12:55
Külastaja skeptik kommentaar
Hiiule kõndides on endiselt hea vaadata, et mitu koera su peale haukuma hakkab vms ...
12:58
Meinhard Pulk: Kalju algkoosseis on ilma igasuguste üllatusteta. Mängukeeldudega kimpus olev Tulevik on Hiiule sõitnud vaid kolme varumehega ning algkoosseisus on mitmeid uuemaid nimesid. Näiteks alustab algkoosseisus Karl Rudolf Org, kes on tänavu väljakul käinud Premium liigas vaid 61 minutiks. Siim Saar saab kirja üldse oma tänavuse hooaja esimese Premium liiga mängu.
12:58
Rasmus Voolaid: Tervitused ka minu poolt! Mina toon teieni sündmused Lillekülast, kus kohtuvad omavahel Levadia ja Kuressaare.
13:00
Meinhard Pulk: Lähenevate jaanide mõju on näha ka tribüünidel, sest hetkel on silma järgi pealtvaatajaid kahe mängu peale kokku vähem kui eilsel Kalev - Flora mängul (seal oli 211 pealtvaatajat).
13:00
Meinhard Pulk:  Hiiul on pall mängus!
13:01
Rasmus Voolaid: Ka A. Le Coq Arenal!
13:01
Rasmus Voolaid: 33 sekundit mängitud ja Tutk suutis palli väga osavalt, aga ka ohtlikult üle oma värava nurgalöögiks lükata.
13:05
Rasmus Voolaid: Esimesed neli minutit on olnud täiega Levadia omad ja kasti on juba tulnud viis-kuus tsenderdust, aga ohtlikule löögile saadud ei ole.
13:06
Rasmus Voolaid: Morelli ja Pajunurm panid karistusalas pead kokku ja mõlema klubi arrstid on platsil.
13:06
Meinhard Pulk: Ka Hiiul on esimesed kuus minutit oodatult Kalju käes olnud, kuid löökideni pole veel jõutud.
13:08
Külastaja Jui kommentaar
Kes jalgpall.ee kommenteerib mängu?
13:08
Rasmus Voolaid: Peaksid olema Joel-Rasmus Remmel ja Kristjan Vardja.
13:13
Rasmus Voolaid: 12. minutil näitas Levadia Kuressaare värava ees esmakordselt tõelist tulevärki! Marin lasi tsenderduse kasti, Nesterov tõi palli pe peaga värava ette ja see kukkus lõpuks mõne meetri peale Gandole, kuid kaitsjad blokeerisid löögi.
13:14
Meinhard Pulk: Keegi Kalju mängijatest sai karistuslöögi järel pea vahele, kuid pall maandus Nõmme süles. Esimene korralikum võimalus Kaljule.
13:14
Rasmus Voolaid: Roosnupp proovib keerutada, aga päris ristnurka ei kerinud ja Karofeld tõrjub!
13:15
Rasmus Voolaid: Pruul jäi magama, Nesterov astus ta selja tagant välja, aga ei suutnud palli raami saata. Väravatagune võrk sahiseb!
13:16
Meinhard Pulk: Nii Puri kui Kask said löögid pea pihta ja vajavad arstiabi.
13:16
Külastaja Leo kommentaar
Kas eilne sorga värava sööt ei tulnud mitte kalevi oma mängija jalast
13:16
Rasmus Voolaid: Kas täna vasakkaitses mängiva Pajunurme mäng saab juba läbi? Ranon Kriisa paneb end valmis ...
13:16
Meinhard Pulk:  Võis küll tulla, kuigi minu silmade jaoks oli väga 50-50, kas pall läks Kuuse või Kalevi mängija jalast.
13:17
Rasmus Voolaid: Siiski mitte - Kriisa viskas pluusi uuesti peale ja Pajunurm näitas Važinskile, et saab jätkata.
13:19
Meinhard Pulk:  Paur tegi vasakus ääres väga elegantselt Allesele ära, kuid terav tsenderdus läks liialt Nõmme peale.
