry viigistab seisu Bayerni kasuks!
20:47
Külastaja Mait kommentaar
Mis jamesiga juhtus,et valj vahetati?
20:48
Kaspar Kütt:  Minu teada otseselt midagi halba ei juhtunud, lihtsalt Kovac tahtis nooruki Alphonso Daviesi mängu tuua.
20:54
Kaspar Kütt: Suur draama Saksamaal!! Alphonso Davies kinkis Nürnbergile esimesel lisaminutil penalti, aga Tim Leibold ei suutnud penaltit ära lüüa! Seis on ikka 1:1!
20:54
Külastaja Khm kommentaar
Miks bayerni fännidest midagi ei kirjutata?
20:55
Kaspar Kütt:  Samal ajal Itaalias on üks mäng lõppenud - Sampdoria sai koduse kaotuse Lazio vastu!
21:06
Kaspar Kütt: Ja Saksamaal jäigi seis viiki! Dortmundi tiitlilootused veel elavad, kuna Bayern suutis vaid viigistada Nürnbergiga ja vahe on veel kolme mängu eel kaks punkti!
21:14
Kaspar Kütt:  Nüüd on veel jäänud kaks suuremat mängu, mis täna veel ees ootavad: Itaalias lähevad vastamisi Torino ja AC Milan ning Hispaanias kohtuvad Rayo Vallecano ja Real Madrid!
21:32
Kaspar Kütt: Torinos avavile!
22:06
Kasparilt kas sa päriselt arvad, et Kovac tahtis Jamesile anda 15 minutit ja siis tema asemele Daviese tuua? Ja miks mitte sõnagi sellest, et Bayerni fännide püro pärast teist poolaega edasi lükati?
22:09
Kaspar Kütt:  Bayerni fännide püro kohta ütlen nii palju, et tõepoolest oli mängu ajal nii, et teise poole algust pidi kohtunik edasi lükkama selle tõttu, et Bayerni fännid tegid parajat tulešoud.
22:10
Kaspar Kütt:  VäravHispaanias on värav löödud! Rayo Vallecano läheb Real Madridi vastu juhtima! Penaltist lööb värava Adri Embarba!
22:23
Ja jamese?
22:23
Kaspar Kütt:  Kovaci sõnade järgi vigastas Rodriguez oma jalga ning peatreener võttis riskide vältimiseks ta mängust välja.
22:49
Kaspar Kütt:  Värav Torino läheb Milani vastu juhtma 58. minutil! Penalti lööb sisse Andrea Belotti!
23:00
Kaspar Kütt: Värav  Ja Torino lööb oma teise värava! Alejandro Berenguer suurendab Torino eduseisu ja see tähendab, et Torino on tabelis viies, Milan kukub kuuendaks!
23:25
Kaspar Kütt: Torinos on nüüd kõik! Milan peab vastu võtma valusa 0:2 kaotuse ja klubi lootused jõuda Meistrite liigasse said valusa põntsu, Torino lootused aga tõusid!
23:25
Kaspar Kütt:  Real Madridil on aga kümme minutit jäänud aega, et Rayo Vallecano vastu kaotusseisust välja tulla!
23:44
Kaspar Kütt:  Aga ei suuda Real Madrid kaotust vältida ja Rayo võtab siit raju võidu! Seis jääb 1:0.