Reede, 21. juuni 2019
19:25
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:26
Meinhard Pulk: Uus voor on algamas Kalevi ja Flora mänguga. Koosseisudes on suurimad üllatused mõlema meeskonna väravasuul. Algkoosseisus alustavad nii Daniil Koroljov kui Ingmar Krister Paplavskis, kellest korra on sel hooajal platsil käinud vaid Paplavskis.
19:30
Meinhard Pulk:  Kalev pani palli mängu!
19:30
Meinhard Pulk: Premium liiga debüüdi teeb vaid 15-aastane (!) Martin Vetkal, kes väidetavalt vajas mängimiseks EJL-i eriluba.
19:34
Meinhard Pulk: Esimene hea võimalus Floral. Liivak leiab kastis Milleri, kuid tema löök 15 meetrilt läheb üsna keskele ning Koroljov lükkab üle lati.
19:39
Meinhard Pulk: Sorga saab kaitseliini seljataha jooksu, leiab veel sööduga kastis Liivaku, kuid jääb keerulisse positsiooni ning löök ei õnnestu.
19:43
Meinhard Pulk:  Sorga oli kastis üksinda, sai tsenderdusele ka pea vahele, kuid löögile jõudu taha ei tulnud ning Koroljov kontrollis olukorda. Flora domineerib siiski selgelt.
19:45
Külastaja Noh jah kommentaar
Aru ei saa, miks neid trumme vaja on...
19:46
Külastaja Vest kommentaar
On Kalevilt oodata lähiajal üleminekuakna avanemisel korralike täiendusi või tahetakse minna sama kambaga edasi.
19:47
Meinhard Pulk: On mõningaid muudatusi oodata.
19:49
Meinhard Pulk: Lilander saab nurgalöögi järelt tsenderdada, Liivak oli värava ees täiesti üksinda, kuid pealöök läks täpselt Koroljovile pihta! Senise mängu parim võimalus.
19:49
Külastaja Kx kommentaar
Kus Kostja?
19:50
Meinhard Pulk: Saab tõenäoliselt puhkust. Kalev on vast üks vastastest, kelle puhul võib seda lubada.
19:51
Meinhard Pulk:  Värav Ja tuli esimene ära! Henrik Pürg
19:52
Meinhard Pulk:  21. minutil annab Miller nurgalöögi ning Pürg paneb palli peaga võrku!
19:57
Meinhard Pulk:  Kamsi tsenderdus läks pikaks, kuid leidis siiski tagumises postis Sinjavski. Tema volley läks otsejoones tagasi Kamsile ning rünnak lõppes Sorga ebaõnnestunud löögiga.
20:01
Meinhard Pulk:  Florale on juba seitse nurgalööki tulnud. Liigutakse sellise 20 korneri graafikus.
20:02
Meinhard Pulk:  Korralik segadus Kalevi karistusalas ning lõpeb see sellega, et Sorga löögi umbes kuuelt meetrilt klaarib joonel Laur! Ka järgnev korner oli ohtlik, kuid lõppes Kalevile soodsalt.
20:09
Meinhard Pulk: Värav Sorga 37. minutil 2:0! Flora mängib nurgalöögi lahti ja korraliku pusimise järel vajutab Sorga palli posti kõrvale. Eeldatavasti saab Kuusk kirja väravasöödu, kuigi see fakt on veel kerge küsimärgi all.
Külastaja tõnu kommentaar
Kas Premiumi mängudel on publiku hulgas näha välisklubide agente? Kas Eesti mängijad tekitavad välisklubides huvi?
20:17
Meinhard Pulk: Aga vahepeal lõppes poolaeg. Flora on saanud väga palju nurgalööke ning neist kaks on lõppenud ka väravaga. 2:0.
20:30
Meinhard Pulk: Vahetus Vahetus  Kalev tegi poolajal ka kaks vahetust. Tristan Toomas Teeväli platsile Andreas Raudsepa asemele, Wale Musa Alli platsile Markus Vaherna asemele.
20:35
Meinhard Pulk:  Liivak proovis karistusala servas vasakuga õnne, kuid keerutas selgelt mööda.
20:41
Meinhard Pulk:  Millerilt vägev löök kasti tagant otse õhust, kuid Koroljov vastab hea tõrjega!
20:42
Meinhard Pulk: Vahetus  57. minutil Kams platsile, Nurmela asemele. Kaptenipael Kuusele.
20:46
Meinhard Pulk: Vahetus  61. minutil vahetab Alliku Sinjavski välja.
20:48
Meinhard Pulk:  Alliku tsenderdus leiab tagumises postis Liivaku pea, kuid vasakule äärele liikunud Liivaku löök läks küljevõrku.
20:50
Meinhard Pulk:  Lilanderi tagasisööt umbes 30 meetrilt on nii ebatäpne, et läks otse Kalevi esimeseks nurgalöögiks. Ševjakovi tsenderdus läks aga selgelt liiga kaugeks.
20:54
Meinhard Pulk:  Sorga on üks-üks olukorras, mängib ka Koroljovist mööda, kuid lööb sisuliselt tühja värava ees olles küljevõrku!
20:57
Meinhard Pulk: Vahetus  Flora viimane vahetus 73. minutil. Markus Poom platsile, Ainsalu välja.
21:01
Meinhard Pulk: Vahetus  Ka Kalev teeb viimase vahetuse 76. minutil ära. Mark Petrov sisse, Daniil Ševjakov pingile.
21:02
Meinhard Pulk: Milleril oli kiirrünnakul väga palju vaba ruumi, kuid löök paarikümnelt meetrilt läks meetreid mööda ja üle. Üldiselt on mäng hetkel üsna rahulik.
21:04
Külastaja Hmmm.... kommentaar
Selle mänguga on tegelt väga hästi aru saada, miks mitte ükski praegune florakas ei peaks koondisesse kuuluma. Pallipuude on aeglane, õigeid otsuseid ei suudeta teha, vabu mehi ei märgata
21:05
Meinhard Pulk: Ma pigem sügavamatest järeldustest loobuksin tänase mängu põhjal. Flora lõi kiirelt vajalikud väravad ära ning ülejäänud 50-60 minutit on olnud küllaltki rahulik kruiisimine lõpuvile suunas.
21:05
Külastaja PLM kommentaar
tänane mäng näitab, et Paide võib isegi Florale nende oma vahelsies peals ära panna :D
21:07
Meinhard Pulk: Pingepuudust iseloomustab ka fakt, et Jürgen Henn võttis varakult mitmed raudkindlad põhimängijad puhkama ning näiteks Vassiljev ja Aland said sootuks sisuliselt vaba päeva.
21:07
omavahelises pelas*
21:08
Meinhard Pulk:  Vetkal suutis karistusalas juba väga heasse positsiooni sattuda, kuid pealelööki ei sooritanud ning kaotas lõpuks palli.
21:10
See pigem on koht, kus algkooseisu nõudlejad võiksid endast märgi maha jätta. Kruiisimisest ei ole mõtet rääkida, see näitab pigem puudulikku suhtumist
21:12
Meinhard Pulk:  Sorga proovis kääre, kuid kindlalt mööda. Paar minutit minna.
21:14
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit.
21:17
Meinhard Pulk:  Liivak oli veel peaga skoorimisele lähedal, kuid kaitsja jalg jäi ette. Kohe peale seda kõlas ka lõpuvile ehk Florale seega kindel 2:0 võit!