Laupäev, 20. juuli 2013
16:46
Ivar Lepik: Tere pärastlõunat! Meistriliiga 19. vooru lõpetavad Sillamäe Flora ja Tallinna Flora ning Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka heitlused.
16:47
Ivar Lepik:  Algkoosseisud on uudised olemas.
16:48
Ivar Lepik:  Sillamäelt infot: väljak on nagu koolistaadion, pealtvaatajaid on vähevõitu, tuul on maru - vaata, et viib kohe Tallinna tagasi.
16:48
Külastaja Kalle kommentaar
Tervitused Tammeka fännibussist! Ootame Kadriorgu!
16:51
Ivar Lepik: Tallinnas pealtvaatajaid hetkel 50 ringis, ilm on ilus.
16:52
Ivar Lepik:  Kalju koosseisu juurde kohe jõuame :)
16:52
Ivar Lepik:  Kui teistes rivistustes suuri üllatusi pole, siis Kaljul teeb meistriliigadebüüdi kolm meest. Lisaks on platsil teisigi huvitavaid nimesid.
16:54
Ivar Lepik:  Debütandid: möödunud hoooajal Pärnus mänginud ja talvel Kaljusse siirdunud Robert Kirss ja esimest aastat Eestis mängiv jaapanlane Hiroki Maehara - mõlemad 1994. aastal sündinud - kolmas debütant aga on eelmainitud Jefferson, rannajalgpallur, kes samuti esimest aastat Kalju duubli nimekirja registreeritud on.
16:57
Ivar Lepik:  Lisaks 2. märtsil viimati meistriliigas mänginud Marco Bianchi ja sel hooajal 180 minutit MLi mänginud Jorge Rodrigues.
16:57
Külastaja raika kommentaar
Kas Kirss varem mitte vahetusest sekkunud pole?
16:57
Ivar Lepik:  Kirss sekkus superkarikas 26 minutiks, meistriliigas tal mänguaega kirjas ei ole.
16:58
Ivar Lepik:  Ken Kallaste seeria saab samas jätku, Vitali Teleš kaitseb väravat ja Tarmo Neemelo on ründeteravust tekitamas. Lisaks igihaljas Sergei Terehhov ja Janar Toomet.
16:58
Külastaja poisike kommentaar
kas ma olen ainuke kellel sillamäe ja flora link ei tööta ? ja tv6 ka telekast ei tööta :P?
16:59
Ivar Lepik:  Telepilt töötab.
16:59
Ivar Lepik:  Sillamäel on pall mängus!
17:00
Ivar Lepik:  Alo Dupikov jäi ka veel mainimata, kes  ülemäära mänguaega kah teeninud ei ole.
17:00
Külastaja Mikk kommentaar
Ja Kalju pingil veel neli potentsiaalset debütanti (ok, kõik muidugi ei saa debüteerida)... Levadial eile 2, Kalju täna 3, kohe tublisti uusi ML mängijaid :)
17:02
Ivar Lepik:  Euromängu? "Kalju fännidele", kes FB-s osalemise märkinud on, 5 eurot.
17:03
kui raatsid Ivar, siis tore oleks sellise koosseisu puhul teada ka Kalju asetusi... ette tänades :)
17:04
Ivar Lepik:  Palun reporterit, et ta asetuse üritaks üles märkida. Hiljem saab loodetavasti.
17:04
Külastaja Meintz kommentaar
See 5 eurot kehtib ainult kohapealt ostes? Kui ma täna piletilevist käisin küsimas ei teatud sellest facebooki soodustusest midagi
17:04
Ivar Lepik:  Jah, kohapeal ostes.
17:04
Tegelt mõtlesin tänast mängu. Hea oli teada ka euromängu hinda
17:04
Ivar Lepik:  Tänase kohta saab eelvaatest lugeda :)
17:05
Ivar Lepik:  Aga nüüd mängust ka: Sillamäel on mõlemal olnud poolvõimalusi. Flora olevat esimesel minutil ka väravaraame tabanud, aga see jäi kahjuks üldises segaduses märkamata.
