Laupäev, 18. mai 2019
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mõne minuti pärast algab Paide Linnameeskonna ja Tartu Tammeka mäng.

Paidel on täpselt sama põhikoosseis nagu eelmises voorus, aga esmakordselt pärast 6. aprilli kuulub meeskonda vigastusest paranenud Alassana Jatta, kes alustab varupingilt.
18:57
Külastaja hmm kommentaar
Tammeka fännina on raske vaadata tänast mängu, sest tulemus ammu teada, ei tundu küll, et Tammekas oleks see hooaeg sisu, et miskit paraneks nüüd üleöö
18:58
Kristjan Remmelkoor: Tammekal said eelmises voorus vigastada Prosa, Jõgi ja Kartsep. Nende asemel alustavad täna Aloe, Järviste ja Paju.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Tekko alustas teist mängu järjest nii, et lõi palli keskringist otse küljeauti.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Järviste libistas Sinilaidile jalgadesse, aga pääses kaardist.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on alanud rahulikult, on olnud mitmeid ebatäpseid pikki palle ja äärevahetusi ning kaitsjatevahelisi söödulükkamisi.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov tegi pika audiviske, Sinilaid klaaris peaga nurgalöögiks.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Korneri puhastas peaga Gurrutxaga.
19:13
Külastaja Fänn Murgel kommentaar
Kus Tammeka fännid on? Mällar enam ei joo või?
19:14
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Eesti (kõrg)liigas on ka mingid kindlad tingimused, et millal tohib joogipause teha vms ...
19:16
Kristjan Remmelkoor:  13. minutil senise mängu parim võimalus! Yao pani vasakult madala palli värava ette, Järva ei saanud tagumise posti juures jalga korralikult vastu, et seda tühja võrku lükata. Pechteri käest muutis pall enne Järvani jõudmist veidi suunda.
19:16
Külastaja ok kommentaar
No kui sairinen sedasi otsustab mängida, siis üks värav tuleb sellest nagunii ära. Selle hooaja ja eelmise hooaja sairineni erinevus on lihtsalt tohutu...
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Uljanovi karistuslöök ebaõnnestus, jäi nii nõrgaks kui ka ebatäpseks.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Värav18. minutil avab Yao skoori! Välja tsenderdas karistuslöögi trahvikasti ja Yao suunas peaga alla nurka.
Külastaja R. kommentaar
Kuida Tammekal kaitsega nii kehvad lood, kogu aeg kaitses keegi jäetakse katmata..
19:22
Külastaja ee kommentaar
Miks Tekko auti lööb need pallid ka
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil Järviste viigistab! Slaštšjov tegi kaugelt madala löögi, Kaldma jalast põrkas pall Järvistele, kes karistusalas skooris.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  23. minutil eksis Gurrutxaga jämedalt, kaotades viimase mehena palli Uljanovile. Ja Uljanov lõi posti!
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka oli väga lähedal, et lüüa kaks väravat järjestikustel minutitel.
19:25
Paide kaitse ikka eriti jube
19:27
Nagu igasugune isu on see hooaeg läinud, et minna Tammeka kodumängule kaasa elama. Öeldakse ikka, et õige poolehoidja toetab omasi nii heas kui halvas, aga ma lihtsalt ei suuda Tammekat toetada sellises madalseisus, kui mehed isegi ei ürita mängu muuta. Iga nädal räägitakse sarnast juttu, et nüüd oleme vigadest õppinud ja nüüd lähme ning teeme. Aga lõpuks kui mängupäev, siis ei ole midagi muutunud, kõik vanat viisi, mängijad passiivsed, võitlusvaimu ei ole, kaitses mängitakse kohutavalt... Kui miskit Tammekas toimub, siis tekivad need läbi juhuse ja õnne peale, täpselt nagu see 1-1 viigivärav, täiesti õnne peale juhtus nii, et sai Järviste selle palli. Ei olnud meisterlik sööt või läbimõeldud sööt. Sellist jalgpalli on raske nautida ja toetada.
19:27
Päike hakkab lagi pähe mõnele mehele kaitses vist
19:29
Mis seisus Paides muru on? Telepildis tundub kena aga tegelikkus?
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Muru on rahuldavas seisukorras.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus29. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Frolov, kes tegi vea Tekkole.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid lükkas palli värava ette, kust Okoye selle klaaris.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Välja korneri lõi Pechter rusikatega eemale.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Yao söötis 37. minutil Frolovile, kes virutas posti!
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Postid on nüüd ka 1:1 viigis.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Tekko nurgalöögi lõi Gurrutxaga peaga ära.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Kapper vajab arstiabi.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Uljanovi tsenderdusest lõi Reinkort hüppelt peaga, löök jäi nõrgaks ja Toom püüdis.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Aloe tsenderdus läks üle jala.