13:19
Rasmus Voolaid: Kruglov tsenderdas ja selle tee peale sattus ette Vinteri oimukoht. Leebelt väljendades ei tunne ta end platsi peal praegu üldse hästi.
13:21
Meinhard Pulk: Liliu oli kastis täiesti üksinda, kuid lõi viie kasti nurga lähistelt palli esimesest ristnurgast napilt mööda. Mängu parim võimalus!
13:23
Rasmus Voolaid: Marini pealöök läks raami ja paremale allanurka, aga Karofeld suutis selle püüda.
13:24
Meinhard Pulk: Värav  24. MINUTIL LÄKS TULEVIK JUHTIMA!
13:26
Meinhard Pulk:  Tuleviku esimene nurgalöök tõi kohe kaasa üliohtliku olukorra ning väravaesine segadus lõppes uue nurgalöögiga. Alex Roosalu mängis end seejärel otsajoone lähistel efektselt kaitsjast vabaks, järgnes sööt kasti, taas pisike segadus ja lõpuks lükkab Kaur Tomson palli peaga võrku!
13:26
Rasmus Voolaid:  Vahetus 26. See vahetus ikkagi tuleb: Pajunurm välja, Kriisa sisse.
13:27
Rasmus Voolaid: 26 minutit mängitud ja Karofeld pidi jälle uhke tõrje tegema, seekord Pruuli õnnetu pearikošeti vastu.
13:29
Meinhard Pulk: Tundub, et Saag saab kirja väravasöödu, sest tema õlast põrkas pall Tomsoni jalale. Tõsi, Saag läks hiljem ise väravajoonele palli väravasse rammima, kuid tõenäoliselt läheb värav ikkagi Tomsoni nimele.
13:31
Meinhard Pulk:  NÕMM! Subbotin kerkis 31. minutil kastis kõige kõrgemale, kuid pealöögi toob Nõmm lati alt ära! Hiilgav tõrje.
13:34
Rasmus Voolaid: Nüüd on natuke juba ka Kuressaare söötmas, survet päris peal ei ole, aga Levadia kah enam nende värava lähistele ei pääse.
13:35
Meinhard Pulk:  Paur vajutas palli vasakuga väravasse, kuid vajas palli surmamisel käe abi.
13:36
Meinhard Pulk:  Tomson saab taas standardolukorras pea vahele, kuid seekord tema löök ohtlikuks ei osutu.
13:38
Meinhard Pulk:  Tulevik on LIVE-tabelis viiendal kohal. Ükskõik, kuidas mäng lõpeb, siis hooaja algust arvesse võttes väga võimas saavutus!
13:39
Rasmus Voolaid: Nüüd on Levadia jälle Kure kasti jõudnud ja Karofeld pidi tsenderdus üle lati lükkama.
13:41
Meinhard Pulk:  Värav 41. minutil Liliu viigistab!
13:43
Meinhard Pulk: Subbotin andis enda väljakupoolelt täiesti oivalise söödu kaitseliini seljataha ning Liliu pani klassiga palli võrku!
13:44
Rasmus Voolaid: Kaks nurgalööki Levadiale järjest ja mõlemal puhul oli palju värava ees palju segadust, aga Kure klaaris. Viis sekundit hiljem oli pall aga juba teisel pool väljakut, kui Laht kontrasse punus.
13:45
Meinhard Pulk:  Elur sai kaitseliini seljataha, kuid Londak vastas hea tõrjega! Tuleviku värav oli lähedal.
13:45
Rasmus Voolaid: Ohoh, suisa neli lisaminutit.
13:46
Meinhard Pulk: Hiiul anti vaid üks lisaminut ning see möödus ilma suuremate sündmusteta. Poolaeg seega 1:1, Kalju domineerib, kuid Tuleviku standardid ja kiirrünnakud on ohtlikud olnud.