17:06
Ivar Lepik:  Hetkel on Sillamäe domineerivamaks pooleks asunud.
17:06
Ei hakka kohapeal ostmisega riskima. Äkki tuleb veel täismaja
17:08
Ivar Lepik:  Andre Frolovil paistab olevat vist koguni veri lahti. Ratnikovi küünarnukiga ta näkku sai.
17:08
Ivar Lepik:  Kulm on päris verine tõesti.
17:09
Ivar Lepik: Värav 8. minutil viib Janar Toomet Kalju 1:0 ette!
17:10
Ivar Lepik:  Tarmo Neemelo hoiab kastis palli ja pääseb löögile, Koppel tõrjub, kuid Janar Toomet lööb väravavahist tagasipõrkunud palli võrku!
17:11
Külastaja .... kommentaar
Kus on Adis Hadzanovic Kaljul?
17:11
Ivar Lepik:  Vigastatud äkki, pead ei anna.
17:11
Külastaja Kalev kommentaar
Kalju - Tammeka mängus oli Tammeka võidu v viigi koefitsent 3,85. Vaadates Kalju koosseisu siis pole paha pakkumine.
17:11
Ivar Lepik:  Värav! 13. minutil Sillamäe ette!
17:12
Ivar Lepik:  Daniil Ratnikov peaga!
17:12
Ivar Lepik:  Cinikase tsenderdus paremalt äärelt leiab Ratnikovi tagapostis, kust mees palli peaga ilusti risti värava eest läbi ja tagumise posti äärde lükkab.
17:13
KÕVAAA!!!! sillamäe sillamäe, edasiiii... Pohlaku jüngrid lukku!!!
17:13
Külastaja indrek kommentaar
kas sillamäel on uued vormid :) ?
17:14
Ivar Lepik:  Ma vaatasin ka, et Sillamäel täitsa kenad valged särgid, aga kas uued, ei oska pildi põhjal öelda.
17:15
Ivar Lepik:  Tsenderdus vasakult leiab kastis Alliku, kes pöörab ja lööb, aga Starodubtsev on ülesannete kõrgusel.
17:15
Ivar Lepik:  Huvitav, et Levizi asemel täna Starodubtsev taas väravas on.
17:16
Ivar Lepik:  Starodubtsevi jaoks esimene mäng meistriliigas peale 21. maid.
17:16
Ivar Lepik: Värav 2:0! Tarmo Neemelo!
17:17
Ivar Lepik:  Toomet ja Neemelo taas kombineerivad. Neemelo mängib Toometi äärele läbi, jõuab ise kasti ja realiseerib tsenderduse.
17:17
Külastaja Jaan kommentaar
Mikadze on mõttetu kuju. Magab väljakul.
17:17
Flora fänne polegi? huvitav
17:19
Ivar Lepik:  Tammekale ka nüüd esimene hea võimalus. Tiiriku karistuslöök äärelt leiab kellegi pea ja pall lendab väga napilt väravast mööda.
17:19
Ivar Lepik:  Flora fännid peaks Sillamäel olema küll.
17:19
Ivar Lepik:  Seal Meeritsa väljakupoolses otsas on tribüünil. Üks kümmekond ehk.
17:21
Ivar Lepik: Värav Flora viigistab 23. minutil!
17:21
Ivar Lepik:  Kes nüüd siis...
17:22
Ivar Lepik: Hõljuv nurgalöök leiab õigel ajal sisse jooksnud Sander van de Streegi pea ja pall on võrgus.
17:22
Sander, kuid Hollandi oma.
17:24
Ivar Lepik:  Mikadze näitab tehnikat, mängides ühe puutega kahe Sillamäe kaitsja vahelt läbi, kuid tsenderdus on ebatäpne. Parimatel hetkedel liigub Flora sööt väga ilusti.
17:26
Ivar Lepik:  Starodubtsevist veel: kui Sillamäe 14. mail viimati kaotas, oli mees samuti väravas. Järgnenud on seitsmemänguline kaotusteta seeria, millest kuues viimases on puuri kaitsnud Levizi.