19:46
Ei saa aru kas Järva ei viitsi või ei taha
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Neemelole joonistatakse juba varupingi juures mingeid juhiseid.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus45+2. minutil sai kollase Paju, kes võttis väga konkreetselt kontrarünnakule jooksva Frolovi maha.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, seis 1:1.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide teeb vaheajal vahetuse: Järva välja, Neemelo sisse.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov tõstis palli Paide kaitseliini taha Kapperile, kes ei suutnud seda Toomist mööda lükata, väravavaht tõrjus.
20:06
Külastaja nonoh kommentaar
plats tundub küll paras kartulipõld... Kapperilt muidugi kahjuks luhatud hea võimalus :(
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjovi kauglöök lendas väga üle.
20:09
Külastaja õiguseeest kommentaar
Kui keegi ekslikult arvas, et kartul kasvatakse ainult Narvas, siis need kohad Eestis küll ja küll
20:15
Kas Prosa vigastuse iseloom või eeldatav paranemisperiood on teada?
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Esialgsete arvamiste kohaselt tulemas operatsioon ja pikk vigastuspaus, aga täpsemat infot pole teada.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Välja nurgalöök lõpetas Okoye ja Neemelo peapuudete järel Pechteri kinnaste vahel.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Tekko karistuslöögile sai Mööl pea vahele.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Gurrutxaga oli nurgalöögi olukorras oma kastis peaga kõige kõrgemal.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Paide teine vahetus: Kaldma välja, Jatta sisse.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöök jäi kauaks Tammeka karistusalasse lahtiseks, Jatta sai seal mitmeid puuteid teha, aga lõpuks sai Pechter palli kätte.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  67. minutil virutas Jatta 14 meetrilt napilt üle.
20:29
Külastaja selge kommentaar
Paide mängija ei teinudki viga? pall kõrgel õhus, vaikselt maandub, kaks meest jooksevad palli maandumisekoha poole ja siis paide mängija kahe käega lükkab selgelt meest kõrvale ja ei vaatagi enam palli. Kuidas selline asi lubatud?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Jatta sai Välja kornerist peaga löögile, löök läks keskele ja Pechter püüdis.
20:33
No johhaidi Tammeka, kuidas nii toorelt julgetakse kastis mängida, praegu oli ikka vägagi korralikult penaltihõngu.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka sai kaks nurgalööki järjest, aga lõpuks Kase klaaris.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Paide sai Tammeka nurgalöögi järel ohtliku kontrarünnaku võimaluse, aga Yao andis valesöödu Slaštšjovi jalale.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Paides 380.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort lõi Tekko kornerist peaga üle.
20:36
Külastaja muigega kommentaar
Tammeka on isegi aktiivsem praegu. Paise oskab isegi head avangud nässu keerata
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Tammeka esimene vahetus: Kapper välja, Veelma sisse.
20:39
Tammeka mängijate tehnika veab alt otsustavatel hetkedel
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo tahtis penaltit, aga ei saanud.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Frolovilt suurepärane eeltöö ja Jatta kõmmutas seitsmelt meetrilt üle!
20:41
Külastaja kartulipõld kommentaar
Nüüd nurgalipu juures olev kaamera näitas selgesti, et kohutav kartulipõld ikka see väljak
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Frolov pani ohtliku palli värava ette, Slaštšjov sai enne Jattat oma päästva jala vahele.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Yao jalale on vaja külma peale lasta.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lööb Jatta 2:1!
20:46
Kristjan Remmelkoor: Sanneh andis hea söödu ja Jatta lõi karistusalas palli tagumise posti äärde.
20:46
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus86. minutil Tammeka teine vahetus: Järviste välja, Tauts sisse.
20:47
Külastaja Ok kommentaar
Tüüpiline Tammeka selle hooaja mäng.
20:47
No arvata oli, selgesti näha ka, et paide võidu võtab siit.
20:47
Huvitav, et kohtunik Paide mehe kätt ei fikseerinud enne auti..
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90. minutil Tammeka viimane vahetus: Uljanov välja, Preiman sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati vaid 2 minutit.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  * Teisele poolajale.
20:49
Külastaja Kuidas te julgete Pohlaku kommentaar
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjovi kauglöök lendas selgelt mööda.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+2. minutil Paide viimane vahetus: Välja välja, Kokla sisse.
20:51
PARIM LAHENDUS..... LÜÜA SELLISEL HETKEL SEDASI...
20:51
Selliste mängudega Koppel hooaja lõpuni ei kesta, kui kestab, siis Tammeka juhtkond ikka ei mõtle üldselt.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Paide teenis 2:1 võidu.
20:52
Kristjan Remmelkoor: Kohtumiseni, vaadake veel otsepildist ka mängujärgseid intervjuusid.