13:47
Rasmus Voolaid: Värav Ja 45+2. saab Levadia oma tahtmise! Nurgalöögi järel Gando peaga!
13:48
Rasmus Voolaid: Kruglovi tsenderdus tuli esimesse posti ja Gando ei jätnud Karmo Pajule eriti sõnaõigust.
13:48
leva ja kure mäng oleks pidanud olema kures, publikut oleks sitta kanti
13:49
Rasmus Voolaid: Roosnupp vajutas kõva pommi Karofeldi peale, väravavaht ka tõrjus, aga ... siis lõi ta palli auti ja peab natuke kandade peal hüppama.
13:50
Rasmus Voolaid: 1:0 Levadia eduga see poolaeg ikkagi lõppes!
13:53
Ott Järvela: Väike muhe vahepala: Levadia poolajaloosimise tulemusel võitis Kamikaze restorani kinkekaardi Koore Ürask.
14:00
Meinhard Pulk:  Vahetus Tulevik tegi poolajal ka ühe vahetuse. Martin Allik vahetab Karl Rudolf Orgi välja.
14:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
14:05
Rasmus Voolaid: Nüüd läks käima teine poolaeg ka Lillekülas!
14:06
Rasmus Voolaid: Värav 42 sekundit mängitud ja Gando saab vigastada, aga enne lõi ka värava!
14:06
Rasmus Voolaid: Paremale jalale tegi ta kuidagi haiget ja lonkab, aga kui värav on löödud, siis nägu on naerul!
14:07
Rasmus Voolaid: Marin tsenderdas ja rikošetist põrkas pall õhku ja Gando lõi vist värava õlaga!
14:07
Meinhard Pulk:  Reginald proovib ligikaudu 30 meetrilt õnne, Nõmm on raskustes, kuid suudab siiski palli endale haarata.
14:07
Meinhard Pulk:  Hoiatus 52. minutil saab Subbotin mängu esimese kollase kaardi.
14:10
Rasmus Voolaid: Operaator leidis üles tribüünilt Cardiff City särgis jalgpallifännid. Ilmselt mitte igapäevane vaatepilt Eesti staadionitel.
14:13
Meinhard Pulk: Vahetus  58. minutil tuleb pikalt vigastuspausilt naasnud Aleksandr Volkov platsile! Sander Puri välja.
14:15
Rasmus Voolaid: Hoiatus 55. Jürgenson puges paremalt äärelt läbi ja Maar jäi hiljaks. Kohtumise esimene kollane.
14:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus Eemaldamine 57. Kiire töö, Maar! Duši alla!
14:17
Rasmus Voolaid: Vedas ise palli rünnakule, aga kõik see lõppes vastasele vea tegemisega. Tundus igati õige otsus.
14:19
Rasmus Voolaid: Levadia mehed avaväravat tähistamas.

14:19
Meinhard Pulk:  Kirss proovis kääre, kuid kõrgelt-kõrgelt üle värava. Tuleviku viiene kaitseliin on väga tublit mängu tegemas.
14:20
Meinhard Pulk:  Loigo pani umbes 25 meetrilt kuuli teele, kuid ristnurgast läks natukene siiski mööda.
14:21
Meinhard Pulk:  LONDAK! Loigo purjetas ja jooksis, lööb madala terava palli esiposti kõrvale, kuid Londak tõrjub jalaga nurgalöögiks!
14:22
Rasmus Voolaid: Gando jahtis kübaratrikki kääridega, aga lõi pallist mööda. Olukord lõppes Karofeldi järjekordse tõrjega Tkatšuki kauglöögi vastu.
14:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 62. Reivo Vinter puhkama, Otto-Robert Lipp tema asemele.
14:24
Meinhard Pulk:  Subbotini karistuslöögi järel sai Kulinitš vabana olles peaga löögile, kuid lõi siiski selgelt üle. Kaljul on jäänud veidi üle 20 minuti.
14:26
Rasmus Voolaid: Vahetus 66. Kaks väravat löönud Gando puhkama ja Nikita Andrejev platsile.