17:27
Külastaja Cooked kommentaar
Kuidas Kalju improviseeritud kaitseliin toiminud on? Eeldan, et Jorge ja Bianchi on päris kindlad olnud.
17:28
Ivar Lepik:  Kui Tammeka esimene tõsisem võimalus tuli juba 0:2 kaotusseisus, võiks oletada, et suhteliselt hästi.
17:29
Ivar Lepik:  Mikadze kaitsefaasis on küll Mašitševile lükata-tõmmata.
17:29
Flora fännid on selgelt kuuldaval.
17:32
Ivar Lepik: Sillamäelt: "mulle on 2 korda viina pakutud Kalevi terviseks." Tasuks vist märkida, et ka eelmistel Sillamäel käinutel on olnud igati positiivsed mälestused.
17:33
Ivar Lepik: Hoiatus Debütant Robert Kirss saab 32. minutil kollase kaardi.
17:34
Ivar Lepik: Värav 33. minutil Janar Toomet 3:0!
17:34
Ivar Lepik:  Neemelo võidab Tammeka väljakupoolel palli, võitleb end kasti ja söödab Toometile. Koostöö tundub toimivat.
17:38
Ivar Lepik:  Poolajavileni on veidi rohkem kui viis minutit.
17:40
Sillamäe on ohtlik. Eelmine kord peale mängu kivid lendasid.
17:41
Ivar Lepik:  Mängupildist palju raporteerida ei ole. Mitmel puhul olen veel saanud tõdeda, et kui Flora oma söödud käima saab, on seda vägagi nauditav vaadata.
17:43
Ivar Lepik: Tammekal võimalus. Prempeh pääseb äärelt läbi ja leiab Tiiriku, kuid vanameistri jala eest lüüakse pall ära.
17:43
Kahjuks või õnneks söödumängu eest punkte ei anta.
17:43
Külastaja Tanel kommentaar
No kaks aastat tagasi pidime minema politsei eskordiga bussi kuna osadele kohalikele Sillamäe fännidele ei meeldinud, et me poes peale mängu ostlemas käisime :P
17:44
Ivar Lepik:  Penalti!
17:44
Ivar Lepik:  Sillamäel! Ja mis saab Palatust?
17:44
Ivar Lepik:  Zahovaiko võetakse maha! Ja ongi!
17:45
Ivar Lepik: Eemaldamine 45+1. minutil jääb Flora vähemusse!
17:46
Ivar Lepik:  HoiatusRauno Alliku võtab veel kaardi.
17:50
Ivar Lepik:  Otse sündmuste keskelt: "1:1 oli aus, penalti tuli veidi ehk üllatuslikult. Võrdne mäng. Võib nii ka lõppeda. Emotsiooni kui palju, kohe kerkis ka rahvuskonflikt: viina voolab ojadena ja kaineid fänne ei tundu kummalgi poolel ülemäära palju olema." Kakluseks õnneks veel ei ole läinud.
17:50
Lelovil oleks mõttekam Sillamäelt otse Viljandisse tagasi sõita.
17:50
Külastaja Madis kommentaar
Tarajevilt ainuõige otsus, nii kaardi kui pendla suhtes.
17:51
Ivar Lepik:  Jah, viga oli ilmne.
17:52
Ivar Lepik:  Sillamäelt veel: "Nüüd joovad Flora ja Sillamäe fännid rahukonverentsil koos õlut ja kõik on maha rahunenud."
17:53
Ivar Lepik:  Kohe kuulame, mis Tallinnas toimunud on.
17:53
Kuna Sillamäe juhib, siis ongi rahulikum.
17:57
Ivar Lepik:  Kadriorus: "Kalju tõmbas peale teist natuke tagasi ja lasi ka Tammekal palli vallata, aga lõi edasi ise kontratest võimalusi edasi. Neemelo ja Toomet parimad, aga sümpaatselt kogu meeskond mänginud: debütant Maehara ja Rodrigues kaitses head mängu näidanud. Teiselt poolajalt ootaks ehk pigem veel väravaid Kaljult."
