Laupäev, 11. mai 2019
18:58
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Tund aega tagasi lõppes üks Premium liiga kohtumine ja juba hakkab uus - seekord Soccernet.ee telemäng Narvas, kus vägagi olulises vastasseisus lähevad kokku Narva Trans ja Paide Linnameeskond.
18:59
Rasmus Voolaid: Narvas Kreenholmi staadionil katust peal ei ole ja tugeva vihmasajuga liiga palju publikut kohale tulnud pole. Loodetavasti läheb ilm vähe paremaks.
19:01
Rasmus Voolaid: Avavile!
19:01
Rasmus Voolaid: Algkoosseisus liiga palju üllatusi pole - Transil pingil Viktor Plotnikov ning alustab Aleksandr Zakarljuka, Paidel on kõige põnevam ehk see, et algkoosseisus on taas Andre Järva.
19:03
Rasmus Voolaid: Trans teenis esimese minutiga karistuslöögi ja nurgalöögi, aga selle järel oli ootamatult Paide kolmekesi ühe kaitsja vastu kiiresse tulemas, aga see hoog saadi maha. Tempokas algus!
19:07
Rasmus Voolaid: Mäng on küll Transi käes, aga taas nõelas Paide! Yao võttis endale kastijoonel vasakule jalale ette, proovis keerutada, aga Meeritsalt väga korralik tõrje.
19:08
Rasmus Voolaid: Frolov sai jätkuolukorras veel korra lüüa, aga altnurgast püüab Meerits rahulikult.
19:08
Rasmus Voolaid: Ilm on Narvas aga käsitlematu - vihma ainult kallab ja kallab ja tuul on tõusnud päris tugevaks.
19:10
Rasmus Voolaid: Karm tõsiasi on ka see, et keskjoont on küll veel näha, aga karistusaladega on probleeme...
19:13
Rasmus Voolaid: Meerits eksis natuke palli puhastamisel ja Frolov sai uuesti tulla, lõi ka, aga väravavaht püüdis.
19:16
Rasmus Voolaid: Zakarljuka lõi nurgalöögist palli taevasse ja see kukkus niimoodi kasti, et kaitsjad ei klaarinud ja kuidagi lendas see värava peale. Mait Toom tõrjus!
19:18
Külastaja Ooo kommentaar
Kas Narvas on uus tribüün? Tunduks just nagu olevat, kui saaks veel katuse peale, siis narvas oleks tehtu ikka tipptopp
19:19
Külastaja To Ooo kommentaar
See on vana tribüün. Krenhoolmi staadion ju) Uus on Kalev-Fama staadionil
19:20
Rasmus Voolaid: Ei ole uus tõesti. Katusega uus tribüün on Kalev-Fama staadionil.
Külastaja ad kommentaar
transi ja paide alg11-des on kahe peale 23 koondisemängu (+ pingilt veel Neemelo ka tulemas). suht viisakas number
19:22
Rasmus Voolaid: Kasparavicius läks 30 pealt ajalugu tegema, aga vajutas kõvasti mööda.
19:24
Vähemalt on ära pestud, striimist vaadates näeb värske välja :)
19:26
Rasmus Voolaid: Ilm on sellele mängule väga korraliku pitseri vajutanud - ootamatuid puuteid, põrkeid ja libastumisi tuleb põhimõtteliselt iga minut.
19:30
Rasmus Voolaid: Frolov trikitas end karistusalasse sisse, aga Diallo pidas ta hästi kinni ning lõpuks jäi väljak Paide kapteinle veidi väikseks.
19:33
Külastaja aa kommentaar
Selle ilma tõttu tundub nagu vaataks mingit 4 liiga mängu :D
19:34
Rasmus Voolaid: Zakarljuka tsenderdas ja Irie pääses kastist peaga löögile, aga ei saa hästi suunata ja Toom rahustab täiega mängu. Uuesti palli mängupanemine võttis 20-30 sekundit aega.
19:37
Rasmus Voolaid: Saliste teeb Sannehile karistusala vasakus servas vea ja praktiliselt joone pealt läheb seda nüüd Välja toimetama.
19:38
Rasmus Voolaid: Väljalt suurepärane pall värava ette, aga Diallost põrkas pall vastu Kaldmat ja nii see kuidagi mööda läks.
19:41
Rasmus Voolaid: Mängu parim võimalus! 41. minutil pani Zakarljuka hea tsenderduse ja McWoods saatis palli peaga latti.
19:42
Külastaja R. kommentaar
Kas tegemist on ikka sama Paidega, keda nägime esimeste voorude mängudes?
19:45
Külastaja Suht kommentaar
Mannetu mäng, vähe rahvast, sitt ilm, võidab see kes standardist realiseerib :)
19:45
Külastaja muigega kommentaar
Paide mehed hoiavad palli üle. Märg plats ja pall on meeste oskustest üle.