14:26
Meinhard Pulk:  Nüüd oli väga ohtlik! Pauri madalat söötu noolis värava ees Kirss, kuid Tomson-Seeder saavad palli kahe peale nurgalöögiks klaaritud. Ka korner oli ohtlik, kuid pall maandus lõpuks Nõmme süles.
14:31
Rasmus Voolaid: Lillekülas 149 pealtvaatajat.
14:31
Meinhard Pulk:  Kaljul oli väga heast kohast karistuslöök, Liliu mängis kavalalt palli lahti, kuid Ugge pomm blokeeriti.
14:31
Meinhard Pulk:  Subbotini nurgalöök, Ugge pealöök tundus juba väravas olevat, kuid napilt-napilt mööda! 100%-line võimalus.
14:32
Meinhard Pulk: Vahetus  77. Kalju üks tänaseid teravamaid Paur välja, Alex Mathias Tamm platsile.
14:33
Rasmus Voolaid: Vahetus Kruglov puhkama, kapteniks Andrejev ning platsile Igor Dudarev.
14:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 75. Maarek Suursaar vahetab välja Märten Opi.
14:36
Meinhard Pulk: Vahetus  80. Volkov teeb paremas ääres väga hea töö ära, aga Kirss lööb viielt meetrilt palli umbes kümme meetrit üle värava! Kohe seejärel vahetatakse ta ka välja, Peeter Klein asemele.
14:37
Meinhard Pulk:  Värav 81. minutil lööb Volkov 2:1! Kalju saab oma tahtmise.
14:37
Meinhard Pulk:  Subbotin harutab Tuleviku kaitseliini lahti ja Volkov lööb väga terava nurga alt 2:1! Läheb natukene ka Nõmme hingele.
14:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus 78. Otto-Robert Lipp kees natuke üle ja sai kollase.
14:43
Rasmus Voolaid: Värav 83. Marin viib Levadia kolm-null juhtima! Kõik algas Peetsoni kuulist ja teise palli lükkas värava ette (vist) Nikita Andrejev, Marin lükkas viie pealt võrku.
14:43
Rasmus Voolaid: Andrejevile sööt, jah. Marin lõi isegi lähemalt, umbes kahelt meetrilt.
14:44
Meinhard Pulk: Hoiatus  88. Lauri Elurile kollane.
14:46
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit. Tulevik on nii Kase kui Tomsoni ette saatnud.
14:46
Rasmus Voolaid: Karofeld tegi veidi pulli, kui tabas oma lahtilöögiga peale jooksnud Andrejevit. Tema õnneks ei põrganud pall värava suunas, vaid üle otsajoone.
14:47
Meinhard Pulk:  Hoiatus Hoiatus 90+1. Reintamile kollane ning minut hiljem ka Kleinile.
14:47
Rasmus Voolaid: Levadiale veel penalti!
14:48
Rasmus Voolaid: HoiatusHoiatus88. Kriisale kollane käe eest, aga Ossipov suutis ka endale selle rääkida. Lööma Markus Jürgenson!
14:48
Meinhard Pulk:  Tomsoni löök kastis veel blokeeriti. Nurgalöök viimasel minutil ja Nõmm läheb ka!
14:49
Rasmus Voolaid: Värav 89. Jürgenson saigi värava kätte! Karofeld hüppas teisele poole.
14:49
Meinhard Pulk:  OHTLIK! Tuleviku mängijast põrkub pall väga napilt väravast mööda.
14:49
Meinhard Pulk:  Kohe kõlas ka lõpuvile. Kalju sai väga keerulised kolm punkti kätte.
14:50
Rasmus Voolaid: Lillekülas on veel kaks lisaminutit minna.
14:52
Rasmus Voolaid: Värav 90+2. Morelli ja viies! Antakse väga palju ruumi ning umbes 20 meetri pealt lähebki ta löögile ja paneb palli allanurka ära. Sööt seal Peetsonile.