18:00
Ivar Lepik:  Tallinnas teine poolaeg alanud.
18:02
Ivar Lepik:  VahetusTammeka vahetab: Ivanov ja Valtna välja, Fernandes ja Tomson sisse.
18:03
Ivar Lepik: Vahetus Flora ka: Post välja, Prosa sisse; teine vahetus tehti veel, aga hetkel jään võlgu.
18:03
Ivar Lepik:  Laabus on keskkaitsesse asunud.
18:04
Ivar Lepik:  Luigend teine väljamineja, sisse Kevin Aloe.
18:05
Külastaja norm kommentaar
Adis Hadzanovic saadeti duubli trenni.
18:05
Ivar Lepik:  Teist poolaega on Sillamäe teravamalt alustanud.
18:06
Ivar Lepik:  Täna on Kaljul päris mitu duubli meest väljas ka.
18:08
Ivar Lepik:  Neemelol kübaratrikivõimalus. Saab kastis löögile, Koppel tõrjub, uuesti löögile, kuid üle.
18:08
Adis istub tribüünil ja vaatab mängu
18:08
Külastaja jack kommentaar
kuidas sillamäel muru kvaliteet on?
18:09
Ivar Lepik:  EJLi poolt välja käidud "väga hea" tundub isegi täitsa reaalne. Pall jookseb muru peal sujuvalt ja korralikku söödumängu on mõlema poole esituses näha saanud.
18:09
Pildi järgi paras kuumaastik.
18:10
Ivar Lepik:  Võrreldes sellega, mis näiteks Kalevi keskstaadionil on... no ikka väga hea.
18:10
Külastaja ok kommentaar
kahju temast (Adis), rikutakse talenti
18:11
Eelmine kord oli EJL poolt samuti väga hea kvaliteet, aga ma käisin ise üle väljaku. Midagi head seal küll polnud.
18:11
Ivar Lepik:  Flora fännid jõuavad staadionile tagasi, kui kaheksa minutit teist poolaega on selja taga. Käidi vist varusid täiendamas.
18:11
Eesti mõistes ongi väga hea
18:12
no vähemalt Adisel hea seltskond kellega mängu vaadata...Koogas ja Damiano :D
18:13
Ivar Lepik: VahetusIgor Prins võtab Neemelolt võimaluse kübaratrikiks ja saadab Vladimir Voskoboinikovi väljakule.
18:13
Ivar Lepik:  Kas võiks oletada, et Neemelo teenis tänasega koha algkoosseisus HJK vastu?
18:15
Külastaja atrmo kommentaar
Mis mõttes kübaratrikiks... Neemelol oli ju täna ainult üks värav kirjas?
18:16
Ivar Lepik:  Kurjam, jah, Neemelo ja Toometi koostöö on olnud nii viljakas, et ühe värava autor on valetpidi kirja saanud.
18:16
Ivar...Toomet on sellel võimalusele lähemal
18:17
Ivar Lepik:  Kui Toomet täna 90 mängib, siis oleks see küll mitte kuigi mõistlik otsus.
18:17
Külastaja Mart kommentaar
Kuidas Jefferson saab mängida, ta mänginud ja mängib ka rannajalgpalli Meistriliigas?
18:17
Ivar Lepik:  Mart, hea tähelepanek. Uurime.
18:17
Külastaja Jass kommentaar
Kinga! Ma ütlen, et kinga tuleb anda ühele vingus näoga jutukale, kuid tippmeeskonna treenerina kehvaks jäävale isandale! Mehed, rünnakule!
18:17
Külastaja ebs kommentaar
Flora fännid näitavad jälle klassi
18:18
Ivar Lepik:  Vahepeal oli Fernandesel hea võimalus Tammeka poolt vahet vähendada, kui ta ootamatult läbi pääses. Teleš aga tõrjub.
18:19
Ivar Lepik: Vahetus 62. Mikadze välja, Logua sisse.