19:46
Rasmus Voolaid: Yao sai Mihhailovist mööda ja saatis suurepärase tsenderduse värava eest läbi, aga ees polnud äralükkajat!
19:46
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg on lõppenud - kõik mehed jooksevad riietusruumi, et kiiremini pääseda!
20:02
Rasmus Voolaid: Vahetus   Vaheajal võttis Bondarenko Zakarljuka välja ja Viktor Plotnikov tuli platsile.
20:04
Rasmus Voolaid: Aga läks minuti eest käima teine poolaeg!
20:07
Rasmus Voolaid: Henri Väljale astuti jala peale, aga pole midagi hullu. Samal ajal teeb kaadris kõrval Andre Järva käteringe, sest liiga külm on. Ta on 50 minutit juba jooksnud, aga ikka on külm - räägib vist ilma kohta nii mõndagi.
20:09
Kas plats on tõesti nii ebamängitav, et mõlema meeskonna mehed tsirkust teevad.
20:10
Rasmus Voolaid: Paistab küll, kui Viktor Plotnikov juba enne pallisaamist pikali käib...
20:11
Rasmus Voolaid: Vahetus 54. Järva nüüd saabki pingile "sooja" ja Tarmo Neemelo mängu. Pandi jope peale ja saadeti kiirelt sisse ära.
20:14
Rasmus Voolaid: Ja pealtvaatajad on kokku loetud. Tahab keegi pakkuda?
20:15
Rasmus Voolaid: Korraks läks platsil väikseks mässuks, aga pääseti ilma kaartideta.
20:16
Rasmus Voolaid: 72 oli tugev pakkumine, aga üks pealtvaataja jäi tähelepanuta. Õige on 73.
20:17
Kus see 73 kokku saadi, mängijad ja treenerid loeti ka?
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Trans peab ka sel aastal euromängu Tallinnas?
20:19
Rasmus Voolaid: Pole välja kuulutatud, aga võib eeldada küll, et Tallinnas. Alternatiiv oleks Rakvere.
20:21
Rasmus Voolaid: Neemelo sai palli, kattis seda ja pööras end vasakuga löögile, aga pool meetrit mööda. 27 minutit veel minna ja endiselt kõva pusimine.
Külastaja Uhh kommentaar
Äkki on teiselpool väljakut mis kaamerapildist välja jääb ka inimesi vaatamas?
20:24
Rasmus Voolaid: Meerits käis korraks väravast väljas ja iseenesest õigustatult, aga klaaris ta Möölile jala peale. Poole platsi pealt löök siiski hästi välja ei tulnud ja Meerits jõudis selle probleemideta püüda.
20:27
Rasmus Voolaid: Trans sai mitu nurgalööki järjest ja Paidel on selge plaan täna taga nulli hoida. Kõik 11 meest olid kaitses ja seisid ära.
20:30
Rasmus Voolaid: Raske on täna veel väravaid oodata, kui karistuslöögid ka otse auti pannakse. Praegu siis Henri Välja näitel.
20:31
Rasmus Voolaid: Hoiatus 74. Miko Pupart lehvitab esimest korda kaarti, kui Kaldma tiris McWoodsi igaks juhuks käest, et kontrat ei tuleks.
20:34
Rasmus Voolaid: Beneta põrkas Neemeloga kokku ja sai pahasti haiget.
20:34
Annaks ehk sellele Poljakovile kaardi ära juba?
20:35
Rasmus Voolaid: Karl Mööl neljandale kohtunikule: "Nii kui eesti keeles midagi ütled, on kohe jama majas, aga vene keeles võib kõike öelda."
20:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus 78. Viktor Plotnikov rääkis ka kaardi välja endale.
20:36
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Markas Beneta tõmbas tagareie ära ja Artjom Škinjov tuli teda asendama.
20:37
Miks mängitakse Eesti kõrgemais liigas kehvas seisus muruväljakutel, kui alternatiiviks on kunstmuruväljakud, kus on võimalik mängida atraktiivsemat ja parema kvaliteediga jalgpalli. See paras komöödia seal, kartulipõllul veereks ka pall stabiilsemalt
20:39
Rasmus Voolaid: Sanneh purjetas kõigist mööda, Meerits oli väljatulekul ebakindel, ent kõik lõppes Transile õnneks.
20:40
Rasmus Voolaid: Plotnikovil on kaart käes ja pani laksu vastu Paide mehe nägu!
20:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus Eemaldamine 83. Saabki Plotnikov kätte ja Trans on vähemuses. Teine osapool aktsioonis oli kollasega Kaldma, kes aga midagi valesti ei teinud.
20:40
Rasmus Voolaid: Plotnikovi mänguaeg oli täna 37 minutit.