18:22
Ivar Lepik: Aidara kastis, Meerits tõrjub!
18:23
Ivar Lepik:  Tallinnas oli Kaljul suurepärane võimalus. Terehhov mängib filigraanse söödu Tammeka kaitsest läbi, kuid Voskoboinikov ei suuda üks-ühele olukorda ära kasutada.
18:24
Ivar Lepik:  VahetusKalju vahetab: Jefferson välja, Kimbaloula sisse. Tammeka vahetab ka: Tutk välja, Torop sisse.
18:26
Ivar Lepik:  Jeffersoni koha pealt: tohtis mängida küll, sest reeglid piiravad samaaegset osalemist saalis ja ML/EL tasemel. Ranna kohta ei ütle juhend midagi.
18:27
Ivar Lepik:  Sillamäel on osad Flora fännid turvameeskonnalt pipragaasiga pihta saanud ja puhkavad murul.
18:29
Ivar Lepik:  Sillamäel on ohtralt võimalusi kodumeeskonnal, kuid skoori kasvatada ei ole õnnestunud.
18:30
Ivar Lepik:  Vahetus73. minutil Mašitšev välja, Vihrov sisse.
18:33
Ivar Lepik:  VahetusKaljul tuleb Ainsalu sisse.
18:34
Ivar Lepik:  1996. aastal sündinud noormees.
18:35
Külastaja pipragaas kommentaar
mille eest?
18:35
Ivar Lepik:  Nonii. Sillamäelt pipragaasi-olukorrale jätku.
18:36
Ivar Lepik:  Väidetavalt millegi erilisega Flora fännid silma ei paistnud ja reporteri hinnangul reageeris turvameeskond üle. Gaasi said kõik peale ühe, sealhulgas ka naisterahvast kaine autojuht. Flora fännid otsustasid seepeale staadionilt lahkuda.
18:36
Ivar Lepik:  Ja kohale on tulnud ka politsei.
18:37
Flora mängupilt mage, arvan niiviisi. Kunagised kiired Prosa ja teised sellid visisevad platsil, nagu tuli toores puus. Eluvaimu mängu juurde! Seda suudaks mansasse süstida vaid nupukas treener.
18:37
Ivar Lepik:  HoiatusKaido Koppel sai vahepeal millalgi Tallinnas kollase kaardi, niites kastist väljas kellegi maha.
18:38
Ivar Lepik:  Vahetus81. minutil tuleb Zahovaiko välja ja Tjapkin sisse.
18:39
Ivar Lepik: Kadriorgu on märgitud 226 pealtvaatajat.
18:39
Külastaja old long johnson kommentaar
mis flora fännid tegivad? jõudsin alles nüüd teleka ette.
18:40
Ivar Lepik:  Täpset infot kuuleb ilmselt hiljem, aga fakt on see, et pisargaasiga neid kostitati.
18:40
Ivar Lepik:  Vabandan varasema eksimuse pärast: Tutk on platsil siiski, ära tuli hoopis Heiko Tamm.
18:43
Ivar Lepik: Mängitud on 85 minutit. Teisel poolajal kummaski mängus väravaid löödud ei ole.
18:44
Ivar Lepik:  HoiatusKristjan Tiirikule vaidlemise eest kollane.
18:47
Ivar Lepik:  Tallinnas mäng läbi! Kalju võidab 3:0!
18:48
Ivar Lepik:  Sillamäel Flora on nüüd üritamas teha seda, mida Sillamäe ei suutnud: väravat lüüa.
18:49
Ivar Lepik: Küll jäi ette Meerits, küll löödi üle ja mööda. Poolteist minutit mängida.
18:51
Ivar Lepik:  Läbi! Sillamäe võtab võidu!
18:53
Ivar Lepik:  Sillamäe läheneb seega esikolmikule, võiduks piisas kahest väravast avapoolajal. Lisaks jalgpallile pakkus jutuainet ka tribüünidel toimuv, kui Flora fännid pisargaasiga tutvust sobitama sunniti.